این اتفاق می افتد که شما نیاز به بازیابی حساب اینستاگرام دارید، زیرا نمی توانید وارد شوید. ممکن است رمز عبور را فراموش کرده باشید، هک شده باشید، شماره تلفن را تغییر داده باشید، یا حساب شما به دلیل نقض دستورالعمل های انجمن غیرفعال شده باشد یا خودتان آن را حذف کرده باشید. بنابراین اکنون می خواهید حساب را پس بگیرید. در این مقاله به بررسی هر مورد می پردازیم و نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام خود را بیان می کنیم. اخیرا حساب های اینستاگرام بسیاری از افراد پریده می شود حتی بدون دلیل! شما برای بازیابی حساب اینستاگرام خود احتیاج به شماره تلفن یا ایمیل خود که در این مقاله ما نحوه بازگردانی را به شما خواهیم گفت.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

نحوه بازگرداندن اکانت اینستاگرام رمز عبور را به خاطر نمی آورید:

اگر رمز عبور خود را گم کرده اید، در 90 درصد موارد می توانید حساب خود را بازگردانید. راه های مختلفی وجود دارد. ابتدا روی “دریافت کمک برای ورود به سیستم” یا “رمز عبور را فراموش کرده اید” اگر از نسخه دسکتاپ استفاده می کنید ضربه بزنید.

پیشنهادی:    چگونه از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟ 

مشترک شدن در یوتیوب یعنی چه

فیس بوک:

با استفاده از حساب فیس بوک تان وارد شوید. شما باید از داده های حساب فیسبوک خود استفاده کنید. از صفحه ورود به سیستم روی Log in with Facebook ضربه بزنید. شما به صفحه مجوز فرستاده می شوید. روی Continue as Username ضربه بزنید تا وارد حساب شوید.

فقط در صورتی کار می کند که حساب های شما متصل باشد. یا اگر داده های فیسبوک را به خاطر دارید. اگر آنها نیستند، یا لاگین و رمز عبور فیسبوک را فراموش کرده اید، به روش دیگری نیاز دارید.

بازیابی

رمز عبور خود را بازنشانی کنید:

می توانید از ورود به حساب، ایمیل یا شماره تلفن متصل به حساب استفاده کنید. سعی نکنید از مواردی استفاده کنید که به حساب شما متصل نیستند، کار نخواهد کرد. آن را تایپ کنید و سپس برای دریافت کد روی Next ضربه بزنید، یا اگر از رایانه استفاده می کنید، روی «ارسال پیوند ورود» ضربه بزنید.

هنگامی که حساب خود را از تلفن بازیابی می کنید، یک کد برای شما ارسال می شود. شما انتخاب می کنید که آن را از طریق پست یا پیامک دریافت کنید. با استفاده از رایانه برای بازگرداندن حساب، پیوندی به ایمیل یا کدی در پیامک برای شما ارسال می شود. پس از بازنشانی رمز عبور قدیمی توسط پیوند یا کد، باید رمز جدیدی را انتخاب کنید. نامه یا پیامک معمولاً بلافاصله ارسال می شود. به ندرت تاخیر دارند. اگر ایمیل را درست تایپ کردید، اما حرفی وجود نداشت، پوشه اسپم را بررسی کنید. اگر در هیچ پوشه ای حرفی وجود ندارد، مدتی صبر کنید، نیم ساعت دیگر تکرار کنید. در اینجا نامه با پیوند یا کد به نظر می رسد.

ممکن است چندین حساب خود را با یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه داشته باشید. سپس، در اپلیکیشن اینستاگرام، به شما پیشنهاد می‌شود که انتخاب کنید به چه حسابی وارد شوید. در یک مرورگر، شما وارد اولین حساب ایجاد شده با آنها می شوید.

در اپلیکیشن اینستاگرام، مستقیما وارد حساب کاربری می شوید. در صورت تمایل می توانید رمز عبور را در تنظیمات تغییر دهید. در مرورگر، برای ادامه باید یک رمز عبور جدید ایجاد کنید.

پیشنهادی:    نحوه رفع خطای ورود به اینستاگرام

نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام در صورت هک شدن:

اگر صفحه هک شود، افراد بد احتمالاً قبلاً داده های حساب اصلی – شماره و ایمیل را تغییر داده اند. سپس نامه ای در این باره دریافت می کنید. بازیابی حساب IG که در بالا توضیح داده شد کار نخواهد کرد، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

اگر چنین نامه ای وجود نداشته باشد، احتمالاً آدرس ایمیل متصل هنوز تغییر نکرده است، به این معنی که می توانید با درخواست نامه یا پیامک با استفاده از روش بالا، سعی کنید حساب خود را پس بگیرید.

مرحله اول:

با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را شرح دهید. نحوه تماس با خدمات مشتریان اینستاگرام را اینجا نوشتیم. در قسمت Can’t Log in، فکر می کنم اکانت اینستاگرام من هک شده است را انتخاب کنید، در آنجا می توانید مسیرهای دقیق را پیدا کنید.

مرحله دوم:

تیم پشتیبانی از شما می‌خواهد یک ویدیو بفرستید تا مطمئن شود که شما هستید. همچنین ممکن است از شما در مورد ایمیل یا تلفنی که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید سؤال شود.

اگر یک حساب تجاری دارید، تأیید نیاز به مدرک جدی تری دارد، مانند فصل شرکت شما. اگر یک حساب تجاری دارید، اما آن را به یک حرفه ای تغییر نمی دهید، آن را به عنوان یک شخصی بازیابی کنید.

اگر حساب شما نه تنها هک شده، بلکه غیرفعال شده است، از این فرم برای بازیابی اکانت IG استفاده کنید.

مرحله سوم:

پشتیبانی ممکن است در عرض چند روز یا ممکن است ماهها پاسخ دهد و همچنین ممکن است اصلاً پاسخ ندهد. این بستگی به بار کارکنان و حساب شما دارد. به عنوان مثال، آیا تا به حال دستورالعمل تخلفات اجتماعی در آن مورد توجه قرار گرفته است یا خیر. بعد از چند روز می توانید درخواست ها را تکرار کنید. آنها توسط افراد واقعی پردازش می شوند. بنابراین برخی از کارگران ممکن است سریعتر پاسخ دهند

بازیابی

پیشنهادی:    چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟

چگونه اکانت اینستا را بدون ایمیل یا شماره تلفن بازگردانیم؟

فرض کنید نمی توانید وارد ایمیل خود شوید یا فراموش می کنید که از چه آدرس ایمیلی برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده اید. به عنوان مثال، شما یک موبایل یا لپ تاپ جدید خریداری کرده اید و اطلاعات را ذخیره نکرده اید. و شماره موبایل رو عوض کردی ولی صفحه با قبلی وصل شده و بهش دسترسی نداری. چه کاری باید انجام دهید؟

بدون ایمیل:

با استفاده از شماره تلفن حساب را بازیابی کنید. اگر از مرورگر استفاده می کنید، پیوندی را دریافت می کنید تا دوباره به حساب خود بازگردید. اگر از برنامه استفاده می کنید، یک کد ورود به سیستم دریافت می کنید تا برگردید.

بدون شماره موبایل:

اکانت خود را از طریق ایمیل بازیابی کنید. اگر می دانید حساب شما با چه ایمیلی مرتبط است، اما نمی توانید وارد آن شوید، سعی کنید دسترسی به ایمیل خود را بازیابی کنید. نه سخت است در اکثر پلتفرم‌های ایمیل، معمولاً باید از یک آدرس ایمیل پشتیبان یا شماره تلفن همراه استفاده کنید.

وقتی وارد ایمیل می‌شوید، از آن برای بازیابی حساب خود استفاده کنید.

اگر به خاطر ندارید از چه ایمیل و شماره تلفنی استفاده کرده اید.

