اینستاگرام و ویژگی خرید اینستاگرام به سایت های تجارت الکترونیک اجازه می دهد تا محصولات خود را به راحتی در اینستاگرام بفروشند. کاربر می‌تواند با کلیک کردن روی برگه خرید به صفحه خرید شخصی‌شده دسترسی پیدا کند. اما ابتدا باید وارد تب Discover در اینستاگرام شوید. در اینجا می توانید از بین صدها سایت تجارت الکترونیک محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و در عرض چند ثانیه این محصول را خریداری کنید. به لطف ویژگی خرید اینستاگرام، می‌توانید صدها نوع محصول را در عرض چند ثانیه در دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. همچنین می‌توانید به اطلاعات قیمت دسترسی داشته باشید، مدل‌های مختلف یک محصول را مرور کنید و محصولی را که دوست دارید فوراً خریداری کنید. اینستاگرام برنامه خرید IG را بهبود می بخشد تا از قدرت رسانه های اجتماعی در بازاریابی استفاده کند.

خرید زنده اینستاگرام برای پیج هایی مورد استفاده قرار میگیرد که در حال برگزاری مسابقه های اینستاگرامی هستند و نشان دادن استقبال کاربران اینستاگرام از برگزاری لایو اینستاگرام اهمیت بالایی دارد.پس با استفاده از خرید زنده اینستاگرام این اطمینان را به کاربران خود میدهد و باعث افزایش بازدید کننده گان خود میشود.

اینستاگرام، بزرگ‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری محتوای بصری، در حال آماده شدن برای ارائه IG Shopping به عنوان یک اپلیکیشن خرید مستقل است. به لطف قابلیت خرید لایو اینستاگرام، کاربران می‌توانند هم‌اکنون هنگام خرید از طریق این اپلیکیشن پول پرداخت کنند.

خرید بازدید لایو

وبلاگ پیشنهادی فالووان:    چرا خرید لایک اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است؟ (5 علت مهم)

خرید زنده اینستاگرام چیست

با استفاده از این ویژگی که به کاربران امکان خرید بدون خروج از اپلیکیشن را می دهد، اکنون می توان در عرض چند ثانیه خرید کرد. خرید زنده اینستاگرام همچنین به کاربران امکان می دهد با ذخیره اطلاعات پرداخت خرید کنند. به لطف ویژگی جدید، برندها مجبور نخواهند شد کاربرانی را که می خواهند محصولات بخرند به وب سایت هدایت کنند.

پلتفرم متفاوت خرید زنده اینستاگرام عادات فروشگاه آنلاین ما را تغییر خواهد داد. بنابراین، چگونه می توان از آن برای تجارت یا برند خود استفاده کرد؟

اول از همه، برای استفاده از این ویژگی برای کسب و کار، باید یک حساب Google Ads داشته باشید. هر چه کیفیت تبلیغات گوگل در تبلیغاتی که در ویژگی خرید زنده اینستاگرام ارائه می دهید بالاتر باشد، برجسته تر است. برای این کار باید امتیاز کیفیت گوگل را افزایش دهید. امتیاز کیفیت تبلیغات بر عملکرد تبلیغات اینستاگرام تأثیر می گذارد. بنابراین، امتیاز با کیفیت بالا به معنای عملکرد بالاتر تبلیغات است. بهبود نمره کیفیت شما با چند مرحله بسیار ساده است. استفاده از کلمات کلیدی برای نمرات کیفیت بالاتر بسیار مهم است. در اینجا نکته ای وجود دارد که باید مراقب آن بود. می توانید با هدف قرار دادن گروه های تبلیغاتی کلمات کلیدی خود، امتیاز کیفیت کلمه کلیدی خود را بهبود بخشید. در حین انجام این کار، گروه های تبلیغاتی کلمات کلیدی خود را کوچک نگه دارید.

یکی دیگر از موارد مهم برای بازدیدکنندگانی که از وب سایت شما بازدید می کنند، تجربه صفحه ورود است. ممکن است با بهینه سازی تبلیغات و صفحات ورود در نتایج جستجو رتبه بالاتری کسب کنید. با این کار می توانید کیفیت تبلیغات را نیز افزایش دهید. اگر همه اینها را انجام دهید، می توانید نرخ تبدیل بالاتری داشته باشید. یکی دیگر از جنبه های مهم وب سایت شما موقعیت های تبلیغاتی است. با اطمینان از تمام این مراحل، ممکن است بهترین تجربه کاربری ممکن را به همه کاربران خود ارائه دهید.

خرید بازدید لایو

وبلاگ پیشنهادی فالووان:    خرید فالوور اینستاگرام راهنمای تخصصی 

با خرید زنده اینستاگرام چه کاری می توانم انجام دهم؟

در اینجا نکاتی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید قبل از تصور طرحی برای خرید زنده اینستاگرام، آنها را در نظر بگیرید. به مخاطبان خود آموزش دهید می توانید پیشنهادات و نظرات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید دکورهای محصول را بسازید و به سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید. به این ترتیب، می توانید به خریداران کمک کنید تا اطمینان حاصل کنند که این محصول برای آنها مناسب است. از خرید زنده اینستاگرام برای نمایش محصولات جدید استفاده کنید. همچنین می‌توانید بهترین و جدیدترین برند خود را با به‌روزرسانی‌ها تبلیغ کنید. همکاری با سایر سازندگان محتوا می‌توانید با دیگر سازندگان و برندها همکاری کنید. با انجام این کار، به لطف پخش زنده، می توانید فروش را افزایش دهید و همکاری محصول را به نمایش بگذارید.

خرید زنده اینستاگرام یک تجربه خام و یکپارچه را ارائه می دهد. به لطف این ماهیت، پخش زنده آن را به یک تجربه خرید متفاوت تبدیل می کند. این ویژگی فراتر از به اشتراک گذاری یک محصول در فید خود یا از طریق استوری اینستاگرام است. از تعامل، صمیمیت و اصالت بهره ببرید تا ویژگی خرید زنده اینستاگرام را حتی بیشتر خاص کنید. اعلامیه بزرگ با قابلیت پخش زنده بسیار هیجان انگیزتر است.

اگر می‌خواهید جلسات لایو شما نیز شلوغ‌تر به نظر برسد، می‌توانید بینندگان لایو اینستاگرام بخرید.

وبلاگ پیشنهادی فالووان:  دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام 

سوالات متداول درباره خرید زنده اینستاگرام:

 آیا خرید لایو اینستاگرام پولی است؟

برای استفاده از خرید لایو اینستاگرام هزینه ای پرداخت نمی شود. اما اینفلوئنسرهای اینستاگرام می توانند از طریق این اپلیکیشن کسب درآمد کنند.

کپی آگهی چیست و چرا اینقدر مهم است؟

اگر بهینه سازی سئوی تبلیغات خود را انجام دهید، در جست و جوهای جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت. هرچه وب سایت شما برای عبارات جستجوی مرتبط با دامنه شما بهینه تر باشد، تبدیل های بیشتری دریافت خواهید کرد.

چگونه قابلیت خرید اینستاگرام را فعال کنیم؟

ابتدا به نمایه اینستاگرام کسب و کار خود بروید و روی نماد آن ضربه بزنید. سپس گزینه تنظیمات را انتخاب کنید. روی بخش کسب و کار ضربه بزنید، سپس روی نماد خرید ضربه بزنید. کاتالوگ محصولی را که می خواهید به حساب خود پیوند دهید، انتخاب کنید. در نهایت گزینه done را انتخاب کنید.

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

شش راه برای انجام این کار وجود دارد:

فروش محصولات با خرید اینستاگرام.

ایجاد یک جریان درآمد جدید از طریق ویژگی خرید از سازندگان

ایجاد یک فروشگاه آنلاین یکپارچه از طریق فروشگاه های فیس بوک

 کسب درآمد در اینستاگرام از طریق تبلیغات IGTV

نکاتی را با نشان های زنده اینستاگرام به دست آورید. از طریق خرید زنده اینستاگرام کسب درآمد کنید.

خرید بازدید لایو

وبلاگ پیشنهادی فالووان:    نحوه استفاده از نمایش موبایل اینستاگرام در رایانه 

چگونه به خرید لایو اینستاگرام برویم؟

قبل از پخش زنده، باید محصولات خود را به مجموعه اضافه کنید تا بتوانید آنها را نمایش دهید. شما حق دارید تا 30 محصول را به مجموعه اضافه کنید. پس از پخش زنده نمی‌توانید محصولات بیشتری اضافه کنید. بنابراین، محصولات خود را با دقت انتخاب کنید. اگر محصولات خود را به مجموعه اضافه کنید، اکنون آماده انتشار زنده هستید. روی دوربین در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید. گزینه Live را در پایین صفحه خود انتخاب کنید. روی برگه خرید ضربه بزنید. محصولاتی را که می خواهید برجسته کنید از مجموعه خود انتخاب کنید. حالا برو لایو!!

به طور خلاصه

Instagram Live Shopping Instagram اخیراً گام های مهمی برای مهار قدرت رسانه های اجتماعی در صنعت بازاریابی برداشته است. برای این کار، اینستاگرام ابتدا ویژگی خرید را منتشر کرد. سپس اینستاگرام قابلیت خرید زنده را منتشر کرد. با استفاده از این اپلیکیشن‌های خرید، کاربران از این پس می‌توانند بدون خروج از اپلیکیشن، خرید خود را بلافاصله انجام دهند. با خرید زنده، می توانید به مخاطبان هدف خود آموزش دهید و محصولات جدید را به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید از طریق خرید زنده با سایر تولیدکنندگان محتوا همکاری کنید. این کاملاً در دستان شماست که بتوانید به طور مؤثرتری از ویژگی خرید زنده استفاده کنید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور واقعی ارزان . کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.

وبلاگ پیشنهادی فالووان:  چگونه فروش محصولاتمان را در اینستاگرام بالا ببریم؟