چرا باید برای کسب و کار خود وبسایت داشته باشیم؟ - فالو وان

وب سایت , اینستاگرام

flw1.ir

مهمترین نکاتی که باید در وبسایت رعایت کرد چیست؟

فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها یک موضوع مهم و بسیار کمک کننده است اما بنا نهادن پایه های یک کسب و کار در شبکه های مجازی یک کار غیر اصولی و همچنین یک ریسک بزرگ می باشد. هنگامی که شما پایه های کسب وکارتان را در شبکه های اجتماعی بنا می کنید خطرات زیادی کسب و کار شما را تهدید می کنند که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

همه روزه در سراسر دنیا شبکه های اجتماعی در حال گسترش و دگرگونی هستند وهرچند مدت یک بار شبکه اجتماعی جدیدی به وجود می آید و احتمال این که کاربران هر لحظه قصد کوچ به یک شبکه اجتماعی دیگر بکنند وجود دارد اتفاقی که چند سال پیش در ایران با پیداش اینستاگرام برای فیسبوک افتاد.

در هر صورت کم شدن کاربران هر شبکه اجتماعی تمام صفحاتی که در اون شبکه اجتماعی فعالیت می کنند را متضرر می کند و در نهایت اگه کسی در آن شبکه اجتماعی خاص نباشد فعالیت های شما کاملا تباه و بیهوده می شوند وهمچنین تمام هزینه هایی که صرف بزرگ کردن کسب و کار خود کرده اید بی اثر می شود.

کمپین های مردمی

خطر دیگری که شبکه های اجتماعی را تهدید می کند اتفاقات اجتماعی و کمپین های مردمی هستند همانطور که در جریان هستید چندی پیش یکی از این کمپین ها بر ضد فیسبوک به راه افتاد و عده ی زیادی همچون شخصیت های بزرگ برای حمایت از این کمپین فیسبوک را ترک کردند.

جدای همه اینها اتفاقات سیاسی نیز یکی از بزرگترین تهدید ها برای شبکه های اجتماعی هستند همانطور که چندی پیش یکی از اتفاقات منجر به بسته شدن کلی تلگرام شد و خیلی  از افرادی که پایه های کسب و کار خود را در تلگرام ساخته بودند متضرر شدند پس برای اینکه از همه این تهدید ها در امان باشید احتیاج دارید که یک مقر مستحکم  و به دور از گزند برای کسب وکار خود پیدا کنید. درفضای آنلاین بهترین روش داشتن یک وبسایت مناسب و در شان کسب و کار می باشد شما با داشتن یک وبسایت قوی می توانید از شبکه های اجتماعی به عنوان یک بستر برای تبلیغات و برند سازی استفاده کنید و از تمام گزند هایی که عنوان کردیم در امان بمانید.

ما برای شما مقالات زیادی درباره نحوه تولید محتوی تهیه کرده ایم که میتوانید با مراجعه به آنها و مطالعه آنها یاد بگیرید چگونه یک محتوای خوب برای کاربران صفحه تان تهیه کنید.

در ادامه ابزاری به شما معرفی میکنیم که میتوانید با در اختیار گرفتن آن به منظم پست گذاشتن در صفحه شخصی یا کاری تان کمک کنید. چنانچه که میدانید نظم در انتشار مطالب تاثیر به سزایی در ارتقا پیج شما دارد.

زمان بندی , پست

flw1.ir

 Scheduled post چیست؟

حتما برای شما پیش آمده که بعضی روزها به دلایل مختلفی مثل عدم دسترسی به اینترنت یا مسائلی دیگه نتوانسه اید سر موعد مقرر پست خود را در اینستاگرام منتشر کنید مبحثی تحت عنوان پست های زمان بندی شده به شما کمک می کنند که پست های خود را از قبل زمان بندی کنید تا سر موعد مقرر به صورت خودکار منتشر شوند.

از طریق سرویس های مختلفی می توانید به آسانی این کار را انجام دهید hootsuite یکی از بهترین گزینه ها برای این کار می باشد که علاوه بر اینستاگرام شبکه های اجتماعی دیگری نیز مثل توییتر توسط  hootsuite قابل کنترل هستند.

مرحله اول : 

کانکت اینستاگرام

flw1.ir

مرحله دوم : 

زمان بندی پست

flw1.ir

مرحله سوم :

پست , کپشن گذاشتن

flw1.ir

مرحله چهارم: 

تاریخ , پست

flw1.ir

مرحله پنجم: 

انتشار کردن پست , زمان بندی

flw1.ir

یکی از نکاتی که در این زمینه باید حتما رعایت کنید، به هر اپلیکیشنی اطمینان نکنید چون این قبیل اپلیکیشن ها می توانند به رمز صفحه شما دسترسی داشته باشند.

چگونه در اینستاگرام یک پست وایرال منتشرکنیم؟

۱.زمانی که شما یک پست منتشر میکنید به تعداد کمی از دنبال کننده های شما ارسال می شود.

۲٫ اینستاگرام بررسی میکند که پست شما چقدر سریع مورد تعامل قرار گرفته است شامل کامنت و لایک و…

۳٫ اینستاگرام مقایسه می کند پست شما را با پست هایی که در روز و تاریخ منتشر کرده اید و از این طریق میزان تعامل وکیفیت پست شما را محاسبه می کند.

۴٫ اگر پست شما تعامل زیادی برانگیخته باشد اینستاگرام پست شما را به تعداد بیشتری از مخاطباتتان نمایش می دهد و حتی ممکن است در صفحه اکسپلور برخی کاربران نمایش دهد.

۵٫ اگر باز هم شما تعامل خوبی از بینندگان بگیرید پست شما در بالای فید دنبال کنندگان شما قرار گرفته و کاربران بیشتری آنرا می بینند.

۶. اما اگر پست شما مورد استقبال خوبی قرار نگیرد به پایین صفحه خواهد رفت و تعداد کمی از دنبال کنندگان شما آن را خواهند دید.


برچسب ها: