قابلیت تشخیص وضعیت آنلاین اینستاگرام به این برنامه اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی، دیگر نیازی به دروغ گفتن به مخاطبان خود در مورد مدت زمانی که آنلاین هستید، نخواهد بود. زیرا می توانند آخرین باری که از اینستاگرام استفاده کرده اید را به راحتی ببینند. البته اگر تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر نداده باشید. سایت فالووان  در این مقاله به شما خواهد گفت که چگونه حضور آنلاین اینستاگرام را تشخیص دهید و مهمتر از همه چگونه آن را مخفی کنید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

لست سين كردن اينستا

اگر شما هم در فضای مجازی فعالیت می کنید، بدون شک نام لست سین را زیاد شنیده اید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که واژه لست سین(last seen)، در زبان انگلیسی به معنی،”آخرین بازدید” می باشد. لست سین؛ در حقیقت آخرین بازدید شما را در آن پلتفرم نشان می دهد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر برایتان توضیح دهیم.

چگونه بفهمیم چه کسی در اینستاگرام آنلاین است

(آنلاین بودن در اینستاگرام)

این ویژگی جدید اینستاگرام فقط برای کاربرانی کار می کند که از آخرین نسخه اینستاگرام استفاده می کنند. بنابراین اولین قدم برای تشخیص وضعیت آنلاین اینستاگرام، به روز رسانی اینستاگرام است. اکنون که اینستاگرام خود را به روز کردید، به دایرکتوری های خود بروید. می توانید وضعیت آنلاین کاربرانی که با آنها صحبت کرده اید و آخرین باری که آنلاین بوده اند را مشاهده کنید. در برخی از نسخه های اینستاگرام، ممکن است در کنار نام افرادی که آنلاین هستند، چراغ سبز مشاهده کنید.

انلاین در اینستاگرام

 

اما این اعداد و کاراکترها به چه معنا هستند؟

“Active 23m ago” =آخرین وضعیت آنلاین 23 دقیقه پیش بود

“Active 1h ago” =آخرین وضعیت آنلاین 1 ساعت پیش بود

“Active now”= کاربر اکنون آنلاین است

نکته اصلی این موضوع، تمایز آخرین وضعیت آنلاین و زمان آخرین پیام است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، کلمه Active زیر عکس کاربر نوشته نشده است و عبارت 5h آخرین زمان آنلاین بودن را نشان نمی دهد. اما یعنی آخرین پیام 5 ساعت پیش رد و بدل شده است. در واقع، تشخیص حضور آنلاین اینستاگرام در مورد این شخص ممکن نیست. در قسمت بعدی به شما خواهیم گفت که چرا اطلاعات برخی افراد در قسمت پیام دایرکت شما در این فرم نمایش داده می شود.

چگونه فعالیت خود را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که تمایلی به دور زدن دیگران ندارید! چنین افرادی علاقه ای به این ندارند که کسی در آنها نیز دخالت کند. البته تشخیص وضعیت آنلاین در اینستاگرام نباید برای همه مهم باشد. خیلی ها هستند که دوست ندارند ساعات آنلاین و آفلاین خود را برای دیگران به اینستاگرام نشان دهند. به همین دلیل اینستاگرام یک راه حل ساده برای شما آماده کرده است: مخفی کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام.

اگر آخرین وضعیت بازدید از اینستاگرام کاربر برای شما نمایش داده نشد، آن کاربر گزینه نمایش حضور آنلاین در اینستاگرام را غیرفعال کرده است. اگر می خواهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را دنبال کنید:

1- به تنظیمات اینستاگرام بروید

ابتدا بر روی آیکون 3 نقطه کلیک کنید و به تنظیمات اینستاگرام بروید. در این قسمت می توانید آخرین وضعیت حضور آنلاین خود را مخفی کنید. به خاطر داشته باشید که در تنظیمات، می توانید تمام قسمت های اینستاگرام را کنترل کنید و هر تنظیمات را بر اساس نظرات شخصی خود تغییر دهید. تنظیمات اینستاگرام در نگاه اول ممکن است پیچیده به نظر برسد. اما اگر یک بار و برای همیشه بدانید که هر گزینه چه کاری انجام می دهد، اینستاگرام شما را به بهترین شکل ممکن می کند. دوستی داشتم که بعد از دو سال عضویت در اینستاگرام، تازه متوجه شده بود که می تواند کامنت های قسمت تنظیمات اینستاگرام را از کلمات کثیف فیلتر کند. پیشنهاد می کنم مقاله تنظیمات اینستاگرام ما را بخوانید تا همه چیز را در مورد تنظیمات اینستاگرام بدانید.

