اینستاگرام به شبکه اجتماعی منتخب برای بسیاری تبدیل شده است و در نتیجه محبوبیت آن به بستری مهم برای فرصت های بازاریابی تبدیل شده است. اما یکی از بسیاری از تنظیمات اینستاگرام که هرگز نمی‌دانید اشتراک‌گذاری است، نحوه دریافت اعلان‌ها از پست‌های افراد مورد علاقه‌تان. آیا تا به حال دوست داشته اید که یک پست اینستاگرامی از افراد مشهور یا کاربر مورد علاقه خود را دوباره از دست بدهید؟ شما می توانید انتخاب کنید که هر بار که یک کاربر خاص عکس جدیدی ارسال می کند، اعلان دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعلان‌های فردی را برای هر کاربر روشن کنید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

این آموزش در مورد نحوه فعال کردن اعلان ها در اینستاگرام است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این راهنما را درک کنید. امیدوارم این وبلاگ چگونه اعلان‌ها را در اینستاگرام فعال کنیم دوست داشته باشید. اگر پاسخ شما مثبت است، لطفاً پس از خواندن این مطلب به اشتراک بگذارید.

اعلان اینستاگرام

نحوه فعال کردن اعلان ها در اینستاگرام

چگونه اعلان ها را در اینستاگرام در آیفون فعال کنیم:

فرض کنید یک کاربر پرشور اینستاگرام هستید یا کسب و کاری برای تبلیغ دارید. در این صورت، ممکن است بخواهید از اینستاگرام نوتیفیکیشن هایی دریافت کنید که به روز رسانی فعالیت های فالوورهایتان را در اختیار شما قرار می دهد.

به طور پیش فرض، اینستاگرام زمانی که فعالیتی درگیر شما باشد به شما هشدار می دهد. اما می‌توانید نوع محتوایی را که می‌خواهید برای آن اعلان دریافت کنید، فیلتر کنید یا محتوایی را که به نظرتان مهم نیست فیلتر کنید.

در اینجا نحوه فعال کردن اعلان های اینستاگرام در آیفون خود آورده شده است:

اپلیکیشن اینستاگرام را روی آیفون خود راه اندازی کنید.

منوی اینستاگرام را باز کنید. سه نوار افقی را در گوشه سمت راست بالای صفحه لمس کنید.

به تب “تنظیمات” بروید و “اعلان ها” را باز کنید.

مطمئن شوید که دکمه جابجایی «مکث همه» خاموش است.

سپس می توانید اعلان های خود را برای فعالیت های خاصی مانند:

پست ها، داستان ها و نظرات،فالوور و فالوور،پیام مستقیم،زنده و IGTVاز اینستاگرامایمیل و اس ام اس

برای فعال کردن اعلان‌های خاص فهرست‌شده در بالا، کافی است روی آن بخش کلیک کنید و مطمئن شوید که دکمه جابجایی آن‌ها فعال است.

چگونه اعلان های اینستاگرام را در دستگاه اندرویدی فعال کنیم؟

در این بخش، دستورالعمل‌های دقیقی در مورد نحوه فعال کردن نوتیفیکیشن‌ها در اینستاگرام در صورتی که کاربر اندروید هستید، به شما ارائه می‌کنیم. مراحلی که باید دنبال کنید نسبتاً ساده هستند. اکنون دیگر لازم نیست نگران از دست دادن یک استوری مهم یا نظر فالوورهای خود باشید. در اینجا نحوه فعال کردن اعلان‌های اینستاگرام در دستگاه Android خود آورده شده است:

اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید.

منوی اینستاگرام را باز کنید.

روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

سه نوار افقی را در گوشه سمت راست بالای صفحه لمس کنید.

به تب “تنظیمات” در گوشه پایین سمت راست بروید و بخش “اعلان ها” را باز کنید.

