رسانه های اجتماعی راه های آسان و راحت برای ارتباط با دیگران را در اختیار کاربران قرار می دهند. برای ارائه این راه آسان برای اتصال، اینستاگرام پلتفرمی است که به کاربران خود اجازه می دهد تا از طریق روش های مختلف به جستجوی سایر کاربران بپردازند. می توانید کاربران اینستاگرام را با استفاده از آدرس ایمیل آنها پیدا کنید.

اپلیکیشن داخلی اینستاگرام به طور مستقیم به کاربران اجازه نمی دهد که کاربران اینستاگرام را از طریق ایمیل جستجو کنند. با این حال، کاربران می توانند از موتورهای جستجوی شخص ثالث برای جستجوی کاربران حساب های اینستاگرام از طریق ایمیل استفاده کنند. در اینجا، چندین روش مستقیم را نیز می توان برای یافتن یک کاربر اینستاگرام نزدیک کرد.امیدوارم این مقاله مورد رضایت شما قرار بگیرد متخصص های فالووان برای رضایت شما تمام تلاش خود را میکنند، فالووان با سابقه درخشان در رضایت مشتری شما را در شبکه های مجازی همراهی میکند،برای خرید فالوور بدون ریزش  و همچنین ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام میتوانید به فالووان مراجعه کنید

کاربران اینستاگرام فالووان

پیشنهادی:    چک پوینت در اینستاگرام به چه معناست؟

چرا کاربران اینستاگرام را از طریق آدرس ایمیل پیدا کنید؟

در بسیاری از موارد، افراد ممکن است فقط آدرس ایمیل دوست یا همکار خود را داشته باشند. شرایط، زمانی که به دنبال شبکه های اجتماعی این کاربران می گردند می تواند مشکل ساز شود. در نتیجه، اتصال رسانه های اجتماعی روز به روز در دسترس تر شده است و کاربران راه های مختلفی برای جستجوی رسانه های اجتماعی دارند، به ویژه برای یافتن کاربران اینستاگرام از طریق آدرس ایمیل.

روش های مختلف برای یافتن کاربران اینستاگرام از طریق آدرس ایمیل:

اینستاگرام روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در جستجوی کاربر اینستاگرام کمک کند. علاوه بر این، این روش ها شامل روش های مستقیم موجود در خود برنامه اینستاگرام و موتورهای جستجوی شخص ثالث است که می توان از آنها استفاده کرد.

از سوی دیگر، روش غیر مستقیم شامل موتورهای جستجوی شخص ثالث با استفاده از آدرس ایمیل و صفحات فیس بوک است.

پیشنهادی:    نحوه تغییر آدرس ایمیل در اینستاگرام

یافتن کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل:

اگر آدرس ایمیل یک کاربر را دارید و می خواهید به دنبال کاربر اینستاگرام بگردید، می توان روش های مختلفی را اعمال کرد.

برای اتصال اینستاگرام و یافتن کاربر، کاربر را در فیس بوک اضافه کنید

ساده ترین روشی که می توان ابتدا برای یافتن کاربر اینستاگرام از طریق آدرس ایمیل استفاده کرد، استفاده از فیس بوک است. مجدداً، فیس بوک این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که با استفاده از آدرس های ایمیل، کاربران را جستجو کنند.

در گزینه جستجوی Fakebook، آدرس ایمیل را تایپ کنید تا نام کاربر را دریافت کنید. سپس، هنگامی که نام کاربر را به دست آوردید، می توانید مراحل زیر را برای جستجوی اینستاگرام دنبال کنید.

با نام نمایشی کاربر، می توانید این مراحل را برای جستجوی کاربر در اینستاگرام دنبال کنید.

کاربران اینستاگرام فالووان

پیشنهادی:    ارسال ایمیل گسترده

مرحله 1: برنامه اینستاگرام خود را راه اندازی کنید

روی برنامه اینستاگرام روی دستگاه خود ضربه بزنید تا آن را اجرا کنید، و بلافاصله شما را به صفحه اصلی هدایت می کند. سپس، با کلیک بر روی نماد نمایه دایره ای در گوشه سمت راست پایین نوار منو در صفحه اصلی، نمایه خود را باز کنید.

مرحله 2: به نوار جستجو بروید

به نوار جستجو در اینستاگرام خود در بالای صفحه بروید. علاوه بر این، پس از کلیک بر روی نوار جستجو، می توانید نام نمایشی کاربر را که جستجو کرده اید با استفاده از آدرس ایمیل آنها وارد کنید.

مرحله 3: کاربر اینستاگرام را جستجو کنید

هنگامی که نام نمایشی را تایپ کردید، نام کاربری و نمایه کاربر در قسمت کشویی نوار جستجو ظاهر می شود. سپس روی نمایه ضربه بزنید تا به نمایه کاربر نگاه کنید.

از خدمات شخص ثالث برای جستجوی کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل استفاده کنید

از آنجایی که اینستاگرام گزینه جستجوی مستقیم کاربران اینستاگرام از طریق آدرس ایمیل آنها را غیرفعال کرده است، شما می توانید از خدمات شخص ثالث برای فعال کردن این کار استفاده کنید.

به طور مشابه، خدمات مختلفی در اینترنت موجود است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از آدرس های ایمیل به دنبال حساب های رسانه های اجتماعی بگردند. علاوه بر این، برخی از این خدمات و عملکرد آنها در زیر ذکر شده است.

پیشنهادی:    چگونه لیست ایمیل خود را با اینستاگرام افزایش دهیم؟

یافتن کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل: با استفاده از Lullar

لولار سایتی است که اکانت های رسانه های اجتماعی افراد را در اختیار کاربران قرار می دهد. به عنوان مثال، برای جستجوی کاربران خاص اینستاگرام با استفاده از ایمیل، به سایت مراجعه کرده و گزینه “People search by email or name” را انتخاب کنید.

تایپ آدرس ایمیل شخص شما را به حساب های رسانه های اجتماعی فرد هدایت می کند. از آنجایی که لولار پایگاه داده خود را ندارد، به عنوان یک موتور جستجو برای جستجو در رسانه های اجتماعی با استفاده از آدرس های ایمیل عمل می کند. کاربرانی که آدرس ایمیل فعالی را به حساب رسانه های اجتماعی خود متصل کرده اند در لیست ظاهر می شوند.

یافتن کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل: با استفاده از Pipl

Pipl یک سرویس پولی است که برای افراد حرفه ای بسیار مفید است تا در صورت داشتن آدرس ایمیل کاربران به دنبال حساب های رسانه های اجتماعی کاربران بگردند. اگرچه Pipl یک سرویس رایگان نیست، برنامه اولیه آنها از 99 دلار در ماه شروع می شود و 200 نتیجه جستجو برای هر کاربر ارائه می دهد. همراه با حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، Pipl همچنین شماره تلفن و آدرس ایمیل افراد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

یافتن کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل: با استفاده از Spokeo

با استفاده از سرویس Spokeo می توانید کاربران اینستاگرام را از طریق آدرس ایمیل پیدا کنید. این ابزار رایگان نیست و نیاز به هزینه دارد اما نتایج استثنایی ارائه می دهد. گزینه “reverse email search” در سایت برای کاربران در دسترس است. این طرح پولی با قیمت های تخفیفی برای کاربرانی که به دنبال انجام معاملات ماهانه در جستجوی اینستاگرام سایر کاربران هستند ارائه می شود.

کاربران اینستاگرام فالووان

پیشنهادی:  چرا برخی از هشتگ های اینستاگرام کار نمی کنند

نحوه فعال کردن ویژگی های جستجو در اینستاگرام

برای فعال‌سازی قابلیت جستجو در اینستاگرام، کاربران گزینه‌های مختلفی دارند که می‌توانند آن‌ها را فعال کنند. به عنوان مثال، در تنظیمات نمایه، کاربران این فرصت را دارند که گزینه “نمایش کاربرانی که ممکن است بشناسید” را فعال کنند. نمایه شما در مخاطبین یا فیدهای دوستان مشترک شما نشان داده می شود.

اگر حساب ایمیل شما به رسانه های اجتماعی شما متصل است، کاربران می توانند با استفاده از حساب ایمیل از طریق روش های ذکر شده در بالا، اینستاگرام شما را جستجو کنند.

در یک نمایه عمومی، کاربر می تواند آدرس ایمیل خود را در خود صفحه نمایه قرار دهد. سپس، کاربران می توانند با استفاده از آدرس ایمیل، ایمیل ارسال کرده و به دنبال حساب خود بگردند.

حال که درباره ایمیل و نحوه پیدا کردن اینستاگرام افراد از این طریق را آموختیم، بیاید کمی در خصوص ایمیل مارکتینگ صحبت کنیم. در گذشته نه چندان دور ایمیل مارکتینگ یکی از قوی ترین و پر بازده ترین تبلیغات برای افزایش فروش و معرفی برند به دیگران بود. شاید در این سال ها استفاده از این روش کمرنگ شده باشد اما همچنان یکی از روش های قدرتمند در بازاریابی است که می تواند مخاطبان هدف بسیاری برای شما به ارمغان آورد.

فالو وان، با ارسال ایمیل انبوه برای شما تبلیغات گسترده انجام داده و سبب می شود تا با افزایش دنبال کننده، افزایش فروش نیز داشته باشید پس اصلا این روش را دست کم نگیرید.

یافتن کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل

سوالات متداول

آیا کسی می تواند اینستاگرام من را از طریق ایمیل پیدا کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، کاربران می توانند با استفاده از آدرس های ایمیل از راه های مختلف به دنبال اکانت اینستاگرام افراد دیگر بگردند. با این حال، اینستاگرام باید به یک آدرس ایمیل خاص پیوند داده شود تا حساب کاربری کاربر قابل جستجو باشد.

نحوه مشاهده ایمیل شخصی در اینستاگرام

هنگام مشاهده اینستاگرام، کاربران می توانند آدرس ایمیل کاربر را نیز پیدا کنند. در پروفایل های عمومی، آدرس ایمیل معمولاً در خود صفحه نمایه است. کاربران می توانند از طریق این گزینه برای پروفایل ایمیل ارسال کنند. اگر ایمیل کاربر به صورت عمومی به اشتراک گذاشته نشود قابل مشاهده نیست.

چگونه یک نفر را در اینستاگرام بدون حساب پیدا کنیم؟

اگر حساب کاربری خاص کاربر را ندارید، “اینستاگرام” را در نوار جستجوی موتور جستجوی خود با نام فرد اضافه کنید. موتور جستجو اکانت اینستاگرام کاربر را در بیشتر موارد در فید نمایش نشان می دهد.

نتیجه

برای نتیجه گیری، اینستاگرام دیگر به کاربران اجازه نمی دهد کاربران را با استفاده از آدرس های ایمیل به طور مستقیم جستجو کنند. کاربران برای جستجوی پروفایل های اینستاگرام، مخاطبین تلفن، صفحات فیس بوک، هشتگ ها، نام های نمایشی و نام های کاربری دارند. با این حال، کاربران می توانند از روش های دیگر، از جمله فیس بوک و خدمات شخص ثالث، برای جستجوی پروفایل های اینستاگرام با استفاده از آدرس های ایمیل استفاده کنند.

پیشنهادی:  جمعیت شناسی اینستاگرام در سال 2022: مهم ترین آمار کاربران برای بازاریابان