موج جدید در پلتفرم اینستاگرام، صفحات هواداران است. در اینجا، کاربران پروفایل های اینستاگرام را به عنوان صفحه های طرفدار ایجاد می کنند تا عشق و قدردانی خود را نسبت به افراد مشهور، اینفلوئنسرهای مشهور، یا هر محتوا یا محصولی که به نظرشان جالب باشد، تایید و نشان دهند. علاوه بر این، نحوه ایجاد یک صفحه هواداران در اینستاگرام سؤالی از چند مرحله و قانون ساده است که می توان از آنها پیروی کرد.  فالو وان، با ارائه خدمات منحصر به فرد و بدون واسطه خود مانند خريد لايك ايراني اينستاگرام ارزان یا ارسال انبوه تلگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند.

نکات مهم صفحه طرفداران و مزایاو معایب صفحه طرفدارن(فن):👇👇

👈صفحه فن در اینستاگرام چیست👉

 

صفحه فن در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام تعداد زیادی صفحه هوادار دارد که به تبلیغ و ایجاد محتوا برای هر فرد مشهور، اینفلوئنسر معروف، محصول، نمایش یا شخصیت اختصاص داده شده است. همچنین، صفحات فن از یک پایگاه هواداران تشکیل شده است که به ایجاد صفحه هواداران و ایجاد حرکت در محتوای درون حساب کمک می کند. به طور مشابه، صفحات طرفداران می توانند محتوای بی اهمیت داشته باشند، کالاهای افراد مشهور خود را تبلیغ کنند یا بر اساس تأییدیه های خود حلقه ها و محتوا بسازند.

در ابتدا، جایگاهی را که می خواهید محتوای خود را در آن بسازید، پیدا کنید. صفحه طرفداران شما می تواند در مورد:

  • سلبریتی یا کالایی که سلبریتی تایید می کند.
  • یک شخصیت عمومی که به آن علاقه دارید.
  • یک موضوع یا محصول
  • یک باور (جنبش مذهبی، فلسفی یا سیاسی)
  • هر نمایش جدید یا قدیمی در اینترنت.

اولین قدم در راه اندازی صفحه هواداران، ایجاد یک حساب کاربری در اینستاگرام است. مراحل ساخت اکانت اینستاگرام برای فن پیج در زیر آمده است.

فن فالووان

پیشنهادی:  با انواع پیج در اینستاگرام آشنا شوید 

 بیایید یک صفحه هواداران در اینستاگرام فن ایجاد کنیم:

صفحه های طرفداران در اینستاگرام پروفایل های عمومی هستند. مراحل تبدیل اکانت اینستاگرام معمولی خود به اکانت صفحه هواداران عمومی در زیر آمده است.

مرحله 1: اینستاگرام خود را راه اندازی کنید

ابتدا روی اینستاگرام دستگاه خود ضربه بزنید. برنامه راه اندازی می شود و به صفحه اصلی شما باز می شود.

مرحله 2: به نمایه خود بروید

سپس، در گوشه سمت راست پایین صفحه، روی نماد نمایه دایره‌ای ضربه بزنید. اینستاگرام شما را به صفحه پروفایلتان هدایت می کند.

مرحله 3: از نمایه به تنظیمات دسترسی پیدا کنید

سپس، در گوشه سمت راست بالای صفحه، روی نماد سه خط ضربه بزنید. با این کار یک کادر محاوره ای باز می شود. از آنجا روی گزینه تنظیمات ضربه بزنید.

مرحله 4: در بخش حریم خصوصی، به حریم خصوصی حساب دسترسی پیدا کنید

در داخل تنظیمات، روی گزینه حریم خصوصی ضربه بزنید. در داخل حریم خصوصی، به مجموعه دیگری از گزینه ها هدایت خواهید شد. به دنبال گزینه اکانت privacy بگردید و روی آن ضربه بزنید.

مرحله 5: تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهید

بعد، گزینه حساب خصوصی را خاموش کنید. با این کار اکانت صفحه هواداران اینستاگرام شما عمومی می شود.

مرحله 6: تغییرات را تأیید کنید

قبل از اینکه اکانت اینستاگرام شما عمومی شود، یک کادر محاوره ای ظاهر می شود که از شما درخواست تایید تغییر می کند. روی گزینه تغییر ضربه بزنید تا اکانت صفحه فن خود را عمومی کنید.

فن فالووان

پیشنهادی:  مفهوم بلاگر و اینفلوئنسر در اینستاگرام چیست؟ 

محتوا را برای ایجاد صفحه طرفداران در اینستاگرام تنظیم کنید:

مرحله 1: روی نمایه ضربه بزنید و یک عکس نمایه اضافه کنید

در مرحله اول، یک عکس پروفایل مرتبط و با کیفیت لازم است. کاربران می‌توانند تصویر نمایه را ببینند و بدانند صفحه هواداران درباره چیست.

یک عکس مرتبط با هر محتوایی که در حال ایجاد صفحه هوادار آن هستید دانلود کنید و آن را به عنوان تصویر نمایه خود تنظیم کنید.

مرحله 2: یک Bio تنظیم کنید و فیلد اطلاعات لازم را پر کنید

مرحله 3: تصاویر و ویدیوها را به حساب خود اضافه کنید

محتوا مهمترین بخش اجرای یک صفحه فن است. شما باید تصاویر، فیلم ها، حلقه ها را در صفحه اصلی حساب اضافه کنید.