اکانت اینستا را با استفاده از نام کاربری خود بازیابی کنید. روی «دریافت کمک برای ورود به سیستم» یا «گذرواژه را فراموش کرده‌اید؟» ضربه بزنید. در صفحه ورود را فشار دهید و نام کاربری خود را وارد کنید. نامه با لینک یا کد به ایمیل شما ارسال می شود. اینستاگرام تا حدی آدرس را نشان می دهد، بنابراین می توانید آن را به خاطر بسپارید.

اگر از Gmail استفاده می‌کنید، حروف ممکن است وارد پوشه‌های تبلیغاتی یا اجتماعی شوند، نه در صندوق ورودی.

اگر به خاطر ندارید از چه ایمیل، شماره تلفن و نام کاربری استفاده کرده اید

به دنبال نام کاربری در سایر رسانه های اجتماعی باشید. شما ممکن است از همین روش در اینستاگرام استفاده کنید. پس از همه، از دوستان خود بپرسید.

اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، به خدمات مشتری برسید، بگویید صفحه شما هک شده است. از دستورالعمل های بالا استفاده کنید.

همچنین می‌توانید یک حساب کاربری جدید دریافت کنید، گاهی اوقات دشوارتر از کار کردن با مرکز راهنمایی است.

بازیابی

پیشنهادی:    سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام چیست؟

بازیابی حساب اینستاگرام پس از غیرفعال شدن:

چگونه پس از ممنوعیت بهبودی خود را بهبود دهیم؟

این بستگی به نوع ممنوعیت دارد – حساب اینستاگرام به طور موقت مسدود یا غیرفعال شده است. رسانه های اجتماعی معمولاً در مورد مسدود شدن یک حساب کاربری اطلاع رسانی می کنند.

ممنوعیت موقت برای تخلفات کوچک است. محدودیت ها سختگیرانه نیستند، برای مثال، ممکن است کاربر از اشتراک در پروفایل های دیگر منع شود. چنین محدودیت هایی معمولا از چند ساعت تا چند روز طول می کشد. کاری وجود ندارد که شما باید انجام دهید، فقط صبر کنید.

اگر مورد شما اکانت اینستاگرام غیرفعال شده باشد، به سختی نمی توانید از آن جلوگیری کنید. اگر مطمئن هستید که اشتباه است، می توانید از فرم درخواست تجدید نظر استفاده کنید. اما ایجاد یک حساب کاربری جدید آسان تر است.

نحوه بازیابی اکانت حذف شده:

گاهی اوقات افراد حساب های خود را در مورد احساسات حذف می کنند و سپس فکر می کنند که چگونه آنها را برگردانند. اگر نمایه ای به طور کامل حذف شد، هیچ راه برگشتی وجود ندارد. دعا کردن از تیم خدمات مشتری کمکی نمی کند، زیرا شما داوطلبانه از شر صفحه خود خلاص می شوید.

به همین دلیل است که وقتی به حذف حساب خود فکر می کنید، بهتر است آن را موقتاً در تنظیمات ویرایش نمایه از یک مرورگر غیرفعال کنید. ما دستورالعمل ها را اینجا نوشتیم.

تنها چیزی که برای فعالسازی مجدد اکانت اینستاگرام نیاز دارید این است که وارد شوید. به طور خودکار بازیابی خواهد شد. تمامی اقدامات گفته شده برای بازگردانی پیج های هک شده گفته شده، اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است!! پیشنهاد ما به شما این است که اینستاگرام خود را ایمن کنید تا مورد حمله یا هک قرار نگیرید. ما در دیگر مقالات خود فعال کردن تایید دو مرحله ای را برای امنیت پیج، به شما اموزش داده ایم و توصیه ما این است که مدت کوتاهی را صرف خواندن این مطلب کنید تا پیج شما در برابر هک ایمن شود.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند،خرید فالوور ارزان. کافی است با ما در تماس باشید.

پیشنهادی:    چگونه یک حساب تجاری اینستاگرام راه اندازی کنیم