همانطور که ممکن است بدانید و تجربه کرده باشید که تعداد اعلان‌های روزانه در دستگاه‌های تلفن همراه ما، اعم از IOS یا Android، فعال می‌شوند، در عین حال مفید هستند. سایر موارد فقط یک دسته از اعلان‌های هرزنامه هستند که ممکن است مانع از توانایی ما در تشخیص موارد مفید شوند که بسیار آزاردهنده هستند. بنابراین، نحوه تغییر تنظیمات اعلان اینستاگرام را بررسی می کنیم. فالو وان؛ همواره سعی کرده که در کنار آموزش های بی نطیر در خصوص عملکرد اینستاگرام، با ارائه خدمات منحصر به فردی نظیر ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام و همچنین خرید بهترین ربات اینستاگرام به رشد پیج شما کمک شایانی کند.

در مورد اینستاگرام، تنظیمات یا ضامن های خاصی وجود دارد. همچنین می‌توانید اعلان را برای حساب‌های خاص دلخواه خود فعال کنید اگر بخواهید در مورد پست و داستان‌های آن‌ها به‌روزرسانی شوید.

تنظیمات اعلان اینستاگرام چیست؟

قبل از اینکه بیشتر از این پیش برویم، ممکن است در مورد تنظیمات اعلان اینستاگرام کنجکاو باشید زیرا ما آنها را کمی تغییر خواهیم داد.

تنظیمات اعلان اینستاگرام گزینه ای است که در صفحه تنظیمات برنامه موجود است که به کاربر این امکان را می دهد تا تعیین کند چه اعلان هایی مهم هستند و باید ابتدا یا بلافاصله تحویل داده شوند. این به کاربر انعطاف پذیری می دهد تا مجموعه ای از اعلان ها را برای صرفه جویی در زمان و حفظ نظم تشکیل دهد.

تنظیمات اعلان‌ فالووان

وقتی تنظیمات اعلان اینستاگرام خود را تغییر می دهید چه اتفاقی می افتد؟

شما کنجکاو هستید که وقتی می خواهید تنظیمات اعلان اینستاگرام خود را در دستگاه خود تغییر دهید، چه تغییراتی رخ می دهد. می‌توانید مطمئن باشید که این کار به هیچ وجه دستگاه یا حساب شما را مختل نمی‌کند، اما باعث کاهش یا افزایش تعداد هشدارهای اعلان‌هایی می‌شود که در دستگاه شما فعال می‌شوند. برخی از تنظیماتی که می خواهیم تغییر دهیم و تأثیرات آنها به شرح زیر است:

روشن کردن اعلان اینستاگرام در IOS/Android

با انجام این کار، شما فقط بررسی می کنید که آیا برنامه اینستاگرام شما مجوز ارسال اعلان ها را در صفحه قفل یا نوار نوتیفیکیشن برای شما دارد یا خیر و حتی برخی از مشخصات مشخص را برای دریافت اعلان ها به شما تنظیم می کند. علاوه بر این، این تنظیم به شما کمک می کند اولویت اعلان برنامه را از طریق تنظیمات دستگاه خود تغییر دهید.

انتخاب اعلان های خاص در اینستاگرام

با انجام این کار، دستورالعمل‌های ویژه برنامه اینستاگرام را برای ارسال اعلان‌های خاص به شما می‌دهید (این‌ها شامل پست‌ها، استوری‌ها، نظرات، پیام‌ها، تماس‌ها، زندگی‌ها، فالوورها و سایر ویژگی‌های خاص اینستاگرام می‌شود). با این کار، شما فقط نوتیفیکیشن مورد نظر خود را در اینستاگرام دریافت می کنید.

علاوه بر این، این تنظیم به شما کمک می کند تا اولویت اعلان را در خود برنامه تغییر دهید.

فعال کردن اعلان برای حساب های خاص در اینستاگرام

با انجام این کار، شما دستورالعمل‌های مخصوص اپلیکیشن اینستاگرام را برای ارسال اعلان‌های خاص (که شامل پست‌ها، استوری‌ها، نظرات، پیام‌ها، تماس‌ها، زندگی، فالوورها، و سایر ویژگی‌های خاص اینستاگرام می‌شود) از حساب‌های خاصی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید، می‌دهید.

