ریلز اینستاگرام ویژگی جدیدی است که اینستاگرام معرفی کرده است. این یک روش کاملاً جدید برای ضبط ویدیوهای 15 تا 30 ثانیه‌ای با صدای اصلی است که به فید جدید در صفحه کاوش پلت فرم اختصاص داده شده است. Reels تلاش فیسبوک برای رقابت با TikTok است که یکی دیگر از پلتفرم‌های محبوب ایجاد ویدیو است.برای استفاده از این ویژگی جدی اینستاگرام کافی است اینستاگرام خود آپدیت کنید و ازاین ویژگی جذاب و پرطرفدار اینستاگرام استفاده کنید

رلیز اینستاگرام قالیتی است که طرفدار های بسیاری داردو برای استفاده از چالش های اینستاگرامی بسیار مورد استفاده قرارمیگیرد.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

ریلز اینستاگرام برای بیش از 40 کشور در دسترس هستند و با دریافت پاسخ‌های مثبت از سوی اینفلوئنسرها و کاربران معمولی، همچنان در حال رشد هستند. بنابراین، بیایید سعی کنیم بفهمیم که ریلز چیست و چگونه می توانید یک حلقه اینستاگرام ایجاد کنید!

ریلز اینستاگرام

مقاله پیشنهادی برای شما:    افزودن لوکیشن در اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

ریلز اینستاگرام چیست

مانند TikTok، IG Reels راهی برای ایجاد ویدیوهای کوتاه سرگرم کننده و خلاق با ابزارهای نوآورانه است. با افزودن جلوه های ویژه، متون، استیکرها، صدا یا سایر ویدیوها می توانید به راحتی آنها را ویرایش کنید. پس از آن، هر زمان که احساس آمادگی کردید، می‌توانید حلقه‌های خود را در استوری‌های خود (با این گزینه می‌توانید به مدت 24 ساعت خود حلقه‌های خود را تبلیغ کنید)، Explore Feed، Home Feed یا تب Reels جدید در پروفایل اینستاگرام خود منتشر کنید. به این ترتیب، فالوورهای شما هر زمان که بخواهند به آنها خواهند رسید.

الگوریتم Reels یک راز است، اما به نظر می رسد بسیار شبیه به TikTok است. اقدامات اساسی شما در برنامه بر ریلز برجسته شما تأثیر می گذارد، مانند محتوایی که دوست دارید، افرادی که دنبال می کنید، موقعیت مکانی و نظراتی که می دهید. خواه یک خالق معمولی باشید یا در تیم بازاریابی یک برند، Reels فرصتی عالی برای شماست تا خود را به مخاطبان جدید نشان دهید و به طور بالقوه نرخ موفقیت استراتژی بازاریابی خود را افزایش دهید. بدون شک، Reels به شما کمک می‌کند لایک‌ها و فالوورهای بیشتری دریافت کنید، زیرا جامعه IG با یک میلیارد کاربر فعال، تقریباً به اندازه کاربران TikTok است. تمام تلاش خود را بکنید تا با محتوای منحصربفرد خود “ویژه” شوید و با استفاده از استعدادهای خود جذابیت بیشتری ایجاد کنید!

اگر مراحل را دنبال کنید در این قسمت توضیح خواهیم داد. شما می توانید به راحتی Reels را خودتان به اشتراک بگذارید و با محتوای خلاقانه جدید خود سرگرم شوید و جذب شوید! در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

ایجاد و به اشتراک گذاری ریلز ها دارای سه مرحله اصلی است.

آنها عبارتند از:

برنامه اینستاگرام را باز کنید و به دوربین استوری بروید. وقتی به دوربین Story می روید، می توانید نماد Reels را در پایین، نزدیک گزینه Story پیدا کنید. فیلم خود را بگیرید. می توانید چندین ویدیو بگیرید و آنها را در حلقه های خود ترکیب کنید. با بررسی نوار پیشرفت می توانید طول ویدیوهای خود را مدیریت کنید. ویدیوی خود را ویرایش کنید شما می توانید تایمر را تنظیم کنید، سرعت فیلم را تغییر دهید و آن را تراز کنید.

فیلترها و موسیقی را انتخاب کنید.

ریلز اینستاگرام

مقاله پیشنهادی برای شما:    چرا ربات اینستاگرام فالووان بهترین راه برای افزایش فالوور شماست؟

برای ایجاد ریلز:

باید این کار را در دوربین Stories انجام دهید. قبل از اینکه داستان خود را ضبط کنید، فیلترها و موسیقی را از برچسب ها انتخاب کنید. ویدئوی خود را به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری ریلز کمی متفاوت از استوری های معمولی است. شما این امکان را دارید که زیرنویس و هشتگ اضافه کنید. همچنین می توانید ریز عکسها را برای ویدیو انتخاب کنید. هنوز پیچیده به نظر می رسد؟

در اینجا توضیح دقیق‌تری درباره نحوه اشتراک‌گذاری ریلز در Instargam آورده شده است:

فیلترها و موسیقی خود را انتخاب کنید برای شروع ایجاد حلقه‌ها، باید دوربین Stories را در اینستاگرام با کشیدن انگشت خود به سمت راست در حالی که در فید صفحه اصلی خود هستید باز کنید (که باعث می‌شود دوربین از سمت چپ برنامه نشان داده می شود) و نماد Reels را در منوی دوربین انتخاب کنید. قبل از شروع جلسه ضبط، می‌توانید ریلز اینستاگرام خود را یک آهنگ مناسب از کتابخانه موسیقی اینستاگرام پیدا کنید یا صدای اصلی خود را ضبط کنید و حلقه‌های خود را با آن به اشتراک بگذارید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید:این است که اگر صدای اصلی خود را ضبط کنید و حلقه های اینستاگرام خود را به اشتراک بگذارید، صدای اصلی شما برای همه قابل دسترسی می شود و آنها می توانند از صدای اصلی شما در حلقه های خود استفاده کنند. از آنجا می‌توانید تایمر خود را تنظیم کرده و هندزفری ضبط کنید. شمارش از 3 آغاز می شود و تایمر شروع می شود. می‌توانید فیلترهایی را از گالری فیلتر با فیلترهای زیاد با جلوه‌های AR انتخاب کنید یا از ابزارهای ویرایش برای خلاقیت بیشتر با حلقه‌های اینستاگرام خود استفاده کنید. قبل از شروع ضبط، می‌توانید انتخاب کنید که در چه قسمت‌هایی از ویدیو یا صدا سرعت آن را کم یا افزایش دهید تا مطمئن شوید که به طور کلی حلقه‌های سرگرم‌کننده اینستاگرام ایجاد می‌کنید. فیلمبرداری کنید مرحله دوم قسمت ضبط حلقه های اینستاگرام شما است. این فرآیند دقیقاً مانند ضبط ویدیو برای استوری اینستاگرام شما است. نوار پیشرفت را در بالای صفحه خود خواهید دید که مدت زمان چرخش شما را نشان می دهد.

می‌توانید با ضبط چندین ویدیو، ضبط هر یک از ویدیوها در یک زمان، یا استفاده از ویدیوهای رول دوربین خود، حلقه‌ها ایجاد کنید. پس از اتمام ضبط، می‌توانید از ابزارهای طراحی استفاده کنید و متن اضافه کنید تا حلقه‌های خود را حرفه‌ای‌تر یا سرگرم‌کننده‌تر جلوه دهید. در نهایت، گزینه ای برای انتخاب قسمتی از ویدیو که می خواهید متن یا نقاشی ظاهر شود وجود دارد.

