مطمئنا تا کنون نام برنامه تیک تاک به گوشتان خورده است و کم و بیش با آن آشنایی دارید. تیک تاک؛ یکی از برنامه های پر طرفدار در دنیای مجازی است که، به کاربران خود این امکان را می دهد، ویدیو های 3 تا 15 ثانیه ای از خود منتشر کنند و چالش های مورد نظر خود را اجرا کنند.

این برنامه، برای زیباتر کردن ویدیو هایی که منتشر می کنید، فیلتر، برچسب و موسیقی های ترند در نظر می گیرد تا مخاطبان از استفاده آن لذت ببرند. اگر در تیک تاک فعالیت می کنید، تا کنون برایتان پیش آمده که بخواهید شخص موردنظری را پیدا کنید و او را دنبال کنید، اما نمی دانستید چگونه؟

تیک تاک

نگران نباشید، ما در این قسمت از فالووان میخواهیم تمام راه هایی که برای پیدا کردن یک فرد در تیک تاک وجود دارد را، به شما آموزش دهیم.پس تا انتهای این مقاله با فالو وان همراه باشید.

بهتر است بخوانید: 8 روش برای جستجو شخصی در اینستاگرام

آموزش سرچ در تیک تاک

راه های متفاوتی برای پیدا کردن اشخاص در تیک تاک وجود دارد که قرار است تمامی راه های ممکن را برای شما شرح دهیم.

برای یافتن آیدی موردنظر خود ابتدا باید برنامه تیک را باز کنید و در نوار پایین صفحه، که نوار جستجو با ایکون ذره بین نشان داده شده را انتخاب کنید.

تیک تاک

در نوار جستجو، Username احتمالی را وارد کنید و خواهید دید که به پیشنهاد تیک تاک، آیدی هایی که مشابه با Username احتمالی شماست، نشان داده می شود. و می توانید در لیستی که مشاهده می کنید، ببینید که شخص مورد نظز شما هم در این لیست هست یا نه؟ اگر شخص موردنظر را پیدا کنید برای دنبال کردن آن کافیست دکمه Follow را فشار دهید.

تیک تاک

تیک تاک

نکته: اگر نمی توانید از قسمت جستجوی تیک تاک استفاده کنید، یکبار برنامه را به کلی ببندید و دوباره وارد برنامه شوید.

جستجو در تیک تاک توسط  QR Code

یکی دیگر از راه هایی که می توانید یک شخص را در تیک تاک معرفی کنید این است که، از طریق اسکن کیو آر می توانید ایدی آن را پیدا کنید. برای این کار ابتدا، صفحه تیک تاک خود را باز کنید و در نوار جستجو، علامتی را خواهید دید که به شکل مربع است و خطی از میان آن رد شده است.

تیک تاک

هنگامی که کد را اسکن کنید، صفحه آن شخص به شما نشان داده می شود.

تیک تاک

و شما می توانید با فشردن دکمه FOLLOW او را دنبال کنید.(البته این راه زمانی قابل اجراست که شما کد کیو آر آن شخص را داشته باشید و بتوانید آن را اسکن کنید)

جستجوی افراد در تیک تاک توسط مخاطبین گوشی

یکی دیگر از راه های پیدا کردن افراد در تیک تاک، مخاطبین گوشی شما می باشد. برای اینکار ابتدا وارد صفحه تیک تاک خود شوید و در سمت راست پایین صفحه، گزینه  Meرا بزنید تا وارد پروفایل خود شوید.

تیک تاک

سپس روی علامت + در بالای صفحه سمت چپ بزنید. در لیستی که نشان شما داده می شود گزینه Find Contacts را انتخاب کنید.

تیک تاک
تیک تاک

بعد از انتخاب این گزینه، شما می توانید به راحتی مخاطبینی که با شماره هایشان در تیک تاک اکانت ساخته اند را پیدا کنید و با فشردن دکمه فالو، آنها را دنبال کنید. در صورتی که اولین بار است که می خواهید از این روش استفاده کنید، برای شما پیامی فرستاده می شود که از شما می خواهد دسترسی تیک تاک به مخاطبین را آزاد کنید. در نتیجه شما با فشردن دکمه Allow این اجازه را به تیک تاک می دهید.

تیک تاک

در صورتی که از صفحه یک تیک تاکر لذت بردید و تصمیم داشتید ویدیو های آن را دانلود کنید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ای که در خصوص دانلود ویدیو های تیک تاک برای شما در نظر گرفته ایم را مطالعه کنید.(پی دی اف)

مقاله پیشنهادی: اصطلاح چالش در اینستاگرام به چه معناست؟ – فالو وان

جستجوی افراد در تیک تاک توسط فیس بوک(Facebook)

آخرین راهی که برای پیدا کردن افراد در تیک تاک وجود دارد این است که شما بتوانید آن ها را از طریق فیسبوک پیدا کنید. برای پیدا کردن اشخاص مورد نظر کافیست، وارد صفحه تیک تاک خود شوید و در سمت راست پایین صفحه، گزینه  Meرا بزنید تا وارد پروفایل خود شوید. سپس روی علامت + در بالای صفحه سمت چپ بزنید. در لیستی که نشان شما داده می شود گزینه Find Facebook Friends را انتخاب کنید.

11 1 فالووان تیک تاک

تیک تاک

سپس وارد صفحه فیس بوک خود شوید و در نتیجه فیس بوک بررسی می کند و دوستانی که تیک تاک دارند را به شما معرفی می کند. در صورتی که اولین بار است که می خواهید از این روش استفاده کنید، برای شما پیامی فرستاده می شود که از شما می خواهد دسترسی تیک تاک به مخاطبین فیس بوک را آزاد کنید. در نتیجه شما با فشردن دکمه Allow این اجازه را به تیک تاک می دهید. و در صورتی که تمایل داشتید دکمه فالو را فشار دهید و او را دنبال کنید.

بهتر است بخوانید: چرا باید از چالش های اینستاگرام استفاده کنید؟

 

امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و در صورتی که راه های متفاوتی برای پیدا کردن افراد در تیک تاک میشناسید را با ما به اشتراک بگذارید.

وب سایت فالو وان، تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه خدمات منحصر به فرد، پیج شما را در فضای مجازی ارتقا دهد تا بتوانید به کسب درامد دلخواه خود برسید.

ما در فالووان با ارائه خدماتی مانند: خرید لایک ایرانی یا ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام و… به شما کمک می کنیم تا در مدت زمان کوتاه تری به انچه می خواهید برسید کافیست به ما اعتماد کنید.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.