امروز با یکی دیگر از آموزش های کاربردی و تخصصی همراه وب سایت فالووان هستید، موضوع بحث ما در مورد ساخت شماره مجازی رایگان است و معرفی وب سایت ها و برنامه هایی است که طریق آن ها به راحتی می توان شماره مجازی دریافت کرد. ساخت شماره مجازی رایگان یکی از گزینه هایی است که برای کارآفرینان سرمایه گذاران یک مزیت به حساب می آید. استفاده کردن از شماره مجازی فقط برای کسانی که دارای  یک کسب و کار هستند نمی باشند و هر فردی می تواند از شماره مجازی استفاده کند.

ساخت شماره مجازی رایگان این روزها یکی از دغدغه هایی است که همه افراد برای استفاده شخصی و کسب و کار خود در گیر آن هستند و برای ساخت شماره مجازی روش های مختلفی را امتحان کرده اند اما ممکن است از روش های مطمئن استفاده نکرده اند و به نتیجه مطلوب نرسیده باشند. ما در این مقاله بهترین روش های ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا را به شما معرفی می کنیم.
این مقاله توسط کارشناسان سایت فالووان تهیه شده است،فالووان با سابقه 8 ساله در ارائه خدمات مجازی توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را بدست بیارد،خدماتی مانند ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام،خرید فالوور ارزان

شماره مجازی

شماره مجازی رایگان چیست؟

شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است و با این تفاوت که بر پایه خط تلفن ثابت  نمی باشد و به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد. شماره مجازی به تلفن خاصی متصل نمی باشد.

طبق آمارهای به دست آمده سیاست های جهانی تصمیم دارند خطوط تلفن ثابت را برکنار کنند  جایگزین آن شماره مجازی قرار دهند.

شماره مجازی این امکان را به ما می دهد که به طور مثال ما در ایران زندگی می کنیم و می توانید یک شماره مجازی آمریکایی داشته باشید. با وجود این شماره مجازی ها دیگر موقعیت مکانی مهم نیست و شما می توانید از ایران با هر کشور دیگری تماس داشته باشید.

با کاربردهای شماره مجازی رایگان آشنا شوید!

با توجه به موارد گفته شده متوجه شدیم که شماره مجازی چیست اما در ادامه می خواهیم کاربردهای آن را مورد بررسی قرار دهیم. با شماره مجازی رایگان شما می توانید کارهای مختلفی انجام دهید. که ما به چند مورد از آن اشاره خواهیم کرد.

شماره مجازی

 • استفاده شخصی

اولین کاربرد شماره مجازی برای استفاده شخصی است که از آن می توانید در موارد مختلفی استفاده کنید به طور مثال:

مهاجرت: اولین کاربردی که شماره مجازی برای کسانی است که قصد مهاجرت کردن دارند و می خواهند از کشوری به کشوری دیگر بروند با استفاده از شماره مجازی می توانند کارهای خود را از راه دور هم کنترل و بررسی کنند.

رزومه شغلی: یکی دیگر از کاربردهایی که شماره مجازی رایگان در اختیار ما قرار می دهد این است که اگر قصد دارید در یک کشور دیگر کار پیدا کنید و برای ارسال رزومه نیاز به یک شماره تلفن محلی دارید از طریق شماره مجازی می توانید این مشکل را برطرف کنید، شماره مجازی شانس شما را در پیدا کردن یک شغل مناسب افزایش می دهد. همچنین کسانی که رزومه شما را دریافت می کنند راحت تر می توانند با شما در ارتباط باشند.

حریم خصوصی: برای حفظ حریم خصوصی خود به جای اینکه در شبکه های اجتماعی از شماره واقعی خود استفاده کنید می توانید از شماره مجازی رایگان  استفاده کنید.

 • استفاده تجاری

استفاده از شماره مجازی در حوزه تجارت هم بسیار کاربردی است که در ادامه به مواردی از آن اشاره می کنیم.

افزایش فروش بین المللی: همانطور که گفتیم از شماره مجازی می توانید در تجارت هم استفاده کنید. از طریق شماره مجازی می توانید با دیگر کشورها در ارتباط باشید و به مشتری های خود در خارج از کشور هم دسترسی  داشته باشید. وجود یک شماره محلی در وب سایت باعث افزایش فروش و جلب اعتماد بیشتر است.

مشاوره بین المللی: مشاوران بین المللی که برای مشتریان در دیگر کشورها کار می کنند با استفاده از شماره مجازی به مشتریان هر شهر و کشور می توانند دسترسی داشته باشند.

بهترین برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

برای دریافت شماره مجازی رایگان روش های زیادی وجود دارد که یکی از روش های ساخت شماره از طریق برنامه است که ما تعدادی از این برنامه ها و طریقه استفاده از آن را به شما معرفی می کنیم.

