چگونه استوری های جذابی در اینستاگرام درست کنیم؟ - فالو وان

استوری جذاب برای اینستاگرام

یکی از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام که معمولا از طرف برندها به آن کم توجهی میشود  و از آن به درستی استفاده نمیشود قابلیت استوری اینستاگرام است. همانطور که در مورد رفتار اینستاگرام با استوری ها اشاره کردیم اگر استوری شما از کاربران تعامل خوبی دریافت نکند یا کاربران زمان کم تری را در استوری شما صرف کنند استوری شما به افراد کمتری نمایش داده میشود. از طرف دیگر استوری اینستاگرام تنها بخشیست که داخل آن میتوانید به صورت رایگان لینک وبسایت قرار دهید و کاربران را به سمت وبسایت خود ببرید. البته دقت داشته باشید که برای اینکار باید بالای ۱۰٫۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید و صفحه تان نیز بیزینسی باشد.

ولی نکته مهم این است که باید بتوانیم استوری های جذابی تولید کنیم تا کاربران تعامل بهتری با آن داشته باشند و طبق آمار معمولا تصاویر ساده تعامل خوبی رو از کاربران دریافت نمی کنند. در ادامه اپلیکشنUnfold رو به شما معرفی می کنیم که ازطریق آن میتوانید استوری های جذاب تری تولید کنید.

البته که اپلیکیشن های تولید استوری فراوانند. Unfold هم یکی  از بهترین های آنهاست.

مرحله اول :

استوری , story , اینستاگرام, instagram

flw1.ir

مرحله دوم :

استوری, story, اینستاگرام, instagram, نام, name, الگوهای استوری, olgoo story.

flw1.ir

مرحله سوم

اینستاگرام , instagram, الگو, olgoo.

flw1.ir

مرحله چهارم

اینستاگرام , instagram, الگو, olgoo.

flw1.ir

مرحله پنجم  

اینستاگرام , instagram, استوری, story,.

flw1.ir

 استیکر ها

 استفاده از استیکرهای مختلفی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده سبب می شود تا به جذابیت استوری های خود بیافزایید.

برای انجام این کار به وسیله اینستاگرام کافیست ابتدا آهنگ دلخواه تان را پخش و در همین حین، ضبط ویدیو از طریق ابزار استوری اینستاگرام را آغاز نمایید. با سوایپ کردن انگشت خود به سمت بالا به هنگام ضبط نیز امکان زوم کردن برایتان فراهم می شود.

همچنین استفاده از استیکرهای مختلفی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده سبب می شود تا به جذابیت استوری های خود بیافزایید. در همین رابطه می توانید از سلفی خود به عنوان استیکر استفاده نمایید. برای این کار بعد از گرفتن عکس یا ویدیو، آیکن چهره خندان در گوشه بالا و سمت راست صفحه را بفشارید.

حالا در صفحه باز شده و زیر استیکر Location می توانید با انتخاب آیکن دوربین، از خودتان یک سلفی گرفته و به هر قسمت از عکس یا ویدیو که می خواهید اضافه کنید.

چرا استیکر های جدید استوری برای من فعال نشده اند؟   

اخیرا افراد زیادی از این موضوع رنج می برند که چرا قابلیت های جدید اینستاگرام مثل : تی وی موسیقی و… هنوز برایشان فعال نشده است.

یک سری قابلیت ها مثل   IGTV  به گفته خود اینستاگرام به مرور همه افراد فعال می شوند و نداشتن تی وی نمی توانند لزوما به خاطر مشکل اینستاگرام شما باشد . عمده مشکلی که وجود داره یک سری قابلیت های استوری هستند مثل گیف موسیقی.

  1. ابتدا مطمئن بشید که اینستاگرامتون رو ازطریق یکی از استوری های رسمی به آخرین نسخه آپدیت کردید و برای اطمینان بیشتر یکبار ازاکانتتون خارج بشید یا حتی برای مطمئن شدن یکبار به طور کامل اینستاگرامتون پاک کنید و دوباره نصب کنید.
  2. اگر راهکارقبلی اثر بخش نبود وارد Setting اینستاگرامتون بشید و از بخش Report a problem  مشکل خودتون رو مطرح کنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمونید که البته ممکنه این راهکا هم اثر بخش نباشه ولی حتما انجام بدید راهکار سوم اثر بخش خواهد بود اما ب صورت موقتی.
  3. این راهکار ب احتمال زیاد برای همه شما اثر بخش خواهد بود یک اکانت اینستاگرام جدید بسازید و دقت داشته باشید که لازم نیست از اکانت قبلیتون خارج بشید . وارد تنظیمات بشید و Add account رو انتخاب کنید و یک اکانت جدید ایجاد کنید سپس وارد بخش استوری بشید و بقیه مراحل را در اسلاید های بعدی دنبال کنید.

اسلاید اول :

اینستاگرام, instagram, استوری, story, استیکر, stiker,.

flw1.ir

اسلاید دوم :

اینستاگرام, instagram. استوری, story, پروفایل, porofil, اکانت, acant

flw1.ir

اسلاید سوم :   

اینستاگرام, instagram, استوری, story, استیکر, stiker

flw1.ir

دقت داشته باشید که در این  روش  هر بار باید کل این فرایند را به جز قسمت ساخت اکانت جدید تکرار کنید و اون استیکری که مد نظرتون شماست را برای اکانتت خود فعال کنید.


برچسب ها: