بدون یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام، هیچ کس قادر به انجام هیچ گونه فعالیت کثیفی نخواهد بود. این مشکل برای چندین نفری که قصد ورود به اینستاگرام را دارند، بوده است. چه از آن برای اقدامات غیرقانونی یا قانونی استفاده کنید، باید بدانید که چگونه یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام بسازید و آن را واقعی جلوه دهید. ناتوانی در درک نحوه ایجاد یک حساب کاربری جعلی در اینستاگرام به معنای شکست در تلاش است. تیم فالو وان، مدت هاست که دربستر اینستاگرام فعالیت موفق داشته و با ارائه خدمات منحصر به فردی مانند خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان، به ارتقا پیج شما کمک شایانی کند.

بهتر است بخوانید: معنی subscribe در اینستا

چگونه یک اکانت فیک اینستاگرام بسازیم؟

در این بخش، فراتر از نحوه ایجاد یک حساب کاربری جعلی در اینستاگرام و استفاده از آن خواهید آموخت. منظور من این است که شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام با فالوورهای مهم ایجاد کنید. هر زمان که اسم اکانت فیک شنیده ایم ناخودآگاه توجه ما به عکس پروفایل و تعداد فالوور ها جلب می شود، برای این که یک اینستاگرام حرفه ای داشته باشید باید نکات ظریفی را در نظر بگیرید تا پیج شما شاخته نشود و لو نروید!! با ما همراه باشید تا اصول ساخت یک اکانت فیک حرفه ای را به شما آموزش دهیم.

این فالوورهایی هستند که در صورت تمایل از آنها برای ایجاد اکانت استفاده خواهید کرد. اگر این ایده های جعلی اکانت اینستاگرام را فقط برای سرگرمی یاد می گیرید، بهتر است در مورد آن تجدید نظر کنید.

پایه اولیه ای که باید هنگام ایجاد یک حساب کاربری جعلی در اینستاگرام داشته باشید، درک نحوه ایجاد یک پروفایل جعلی است.

اکانت فیک

پیشنهادی:  انواع اکانت در اینستاگرام

با آدرس ایمیل و شماره تلفن فیک ثبت نام کنید:

اولین قدم در مورد اکانت جعلی اینستاگرام که می توان استفاده کرد انتخاب ایمیل و شماره است. برخی از افراد اغلب از آدرس ایمیل و شماره تلفن رسمی خود استفاده می کنند که بسیار اشتباه است. حتی اگر می خواهید از یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام برای تعقیب استفاده کنید، به اطلاعات تماس جعلی نیاز دارید.

اگرچه اینستاگرام شماره تلفن های پروفایل را مانند فیس بوک نمایش نمی دهد،اما استفاده از آن توصیه نمی شود. در همین حال، هنوز راهی برای افراد وجود دارد که شماره تلفن شما را مشاهده کنند و آن این است که آنها “رمز عبور را فراموش کرده ام” در حساب شما انجام دهند. با این حال، تنها پنج رقم نمایش داده خواهد شد.

پیشنهادی:  ایا حذف شدن اکانت اینستاگرام بی دلیل می شود؟ چرا؟ 

چگونه یک آدرس ایمیل فیک دریافت کنیم؟

می توانید در یک کافه سایبری ایمیلی با جزئیات نادرست ایجاد کنید یا آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. چرا ما ایجاد یک ایمیل جعلی با تلفن یا رایانه شخصی خود را توصیه نمی کنیم به دلیل قرار گرفتن در معرض IP شما است. دو تا از وب‌سایت‌هایی که می‌توانید ایمیل دریافت کنید، AccMarket و temp-mail هستند. هنگامی که آنها را دریافت کردید، رمز عبوری برای شما صادر می شود که می تواند برای هر شکلی از یاهو بدون دمیدن پوشش شما استفاده شود. از طرف دیگر، می‌توانید از انجمن‌ها برای درخواست فروشندگان حساب ایمیل قدیمی استفاده کنید. از آنجایی که این در مورد نحوه ایجاد یک حساب کاربری جعلی در اینستاگرام است، شماره تلفن نیز باید جعلی باشد.

نحوه دریافت شماره تلفن جعلی:

از آنجایی که سیم کارت ها اکنون با داده های اثر انگشت ذخیره شده ثبت می شوند، استفاده از شماره تلفن شما را توصیه نمی کنیم. این یکی از ایده های جعلی اکانت اینستاگرام است و می توانید با گرفتن شماره تلفن از وب سایت هایی مانند Kall8 و Freezvon آن را انجام دهید. چرا این گزینه را دوست دارم به این دلیل است که می توانید شماره تلفن ایالات متحده، بریتانیا یا حتی روسیه را خریداری کنید.

اکانت فیک

راه اندازی حریم خصوصی حساب:

یکی از راه‌های هوشمندانه برای واقعی جلوه دادن یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام، خصوصی نگه داشتن چیزهاست.سپس به این ایده رسیدیم که اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد موارد خاصی را غیرفعال کنند یا آن‌ها را در حالت خصوصی قرار دهند. این به این معنی است که شما می توانید کاملا خصوصی شوید تا مشتریان آن را بسیار دشوار ببینند.

وقتی ایمیل، ایمیل اینستاگرام و تایید شماره تلفن درست شد، موارد را روی خصوصی تنظیم کنید. منتظر نمانید تا یکی دو روز بگذرد زیرا ممکن است دیر شود.

پیشنهادی:  چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟

چگونه اکانت اینستاگرام را روی Private قرار دهیم؟

هنگامی که در اینستاگرام ثبت نام می کنید، تنظیمات پیش فرض حریم خصوصی حساب جعلی عمومی است. در اینجا نحوه تنظیم آن بر روی “Private” و استفاده از آن برای هرگونه فعالیت کثیف با یک برنامه اینستاگرام آورده شده است.

در پروفایل خود بر روی منو کلیک کنید

روی Privacy کلیک کنید.

روی Account Privacy کلیک کنید.

انتخاب کنید

با این کار، حالت خصوصی را فعال کرده اید که افراد ناخواسته را دور نگه می دارد و از حساب جعلی محافظت می کند.

تنظیم پروفایل اینستاگرام:

وقتی اکانت‌های جعلی اینستاگرام را می‌بینیم که از تصاویر افرادی مانند سلبریتی ها استفاده می‌کنند، خنده‌دار است. لحظه‌ای که شما تصویر یک سلبریتی را انتخاب می‌کنید، نقشه‌های پشت حساب به محض ورود از بین می‌روند. به طور خلاصه، شما از تیم مدیریت اینستاگرام دعوت می کنید تا حساب کاربری شما را بررسی کرده و آن را برای همیشه مسدود کنند.

اینستاگرام دارای فناوری جستجوی عکس معکوس است. این ویژگی تشخیص چهره ردیابی مواردی مانند حساب‌های جعلی، مجرمان، حریم خصوصی مزاحم، و غیره را بسیار امکان‌پذیر می‌سازد. با وجود این ویژگی امنیتی، استفاده از حساب جعلی به هر نحوی برای هر فرد باهوشی چالش برانگیز است.

اکانت فیک

پیشنهادی:  چگونه لیست ایمیل خود را با اینستاگرام افزایش دهیم؟

شما می توانید یک اکانت اینستاگرام را به صورت آنلاین خریداری کنی:

اما هزینه زیادی دارد. انجام این کار توصیه نمی شود زیرا نمی دانید در ابتدا با حساب کاربری چه کاری انجام شده است. حتی ممکن است آژانس‌های امنیتی در حال جستجوی شخصی در پشت چنین حساب کاربری اینستاگرام باشند. شما همه مطالب مربوط به نحوه ایجاد یک حساب کاربری جعلی در اینستاگرام را برای هر فعالیتی خوانده اید. فقط تعداد کمی با این مواجه خواهند شد و فقط تعداد کمی افراد خوش شانس خواهند بود.

در این مقاله تمامی ایده های جعلی اکانت اینستاگرام شناسایی شدند. این به این معنی است که هیچ چیز از بین نمی رود، و حتی نکات بیشتری با پیشرفت زمان اضافه می شود. مشترک شدن برای دریافت جدیدترین موارد اضافه شده با یک “اعلان” ساده در صفحه نمایش شما جالب خواهد بود. در همین حال می توانید از اینستاگرام برای فروش تصاویر خود استفاده کنید.

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و از این راهکار فقط و فقط  در مواقع خاص استفاده کنید.

فالو وان، با ارائه خدمات ویژه دیگری مانند، ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ به شما کمک می کند تا برند خود را به همگان معرفی کنید و به سرعت در اینستاگرام جایگاه ویژه خود را پیدا کنید.

پیشنهادی:  احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام چیست؟