شماره مجازی

1.برنامه  textnow

Textnowیکی از برنامه های پرطرفداربرای ساخت شماره مجازی است. برای استفاده از این برنامه به گوگل پلی مراجعه کنید، آن را دانلود و نصب کنید.

برای اینکه این برنامه را فعالسازی کنید می توانید از طریق شماره تلفن خود آن را فعال کنید اگر هم دارای حساب فیس بوک هستید نیاز به شماره تلفن نمی باشد و از طریق حساب کاربری فیس بوک این برنامه فعالسازی می شود.

بعد از اینکه حساب کاربری خود را در این برنامه ساختید کد منطقه را وارد کنید، می توانید کد988 را وارد کنید و به مرحله بعد بروید، شماره مجازی رایگان در قسمت پروفایل قرار دارد. اما توجه داشته باشید که ممکن است شماره تلگرام و واتسات توسط خود شرکت فیلتر شده است تا از ورود یکسری کاربران جلوگیری شود. نکت دیگری که باید به آن توجه کنید شماره های مجازی دارای تاریخ انقضا هستند و بعد از مدتی ممکن است غیر فعال شوند.

2.برنامه  Text me

یکی دیگر از برنامه هایی که از طریق ان می توانید شماره مجازی رایگان آمریکا دریافت کنید برنامه  Text meاست. از طریق این برنامه می توانید شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا دریافت کنید با استفاده از این برنامه می توانید با سراسر دنیا در ارتباط باشید.

بعد از اینکه  Text me را نصب کردید با استفاده از یک ایمل در آن ثبت نام کنید بعد از اینکه برنامه برای شما فعال سازی شد می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید.

 1. برنامه Text Free & Call Free

یکی از برنامه های بسیار کاربردی و عالی برای ساخت شماره مجازی رایگان Text Free & Call Free است. این برنامه امکانات زیادی در اختیار کاربران خود قرار می دهد که این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

 • تماس تلفنی 100% رایگان
 • ارسال پیامک متنی رایگان
 • ارسال پیام چند رسانه ای رایگان

با استفاده از این برنامه می توانید شماره مجازی رایگان واتساپ بسازید و همچنین ب 50 کشور مختلف می توانید تماس بین المللی رایگان داشته باشید. با استفاده از این برنامه می توانید همه نیازهای خود را برای شماره مجازی برطرف کنید.

شماره مجازی

 1. برنامه TextPlus

برنامه دیگری که از طریق آن می توانید شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا دریافت کنید TextPlus است برای استفاده از این برنامه باید در آن با استفاده از یک ایمیل ثبت نام کنید و بعد ازاینکه کد ارسال شده به ایمیل را وارد کردید برنامه برای شما فعال می شود و می توانید شماره مجازی دریافت کنید. از طریق این برنامه می توانید تماس تلفنی داشته باشید و همچنین پیام اراسال کنید.

شماره مجازی

5.برنامه NextPlus

برای استفاده از این برنامه باید با استفاده از یک ایمیل در آن ثبت نام کنید بعد از اینکه برای شما فعالسازی شد می توانید شماره مجازه رایگان دریافت کنید.

NextPlus یکی دیگر از برنامه هایی است که برای دریافت شماره مجازی بسیار کاربردی است، این برنامه فقط شماره مجازی در اختیار شما قرار نمی دهد از طریق آن می توانید تماس های ورودی و خروجی به صورت نامحدود داشته باشید و همچنین ارسال و دریافت پیام برای کاربرانش رایگان است.

6.برنامه 2ndLine

این برنامه هم مثل دیگر برنامه هایی که به شما معرفی کردیم بسیار عالی است و از طریق آن می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید.اما توجه داشته باشید که این برنامه برای گوشی های هوشمند اندروید قابل استفاده است.

استفاده از این برنامه هیچ محدودیتی ندارد و به راحتی می توانید تماس تلفنی بر قرار کنید.

همچنین اگر می خواهید برای استفاده شخصی و یا کسب و کارتان از شماره آمریکا و کانادا استفاده کنید با استفاده از این برنامه می توانید شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا دریافت کنید.

شماره مجازی

7.برنامه Text Free

Text Free یکی از بهترین برنامه هایی است که برای ساخت شماره مجازی رایگان از آن استفاده می شود و شما با استفاده از آن به راحتی می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید. اگر قصد برقراری تماس هم داشته باشید می توانید در این برنامه با فرد مورد نظر خود تماس داشته باشید.

Text Free برای شما این امکان را فراهم کرده است که بتوانید پیام ارسال و دریافت کنید.

برترین سایت شماره مجازی رایگان

همانطور که گفتیم برای ساخت شماره مجازی رایگان روش های زیادی وجود دارد یکی از روش ها از طریق برنامه بود بهترین برنامه ها را به شما معرفی کردیم روش موثر دیگری که از طریق آن می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید وب سایت است. وب سایت هایی وجود دارد که در این زمینه فعالیت دارند و شماره مجازی رایگان برای کشورهای مختلف در اختیار شما قرار می دهند با فالووان همراه باشید تا برترین سایت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنیم.

 • سایت receive-smss.com

یکی از بهترین وب سایت هایی است که با مراجعه به آن می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید. از طریق این وب سایت می توانید برای هرکشوری شماره مجازی دریافت کنید.

 • سایت com

این وب سایت های شماره مجازی رایگان برای 9 کشور را در اختیار شما قرار می دهد و یکی از سایت های پرکاربر و شلوغ است.

 • سایت net

از این این وب سایت هم می توانید از کشورهای مختلف شماره مجازی دریافت کنید و شماره هایی که در اختیار کاربران قرار می دهد بدون هیچ مشکلی است.

 • سایت org

از این سایت هم می توانید برای دریاف شماره مجازی استفاده کنید، این وب سایت 5 شماره تلفن از آمریکا و 3 شماره تلفن از بریتانیا  برای دریافت پیام متنی آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد.

اما مشکلی که در این وب سایت وجود دارد دریافت پیامک کمی با تاخیر است با توجه به کاربران زیادی که در این وب سایت هستند.

 • سایت io

یکی دیگر از بهترین وب سایت هایی که شماره مجازی رایگان و پرفیوم در اختیار شما قرار می دهد quackr.io است. اما توجه داشته باشید که این سایت برای تعدادی از کشورها مانند کره جنوبی، پاکستان، بلغارستان و تعدادی دیگر شماره مجازی رایگان دارد.

 • سایت co

این وب سایت برای 6 کشور شماره مجازی ارائه می دهد که بسیار هم شلوغ می باشد، دلیل شلوغ بودن این وب سایت به دلیل این است که پیامک های ارسال شده به شماره های مجازی بسیار بالا  است.

 • سایت com

از طریق این وب سایت می توانید از 14 کشور شماره مجازی رایگان دریافت کنید که پیامک آن به سرعت برای شما ارسال می شود.

 • سایت com

اگر به دنبال شماره مجازی رایگان آمریکا و کاناد هستید این وب سایت مناسب شماست به دلیل اینکه فقط از این دو کشور پشتیبانی می کند. این وب سایت دو هفته ای یکبار شماره های خود را تغییر می دهد.

 • سایت com

این وب سایت هم مانند دیگر وب سایت هایی که به شما معرفی کردیم برای ساخت شماره مجازی بسیار مناسب است و از طریق آن می توانید فقط شماره مجازی رایگان آمریکا دریافت کنید این وب سایت برای کسانی که می خواهد فقط شماره مجازی آمریکا داشته باشند مناسب است.

شماره مجازی

مزایای استفاده از شماره مجازی

استفاده از شماره مجازی دارای مزایای زیادی می باشد به همین دلیل هم استفاده از آن افزایش یافته است.

1.صرف هزینه کمتر

با استفاده از شماره مجازی می توانید هزینه کمتری صرف کنید تا اینکه از یک تلفن ثابت استفاده کنید.

2.راه اندازی سریع

یکی از مهم ترین مزایای ساخت شماره مجازی راه اندازی سریع و آسان آن است.

3.اعتبار بخشیدن به کسب و کارها

شماره های مجازی هم مانند تلفن های ثاب دارای سر شماره ثابت هستند که استفاده از آن باعث می شود به کسب و کارتان اعتبار و ارزش ببخشد.

4.دسترسی به تلفن در همه مکان ها

به دلیل اینکه این شماره روی تلفن هوشمند قرار می گیرد می توانید همه جا به آن دسترسی داشته باشید  مانند تلفن های ثابت نیست که فقط در محل کار و یا خانه فقط قابل دستررس هستند.

5.حریم خصوصی

اگر نمی خواهید از شماره تلفن شخصی خود در کسب و کارتان استفاده کنید می توانید از شماره مجازی کمک بگیرید با استفاده از این کار حریم خصوصی خود را حفظ می کنید

کلام آخر:

ما در این مقاله در مورد شماره مجازی رایگان صحبت کردیم توضیح دادیم که شماره مجازی چیست و چه کاربردهایی دارد. همچنین روشهایی که از طریق آن می توانید شماره مجازی رایگان دریافت کنید به شما معرفی کردیم. لیست بهترین برنامه ها و وب سایت هایی که می توانید از  طریق آن شماره مجازی رایگان کشورهای مختلف دریافت کنید هم در اختیارتان قرار دادیم و در آخر هم گفتیم استفاده از شماره مجازی چه مزیتی برای شما و کسب و کارتان دارد. اگر شما هم روشی برای دریافت شماره مجازی می دانید می توانید در بخش نظرات قرار دهید تا دیگر کاربران از آن استفاده کنند. امیدواریم که این مطلب برای شما کاربردی و از آن در پیشرفت کسب و کارتان استفاده کنید.

 

مقالات پیشنهادی: باروش ارسال پیام انبوه تلگرام به صورت گروهی پیام ارسال کنید!