بسیاری از افرادبا علاقه ای که به برقراری ارتباط در اینستاگرام داردند اما نگرانی وجود دارد که تمایل به اینستاگرام و اشتراک گذاری اطلاعات با تعداد از دوستان وکاربران اینستاگرام را ندارند.داشتن تعداد محدودکاربردر اینستاگرام و دسترسی به اطلاعات ترجیح این چنین افراد است. با تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام و نحوه انجام این تنظیمات آشنا شویدتصورات غلط زیادی در مورد سیاست های حفظ حریم خصوصی پلتفرم های رسانه های اجتماعی وجود دارد. اینستاگرام یکی از آنها به دلیل اتهامات نادرست و فریبکاری است. بنابراین سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام چیست؟ چرا به چنین موضوعی تبدیل شده است؟ برخی از ما از شبکه های اجتماعی زیاد استفاده می کنیم. ما فکر می کنیم محتوایی که از خودمان می گذاریم دارای اطلاعات مهمی است. این درست است و وقتی چیزی مانند “اینستاگرام اطلاعات شما را به اشخاص ثالث می فروشد” و مواردی از این قبیل نگران می شویم.

با این حال، این رسوایی ها درست نیست. این فقط یک کلاهبرداری است با این حال، آنها به طور گسترده در همه جا صحبت می شوند. در مواردی مانند این، بهتر است بدانیم خط مشی رازداری اصلی پلتفرم چیست. بیایید نگاهی بیندازیم که سیاست حفظ حریم خصوصی چه نوع اختیاراتی دارد. اطلاعات اینستاگرام جمع آوری می کند اینستاگرام اطلاعاتی را که مستقیماً به آنها می دهید، مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس ایمیل، شماره تلفن و غیره را جمع آوری می کند. همچنین محتوایی را که به اشتراک می گذارید، مانند عکس ها و نظرات، جمع آوری می کند.

حریم خصوصی اینستاگرام

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام چیست

اگر از ویژگی «دوستان خود را بیابید» استفاده می کنید، اینستاگرام اطلاعاتی را از لیست مخاطبین شما و پلتفرم های رسانه های اجتماعی شخص ثالث مانند فیس بوک جمع آوری می کند. البته، زمانی که سایر اکانت های رسانه های اجتماعی خود را به اینستاگرام نیز پیوند دهید، این را می پذیرید. برای اندازه‌گیری ترافیک و گرایش استفاده‌ها، اینستاگرام اطلاعات تجزیه و تحلیل را جمع‌آوری می‌کند. اینستاگرام این اطلاعات تحلیلی را با اطلاعات دریافتی از کاربران جمع‌آوری می‌کند تا هویت کسی را فاش نکند. همچنین کوکی ها و سایر فناوری های مشابه را جمع آوری می کند.

اینستاگرام می تواند از تبلیغ کنندگان بخواهد که تبلیغات را در دستگاه شما پخش کنند. آنها می توانند اطلاعات فایل ورود به سیستم را جمع آوری کنند. اینستاگرام این اطلاعات را هنگام بازدید از یک وب سایت یا برنامه از طریق اینستاگرام جمع آوری می کند. اینستاگرام شناسه های دستگاه را جمع آوری می کند. هنگامی که با تلفن همراه یا تبلت وارد می شوید

اینستاگرام این اطلاعات را جمع آوری و ذخیره می کند. چیز دیگری که آنها جمع آوری می کنند ابرداده است. در واقع اطلاعات بیشتر مربوط به کاربر است. ابرداده می تواند نشان دهد که کدام محتوا توسط چه کسی و در چه زمانی ساخته شده است. اگر از هشتگ یا هر برچسب دیگری مانند “مکان” استفاده می کنید، سایر کاربران می توانند محتوای شما را راحت تر پیدا کنند. اگر نمایه عمومی دارید، محتوای شما با موقعیت مکانی با ویژگی نقشه قابل مشاهده است. اگر نمی‌خواهید نمایه عمومی داشته باشید، می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید.

اینستاگرام چگونه از اطلاعات شما استفاده می‌کند؟

اینستاگرام می‌تواند از اطلاعات شما برای چنین مقاصدی استفاده کند: برای کمک به شما پس از ورود به سیستم. حفظ اطلاعات شما برای اینکه شما را قادر می‌سازد تا هر زمان که بازدید می‌کنید به اینستاگرام دسترسی داشته باشید. نمایش تبلیغات آفلاین و محتوای سفارشی شده برای شما و سایر کاربران. برای تجزیه و تحلیل و توسعه برنامه. ویژگی های جدید را بیاورید و آنها را آزمایش کنید. برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ترافیک، تعداد بازدیدکنندگان و جمعیت شناسی.

برای حل مشکلات فنی برنامه اینستاگرام خود را در دستگاه تلفن همراه خود به روز کنید. اشتراک گذاری اطلاعات شما اینستاگرام می تواند محتوا و اطلاعات کاربری شما را با همکاران خود مانند گروه شرکتی که اینستاگرام با آن مرتبط است و شرکت های موجود در این گروه به اشتراک بگذارد. این همکاران از این اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر و تجربیات شخصی به کاربران استفاده خواهند کرد.

