شبکه های اجتماعی تا الان - فالو وان

فضای مجازی

اینترنت و شبکه های اجتماعی همانند مسائل مختلف دیگر پیامد مثبت و هم منفی دارند که با برنامه ریزی و بالابردن سطح آگاهی خود می توانیم از آثارخوب آن بهره مند شویم و پیامد های منفی آن را به حداقل برسانیم.

رشد سریع تکنولوژی به ویژه پیشرفت زیادی که درحوزه ارتباطی مثل ماهواره و اینترنت داشته است باعث تغییرات زیادی در جامعه شده و آثار مثبت و منفی زیادی داشته است.

اینترنت اول برای مسائل امنیتی نظامی طراحی شده بود اما باگذشت زمان وارد بخش های دیگر اجتماعی مثل تفریح، تجارت و سرگرمی شد و این اتفاق رفته رفته چنان پررنگ شد که کار کرد فضای مجازی را تغییرداد و این تکنولوژی به یک عرصه و صنعت تاثیرگذار تبدیل شده و کمتر موضوعی را می توانیم پیدا کنیم که از اینترنت تاثیر نگرفته باشد.

مردم مختلف با فرهنگ ها و ملیت های گوناگون میتوانند با استفاده از فضای مجازی و اینترنت رسومات خود را به سراسر جهان معرفی کنند و به اشتراک بگذارند

چرا فضای مجازی محبوب شد؟

فالووان , شبکه اجتماعی

فرامکان وزمان بودن اینترنت وهمیشه دردسترس بودن آن باعث شکل گیری شیوه جدید تعاملات اجتماعی شد و تغییرات زیادی در سبک زندگی، تعاملات اجتماعی ونحوه ی انجام دادن آن به وجود آورد به طوری که امروزه اینترنت نقش زیادی در اطلاع رسانی و تبلیغات برای مردم دارد وبه عنوان اصلی ترین کانال ارتباطی به شمار می رود.

تکنولوژی های جدید ارتباطی به ویژه فضای مجازی درحالی که آثاری مثبت داشته و افراد را از موضوعات اطرافش با خبر می کند محدودیت هایی هم دارد که مخاطب خود را به خود وابسته کرده و امکان تحلیل کردن را از آن ها می گیرد یعنی مخاطب این رسانه ها دانستن رو مقدم تر از تحلیل کردن می دانند و این اولین قدم برای ازبین رفتن نظر انتقادی درجامعه است.

امروزه به دلیل عوامل طبیعی از جمله فراگیر شدن بیماری کرونا بیشتر کارهای روزمره از جمله خرید ؛ اموزش های مجازی و حتی مدرسه های انلاین از طریق فضای مجازی انجام میشود.

شبکه های اجتماعی

فضای مجازی در ایران

در چند سال اخیر فضای مجازی در ایران دچار تغییر و تحولات زیادی شده است . نفوذ اینترنت بسیار افزایش پیدا کرده است و هر روز شاهد ظهر  استارتاپ‌هایی در حوزه‌های مختلف خدمات آنلاین می باشیم.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی پر طرفدار

از سال ۲۰۰۱ تا کنون شبکه های اجتماعی متنوعی در زمینه های مختلف آموزشی و ارتباط و سرگرمی خلق شدند که با استقبال گسترده عموم مردم در سرتاسر دنیا مواجه شدند. فعالیت گسترده مردم در این شبکه ها بصورت گسترده به درامد زایی وسیعی رسیده اند.

تا کنون شبکه های اجتماعی یوتیوب ، فیسبوک ، گوگل پلاس ، توییتر و جدیدا اینستاگرام و تیک تاک پرچم دار این شبکه ها هستند که در سراسر دنیا مردم در حال فعالیت هستند.

افراد فعال در فضای مجازی با استفاده از ابزار های موجود و شبکه های اجتماعی میتوانند حرفه و صنعت خود را به مردم در سراسر جهان معرفی کنند و با این روش به کسب و کار های خود رونق بدهد

جهت دیدن خدمات اینستاگرام اینجا کلیک کنید!

فالووان بهترین خدمات اینستاگرام از جمله خرید فالوور ارزان، خرید لایک ، خرید بازدید و … بسیاری پکیج های ارزان را برای همه کسانی که دارای کسب و کاری هستند فراهم آورده است.


برچسب ها: