اگر متوجه شدید که ریلز اینستاگرام شما می تواند از کلمات زیرکانه ای برای بهبود آن استفاده کند، اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، به جای درستی آمده اید. این مقاله به شما آموزش می دهد که نحوه اضافه کردن متن به Reels اینستاگرام را اضافه کنید و زمان بندی متن Reel خود را ویرایش کنید تا آن را به سطح دیگری ببرید. چه از اندروید یا آیفون استفاده کنید، می توانید این کار را انجام دهید. . تیم حرفه ای و مجرب فالووان با ۷ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، پنل ارسال انبوه تلگرام ، کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است.

مراحل را دنبال کنید و به خوبی در راه تبدیل شدن به یک استاد اینستاگرام خواهید بود!

اولین نکته ایکه در خصوص ریلز ها همیشه به مخاطبان خود گفته ایم این است که، اکنون که در سال 2022 هستیم این قابلیت جدید و محبوب، سکوی پرتاب شما می تواند باشد که پیج شما را به همگان معرفی میکند و سبب می شود تا فالوور های ارگانیک بیشتری جذب کنید.

Reels فالووان

قابلیت reels اینستاگرام

محتوایی که شما در اینستاگرام منتشر می کنید، باید به قدری جذاب و کاربردی باشد که همه افراد را به خود جذب کند. در نظر داشته باشید که تمامی افراد قصد دارند ریلز شما را تماشا کنند حتی ناشنوایان! در اینجاست که نیاز افزودن متن به ریلز بیش از پیش حس می شود پس با ما باشید تا این روش را بیاموزید. میتوان گفت این قابلیت ریلز اینستاگرام، یکی از جذاب ترین قابلیت هاست که همه افراد می توانند از آن استفاده کنند و تماشای ریلز را برای همه افراد حتی ناشنوایان فراهم شود.

ریلز (reels) مدتی زیادی نیست که به اینستاگرام اضافه شده است، اما در همین مدت کوتاهی که در اختیار کاربران قرار گرفته است با استقبال بسیاری از سوی کاربران مواجه شده است. که به شما پیشنهاد می کنیم نحوه فعالیت با آن را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید اعتبار صفحه خود را افزایش دهید.

پیشنهادی:      چگونه به راحتی فالوورهای اینستاگرام بیشتری به دست آوریم 2022

نحوه اضافه کردن متن به Reels اینستاگرام از آیفون

قبل از افزودن متن، فرض می کنیم که یک ویدیو آماده ویرایش دارید. اگر نه، باید یکی بسازید و به حلقه خود اضافه کنید. در اینجا نحوه انجام آن است:

 • روی نماد “+” در گوشه سمت چپ بالای صفحه خود کلیک کنید
 • اگر نسخه قدیمی‌تری از اینستاگرام دارید، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید، آیکون‌های گرد را در پایین بکشید تا به حلقه برسید.
 • در منوی ظاهر شده، “Reel” را انتخاب کنید.
 • با فشار دادن نماد کوچک در گوشه سمت چپ پایین، یک ویدیوی جدید ضبط کنید یا از کتابخانه خود آن را اضافه کنید
 • برای رفتن به صفحه ویرایش روی “پیش نمایش” کلیک کنید.
 • برای افزودن متن، روی دکمه Aa در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. یک خط عمودی چشمک زن در وسط صفحه ظاهر می شود که می توانید شروع به تایپ کنید.
 • متن را بنویسید و با ضربه زدن روی نمادهای بالای صفحه، استایل را تنظیم کنید
 • برای پایان تایپ روی «انجام شد» کلیک کنید.
 • متن را با کشیدن انگشت خود در موقعیت قرار دهید. می توانید اندازه آن را با استفاده از هر دو انگشت خود تغییر دهید.

پیشنهادی:      مناسب ترین و مطمئن ترین وب سایت خرید فالوور اینستاگرام 1400

Reels فالووان

نحوه اضافه کردن متن به Reels اینستاگرام در اندروید:

خوشبختانه نسخه اندروید اینستاگرام دارای عملکرد Reels مشابه نسخه iOS است. طراحی یکسان است، بنابراین مراحل زیر را دنبال کنید تا متن اضافه کنید و Reel کامل خود را در اندروید بسازید:

مطمئن شوید که یک ویدیو آماده دارید یا یک ویدیو جدید ایجاد کنید

برای شروع یک Reel جدید روی نماد “+” در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید، Reel را از منو انتخاب کنید. اگر از نسخه قدیمی‌تری استفاده می‌کنید، روی عکس نمایه خود کلیک کنید، سپس نمادهای گرد را در پایین صفحه حرکت دهید تا Reel را پیدا کنید.

با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ضبط یک ویدیوی جدید بسازید یا با کلیک بر روی نماد در گوشه سمت چپ پایین صفحه، یک ویدیوی موجود را اضافه کنید.