حریم خصوصی اینستاگرام

قوانین اینستاگرام:

می تواند اطلاعات شما را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد. با این حال، اینستاگرام جزئیاتی را که می تواند اطلاعات را به ID شما مرتبط کند حذف می کند. اگر نمایه عمومی دارید، دیگران می توانند به محتوایی که شما به اشتراک می گذارید دسترسی پیدا کنند و دوباره مورد استفاده قرار گیرند. می توانید ویژگی های حریم خصوصی حساب خود را تغییر دهید. اگر اینستاگرام حافظه پنهان اطلاعات شما را ذخیره کرده باشد یا توسط سایر کاربران و اشخاص ثالث کپی شده باشد، حتی اگر آن را حذف کنید،

آنها همچنان می توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند. اینستاگرام می‌تواند اطلاعات شما را برای مقاصد قانونی برای جلوگیری از هر گونه جرم و انجام درخواست‌های قانونی دسترسی، ذخیره و به اشتراک بگذارد. چگونه اطلاعات شما ذخیره می‌شود اینستاگرام می‌تواند اطلاعات شما را در ایالات متحده یا سایر کشورهایی که از امکانات همکاران و ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرام میزبانی می‌کنند، ذخیره و پردازش کند. آنها می توانند اطلاعات شما را به کشورهای دیگر منتقل کنند. اگر خارج از ایالات متحده یا اتحادیه اروپا زندگی می کنید،

می تواند اطلاعات شما را به کشورهای دیگری که قانون حفاظت از داده مشابهی ندارند، منتقل کند. با ثبت نام در اینستاگرام، به نقل و انتقالات، استفاده و قرار گرفتن در معرض همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام آمده است، اجازه می دهید. اینستاگرام محافظت از اطلاعات شما را در برابر دستیابی، افشا شدن و تغییر تضمین نمی کند. همچنین مسئولیت حفظ حریم خصوصی اطلاعات خود و دسترسی به ایمیل های موجود در حساب اینستاگرام شما بر عهده شماست.

Privacy of Children:

اینستاگرام به افراد زیر 13 سال اجازه استفاده از اپلیکیشن را نمی دهد و اطلاعاتی را عمدا از آنها جمع آوری نمی کند. اینستاگرام اعلام می کند که محتوا و خدمات آن برای کودکان مناسب نیست. اگر اینستاگرام بفهمد که بدون اجازه والدین افراد زیر 13 سال اطلاعات جمع آوری می کند، حساب کاربری را حذف می کند. سایر وب‌سایت‌ها و خدمات اینستاگرام مسئولیتی در قبال برنامه‌ها و محتوای سایر وب‌سایت‌هایی که دارای پیوند از طریق خدمات اینستاگرام هستند، ندارد. هنگامی که از پیوندی از اینستاگرام برای دسترسی به وب سایت های دیگر استفاده می کنید، سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام در آن وب سایت ها معتبر نیست.

اگر از یک وب سایت شخص ثالث استفاده می کنید و اجازه دسترسی به محتوای خود در اینستاگرام را می دهید، مسئولیت آن با شماست.

حریم خصوصی اینستاگرام

سوالات متداول در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام:

 سیاست حفظ حریم خصوصی جدید اینستاگرام چیست؟

این یک فریب است که می گوید اطلاعات همه عمومی خواهد بود. چنین چیزی وجود ندارد. اگر می خواهید خودتان آن را ببینید، به سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام نگاهی بیندازید.

آیا اینستاگرام گزینه های حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد؟

تنظیمات حریم خصوصی زیادی وجود دارد که می توانید برای حساب خود انجام دهید. امکان تغییر تنظیمات حریم خصوصی برای ویژگی های خاص وجود دارد. مقاله نحوه تغییر تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام ما را بخوانید تا بیشتر بدانید.

آیا می توان از پیام های اینستاگرام در دادگاه استفاده کرد؟

هر چیزی که کاربران در اینستاگرام پست کرده اند می تواند برای مقاصد قانونی استفاده شود. در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ذکر شده است. سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام به طور خلاصه بنابراین ما اصول اولیه سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام را پوشش می دهیم. ما امیدواریم که به شما ایده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام داده باشیم. تصورات غلط و حقه‌های زیادی وجود دارد، با این حال، بهتر است خودتان آن را بدانید. اگر می‌خواهید درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام را بررسی کنید و برای ویژگی‌های بیشتر اینستاگرام، پشتیبانی اینستاگرام ما را بررسی کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مقاله های دیگر فالووان:

افزایش فالوور اینستاگرام با پروفایل مناسب

تکنیک های سئو در اینستاگرام را بهتر بشناسید

چگونه از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟ 

چگونه پیام های اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

نحوه دریافت دکمه تماس در اینستاگرام