تیک آبی اینستاگرام مختص چه کاربرانی است؟! کاربران اینستاگرام مخصوصا افرادی که پیج‌های بزرگ را مدیریت می‌کنند ممکن است ذهنشان درگیر این شده باشد که آیا پیج من هم می‌تواند تیک آبی داشته باشد؟ چطور می‌شود تیک آبی را برای پیج اینستاگرامی فعال کرد؟ تیک آبی چه مزیتی دارد؟ آیا نداشتن تیک آبی مشکلی ایجاد می‌کند؟ و سوالات دیگری که ممکن است ذهن هر کاربر اینتاگرام را درگیر خود گرده باشد. تیم ما درنظر دارد در رابطه با تیک آبی در این مقاله توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهد.

اگر کاربر اینستاگرام باشید و در آن فعالیت میکنید حتما تا به حال با پیج هایی که دارای تیک آبی هستند مواجه شده اید و آنهارا دیده اید. سوالات متفاوت و زیادی میتواند برای هریک ازشما پیش بیاید که این تیک آبی به چه معناست؟ به چه افرادی تعلق می‌گیرد و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

فالووان تیک آبی اینستاگرام

 

 

تیک آبی به چه معناست؟

تیک آبی در اینستاگرام به این معناست که صفحه مورد نظر جعلی نیست و به همان شخص تعلق دارد. این موضوع توسط اینستاگرام تأیید میشود و به این ترتیب می‌توانید از بابت اصلی بودن صفحه اطمینان پیدا کنید. اگر شما نیز جزء آندسته از افرادی هستید که تمایل دارند برای پیج خود تیک آبی اینستاگرام را دریافت نمایند باید از نحوه درخواست آن نیز آگاه باشید:

با این‌که تیک آبی اینستاگرام مدت‌هاست که در این شبکه اجتماعی و در صفحات به‌خصوصی وجود دارد؛ اینستاگرام مدتی پیش قابلیت درخواست برای دریافت تیک آبی را اضافه کرده است. اگر یک صفحه بیزنس و یا حتی صفحه شخصی دارید کافیست وارد اکانت اینستاگرام خود شوید، سپس به بخش Settings بروید و Request Verification را انتخاب کنید.

در این بخش باید نام کاربری، نام کامل،‌ لقب و همچنین تصویری از کارت شناسایی خود را وارد کنید. برخلاف توییتر، اینستاگرام جایی برای توضیحات این‌که چرا به تیک آبی نیاز دارید را در این فرم نیاورده است.و نیازی به دلیل و برهان برای دریافت تیک آبی نخواهید داشت.

11 3 فالووان تیک آبی اینستاگرام

 

 

انواع اکانت:

لازم به ذکر است که شما باید دسته‌بندی نوع اکانت خود را از میان موارد زیر انتخاب کنید:

News/Media  : رسانه، خبرگزاری

  Sports : ورزشی

Governmetn/Politics : دولتی، ورزشی

Music : موسیقی

Fashion : حوزه مُد

Entertainment : سرگرمی

Blogger Influencer : وبلاگ‌نویس، اینفلوئنسر

Business/Brand/Oganization : کسب‌وکار، برند یا سازمان

Other : سایر موارد

گفتنی است که پر کردن این فرم به‌ّهیچ‌ وجه تضمینی برای دریافت تیک آبی نیست و اینستاگرام فقط به افراد خاصی تیک آبی میدهد.حال با بررسی مفهوم و کلیت اینکه تیک آبی چیست لازم است بدانیم اینستاگرام تیک آبی را به چه افرادی اعطا میکند ؟

اینستاگرام تیک آبی را به چه افرادی اعطا میکند ؟

بطور کلی و به گفته خود اینستاگرام اکانت‌هایی واجد شرایط دریافت تیک آبی هستند که شاخص، معتبر، منحصربه‌فرد و کامل باشند. اما این عبارات دقیقاً چه معنایی دارند؟

در ادامه مقاله هر یک را جداگانه توضیح خواهیم داد.

شاخص :

از عبارات گفته شاخص به چه معناست؟ اکانت شما باید متعلق به یک فرد یا یک برند معروف و مشهور باشد. اینستاگرام درخواست تیک آبی افرادی را بررسی می‌کند که نام آن‌ها نسبتاً شهرت داشته و در اینترنت بیشتر جستجو می‌شوند. لازم به ذکر است که محتوای تبلیغاتی به عنوان منبعی برای اعتبار کاربر یا برند محسوب نمی‌شود.

معتبر:

اکانت شما باید نماینده یک شخص واقعی و یا یک کسب‌وکار و برند ثبت شده باشد.

کامل:

اکانت شما باید عمومی (public) بوده و دارای بیوگرافی، تصویر پروفایل مناسب و حداقل دارای  یک پست باشد. پروفایل شما نباید شامل لینک به سایر شبکه‌های احتماعی باشد.

نکته ی بعدی که لازم است به آن اشاره داشته باشیم این است که  به هیچ وجه به دنبال خرید تیک آبی اینستاگرام نباشید.

 

 

 

احتمالا شما هم با این سایت ها مواجه شده اید که از خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای بالا بردن تعامل پیج و در نهایت خرید تیک آبی اینستاگرام صحبت میکنند. به هیچ وجه این کار را نکنید. این مسئله اصلا صحت ندارد. چرا که اینستاگرام با کسی فامیل نیست و راهی برای خرید قرار نداده است و در حال حاضر در هیچ کشوری نماینده ای را برای این گونه خرید و فروش‌ها قرار نداده است.

در بالا راه های زیادی گفته شده است که می توانید با انجام آن ها در مدت سه ماهه به راحتی تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. اینستاگرام تیک آبی را به کسانی میدهد که به آنها اعتماد کرده است و در نهایت این اعتماد است که تیک آبی را برای شما ایجاد می کند.

راه کارایی دریافت تیک آبی اینستاگرام:

اگر شما هم قصد دارید کنار اسم خود تیک آبی داشته باشید ودر اینستاگرام شناخته شوید،بایدبرای اینستاگرام شخصیتی عمومی یا یک برند جهانی باشید،اگر شما هم میخواهید در اینستاگرام به یک شخصیت برجسته در اینستاگرام برجسته شوید و تاییدیه اینستاگرام را دریافت کنید باید در دیگر شبکه های مجازی فعالیت داشته باشید مثل فیسبوک،توییتر،ودیگر شبکه های مجازی و یک معروفیت نسبی داشته باشید

چند راه حل برای دریافت تیک آبی اینستاگرام:

1.تعامل و فالوور بالایی داشته باشید

اگر میخواهید در شبکه های مجازی شناخته و معروفیت برسید،باید تبدیل به یک اینفلوئنسرشوید،زمانی که به معروفیت نسبی برسید افراد بیشتری مشتاق میشوند شمارا پیگیری کنند.باید به این نکته توجه کنید که مخطبین خود را در اینستاگرام بشناسید و در این زمینه مخاطب یا فالوور جذب کنید زیرا سبب میشود تعامل پیج شما بالا برود و اینکه درباره پستای شما و استوری و هر فعالیت شما واکنش نشان دهند جذب فالوور های غیر مرتبط هیچ کمکی به شما نمیکند در پیش رفت شما در اینستاگرام یا دیگر شبکه های مجازی جذب مخاطب غیر مرتبط تنها عدد فالوور های شمارا افزایش میدهد.

برای اینکه فالوور های شما با شما تعامل ایجاد کنند باید دقت کنید در ارسال مطالب و تمامی عکس و ویدیو های خود باید از یک کیفیت عالی داشته باشد و برای مخاطب های شما زندده و بی کیفیت نباشد،و نکته دیگر برای معروفیت در اینستاگرام این است که شما تنها میتوانید رضایت و مورد پسند مخاطبین خود وصنعت خود قرار بگیرید شما نمیتوانید تمامی افراد در هر سن و سلیقه ای را جز مخاطب خود قرار دهید اگر مخاطبین خود را بشناسین کمک بسزایی در بالا رفتن تعامل شما میکند

2. از هشتگ های مرتبط خود استفاده کنید

اگر میخواهید مخاطب های بیشتری پیدا کنید و پست های شما برای افرادی مرتبط با محتوای پست شما نمایش داده شود میتوانید از هشتگ ها استفاده کنید در اینستاگرام این امکان هست که به هرتعداد که میخواهید هشتگ استفاده کنید اما باید به این نکته باز توجه کنید هشتگ های مرتبط استفاده کنید،استفاده از هشتگ هایی که مرتبط با محتوای پست شما نیست از اینستاگرام یک نمره منفی در یافت میکنید زیرا هشتگی که استفاده کردید با محتوای شما هم خوانی ندارد و اصلا دیده نمیشود و این اصلا برای پست شما خوب نیست پس شما میتوانید به تعدادی که دوست دارید ازهشتگ استفاده کنید اما این زمانی برای پست شما مفید است که مرتبط بامحتوای پست ارسال باشد

3.از دیگر شبکه های مجازی برای خود مخاطب جذب کنید

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید برای خود مخاطب جذب کنید استفاده از دیگ شبکه های مجازی است.شما میتوانید از معروفیت خود در دیگ شبکه های مجازی استفاده کنید وفالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهید برای مثال سایتی که در دسترس دارید از مخاطبین و کاربران سایت خود بخواهید اینستاگرام شمارا دنبال کنید،برای اینکه این کاربران شمارا دنبال کنند در اینستاگرام میتوانید از مسابقه، محصول جدید،یا خبرهای جدید استفاده کنید

4.محتوای ارسالی شمادر اینستاگرام شخصی سازی باشد

یکی دیگر و اصلی ترین دلایل دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که اینستاگرام به مخاطبین خود ثابت کند که این حساب یک حساب معتبر است و به یک شخص یا سلبریتی یا یک فرد معروف تعلق دارد در نهایت اگر میخواهید مورد تایید اینستاگرام قرار بگیرید باید محتوای که انتشار میدهید متعلق به خود شما باشد و پستی که ارسال میشه بنام شما باشد این سبب میشود به این اطمینان برسد که بایک حساب معتبر روبه رو هست و این یک حساب جعلی نیست

برای مثال اگر در زمینه ی عکاسی فعالیت میکند فقط عکس و ایده های عکاسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنید که متعلق به خود شما باشد و کپی نباشد،با کپی بود محتوای منشر شده حساب شما یک حساب جعلی به حساب می آید

5.تایم منشر کردن پست را پیدا کنید

برای اینکه تعامل خود را بامخاطبین خود افزایش دهید باید این نکته مورد توجه قرار بگیرد که پست های خود را در بهترین زمان اینستاگرام منتشر کنید باید این زمان عالی را پیدا کنید زیرا سبب میشود بالا ترین تعامل را داشته باشید با فالوور های خود

وقتی به افزایش تعامل خود با کاربران فکر می‌کنید، باید محتوای خودتان را در بهترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهید. باید تمام تلاش خود را بکنید تا این زمان عالی را پیدا کنید. اگر می‌خواهید به یک شخصیت تأثیرگذار یا اینفلوئنسر تبدیل شوید باید محتوای خود را در بهترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همیار آکادمی یک مقاله عالی در این زمینه دارد که بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهد.

ما به صورت خلاصه برای شما فایلی امده کرده ایم که با مطالعه آن می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص تیک ابی بدست آوردید.

راه کارایی دریافت تیک آبی اینستاگرام

چند مورد از مزیت های در یافت تیک آبی اینستاگرام

بادریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید اینستاگرام سبب میشود که مخاطب ها به راحتی به شما اعتماد کنند اما باید به این نکته هم توجه کرد خیلی از افراد که تیک آبی ندارند مورد اعتماد هستند اما تیک آبی یک اطمینان رابه مخاطب های خود میدهد.

مقاله مرتبط: با کاربردهای هشتگ در اینستاگرام آشنا شوید

چگونه قابلیت های اینستاگرام را فعال کنیم؟ – فالو وان

نحوه رفع خطای ورود به اینستاگرام