هنگامی که یک صفحه طرفداران در اینستاگرام ایجاد می کنید، بهینه سازی کنید

راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها می‌توانید محتوای اکانت صفحه فن خود را بهینه کنید. برخی از قوانینی که می توانید برای بهینه سازی محتوا دنبال کنید در زیر آمده است:

یک نام کاربری خوب انتخاب کنید

نام کاربری نام تعیین کننده در صفحه هواداران اینستاگرام شما است. یک نام کاربری خوب، جذاب و منحصر به فرد به افراد کمک می کند تا جذب صفحه شما شوند.

عکس پروفایل با کیفیت بالا

عکس پروفایل در فیدهای دیگران نمایش داده می شود و اولین چیزی که مردم به آن توجه می کنند صفحه ای در اینستاگرام است. یک عکس نمایه بصری جذاب و با کیفیت بالا،توجه را به صفحه شما جلب می کند. همچنین به خاطر داشته باشید که تصویر باید با محتوایی که در صفحه طرفداران خود ارسال می کنید مرتبط باشد.

از هشتگ در کپشن استفاده کنید

هشتگ ها به افزایش پست شما در اینستاگرام کمک می کنند. علاوه بر این، هشتگ ها جستجوی محتوای شما را برای افرادی که شما را فالو نمی کنند آسان تر می کند.

پیشنهادی:  آیا قوانین هشتگ گذاری در اینستاگرام را میدانید؟

برای پست های خود برنامه ریزی کنید

کار دیگری که باید انجام دهید این است که پست های خود را برنامه ریزی کنید. بسته به اینکه با چه چیزی راحت هستید، یک پست زمان بندی ایجاد کنید که کاربران با آن آشنا شوند. با انجام این کار، محبوبیت صفحه طرفداران شما ایجاد می شود زیرا کاربران می توانند با محتوایی که پست می کنید درگیر شوند.

صفحه را به یک حساب تجاری تبدیل کنید

اینستاگرام ویژگی اکانت تجاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در یک حساب تجاری، چندین ویژگی در اختیار شما قرار می گیرد که در نمایه شخصی وجود ندارد. علاوه بر این، یک حساب تجاری به اینستاگرام این امکان را می دهد که شما در حال بازاریابی محصول یا خدمات خاصی از طریق صفحه اینستاگرام هستید. برای یک صفحه هوادار، تبدیل آن به یک حساب تجاری می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد که در زیر فهرست شده‌اند.

فن فالووان

پیشنهادی:  چگونه یک حساب تجاری اینستاگرام راه اندازی کنیم

مزایای تبدیل صفحه فن به حساب تجاری

اولین ویژگی امکان تقویت پست ها است. با پرداخت مبلغی، این امکان در اختیار شما قرار می گیرد که پست های صفحه طرفداران خود را تقویت کنید و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

ویژگی دوم امکان افزودن لینک به استوری های شماست. این ویژگی فقط در صورتی در دسترس است که 10000 فالوور یا بیشتر داشته باشید. افزودن لینک به استوری های خود، فالوورهای شما یا سایر کاربران اینستاگرام را مستقیماً به صفحه دیگری که می خواهید بازاریابی کنید هدایت می کند.

وقتی یک صفحه فن ایجاد می کنید چه کاری نباید انجام دهید؟

چندین جنبه منفی برای ایجاد یک صفحه فن وجود دارد. برخی از مواردی که می تواند ناخوشایند باشد و تصویر بدی را در صفحه طرفداران شما ایجاد کند در زیر آمده است.

محتوای شخصی را در صفحه هواداران خود قرار ندهید

اولین چیزی که باید در صفحه هواداران خود دنبال کنید، ارسال محتوای شخصی نیست. دنبال کنندگان در صفحه طرفداران شما انتظاراتی در مورد پست کردن محتوا در مورد پایگاه طرفداران دارند. بنابراین، ارسال محتوای شخصی می تواند غیرقابل قبول باشد و ممکن است برای برخی از فالوورها در صفحه طرفداران شما مضر باشد.

مطالب بی ربط و ناراحت کننده را در صفحه هواداران خود قرار ندهید

عامل دیگر محتوای نامربوط و ناراحت کننده است. اگر صفحه هواداران دارای محتوایی است که می تواند برای کاربران ناراحت کننده تلقی شود یا اگر محتوا نامرتبط باشد. کاربران می توانند مطالب را لغو دنبال کنند. بنابراین وقتی یک صفحه هوادار در اینستاگرام ایجاد می کنید، محتوای مناسب و خوبی را منتشر کنید.

در صفحه فن خود غیر فعال نباشید

یکی دیگر از مواردی که کاربران باید به آن توجه داشته باشند، غیرفعال بودن است زیرا دنبال کنندگان در صفحه های طرفدار می خواهند منابع اطلاعاتی سریع، راحت و مرتبط را در مورد بت خود داشته باشند. علاوه بر این، یک صفحه هوادار غیرفعال، تعداد زیادی جستجو، اشاره یا تعامل را به دست نخواهد آورد. افزایش محتوای خود در برنامه را برای صفحه سخت می کند.

تمامی نکات مهم در خصوص ایجاد فن پیج به شما گفته شد، امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:  نکات و ترفند های اینستاگرام برای کاربران تجاری در سال 2022