ریلز اینستاگرام

مقاله پیشنهادی برای شما:    چرا باید از چالش های اینستاگرام استفاده کنید؟

حلقه اینستاگرام:

ویدیو را به اشتراک بگذارید اکنون که ضبط و ویرایش را به پایان رساندید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حلقه اینستاگرام خود را به اشتراک بگذارید. حلقه‌های اینستاگرام فرآیند اشتراک‌گذاری دقیقی با گزینه‌هایی مانند افزودن کپشن یا هشتگ یا ویرایش ریز عکس‌ها دارند. اگر انتخاب کردید که یک حساب عمومی داشته باشید، می توانید حلقه خود را در بخش کاوش به اشتراک بگذارید. که شانس موفقیت ریلز های شما را افزایش می دهد. با این حال، اگر از یک حساب خصوصی استفاده می کنید، اینستاگرام فقط ریلز شما را در فید اصلی شما به اشتراک می گذارد. افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند نمی‌توانند از صدای اصلی ریلز اینستاگرام شما استفاده کنند و اجازه اشتراک‌گذاری ریلز شما را نخواهند داشت. نحوه دریافت تعامل از Reels Reels می تواند برای شما بسیار مفید باشد تا تعامل بیشتری داشته باشید و حساب خود را در اینستاگرام رشد دهید. درست مانند داستان ها و پست ها، می توانید نظرات، بازدیدها و لایک ها را دریافت کنید. اگر یکی از اولین کسانی هستید که از Reels استفاده می‌کردید، پس خوش شانس هستید.

Reels به نوعی یک ویژگی جدید است و کسانی که اولین بار از آن استفاده کردند این شانس را داشتند که ریلز خود را در صفحه کاوش قرار دهند. از آنجایی که آنها این کار را انجام داده اند، بیش از آن چیزی که هر کسی تصورش را بکند بازدید داشته است. با این حال، شما همیشه می توانید عقب نشینی کنید.

برخلاف Stories، Reels یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن امکان نوشتن و دریافت نظرات است. مانند پست های اینستاگرام، کامنت های Reels تاثیر مثبتی روی الگوریتم دارند. تلاش برای دریافت نظر برای ویدیوهای Reels ممکن است دشوار باشد، به خصوص برای اولین بار

مقاله پیشنهادی برای شما:    ساده ترین روش ساخت کلاژ در اینستاگرام

سوالات متداول ریلز اینستاگرام:

 مدت زمان ریلز اینستاگرام من چقدر است؟

ریلز می توانند 15 یا 30 ثانیه باشند. پیش‌فرض 15 ثانیه است، اما می‌توانید با ضربه زدن روی 15 در سمت چپ منوی دوربین خود در اینستاگرام، مدت زمان را به 30 ثانیه تغییر دهید.

تب Reels در اینستاگرام چیست؟

تب Reels تبی است که اینستاگرام به صفحه پروفایل بین شبکه پروفایل و صفحه برچسب گذاری شده اضافه کرده است. این تب برای برجسته کردن حلقه ها اضافه شد. به طور پیش‌فرض، اینستاگرام پس از انتشار، حلقه‌های شما را به تب Reel اضافه می‌کند و فالوورهای شما می‌توانند مانند سایر پست‌های شما به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

آیا راهی برای مخفی کردن Reels در اینستاگرام وجود دارد؟

بله، می‌توانید ریلز اینستاگرام را که آزاردهنده می‌دانید پنهان کنید. اگر آن ریلز خاص را در فید خود نمی‌خواهید، روی برگه کاوش ضربه بزنید، روی حلقه‌ای که می‌خواهید مخفی شود ضربه بزنید، روی دکمه سه نقطه در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید و روی دکمه پنهان ضربه بزنید تا ریلز ناپدید می شود.

چگونه ریلز های خود را حذف کنم؟

اگر یک ریلز اینستاگرام ایجاد کردید اما نتیجه را دوست نداشتید، اینستاگرام به شما این فرصت را می‌دهد که آن را حذف کنید. برای حذف ریلز، روی ویدیو ضربه بزنید، روی سه نقطه عمودی در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید و دکمه Delete را انتخاب کنید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید ربات اینستاگرام و  خرید فالوور ارزان واقعی  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.

مقاله پیشنهادی برای شما:     Impression ها در اینستاگرام چیست؟