اینستاگرام به‌خاطر ویژگی‌های قابل دسترسی و راحت به عنوان یک برنامه رسانه اجتماعی شناخته شده است. اینستاگرام هم روی دسکتاپ و هم روی موبایل در دسترس است. امکانات ارائه شده به کاربران در هر دو دستگاه مشابه است. به عنوان مثال، اینستاگرام اخیراً به کاربران این امکان را داده است که از طریق دسکتاپ خود در اینستاگرام چت کنند. این ویژگی در مرورگرهای کروم موجود است و کاربران می توانند به سرعت بدانند چگونه در اینستاگرام در کروم چت کنند. فالو وان، علاوه بر آموزش های مورد نیاز در خصوص اینستاگرام، با ارائه خدمات ویژه مانند خرید بازدید اینستاگرام و ربات ارسال دایرکت اینستاگرام به ارتقا پیج شما کمک می کند.

فرآیند چت در مرورگر کروم در اینستاگرام شبیه به یک تلفن همراه است. هنگامی که کاربر وارد سیستم می شود، یک نماد پیام مستقیم وجود دارد که در هنگام دسترسی، امکان چت با سایر کاربران در برنامه را برای کاربران فراهم می کند.

ویژگی های مختلف در اینستاگرام کروم:

اینستاگرام در مرورگر کروم امکاناتی مشابه با اپلیکیشن موبایل را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند یک نمایه باز کنند، پیام ارسال کنند، به محتوای دیگران نگاه کنند و با محتوا درگیر شوند. ارسال پیام از طریق ویژگی پیام مستقیم انجام می شود که در زیر مراحل کار آن آمده است.

چت فالووان

پیشنهادی:      10 ایده پست اینستاگرام برای افزایش تعامل با مخاطبان هدف (تضمینی) 

ویژگی های پیام های مستقیم:

کاربران پس از ایجاد نمایه در اینستاگرام می توانند به ویژگی پیام مستقیم در کروم دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کاربران می توانند پیام ها را به عنوان یک روش چت ارسال کنند و همچنین می توانند پیام ارسال کنند.

ویژگی پیام مستقیم همچنین به کاربران اجازه می دهد با گیف ها، ایموجی ها چت کنند و عکس و فیلم ارسال کنند. علاوه بر این، می توانید یک گروه حداکثر 32 نفره تشکیل دهید.

کاربران همچنین می توانند به پیام های تکی در یک رشته پاسخ دهند و با استفاده از ایموجی ها به پیام های خاص واکنش نشان دهند.

قابلیت دیگر تماس های تلفنی و تماس های ویدیویی است که نمی توانید مستقیماً از طریق مرورگر به آنها دسترسی داشته باشید. با این حال، کاربر می تواند با افزونه ای که به ویژگی اینستاگرام در کروم اضافه شده است، به آن دسترسی پیدا کند.

نحوه چت کردن در کروم اینستاگرام چگونه است؟

کاربر می‌تواند بلافاصله پس از راه‌اندازی برنامه در کروم از طریق مراحل داده شده در اینستاگرام چت کند و به کاربران اجازه می‌دهد راحت و آسان چت کنند.

مرحله 1: اینستاگرام را در کروم راه اندازی کنید

برای دسترسی به گزینه چت، ابتدا باید اینستاگرام را در کروم راه اندازی کنید. سپس اینستاگرام را تایپ کرده و با استفاده از ایمیل و رمز عبور مرورگر خود وارد اپلیکیشن شوید. پس از ورود، اینستاگرام در صفحه اصلی باز می شود.

مرحله 2: روی نماد حباب در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی ضربه بزنید

هنگامی که در صفحه اصلی خود قرار گرفتید، در گوشه سمت راست بالا چندین آیکون برای دسترسی به ویژگی های مختلف اینستاگرام وجود دارد. ابتدا روی نماد حباب در کنار نماد خانه ضربه بزنید. با این کار پیام های مستقیمی که می توانید در آن چت کنید باز می شود.

مرحله 3: یک مکالمه جدید با استفاده از نماد قلم مربعی شروع کنید

برای شروع یک مکالمه جدید با یک کاربر، می توانید روی نماد قلم مربعی در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید. سپس می توانید پیام را در جعبه چت تایپ کرده و برای شروع مکالمه برای کاربر ارسال کنید.

اگر موفق به استفاده از چنین قابلیتی نشده اید، بهتر است کرون خود را آپدیت کنید که ما در فایلی که برای شما تهیه کرده ایم، آموزش داده داده ایم که چگونه گوگل کرون خود را به روز رسانی کنید کافیست کلیک کنید.

چگونه گوگل کروم را آپدیت کنیم

چت فالووان

پیشنهادی:      نحوه استفاده از پاسخ سریع اینستاگرام(Quick Replies)

نحوه استفاده از ویژگی های مختلف در گزینه چت:

هنگامی که یک مکالمه را شروع کردید، می توانید به گزینه های مختلف چت در داخل مکالمه دسترسی داشته باشید. ویژگی های اضافی و نحوه دسترسی به آنها در زیر آمده است.

ایموجی ها را در پیام های مستقیم ارسال کنید

می‌توانید برای سرگرم‌تر کردن مکالمه، شکلک‌هایی را در مکالمه خود، حتی در Chrome ارسال کنید. برای انجام این کار، پس از باز کردن جعبه گفتگو، روی نماد شکلک درست در کنار جعبه گفتگو ضربه بزنید. این برنامه چندین گزینه ایموجی را برای استفاده شما قرار می دهد.

ارسال عکس و فیلم در چت

گزینه کروم اینستاگرام نیز به کاربران امکان ارسال عکس و فیلم در چت را می دهد. با ضربه زدن بر روی نماد عکس در سمت چپ جعبه گفتگو می توانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید. با این کار یک کادر محاوره ای از فایل های موجود در رایانه شما باز می شود. سپس روی عکس یا ویدیویی که می‌خواهید ارسال کنید ضربه بزنید و دکمه ارسال را بزنید.

لایک کردن، فوروارد کردن، کپی کردن و عدم ارسال پیام ها

اینستاگرام کروم همچنین دارای لایک، فوروارد، کپی و عدم ارسال است که اینستاگرام اخیراً آن را اضافه کرده است. برای دسترسی به این ویژگی، ماوس را در اطراف هر پیامی که در مکالمه است نگه دارید. ابتدا یک گزینه سه نقطه عمودی ظاهر می شود. هنگامی که ماوس را در اطراف نقطه ها نگه دارید، چهار گزینه روی صفحه ظاهر می شوند. بعد، روی هر گزینه ای که می خواهید استفاده کنید ضربه بزنید.

پیشنهادی:      چرا نمی توانم کسی را در اینستاگرام تگ کنم؟

نحوه پاسخ دادن به پیام‌های خاص و واکنش به پیام‌ها در اینستاگرام کروم

این برنامه همچنین مزایای اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد: به یک پیام خاص در یک موضوع پاسخ دهید و به پیام ها واکنش نشان دهید. این گزینه مشابه گزینه قبلی است که در یک مکالمه روی متن قرار می گیرید. سه نماد در سمت چپ شما ظاهر می شود، جایی که نماد شکلک برای واکنش به پیام ها است. در سمت راست شکلک یک فلش به سمت چپ وجود دارد که می توانید از آن برای پاسخ دادن به پیام های خاص استفاده کنید.

نحوه دسترسی به تماس تلفنی و تماس تصویری در اینستاگرام در کروم

اینستاگرام مستقیماً یک مرورگر وب برای باز کردن ویژگی تماس تلفنی و ویدیویی در برنامه خود در Chrome ارائه نمی دهد. با این حال، کاربرانی که می خواهند از طریق مرورگر کروم خود تماس برقرار کنند، می توانند از شبیه سازهای مختلف اندروید در لپ تاپ استفاده کنند.

از شبیه ساز اندروید Bluestacks در مرورگر خود استفاده کنید

Bluestacks یک شبیه ساز اندروید است که به راحتی در کروم کار می کند. این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت تماس تلفنی و ویدیویی، مزایای اجرای اینستاگرام را روی کامپیوتر شخصی در اختیار کاربران قرار می دهد. مراحل فعال سازی اینستاگرام در بلواستکس در زیر آمده است.

flw1 20 فالووان چت

پیشنهادی:      نحوه مخفی کردن نظرات در لایو اینستاگرام

مرحله 1: Bluestacks را از وب سایت خود دانلود کرده و آن را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید

اولین قدم این است که برنامه Bluestacks را از وب سایت رسمی خود دانلود کنید. با انجام این کار، برنامه را روی رایانه شخصی خود نصب کنید.

مرحله 2: در نوار بالای شبیه ساز اندروید، اینستاگرام را تایپ کنید

در نوار بالای بلواستکس، اینستاگرام را تایپ کنید تا گزینه برنامه باز شود.

مرحله 3: برنامه اینستاگرام را از Bluestacks نصب کنید

سپس اپلیکیشن اینستاگرام را از صفحه اصلی Bluestacks نصب کنید.

مرحله 4: اینستاگرام را از صفحه اصلی Bluestacks باز کنید.

پس از دانلود اینستاگرام، صفحه اصلی Bluestacks را باز کنید. اگر عملکرد به‌خوبی اجرا نشد، ممکن است مجبور شوید رایانه شخصی خود را مجدداً راه‌اندازی کنید تا عملکرد کامل شود.

مرحله 5: وارد اکانت اینستاگرام خود شوید تا صفحه فرود اینستاگرام باز شود.

پس از باز شدن اینستاگرام، با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود وارد شوید تا اپلیکیشن را اجرا کنید.

مرحله 6: در مرحله بعد، روی نماد پیام حباب در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا جعبه چت با ویژگی های تلفن و تماس ویدیویی باز شود.

در نهایت، می‌توانید قابلیت چت را در اینستاگرام کروم با گزینه برقراری تماس تلفنی و ویدیویی نیز باز کنید

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:      رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» درIG tv