2- وضعیت Activity را انتخاب کنید

3- Show Activity Status را خاموش کنید

تنظیمات انلاین در اینستاگرام

وقتی این گزینه را خاموش می‌کنید، دیگر برای هر یک از فالوورهای شما نمی‌توان از وضعیت حضور آنلاین شما در اینستاگرام مطلع شد. توجه داشته باشید که اگر حضور آنلاین خود را پنهان کنید، اینستاگرام وضعیت آنلاین دیگران را نیز از شما پنهان می کند. اگر این گزینه را خاموش کنید، دیگر نمی توانید متوجه شوید چه کسانی در اینستاگرام آنلاین هستند.

انلاین در اینستاگرام

دانلود برنامه تشخیص انلاین بودن در اینستاگرام

یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند این است که، ایا برنامه یا نرم افزاری وجود دارد که بتوان به کمک آن آنلاین بودن یک شخص را تشخص داد؟ اگر بخواهیم صادقانه جواب شما را بدهیم باید بگوییم که، برنامه ای وجود ندارد که به صورت محسوس بتوانید فقط و فقط انلاین بودن یک شخص را در نظر بگیرید. اما اگر قرار است یک برنامه مناسبی به شما پیشنهاد کنیم که بتوان آنلاینی افراد را زیر نظر گرفت، برنامه InstaOnline را معرفی می کنیم. استفاده از این برنامه بسیار راحت است و شما می توانید با نصب آن از گوگل پلی، به راحتی از این برنامه برا تشخیص آنلاین بودن افراد استفاده کنید.

پیشنهاد من؛ نویسنده

نویسنده پیشنهاد می کند به جای پیگیری حضور آنلاین یا وضعیت آفلاین دیگران، یک کار مفید در اینستاگرام انجام دهیم. بیایید روی صفحه خود تمرکز کنیم و سعی کنیم فالوورهای خود را با محتوای خاص خود افزایش دهیم. اگر بخواهیم با خودمان صادق باشیم، دلقک های زیادی در اینستاگرام وجود دارند و سعی می کنند میلیونر شوند. همچنین بسیاری از افراد نابغه با ذهن باز وجود دارند که سعی می کنند با ارائه یک ایده منحصر به فرد محبوب و ثروتمند باشند.

اما من با این افراد صحبت نمی کنم. من با کسانی صحبت می کنم که شبیه من هستند. افرادی که دوست دارند در اینستاگرام محبوب باشند و درآمد کسب کنند اما نمی دانند چگونه به این هدف در اینستاگرام برسند. من به شما پیشنهاد می کنم برای زندگی و تجارت خود برنامه ریزی کنید. باور کنید، تشخیص حضور آنلاین دیگران واقعاً مهم نیست. اما درک اینکه یک فرد موفق چگونه عمل می کند بسیار مهم است. برای خودتان وقت بگذارید و این مقاله شگفت انگیز را بخوانید.

نتیجه گیری:

اینستاگرام بسیاری محبوبیت پیدا کرده است و توانسته دربین افراد و زندگی افراد جای پیدا کنید در این مقاله به یک مساله مهم آنلاین بود افراد در اینستاگرام صحبت کردیم که به دلایل برخی افراد دوست دارند انلاین بودن خود در اینستاگرام را مخفی کنند

مقاله های مشابه:

چگونه با کپشن فالوور جذب کنیم؟

چطور در اینستاگرام به مخاطب هدف دست پیدا کنیم؟

چرا باید پیج شما در اینستاگرام دنبال شود؟ چگونه فالوور جذب کنیم؟