اینستاگرام دیگر فقط یک برنامه رسانه اجتماعی برای اشتراک گذاری تصاویر زیبا نیست. یک مرکز خرید است 1 میلیارد کاربر فعال روزانه، که 400 میلیون از آنها حداقل یک نمایه شرکت را هر روز بازدید می کنند، برای خود صحبت می کنند. این شبکه اجتماعی در نوامبر 2016 با قابلیتی که از مارس 2017 در اروپا در دسترس است به این موضوع پاسخ داد. با به اصطلاح «پست‌های قابل خرید»، می‌توان کل فرآیند خرید را تنها با چند کلیک مستقیم در اینستاگرام تکمیل کرد. ما در اینجا توضیح می دهیم که چه پیش نیازهایی را باید رعایت کنید و چگونه می توان دقیقاً از پست های خرید پذیر استفاده کرد.

یکی از روش هایی که میتوانید از اینستاگرام بازدهی برای کسب و کارتان داشته باشید اسپانسر گرفتن از پیج های بزرگ است به این صورت که محصول یا کسب و کارتان را در استوری یا پست معرفی میکند وباعث رشد کسب وکارتان میشود از این روش میتوانید محصولات خود رادر اینستاگرام به فروش برسانید ما درادامه نحوه فروش محصولات در اینستاگرام را به شما آموزش میدهیم با ما همراه باشید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چرا از پست های قابل خرید در اینستاگرام استفاده کنیم؟

با ویژگی جدید اینستاگرام، کل فرآیند خرید – از کشف یک محصول تا پرداخت – اکنون می تواند مستقیماً در پلتفرم تکمیل شود.

بازاریابی و فروش در اینجا در یک ابزار ادغام می شوند: این به معنای حداقل موانع برای خریداران است و فروش را تسریع می کند. فالوورهای جدید اینستاگرام را بدست آورید، مخاطبان هدف خود را مشخص کنید و نمایه شرکت خود را بهینه کنید – راهنمای رایگان ما به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید! همچنین 80 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک شرکت را دنبال می‌کنند و به ناچار با پست‌های قابل خرید مواجه می‌شوند.

بنابراین، شرایط بهینه فراهم می شود تا به سرعت ویژگی جدید مانند بخشی طبیعی از تجربه اینستاگرام یکپارچه شود و بتوان به کنجکاوی کاربران امیدوار بود. این نیز با این واقعیت کمک می‌کند که پست‌های قابل خرید در بالا سمت راست با نماد کیف خرید مشخص شده‌اند تا کاربران بتوانند به سرعت یک نمای کلی پیدا کنند: اگر مقاله‌ای را در نمای کلی کانال پیدا کردید که دوست دارید، می‌توانید با یک نگاه آن را ببینید. که او می تواند تنها با چند کلیک به آنها تعلق داشته باشد که به نوبه خود به نفع تصمیم خرید است. پست‌های خرید مانند پست‌های عادی در فید اینستاگرام کاربران ظاهر می‌شوند. با این حال، وقتی روی پست ها کلیک می کنند، می توانند برچسب های محصول را ببینند.

اگر کاربران روی برچسب ها ضربه بزنند، به صفحات محصول هدایت می شوند. توجه: تاکنون، از پست‌های قابل خرید فقط می‌توان در برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه استفاده کرد، اما در نسخه دسکتاپ این امکان وجود ندارد.

فروش

پیشنهادی:    معرفی 12 روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام

 الزامات پست های قابل خرید اینستاگرام چیست؟

شما به آخرین نسخه برنامه اینستاگرام نیاز دارید. کالاهای فیزیکی (نه خدمات) باید فروخته شوند که مطابق با دستورالعمل های تجاری و قرارداد فروشنده اینستاگرام یا فیس بوک باشند. نمایه کسب و کار شما باید به یک کاتالوگ فیس بوک پیوند داده شود. این کار از طریق مدیر کسب و کار فیس بوک یا ارائه دهندگان شخص ثالث خارجی کار می کند .

چگونه می توانم محصولات خود را در اینستاگرام به سرعت بفروشم؟

 در اینجا چند مرحله ثابت برای فروش در اینستاگرام آورده شده است:

می توانید لینک هایی را در بیو خود قرار دهید تا محصولات خود را به راحتی بفروشید. این مشکلی برای مشتریان شما نخواهد داشت. با ایجاد یک صفحه اینستاگرام قابل خرید، می توانید محصولات خود را به صورت مستقیم و تنها با پست به فروش برسانید. می توانید یک CTA برای بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. این به یک صفحه اینستاگرام برای فروش لینک می دهد.

می توانید از Stories برای عکس برداری پشت صحنه محصول خود استفاده کنید. یک نمایه ایجاد کنید و محصولات خود را با همه به اشتراک بگذارید. این سریعترین راه است شماره و اطلاعات پرداخت خود را قرار دهید. این همه است مشتری شما با شماره واتساپ شما تماس می گیرد و می تواند با پرداخت درب منزل خرید کند. روز فروش خوبی داشته باشید می توانید از تبلیغات اینستاگرام برای افزایش پست های خود استفاده کنید. اگر می خواهید کسب و کار خود را در بهترین حالت خود معرفی کنید، ضروری است. به یاد داشته باشید که محتویاتی را اضافه کنید که توسط یک عنصر چشم نواز به عمل دعوت می شود، سپس محصولاتی را اضافه کنید که افراد می توانند با ویژگی خرید خریداری کنند.

حساب اینستاگرام شما باید قابل اعتماد باشد. شما باید نشان دهید که در مورد محصولات یا خدمات خود حرفه ای هستید. به همین دلیل است که باید به حساب خرید خود در اینستاگرام اهمیت دهید.

پیشنهادی:    چند ترفند کاربردی برای افزایش سیو در اینستاگرام 

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر، ارسال پیام انبوه به دایرکت در اینستاگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

فروش

چگونه یک محصول را برچسب گذاری کنم؟

برای اینکه بتوانید یک محصول را در پست های خود برچسب گذاری کنید، باید پروفایل تجاری اینستاگرام خود را با یک فروشگاه در فیس بوک یا با یک کاتالوگ محصول در Business Manager پیوند دهید. وقتی اتصال برقرار شد، همین! اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن خود را باز کرده و به پیام هشدار فعال شدن عملکرد خرید پاسخ دهید. به این ترتیب می توانید محصولات خود را در عکس ها تگ کنید. محدودیت هایی برای استفاده از این ابزار وجود دارد. به عنوان مثال، در حال حاضر، خدمات برچسب گذاری اختصاص داده نشده است. همچنین، اینفلوئنسرها نمی توانند محصولاتی را که می پوشند برچسب گذاری کنند.

پیشنهادی:    پرطرفدارترین ایده برای موضوع پیج اینستاگرام چیست؟

مزایای اینستاگرام برای تجارت الکترونیک:

در  اینستاگرام پتانسیل بسیار زیادی برای تجارت الکترونیک دارد:

 شناسایی خریداران پنهان:

با استفاده از پستی که در آن ابتدا یک استوری گفته می شود، می توان نیازهای کاربران را با رهگیری حتی کسانی که تا قبل از این کار می کردند، پیش بینی کرد. با دیدن پست، هیچ برنامه ای برای خرید محصول نشان داده شده نداشتم. ما باید پشت محصولات تصویرسازی کنیم و از طریق اینستاگرام آن را آشکار کنیم.

استفاده از کانال خرید ترجیحی:

80٪ از کاربران اینترنت موبایل از تلفن هوشمند برای تصمیم گیری خرید یا تعامل با مارک های مربوطه استفاده می کنند. 34 درصد نیز از آن برای نهایی کردن تراکنش استفاده می کنند. ایجاد یک تجربه کامل و مستقیم: از طریق ویژگی های جدید خرید اینستاگرام، تجربه خرید را کامل و سریع می کند. کاربر در خرید تسهیل شده است زیرا دیگر مجبور نیست برود و آن را در مرورگر جستجو کند و پس از دیدن محصول در عکس به تجارت الکترونیکی روی بیاورد. اینستاگرام به طور مجازی او را در طول تجربه خرید همراهی می کند. علاوه بر و قبل از خرید اینستاگرام و پست های حمایت شده، شرکتی که از اینستاگرام استفاده می کند باید با انتشار ترکیب مناسبی از محتوای (مرتبط) یک استراتژی بازاریابی بصری برنامه ریزی کند.

همین شبکه اجتماعی اینستاگراممرها را به بهترین شیوه‌ها راهنمایی می‌کند تا بهترین بهره را از شبکه اجتماعی ببرند (طرح تحریریه، تعامل با فالوورها، استفاده از هشتگ‌ها به روش مطالعه شده، استفاده از استوری‌ها برای برقراری ارتباط انحصاری و تعامل با تأثیرگذارانی که تبلیغ می‌کنند. محصول از طریق پروفایل آنها).

فروش

پیشنهادی:    چگونه میتوان یک پیج پر بیننده در اینستاگرام داشت؟

سوالات متداول درباره نحوه فروش محصولات در اینستاگرام:

 چقدر طول می کشد تا برای خرید در اینستاگرام تایید شوید؟

اینستاگرام بین 1 تا 14 روز مجوز خرید را به حساب ها می دهد. اما میانگین کمتر از یک هفته است.

آیا برای خرید اینستاگرام باید هزینه پرداخت کنید؟

خرید و بازار اینستاگرام نیز مانند هر یک از خدمات اینستاگرام رایگان است. و تمام مدیریت فرآیند خرید شما به عهده شماست.

چرا اینستاگرام من برای خرید تایید نمی شود؟

اینستاگرام هنگام تایید اکانت برای خرید توجه بیشتری می کند. اگر حساب شما تایید نشد، باید نگاه عمیق تری به الزامات بیندازید.

آیا برای فروش در اینستاگرام به وب سایت نیاز دارید؟

برای فروش در اینستاگرام نیازی به وب سایت ندارید. کل فرآیند را می توان در تنظیمات برنامه تنظیم کرد.

 آیا اینستاگرام فروش خود را کاهش می دهد؟

اینستاگرام از فروش هایی که در اپلیکیشن اینستاگرام انجام می شود، درصد کمی پول می گیرد. برای جمع‌بندی خرید اینستاگرام اینستاگرام یکی از بهترین مکان‌ها برای فروش آنلاین است، زیرا کسب‌وکار شما می‌تواند با فالوورهای خود رابطه اعتماد ایجاد کند و آنها را به شما یک فروشنده قابل اعتماد تبدیل کند. ایجاد رابطه ای از این نوع آسان نیست و نیازمند تلاش و تعهد فراوان از سوی کسانی است که آن کانال خاص را مدیریت می کنند. ناتوانی در درج لینک در پست ها توانایی شما را در تبدیل تا حد زیادی محدود می کند، اما به لطف خرید اینستاگرام، این مشکل بیشتر باقی خواهد ماند.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام ارزان. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم که پیج خود را تبلیغ کنید تا به آنچه ایده آل شماست برسید و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.

پیشنهادی:    اینستاگرام قوی ترین شبکه اجتماعی در دنیا