علاوه بر این، این تنظیم به شما کمک می کند تا اولویت اعلان را در خود برنامه برای حساب های خاص تغییر دهید که به شما امکان می دهد اعلان های مورد نظر خود را دریافت کنید.

آیا تنظیمات اعلان اینستاگرام مهم است؟

بله، این مهم است، زیرا این ویژگی به شما کمک می‌کند از قبل از هرگونه اعلان‌های بی‌اهمیت یا غیر مفید صرف‌نظر کنید و در کل زمان خود را ذخیره کنید. این ویژگی حتی به شما امکان می‌دهد اعلان‌هایی را انتخاب کنید که در ابتدا ارسال شوند و نادیده گرفته شوند.

با این حال، تنظیمات اعلان اینستاگرام از دستگاهی به دستگاه دیگر و با توجه به اهداف خاص آنها در صورت نیاز متفاوت است. بنابراین در اینجا برخی از تنظیمات اعلان اینستاگرام آورده شده است:

نحوه روشن کردن اعلان اینستاگرام در IOS

در اینجا نحوه روشن کردن اعلان های اینستاگرام در iOS آمده است:

مرحله 1: به تنظیمات بروید

اول از همه، تنظیمات آیفون خود را با ضربه زدن بر روی نماد Clog Gear در صفحه اصلی دستگاه خود باز کنید.

مرحله 2: به دنبال تنظیمات اعلان باشید

سپس، سعی کنید و بخش اطلاع رسانی را پیدا کنید. اگر برای شما سخت است، بخش نوار جستجوی بالا را امتحان کنید،

مرحله 3: برنامه اینستاگرام را پیدا کنید

سپس برنامه اینستاگرام را در لیست برنامه های نصب شده خود قرار دهید (برنامه ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند)

مرحله 4: اعلان‌های روشن را طبق نیاز خود تغییر دهید

سپس اعلان‌های روشن را بنا به نیاز خود تغییر دهید (به عنوان مثال، گزینه‌ای برای نمایش اعلان‌ها در صفحه قفل شما وجود دارد)

اگر برنامه اینستاگرام را در مرکز اطلاع رسانی خود پیدا نکرده اید، ممکن است دستگاه شما برنامه را شناسایی نکرده باشد، بنابراین منتظر بمانید تا از طریق برنامه اینستاگرام اعلان دریافت کنید.

تنظیمات اعلان‌ فالووان

 

چگونه اعلان های اینستاگرام را در اندروید روشن کنیم

 

در اینجا نحوه روشن کردن اعلان های اینستاگرام در اندروید آمده است:

مرحله 1: به تنظیمات بروید

اول از همه، تنظیمات آیفون خود را با ضربه زدن بر روی نماد Clog Gear در صفحه اصلی دستگاه خود باز کنید.

مرحله 2: به دنبال تنظیمات اعلان باشید

سپس، سعی کنید و بخش اطلاع رسانی را پیدا کنید. اگر برای شما سخت است، بخش نوار جستجوی بالا را امتحان کنید،

مرحله 3: برنامه اینستاگرام را پیدا کنید

سپس برنامه اینستاگرام را در لیست برنامه های نصب شده خود قرار دهید (برنامه ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند)

مرحله 4: اعلان‌های روشن را طبق نیاز خود تغییر دهید

سپس اعلان‌های روشن را بنا به نیاز خود تغییر دهید (به عنوان مثال، گزینه‌ای برای نمایش اعلان‌ها در صفحه قفل شما وجود دارد)

اگر برنامه اینستاگرام را در مرکز اطلاع رسانی خود پیدا نکرده اید، ممکن است دستگاه شما برنامه را شناسایی نکرده باشد، بنابراین منتظر بمانید تا از طریق برنامه اینستاگرام اعلان دریافت کنید.

نحوه انتخاب اعلان های خاص در اینستاگرام

در اینجا نحوه انتخاب نوتیفیکیشن های خاص در اینستاگرام آمده است:

مرحله 1: برنامه اینستاگرام خود را باز کنید

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید.

مرحله 2: نمایه خود را باز کنید

سپس به نمایه خود بروید و روی کلید 3 خط در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله 3: تنظیمات را باز کنید

سپس بر روی گزینه setting ضربه بزنید، که باید در ابتدا در لیست باشد (این نماد چرخ دنده است)

مرحله 4: Notification را باز کنید

سپس بر روی گزینه اعلان ضربه بزنید، که باید در لیست مجموعه قرار گیرد.

مرحله 5: اعلان را بر اساس نیازهای خود فعال کنید

سپس می توانید اعلان را بر اساس نیازهای خود فعال کنید، اما مطمئن شوید که مکث همه غیرفعال است.

تنظیمات اعلان‌ فالووان

نحوه فعال کردن اعلان برای حساب های خاص در اینستاگرام

در اینجا نحوه فعال کردن اعلان برای حساب های خاص در اینستاگرام آمده است:

مرحله 1: اینستاگرام را باز کنید

اول از همه اینستاگرام را باز کنید

مرحله 2: حساب دلخواه را باز کنید

سپس اکانتی را که می خواهید در آن به روز شوید باز کنید (برای این کار باید دنبال کننده اکانت باشید).

مرحله 3: روی نماد زنگ ضربه بزنید

سپس نماد زنگ را در گوشه سمت راست بالای صفحه خود پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

مرحله 4: گزینه های مورد نظر خود را تغییر دهید

سپس گزینه ها را بر اساس نیاز یا علاقه خود انتخاب کنید و آنها را خاموش یا روشن کنید.

سوالات متداول

اینستاگرام به‌موقع رابط کاربری و خط‌مشی رازداری خود را به‌روزرسانی می‌کند، بنابراین تنظیمات اعلان‌ها مدام در حال تغییر هستند که منجر به سردرگمی می‌شود. بنابراین در اینجا برخی از مشکلات رایج مربوط به نحوه تغییر تنظیمات اعلان اینستاگرام وجود دارد.

چرا اعلان های اینستاگرام را دریافت نمی کنم؟

بررسی کنید که آیا دستگاه شما در حالت مزاحم نشوید (DND) است. اگر بله، آن را خاموش کنید، و این مشکلی نیست، تنظیمات اعلان اینستاگرام را بررسی کنید.

چرا نمی توانم اعلان های اینستاگرام را روشن کنم؟

ابتدا باید اعلان‌های اینستاگرام و اعلان‌های دستگاه را روشن کنید. اگر دلیل مشکل این نیست، سعی کنید از سیستم خارج شوید و در برنامه وارد شوید، حافظه پنهان یا داده های برنامه را از طریق تنظیمات پاک کنید، یا برنامه را حذف نصب یا دوباره نصب کنید.

چرا اعلان‌هایی دارم که حذف نمی‌شوند؟

زمانی که اینستاگرام پیام‌های مستقیم شما را ایزوله کرد، این اتفاق می‌افتد. قبل از انجام هر گونه اقدام شدید، بررسی کنید که آیا DM خوانده نشده ای در صندوق ورودی خود دارید یا خیر. اگر DM های خوانده نشده دلیل نیستند، سعی کنید از سیستم خارج شوید و در برنامه وارد شوید، حافظه پنهان یا داده های برنامه را از طریق تنظیمات پاک کنید، یا برنامه را حذف نصب یا دوباره نصب کنید.

چرا اعلان های DM دارم اما DM ندارم؟

خب، این به احتمال زیاد به این دلیل است که اینستاگرام یکی از پیام های شما را ایزوله کرده است. اطمینان حاصل کنید که بخش درخواست پیام و بخش پیام های عمومی شما با پیام های جدا شده نیستند. وقتی روی پیام‌های اخیر کلیک می‌کنید، مطمئن شوید که چند ثانیه می‌مانید تا به اینستاگرام اطلاع دهید که اعلان را خوانده‌اید یا وانمود می‌کنید.

آیا برای اسکرین شات های گرفته شده در اینستاگرام اعلان دریافت می کنید؟

شما قبلاً هنگامی که شخصی از یک استوری اسکرین شات گرفته بود، اعلانی دریافت کرده بودید. با این حال، در حال حاضر، این فقط برای پیام های مستقیم قابل اجرا است. در مورد سایر خدمات مانند پست ها، استوری ها و حلقه ها، اینستاگرام برای شما اعلان ارسال نمی کند.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.