اکنون وارد منوی «اعلان‌های خودکار» می‌شوید. اگر قبلاً هیچ اعلانی دریافت نکردید، بررسی کنید که آیا دکمه جابجایی «مکث همه» فعال است یا خیر. برای دریافت نوتیفیکیشن از اینستاگرام باید این دکمه را غیر فعال کنید.

پست ها، داستان ها و نظرات،فالوور و فالوور،پیام مستقیم،زنده و IGTVاز اینستاگرام،ایمیل و اس ام اس

هر یک از این بخش ها را باز کنید تا اعلان های مورد نظرتان فعال شود. برای اقدامات خاصی که می‌خواهید هشدار دریافت کنید، فقط روی دایره کنار گزینه «فعال» ضربه بزنید. به عنوان مثال، اگر به مسیر Notifications > Following and followers > New followers > On بروید، هر بار که یک فالوور جدید در اینستاگرام دریافت کنید، اعلان دریافت خواهید کرد.

اعلان اینستاگرام

چگونه اعلان ها را در اینستاگرام در رایانه شخصی فعال کنیم:

فعال کردن اعلان‌های اینستاگرام در رایانه شخصی شما یک فرآیند نسبتاً ساده است که تکمیل آن بیش از یک دقیقه طول نمی‌کشد. به دلیل داشتن رابط بزرگتر، پیمایش رایانه خود در تنظیمات برنامه آسان تر است. برای مدیریت اعلان‌ها در اینستاگرام کافیست این مراحل را دنبال کنید:

در رایانه شخصی به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

روی آواتار خود در گوشه سمت راست منوی اینستاگرام در بالا کلیک کنید.

برای باز کردن قسمت “تنظیمات” کلیک کنید.

اکنون منوی تنظیمات را در سمت چپ خواهید دید. به بخش Push Notifications بروید و برای باز کردن آن کلیک کنید.

اگر هیچ اعلانی از اینستاگرام دریافت نکردید، ممکن است به دلیل خاموش بودن آنها باشد. مطمئن شوید که آنها را به «از افرادی که دنبال می‌کنم» یا «از همه» برای هر یک از بخش‌هایی که می‌خواهید اعلان دریافت کنید، روشن کنید.

می‌توانید اعلان‌ها را برای دسته‌های زیر فعال کنید: لایک‌ها، نظرات، لایک‌ها، لایک‌ها و نظرات روی عکس‌های خود، درخواست‌های فالو پذیرفته‌شده، درخواست‌های دایرکت اینستاگرام، دایرکت اینستاگرام، یادآوری‌ها، اولین پست‌ها و استوری‌ها، تعداد مشاهده IGTV، درخواست‌های پشتیبانی، و ویدیوهای زنده

اعلان اینستاگرام

نحوه دریافت نوتیفیکیشن در اینستاگرام هنگام فعال شدن شخصی:

پخش زنده امروزه به روشی محبوب برای تعامل با مخاطبان برای اکثر کاربران اینستاگرام تبدیل شده است. چه فقط دوست شما باشد که همه را در مورد آخرین رویدادهای زندگی خود به‌روزرسانی می‌کند، یا خواننده مورد علاقه‌تان یک جلسه پرسش و پاسخ دارد، نمی‌خواهید هیچ یک از این پخش‌ها را از دست بدهید.

خبر خوب این است که اینستاگرام به طور پیش فرض اعلان های ویدیویی زنده را برای همه کاربران فعال کرده است. این همچنین به این معنی است که هیچ راهی برای روشن و خاموش کردن انتخابی آنها برای کاربران خاص وجود ندارد. می‌توانید اعلان‌ها را از همه دریافت کنید یا آنها را در تنظیمات اعلان‌ها غیرفعال کنید. اگر اعلان‌های زنده دریافت نمی‌کنید، مطمئن شوید که آنها روشن هستند. در اینجا نحوه بررسی است:

وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و روی آواتار خود در نوار ابزار پایین کلیک کنید تا منو باز شود.

به صفحه “تنظیمات” بروید.

بخش “اعلان ها” را انتخاب کنید.

پس از داخل شدن، این دو مورد را بررسی کنید:

آیا دکمه جابجایی «مکث همه» غیرفعال است؟

آیا بخش «ویدیوهای زنده» در «Live & IGTV» روی «روشن» تنظیم شده است؟

اگر پاسخ دو سوال بالا منفی است، حتما دکمه Pause All را غیرفعال کنید و اعلان‌ها را در بخش Live و IGTV روشن کنید.

اکنون باید اعلان هایی در مورد کاربران فعال در اینستاگرام دریافت کنید.

نحوه دریافت نوتیفیکیشن در اینستاگرام هنگام ارسال پست

همانطور که در فید اینستاگرام خود پیمایش می کنید، ممکن است متوجه شوید که پست ها به ترتیب زمانی مرتب نشده اند. این به این دلیل است که اینستا از الگوریتم‌های خاصی برای نشان دادن محتوای مرتبطی که مطمئناً برای شما جالب است، به شما استفاده می‌کند.

این روش موفقیت زیادی را برای پلتفرم به ارمغان آورده است زیرا کاربران همچنان به پیمایش و درگیر شدن ادامه می دهند. به همان اندازه که این روش تعامل عالی به نظر می‌رسد، گاهی اوقات در نهایت پست‌های کاربرانی را که می‌خواهید به‌روزرسانی‌ها را مشاهده کنید، از دست می‌دهید. این زمانی است که اعلان‌ها برای کاربران خاص فعال می‌شود. اگر می‌خواهید هر بار که شخص خاصی پست می‌کند به شما اطلاع داده شود، در اینجا باید چه کاری انجام دهید:

اعلان پست

فعال کردن اعلان پست

وقتی پستی از آن شخص را در فید خبری خود می بینید، روی سه نقطه کنار نام کاربری او (در گوشه سمت راست بالای پست) ضربه بزنید.

روی گزینه «روشن کردن اعلان‌های پست» ضربه بزنید.

اکنون هر بار که آن شخص پست جدیدی را آپلود می کند، یک هشدار در تلفن خود دریافت خواهید کرد.

راه دیگری برای فعال کردن اعلان‌ها برای یک کاربر خاص، از طریق صفحه نمایه آنهاست:

به جستجوی اینستاگرام بروید و نام کاربری شخصی را که می خواهید از او اعلان دریافت کنید تایپ کنید.

پس از ورود به نمایه خود، روی سه نقطه افقی در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

در منوی گزینه‌ها، روی «روشن کردن اعلان‌های پست» ضربه بزنید.

چگونه هنگام انتشار اکانت های اینستاگرام مورد علاقه خود مطلع شوید

حسابی را که می خواهید نظارت کنید پیدا کنید

طور جدی، هر بار که آنها پست می کنند به شما اطلاع داده می شود، بنابراین مطمئن شوید که حسابی است که از آن لذت می برید.

اعلان های پست را فعال کنید

روشن کردن اعلان‌های پست بسیار ساده است. هنگامی که در نمایه کاربری قرار گرفتید که می‌خواهید از آن اعلان دریافت کنید، باید بیضی را لمس کنید. پس از ضربه زدن روی آن، برخی از گزینه ها در پایین صفحه نمایش داده می شوند. می‌خواهید روی «روشن کردن اعلان‌های پست» ضربه بزنید. سپس یک کادر خاکستری خواهید دید که به شما اطلاع می دهد که اعلان های شما روشن است.

خلاصه :

فعال کردن اعلان های اکانت خاص در اینستاگرام امکان پذیر است که تیم حرفه ای سایت فالووان با سابقه در خشان مانند خرید فالوور اینستاگرام و… در این مقاله آموزش فعال کردن اعلان های اینستاگرام به شما آموزش میدهد

مقاله های کمکی فالووان:

فالوئر روح در اینستاگرام چیست و چه تاثیری در پیج دارد؟

چگونه قابلیت های اینستاگرام را فعال کنیم؟

چرا باید برای کسب و کار خود وبسایت داشته باشیم؟