لوگو فالو وان ، follow one fow1 logo

فهرست مطالب

قابلیت اینستاگرام
flw1.ir 

نحوه فعال کردن قابلیت های جدید اینستاگرام

یک سری قابلیت ها مثل IGTV  به گفته خود اینستاگرام به مرور برای همه افراد فعال می شوند و نداشتن تی وی نمی توانند لزوما به خاطر مشکل اینستاگرام شما باشد عمده مشکلی که وجود دارد یک سری قابلیت های استوری مثل گیف, موسیقی و…

1.ابتدا مطمئن شوید که اینستاگرامتان را از طریق یکی از استورهای رسمی به آخرین نسخه آپدیت کردید و برای اطمینان بیشتر یکبار از اکانت خود خارج شوید و دوباره وارد شوید یا حتی برای مطمئن شدن یکبار به طور کامل اینستاگرام را پاک کنید و دوباره نصب کنید.

2.اگر راهکار قبلی اثر بخش نبود وارد setting اینستاگرام خود شوید و از بخش Report a problem مشکل خود را مطرح کنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید. البته ممکن است این راهکار هم اثربخش نباشد ولی حتما انجام دهید راهکار سوم اثربخش خواهد بود اما بصورت موقتی.

3. این راهکار به احتمال زیاد برای همه شما اثر بخش خواهد بود, اینستاگرام خود را به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید , سپس وارد بخش استوری شوید، یک عکس یا ویدئو بگیرید سپس بدون اینکه وارد بخش استیکرها شوید، گوشی خود را روی حالت Airplane قرار دهید.

استوری , اینستاگرام استیکر
flw1.ir

چند نکته برای قابلیت اینستاگرام در مورد private :

1.اگر یک پروفایل private در زیر یک پست شخصی را منشن کند که در فالوورهایش نیست, منشن برای شخص مورد نظر اطلاع رسانی نمیشود یعنی در قسمت نوتیفیکشن ها برایش اعلانی نمی آید.

2. اگر یک پروفایل private در زیر پست یک صفحه عمومی کامنتی بگذارد , کامنت او برای همه قابل نمایش است حتی کسانی که در فالوورهایش نباشند.

3. اگر یک پروفایل private یک پست را در یک گروه دایرکت ارسال کند فقط کسانی که در فالوورهای او باشند می توانند کامنت ها و منشن های آن پست را ببینند.

چطور کامنت های بد را در اینستاگرام کنترل کنیم؟

کامکنت , اینستاگرام
flw1.ir

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین چالش ها برای صفحه های برند ها و اشخاص در اینستاگرام مدیریت و کنترل کامنت هایی است که شامل ناسزا و با بی احترامی است . طبیعتا مدیریت و کنترل همه این کامنت ها به صورت دستی یک کار منطقی و اصولی نیست در ادامه روشی رو با هم بررسی می کنیم که با آن روش میتوانید این کار را بصورت اتوماتیک انجام دهید.

در این روش که باهم بررسی می کنیم شما می توانید یک سری کلمه کلیدی به اینستاگرام بدهید تا هر زمان شخصی کامنتی حاوی ان کلمه زیر پست های شما قرار داد اون کامنت ها برای کسی نمایش داده نشود.

1.وارد صفحه پروفایلتون بشید و با لمس گزینه مشخص شده وارد تنظیمات اینستاگرام بشید,

پروفایل, اینستاگرام , تنظیمات
flw1.ir

مرحله دوم :

تنظیمات , اینستاگرام
flw1.ir

مرحله سوم: 

اینستاگرام,
flw1.ir

مرحله چهارم : 

اینستاگرام الگو
flw1.ir

مرحله پنجم: 

اینستاگرام, کامنت
flw1.ir

مرحله ششم: 

اینستاگرام , بلاک
flw1.ir

مرحله هفتم : 

اینستاگرام
flw1.ir

دقت داشته باشید که هر دو حالت شخص مورد متوجه این موضوع نمی شود و کامنتش را قرار می دهد ولی کامنت او فقط در اکانت خودش قابل مشاهده است و شما و یا دیگران نمی توانید آن کامنت را ببینید.

ارائه دهنده انواع خدمات شبکه های اجتماعی و تبلیغات

راه های ارتباطی ما

اخربن مطالب

تمام حقوق این سایت مطعلق به سایت فالووان میباشد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد