اینستاگرام، اپلیکیشنی است که روی دستگاه های موبایل کار می کند. با این درخواست، افراد می توانند پست های ایجاد شده را به اشتراک بگذارند و دنبال کنند. اینستاگرام هر روز با یک ویژگی جدید می تواند به مرورگرهای آنلاین رایانه متصل شود. اما استفاده کامل از اینستاگرام از اینجا امکان پذیر نیست. برخی از تعمیرات و نگهداری جزئی را می توان در اینجا انجام داد. در اینجا نحوه استفاده از نمای موبایل اینستاگرام در رایانه شخصی آورده شده است.

کاربران اینستاگرام می خواهند از این برنامه در رایانه و دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنند. استفاده از اینستاگرام از طریق کامپیوتر بسیار آسان است و راه های زیادی برای این کار وجود دارد. کاربران می توانند این فرآیند را هر طور که می خواهند انجام دهند.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

اینستاگرام در رایانه

نحوه استفاده از نمایش موبایل اینستاگرام در رایانه

استفاده از اینستاگرام از رایانه برای مدیریت حساب اینستاگرام خود از رایانه، نیازی به نصب هیچ برنامه یا افزونه ای ندارید. با ورود به آدرس وب اینستاگرام مرورگر گوگل کروم خود، می توانید از اینستاگرام به عنوان برنامه اینستاگرام در گوشی خود استفاده کنید. معاملات بسیار آسان است. حتی کاربران آماتور کامپیوتر نیز می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

ما از ابزار توسعه دهنده کروم برای استفاده از اینستاگرام استفاده خواهیم کرد. برای نصب ابزارهای توسعه دهنده می توانید از میانبر F12 استفاده کنید.

زمان مورد نیاز:

20 دقیقه اگر می خواهید از نمای موبایل اینستاگرام در رایانه شخصی استفاده کنید، مراحل زیر را دنبال کنید. ورود به سیستم ما با ورود به www.instagram.com از مرورگر کروم خود وارد حساب اینستاگرام خود می شویم. باز کردن Chrome Developer Tools پس از ورود به حساب کاربری ما، Chrome Developer Tools را با فشار دادن کلید میانبر F12 باز کنید. روی نمادهای سمت راست کلیک کنید ما روی نماد تلفن و تبلت در گوشه سمت راست بالای صفحه باز کلیک می کنیم. اگر نماد را نمی بینید، می توانید کلید میانبر Ctrl + Shift + M را فشار دهید. Refresh پس از کلیک کردن بر روی نماد، صفحه را بازخوانی کنید. (F5) پس از رفرش کردن صفحه، ممکن است متوجه شوید که نمای صفحه اینستاگرام شبیه به یک برنامه تلفن همراه است. می‌توانید با استفاده از همان منوها به استفاده از اینستاگرام ادامه دهید که انگار از یک برنامه در تلفن خود استفاده می‌کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید یا بسته به گوشی، مدل محصول، صفحه را مشاهده کنید.

استفاده از اینستاگرام از طریق شبیه سازها پس از استفاده گسترده از دستگاه های تلفن همراه، برخی از شرکت های فناوری شروع به کار بر روی تماس از طریق رایانه کرده اند. در نتیجه این تحقیقات، برنامه هایی به نام شبیه ساز به وجود آمده است. شبیه سازها صفحه کامپیوتر را قادر می سازند تا به تلفن همراه تبدیل شود و گوشی های هوشمند را به کامپیوتر تبدیل کند. برای استفاده از این روش، کاربران باید شبیه ساز را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنند. 3-4 مورد از این برنامه های موجود در بازار فوق العاده ایمن هستند و نتیجه خوبی می دهند. کاربران می توانند آنچه را که می خواهند از بین آنها انتخاب کنند. بنابراین، استفاده از اینستاگرام از طریق رایانه بسیار آسان تر خواهد بود.

اینستاگرام در رایانه

 پس از اجرای برنامه بر روی کامپیوتر، مراحل زیر باید طی شود. این مراحل به شرح زیر است:

پس از روشن شدن شبیه ساز؛ ابتدا برنامه فروشگاه Google Play باید باز شود و وارد شوید. از اینجا هم مانند گوشی ها، ابتدا باید سیستم اینستاگرام قابل دسترسی و نصب باشد. پس از آن، باید با کلیک بر روی آیکون اینستاگرام در صفحه وارد شوید. در اینجا نیز مانند گوشی ها، مشخصات حساب باید وارد شود. در پایان مراحل بالا می توان از اینستاگرام استفاده کرد. به این ترتیب کاربران این فرصت را خواهند داشت که از همین برنامه به طور مستقیم در گوشی خود استفاده کنند. بنابراین انتظارات با بیشترین موفقیت برآورده خواهد شد. با این حال، برای امنیت بسیار مهم است که این فعالیت ها فقط در رایانه های شخصی شما انجام شوند.

استفاده از اینستاگرام در ویندوز 10: اپلیکیشن های مختلفی وجود دارند که باعث کارکرد کامپیوترها می شوند، اما اکثر کامپیوترهای سراسر دنیا از ویندوز استفاده می کنند. از سوی دیگر، ویندوز با معرفی هر از چندگاهی محصولات جدید، قصد دارد افراد را برای کارآمدی بیشتر توانمند کند. ویندوز 10 آخرین مورد از این محصولات است. کارهای زیادی در این اپلیکیشن انجام شده است و راه رقابت با موبایل باز است. یکی از ابداعات انجام شده در این زمینه استفاده از برخی از اپلیکیشن های مورد استفاده در دستگاه های موبایل و کامپیوتر است. از جمله آنها می توان به اپلیکیشن اینستاگرام اشاره کرد. برای استفاده از اینستاگرام در ویندوز 10 توصیه می کنیم از مرورگر کروم استفاده کنید. می توانید سفارشی ترین نتایج را با مرورگر کروم دریافت کنید.

اینستاگرام در رایانه

استفاده کوتاه از اینستاگرام در کامپیوتر در این مقاله در مورد نحوه استفاده از نمای موبایل اینستاگرام در کامپیوتر صحبت کردیم. همانطور که از طریق تلفن می توانید به اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. می توانید عکس ها، داستان ها را به اشتراک بگذارید و از آنها در تلفن استفاده کنید. فقط مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید. به عنوان یک کاربر رایانه شخصی، ما معتقدیم که دانستن نحوه کشیدن انگشت روی اینستاگرام در رایانه به شما کمک زیادی می کند.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و  خرید ربات اینستاگرام و همچنین خرید فالوور ارزان . کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. این را خوب می دانید که با رشدو پیشرفت در اینستاگرام می توانید ره صد ساله را یک شبه رفت و در مدت کوتاهی به آنچه که می خواهید برسید کافیست به ما اعتماد کنید.