برای شروع یک Reel جدید روی نماد “+” در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید، Reel را از منو انتخاب کنید. اگر از نسخه قدیمی‌تری استفاده می‌کنید، روی عکس نمایه خود کلیک کنید، سپس نمادهای گرد را در پایین صفحه حرکت دهید تا Reel را پیدا کنید.

با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ضبط یک ویدیوی جدید بسازید یا با کلیک بر روی نماد در گوشه سمت چپ پایین صفحه، یک ویدیوی موجود را اضافه کنید.

وقتی کارتان تمام شد، روی «پیش‌نمایش» کلیک کنید تا وارد صفحه ویرایش شوید

برای افزودن متن، روی دکمه «Aa» (گوشه سمت راست بالا) کلیک کنید یا روی هر نقطه از صفحه ضربه بزنید.

یک خط افقی ظاهر می شود که نشان می دهد برنامه برای تایپ آماده است. متن مورد نظر خود را روی حلقه خود تایپ کنید

با ضربه زدن روی نمادهای بالای صفحه، سبک (یا فونت و رنگ) را ویرایش کنید.

وقتی آماده شدید روی «انجام شد» کلیک کنید

متن را با کشیدن انگشت خود به جایی که می خواهید منتقل کنید. همچنین می توانید آن را با هر دو انگشت خود بزرگ یا کج کنید.

پیشنهادی:      قابلیت گاید اینستاگرام ( guide )+ نکات کلیدی

Reels فالووان

سوالات متداول:

حلقه های اینستاگرام هنوز یک ویژگی جدید است. اگر سوال بیشتری دارید، به خواندن ادامه دهید.

چگونه می توانم چندین خط متن را به ریلز اینستاگرام اضافه کنم؟

این یکی آسان است. کافی است پس از اتمام اولین ورودی خود دوباره روی صفحه ضربه بزنید یا دوباره روی نماد متنی “Aa” کلیک کنید.

چگونه می توانم متن را در زمان های مختلف در حلقه های اینستاگرام نمایان کنم؟

پس از اتمام روشی که در بالا توضیح دادیم، این مراحل را برای تنظیم زمان نمایش متن روی حلقه خود دنبال کنید:

 1. روی کادری که متن شما را در پایین صفحه نمایش می دهد کلیک کنید. یک حلقه فیلم در پایین نمایش داده می شود.
 2. لبه های ریلز را حرکت دهید تا نقطه ای را در ویدیو انتخاب کنید که می خواهید متن ظاهر شود.
 • اگر چندین جعبه متن دارید، هر کدام را جداگانه انجام دهید. پس از اتمام متن اول، روی کادر بعدی ضربه بزنید تا زمانی که متن دوم نمایش داده شود تنظیم کنید.
 1. روی «انجام شد» کلیک کنید و کارهایی که انجام دادید را پیش‌نمایش کنید.

پیشنهادی:      چه زمانی اینستاگرام لوگوی خود را تغییر داد؟

چگونه می توانم متن ناپدید شده را در حلقه های اینستاگرام اضافه کنم؟

اگر می خواهید متن شما ناپدید شود، این فرآیند ساده است:

 1. پس از وارد کردن و استایل کردن متن خود، روی «انجام شد» کلیک کنید.
 2. روی کادر حاوی متنی که در پایین صفحه وارد کرده اید ضربه بزنید. حلقه فیلم در پایین صفحه ظاهر می شود.
 3. اگر می خواهید متن شما در ابتدای ویدیو ظاهر شود، سپس محو شود، لبه سمت راست حلقه فیلم را با انگشت خود به لبه سمت چپ نزدیک کنید. آن را به نقطه ای که می خواهید متن روی ویدیو نمایش داده شود، ببرید.
 4. وقتی کارتان تمام شد روی «انجام شد» کلیک کنید و پیش‌نمایش کارتان را مشاهده کنید.

اگر مقاله ما را دنبال کردید، باید بتوانید ورودی های متنی تکی و چندگانه را در حلقه خود داشته باشید. ما همچنین امیدواریم که به شما کمک کرده باشد متن خود را ویرایش کنید تا در نقاط مختلف ویدیو نشان داده شود یا دقیقاً زمانی که می خواهید ناپدید شود. دوست داریم که حرف های خوانندگان مان را بشنویم. آیا این متن آموزشی به شما کمک کرد تجربه اینستاگرام خود را سرگرم کننده کنید؟ اگر این مقاله را مفید دیدید یا موضوعی دارید که مایلید به آن بپردازیم، در زیر برای ما نظر دهید. فالووان با ارائه خدماتی نظیر خرید فالوور ایرانی ارزان، تلاش خود را می کند تا در مدت کوتاهی پیج خود را ارتقا دهید. قدردان اعتماد شما هستیم.

پیشنهادی:      اینستاگرام در مقابل فیسبوک! چه زمانی از کدام یک استفاده کنیم؟