بازنشانی رمز عبور هنگام تغییر آن نیاز به تأیید اجباری برای شناسایی هویت کاربر دارد. می توانید عملیات را با شماره تلفن یا ایمیل به پایان برسانید. بنابراین، حفظ حداکثر امنیت برای صاحب حساب امکان پذیر است. اگر در حین تنظیم مجدد خطاها و مشکلاتی ایجاد شود، ممکن است دلایل مختلفی از جمله دلایل فنی وجود داشته باشد.

مقاله پیشنهادی فالووان: سابسکرایب چیست

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

کدامنیتی اینستاگرام

چرا اینستاگرام کد امنیتی را به تلفن و ایمیل من ارسال نمی کند

برای تکمیل روش، شناسایی و حذف آنها ضروری است. در این مبحث به ارائه اطلاعات و راهکارهایی در مورد مشکلات کد امنیتی اینستاگرام می پردازیم.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک یکی از بهترین روش های بازیابی رمز عبور هست که 99% مواقع کد برای شماره ای که خود شما مشخص کرده‌اید ارسال میشود و ناگفته نماند به گفته خود مدیر اینستاگرام  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک روشی امن بحساب می‌آید.

باور اشتباه در میان کاربران اینستاگرام اینگونه هست که، تأثیر خرید فالوور بر رشد حساب اینستاگرام نمیشود و باعث هک و مسدود شدن حساب کاربری میشود و در نهایت نیاز به بازنشانی رمز عبور میشویم که متاسفانه بازیابی رمز اینستاگرام از  طریق پیامک وجود ندارد! شما برای اینکه خیالتان از این بابت راحت شود با این مقاله و دیگر مقاله های فالووان همراه باشید.

 

چرا پیامک از اینستاگرام نمی آید؟

شبکه اجتماعی با کمک پیامک، ارتباط خود را با کاربر حفظ کرده و خطاها و مشکلات را برطرف می کند. در صورتی که اکانت زودتر هک شده باشد، از پیام‌ها نیز استفاده می‌شود و نیاز به تغییر رمز عبور است. در چنین مواقعی اینستاگرام کدهایی را به شماره ای که مشتری مشخص می کند ارسال می کند. اگر پیامک نیامد، دلایل زیر ممکن است برای این امر وجود داشته باشد:

مشکلات اتصال داخلی – برای تأیید، باید چندین تماس برقرار کنید و بررسی کنید که آیا پیام ها از شماره های دیگر آمده است یا خیر. امتناع اپراتور از پذیرش – چنین شرایطی نادر است زیرا اینستاگرام یک شبکه اجتماعی امن است و هرزنامه ارسال نمی کند. اما در صورت بروز خطا، بازیابی رمز عبور با استفاده از ایمیل امکان پذیر است. برای این کار باید ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.

مشخصات داده نامعتبر – ممکن است در نوشتن شماره تلفن اشتباه شود. همچنین لازم است ارتباط ترکیب را بررسی کنید. اتصال به اینترنت وجود ندارد – در این حالت، شماره و داده های ورودی بارگیری نمی شوند. رایج ترین توصیه برای عیب یابی تماس با پشتیبانی است. اما روند کمک کردن می تواند زمان و تلاش زیادی را به خود اختصاص دهد، بنابراین باید سعی کنید مشکل را خودتان حل کنید. ایمیل بازیابی رمز عبور نمی آید اگر نمی توانید از شماره تلفن استفاده کنید، باید آدرس ایمیل را اعمال کنید. در این صورت لینک تغییر رمز عبور در ایمیل ارسال می شود. با کلیک بر روی آن، کاربر داده های فعلی را بازنشانی می کند و می تواند داده های جدید را وارد کند. اما اگر این روش کار نمی کند و حرف با کد نمی آید، به احتمال زیاد:

کدامنیتی اینستاگرام

 عدم اتصال به اینترنت;

نشان نادرست صندوق پستی؛ انتقال نامه به پوشه “هرزنامه” (این ویژگی را بررسی کنید). ارائه‌دهنده ایمیل ایمیل‌های instagram.com را شناسایی نمی‌کند اگر نمی‌توانید پیوند بازیابی را با استفاده از ایمیل خود دریافت کنید، سعی کنید از صندوق پستی تأیید شده شخص دیگری استفاده کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید.

چگونه می توان چنین موقعیت هایی را برطرف کرد اولین گام تعیین علت مشکل (در صورت امکان) است. اگر پس از انجام این کار، نمی توانید صفحه را با روش های سنتی بازیابی کنید، باید از راه حل های زیر استفاده کنید: با حساب فیس بوک خود وارد شوید (در صورت وجود) اینستاگرام را در یک مرورگر رایانه باز کنید و از طریق آن درخواست بازنشانی رمز عبور دهید. اگر مشکلات مربوط به استفاده از تلفن هوشمند باشد، این راه حل کمک خواهد کرد. ممکن است بپرسید چرا پیامک برای بازیابی رمز عبور شما در اینستاگرام نمی آید و در صورت گم شدن یا فراموش کردن آن، سریع ترین راه برای به روز رسانی آن چیست. موثرترین و ساده ترین روش ویرایش از طریق پنجره مرورگر است. برای انجام این کار، به صفحه instagram.com بروید، سپس:

بر روی دکمه «رمز عبور را فراموش کرده ام» کلیک کنید. چرا پیامک از اینستاگرام برای بازیابی رمز عبور نمی آید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید و از طریق کپچا بروید. روی پیوند “تنظیم مجدد” در نامه کلیک کنید. داده ها را به روز کنید. توصیه می شود برای جلوگیری از هک و فعالیت های تقلبی، اطلاعات مجوز خود را به طور سیستماتیک به روز کنید.

کدامنیتی اینستاگرام

سؤالات متداول در مورد مشکلات مربوط به کد امنیتی اینستاگرام:

بعد از هک شدن اکانت اینستاگرام چه کار کنم؟

در صورتی که اکانت زودتر هک شده باشد، از پیام‌ها نیز استفاده می‌شود و نیاز به تغییر رمز عبور است. پیام بازیابی رمز عبور من با شماره تلفن ارسال نمی شود. چه چیز دیگری می توانم استفاده کنم؟ اگر نمی توانید از شماره تلفن استفاده کنید، باید برای آدرس ایمیل اقدام کنید. اگر نتوانم پیوند بازیابی را از طریق ایمیل دریافت کنم، چه کاری باید انجام دهم؟ اگر نمی توانید پیوند بازیابی را با استفاده از ایمیل خود دریافت کنید، از صندوق پستی تأیید شده شخص دیگری استفاده کنید یا یک صندوق جدید ایجاد کنید.

من هنگام درخواست بازنشانی رمز عبور با استفاده از تلفن هوشمند با مشکلاتی مواجه هستم. آیا می توانم از دستگاه دیگری استفاده کنم؟

اینستاگرام را در یک مرورگر کامپیوتر باز کنید و از طریق آن بازنشانی رمز عبور را درخواست کنید. من نمی توانم مشکل عیب یابی خود را به تنهایی برطرف کنم. چه راه حل هایی باقی مانده است رایج ترین توصیه برای عیب یابی تماس با پشتیبانی است.

چرا اینستاگرام کد امنیتی را ارسال نمی کند؟

پاسخ مشکلات با کد امنیتی اینستاگرام می تواند به دلیل هک شدن حساب کاربری یا از دست دادن رمز عبور فعلی یا ورود به سیستم باشد. اما ممکن است مشکلاتی در روند بازیابی این داده ها ایجاد شود. برای اجتناب از آنها، می توانید مراحل را طی کنید و پیش نیازهای احتمالی را برای مسائل بررسی کنید. اگر دستکاری ها نتیجه ای نداشت، باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید. چرا اینستاگرام کد امنیتی را ارسال نمی کند؟ حالا شما جواب را دارید. اگر مشکل دیگری رخ دهد، ممکن است مربوط به پست های بازرسی باشد. برای حل آن، مقاله ما را در مورد نحوه رفع خطای مورد نیاز در ایست بازرسی بخوانید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور ارزان  ، خرید ربات اینستاگرام کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. این را خوب می دانید که با رشد و پیشرفت در اینستاگرام می توانید ره صد ساله را یک شبه رفت و در مدت کوتاهی به آنچه که می خواهید برسید کافیست به ما اعتماد کنید.