فالوور روح چیست؟

فالوورهای روح کسانی هستند که صفحه شما را دنبال می کنند اما هیچ تعاملی با پست های شما ندارند، این افراد یا اکانت ها به طور کامل فعالیتی در اینستاگرام ندارند و یا در اینستاگرام هستند ولی با پست های شما تعامل ندارند. فالوئرهای روح ممکن است کاربران عادی باشند یا از طریق یک بد افزار ایجاد شده باشند و قصد صدمه زدن به نرخ تعامل صفحه شما داشته باشند. فالوورهای روح به تعداد کم یا زیاد در اغلب صفحه ها هستند و با حذف آنها از صفحه خود می توانید نرخ تعامل صفحه خود را به میزان قابل توجهی افزایش بدهید و با توجه به الگوریتم اخیر اینستاگرام, در معرض دید درصد بیشتری از فالوئرهای صفحه خود قرار بگیرید.

به پیشنهاد فالووان بخوانید: معنی subscribe در یوتیوب

فالوورهای ارواح در اینستاگرام؛ آنها چه هستند؟

این چیزی نیست که شما را از روی عقل بترساند. در واقع، فالوور ارواح فردی است که هیچ فعالیتی در صفحه رسانه های اجتماعی شما ندارد اما در لیست مشترکین شما قرار دارد. چنین بدنه ای پست های شما را با لایک یا نظر علامت گذاری نمی کند. نسبت به مشکلاتی که شما در مورد آن بحث می کنید و خدماتی که ارائه می دهید بی تفاوت است.

اگر حساب شما برای لذت، فقط برای دوستان نگهداری می شود، یا، شاید، اعداد بزرگ را در هدر دوست دارید. به ارواح اینستا توجه نکنید. در واقع، آنها نمی توانند آسیب قابل توجهی ایجاد کنند، به جز ارسال هرزنامه احتمالی هر از گاهی.

اما برای مشاغل مختلف مانند یک گیاه نامطلوب در باغ است که از شکوفه دادن گل ها جلوگیری می کند. به یاد داشته باشید، هر چه زودتر از شر آنها خلاص شوید، امور شما بهتر پیش می رود.

 

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

فالوور روح چیست-فالووان

اکانت هایی که شرایط زیر را داشته باشند فالوورهای روح محسوب می شوند و نرخ تعامل صفحه شما را کاهش می دهد:

1.اکانت هایی که هیچ دنبال کننده ای ندارند.

2.اکانت هایی که تا بحال هیچ پستی در صفحه خود منتشر نکرده باشند.

3.اکانت هایی که تصویر پروفایل ندارند.

4.اکانت هایی که نسبت فالوئینگ به فالوئر خیلی زیاد باشد.

5.اکانت هایی که در 30روز گذشته هیچ پستی منتشر نکرده اند.

6.اکانت هایی که در نام کاربیشان اعداد رندوم دیده می شود.

نکته ای که باید در شناسایی فالوورهای روح در نظر بگیرید این است که هر اکانتی که یکی از شرایط بالا را داشته باشه لزوما فالوور روح نیست و برای شناسایی فالوورهای روح باید بیشتر دقت کنید.

دلایل مضر بودن فالوور روح برای پیج شما:

اصلی ترین زیانی که میتواند فالوور های روح میتواند برای پیج هاداشته باشد به اعتبار پیج شما لطمه میزند زمانی که کاربران میخواهند یک پیج را فالو کنند میزان فالوور ها و لایک کننده و کامنت های آن پیج را باهم مقایشه میکند زمانی که فالوور های پیج شمازیاد باشد اما لایک کننده های شما کم باشد مخاطب نتیجه میگیرد که پیج شما فیک است و بزای کاربران زیاد خوشایند نمیباشد اگر این نسبت بین لایک وفالوور های نباشد در نتیجه پیج شما اعتبارخودراازدست میدهد کاربران به چنین پیج هایی اعتماد ندارند سبب میشود رشد پیج شما نزولی باشد اگر قصد دارین کسب کارتان را در اینستاگرام راه اندازی کنید میتوانید ربات افزایش فالووراینستاگرام برای پیج های خود فعال کنید ربات افزایش فالوور ایسنتاگرام فالوور های واقعی مرتبط باپیج هدف شما برای پیجتان جذب میکند که در کسب کارتان بسیار مهم است باربات افزایش فالوور تعامل شمابا پیج های واقعی بالا میرود که طبق الگوریتم های اینستاگرام تعامل داشتن برای پیج هابیسار اهمیت داردو همین تعامل سبب میشود پست های شما به اکسپلوور برود

پیشنهادی:    افزایش فالوور اینستاگرام با پروفایل مناسب 

دو نوع اصلی از ایجاد کننده حساب های روح وجود دارد:

ربات ها:

کاربرانی که دوست ندارند مسائل خود را به اشتراک بگذارند اما از جاسوسی لذت می برند. به عنوان یک قاعده، اکانت هایی از این نوع تقریباً هیچ پرشده، تعداد زیادی فالوور و حدود ده ها فالوور بر خلاف آنها ندارند.

گاهی اوقات افراد واقعی فقط برای شرکت در مسابقات اسپم مانند، هدایا و مواردی از این دست صفحاتی را در رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند. این پروفایل ها همچنین ممکن است به عنوان پروفایل های نامطلوب تعریف شوند.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ارتباط با هر دنبال کننده ای که دارید، بدون توجه به آشکار (از طریق پیام ها) یا به صورت پنهان (مثلاً استفاده از ساختارهای خاص پست ها) بسیار مهم است. هر چه تعامل بهتر باشد، سود بیشتری به دست می آورید.

پیروان ارواح و تعامل:

روزهایی که اینستاگرام از انبوهی از فالوورها قدردانی می‌کند، گذشته است، فرقی نمی‌کند آنها فعال بوده یا نه. امروزه سیستم بازخورد را در وهله اول قرار می دهد. وجود ارواح در لیست ممکن است نرخ پاسخ شما را خراب کند و درگیری توهمی را نشان دهد. و اگر داده های آماری مبهم را جمع آوری کند، معمولاً فرد از خط توسعه بیشتر خارج می شود.

فقط شرایط را تصور کنید. اکانت 1 روزانه 100000 فالوور، حدود 100 نظر و 200 لایک برای یک پست دارد. اکانت 2 به نوبه خود فقط 10000 دنبال کننده دارد اما 500 کامنت و 2000 لایک برای یک پست دارد.

او درصد فعالیت خود توضیحی است. در مورد اول، تعامل حدود 0.1-0.2٪ است، در مورد دوم – بیش از 2٪. منطقی است که نمایه دوم با وجود تعداد محدود فالوور موفق تر است.

صادقانه بگویم، اگر کاربر تصمیم به استفاده از پاک کننده ارواح داشته باشد، در شماره اول هنوز زمینه هایی برای امیدواری وجود دارد. موضوع چیست که کمی بعد در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

اینستاگرام ابزاری کاملاً مؤثر برای بهبود کسب و کار و بازاریابی است، بنابراین هرکسی اگر می‌خواهد موفق شود باید نحوه برخورد صحیح با آن را بیاموزد.

رفتار اینستاگرام باپیج های که فالوور روح دارند:

اینستاگرام طبق الگوریتم های که دارد با پیج های که فالوور روح دارند برخورد میکند اینستاگرام لایک و فالوور های هر پیج رابررسی میکند اگر شما کسب کاری در اینستاگرام دارید و از فالوور های روح استفاده میکنید از پیج خود فالوور های روح را حذف کنید زیرا اینستاگرام بسیار حساس است به این موضوع و پیج هایی که اقدام به خرید فالوور های روح میکند را سریع میبنند و پیج های که نسبت فالوور ولایک های آن ها باهم مطابقت نداشته باشد را مسدود میکند

بعد از شناخت فالوئرهای روح باید راهکاری برای حذف این اکانت ها از صفحه خود داشته باشیم ولی قبل از این کار باید به این نکته هم توجه کنیم که همه این فالوئر های روح را لازم نیست حذف کنیم و فقط اون دسته ای را ترجیحا حذف کنیم ک مدتیست دیگر از اینستاگرام استفاده نمی کنند که به آنها Inactive  Followers یا فالوئرهای غیر فعال میگویند. در مطلب بعدی نحوه کار اپلیکیشن IG Cleaner یکی از اپلیکیشن هایی که به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی فالوئرهای غیر فعال را حذف کنید آموزش میدهیم.

تشخیص فالوور روح-فالووان

تفاوت فالوور روح و فالوور فیک:

بر اساس تعریف اینستاگرام فالوورفیک یک فالوور واقعی است که فعالیتش نسبت به دیگر پیج ها کمتر است اما یک اکانت واقعی محسوب میشود و همانند یک فالوور واقعی باآن ها برخورد میشود فالوور های فیک دارای پروفایل و فالوور وفالوینگ های کمتری است اما فالوورهای روح مشخصاتی مانند داشتن فالوور های کم و فالوینگ های زیاد است و نداشتن عکس پروفایل و آیدی قابل فهم از ویژگی های فالوور روح است

فالوور های فیک یافالوور روح؟

قطعا داشتن فالوور های فیک خیلی بهتر از داشتن فالوور های روح است>در فالوور های روح زیزش بسیار زیادااست اما فالوور های فیک خیلی کم ریزش دارند یا اصلا ریزش ندارند،کاربران بامراجعه به فالوور های شما متوجه میشوند که فالوور روح دارید م اعتبار پیج شما بسیار پایین می آید امادر تشخیص فالوور های فیک این مساله فرق دارد زیرا فالوور های فیک دارای پروفایل فالوور و فالینگ های متناسب است و گاهی دارای پیت هستند پس در نتیجه فالوور های فیک نسبت به فالوور های روح خیلی بهتر است و خیل یسخت قابل تشخیص می باشند.

چگونه فالوورهای ارواح اینستاگرام را پیدا کنیم؟

دو راه برای یافتن فیک های اینستا وجود دارد:

کتابچه راهنمای.

به کمک کامپیوتر.

در صورت داشتن تعداد محدودی مشترک، اولین مورد به خوبی انجام می شود، در حالی که برنامه های مختلف ممکن است در موارد نادیده گرفته شده به شما کمک کنند. به عنوان مثال، اگر یک حساب کاربری از قبل موجود داشته باشید یا دنبال کننده (نظرات، واکنش ها یا موارد دیگر) خریداری کنید. باید بر این نکته تاکید کرد که خریدهای مشابه، قاعدتاً بیشتر ضرر می‌رساند تا سود. اما بیایید به گوشت گوسفندمان برگردیم، ببخشید، ارواح.

هنگام مشاهده نمایه ها، به مشترکین “صفر” زیر توجه کنید:

0 پست

0 عکس

0 پست برای 3 ماه قبل

علاوه بر این، ممکن است متوجه کمبود اطلاعات شخصی، ترکیب عجیب اعداد و حروف در نام کاربری، تعداد کم فالوور یا حتی عدم حضور آنها و تعداد فالوورهای زیاد شوید. اگر همه موارد ذکر شده در بالا در مورد حساب X از لیست شما باشد، مطمئناً یک روح است. بدون شک پاکش کن!

حذف دستی و حذف کلی فالوور های روح

پیشنهاد میکنم اصلا ایم کارار انجام ندهید زیراممکن است در کنار حذف فالوور های روح خود فالوور های واقعی و فالوور های فیک را حذف کنید،گاهی بعضی از فالوور ها ممکن است تایمی در اینستاگرام فعالیت نداشته باشد و شما آن پیج را فالوور روح تشخیص بدهید و آنهارا حذف کنید ،بسیاری از نرم افزار سایت ها هستند که در این زمینه فعالیت میکنند که پیشنهاد میکنم استفاده نکنید طی بررسی های که انجام شده این نرم افزار وسایت هابسیاری از فالوور های واقعی را نیزحذف میکند و فالوور های فیک را نیز به فالوور روح تشخیص میدهد

بعد از شناخت فالوورهای روح باید راهکاری برای حذف این اکانت ها از صفحه خود داشته باشیم ولی قبل از این کار باید به این نکته هم توجه کنیم که همه این فالوئر های روح را لازم نیست حذف کنیم و فقط اون دسته ای را ترجیحا حذف کنیم ک مدتیست دیگر از اینستاگرام استفاده نمی کنند که به آنها Inactive  Followers یا فالوئرهای غیر فعال میگویند. در مطلب بعدی نحوه کار اپلیکیشن IG Cleaner یکی از اپلیکیشن هایی که به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی فالوئرهای غیر فعال را حذف کنید آموزش میدهیم.

مرحله اول: در این مرحله از طریق تب followers می توانید فالووهای خود را مشاده کنید و همچنین از طریق دکمه Quick select می توانید از امکانات انتخاب سریع اپ استفاده کنید.

فالوور روح در اینستاگرام-فالووان

مرحله دوم : بعد از اینکه این پنجره باز شد گزینه Advanced quick select را انتخاب کنید.

فالوور روح کیست-فالووان

مرحله سوم: و در پنجره بعدی  گزینه select inactive users را انتخاب کنید تا به صورت خودکار فالوورهای غیر فعال انتخاب شوند.

فالوور روح اینستاگرام-فالووان

مرحله چهارم: و در آخرین مرحله با زدن دکمه شناور و انتخاب یکی از دکمه های Block یا Block and unblock این فالوورها را از صفحه خود حذف کنید.

فالوور روح-فالووان

پیشنهادی:    نکات و ترفندهای خفن و کاربردی اینستاگرام

چگونه فالوورهای شبح بر برندها، مشاغل و تأثیرگذاران تأثیر می گذارند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، پیروان ارواح هیچ اثر مفیدی ندارند. اگر سیستم اینستاگرام درصد کمی از تعامل در حساب کاربری را مشاهده کند، شروع به حفظ پست ها و عکس ها از مشتریان یا مشتریان بالقوه خود می کند. بگذارید موضوع را با جزئیات بیشتری ببینیم.

برندها:

وقتی یک اکانت اینستا نگه می‌دارد، یک شرکت امیدوار است که کالا یا خدماتی را به هر فالوور ممکن بفروشد. اما تقلبی ها اصلاً به آن علاقه ندارند. آنها هرگز در مورد پست ها نظر نمی دهند یا از وب سایت ها بازدید نمی کنند، بنابراین مزایای بالقوه از طریق طبقه به پایان می رسد.

کسب و کار:

وضعیت به همین منوال است. از طریق انبوهی از پیروان ارواح، هر خدمات (محصول) به سختی می تواند راهی را به مشتری که واقعاً به آنها نیاز دارد، برساند.

پیشنهادی:    مفهوم بلاگر و اینفلوئنسر در اینستاگرام چیست؟

اینفلوئنسرها:

جدای از به حداقل رساندن دخالت و ارتباط حساب‌های جعلی مضر، به‌ویژه تعداد زیاد آنها، ممکن است برخی از فالوورها را وادار به لغو همکاری کند. اینفلوئنسرها ممکن است به‌عنوان کثیف و بی‌ارزش شناخته شوند یا حتی با ارسال هرزنامه مرتبط باشند.

فالوور روح چیست-فالووان

در شبکه های اجتماعی از چه نوع ادبیاتی استفاده کنیم؟ 

یکی از اصولی که در شبکه های اجتماعی حتما باید مورد توجه قرار بدیم ، استفاده از ادبیات مناسب در شبکه های اجتماعیست، هر چند نوع مخاطب و … . در شبکه های اجتماعی مختلف متفاوت جلوه کند و نکته مهم تر این است که استفاده از ادبیات نامناسب در کانال ما در یک شبکه اجتماعی می تواند تماما اعتبار برند ما را زیر سوال ببرد و پیامدهای غیر قابل جبرانی به بار بیاورد.

قابل فهم بنویسید :

متن هایی که ما در شبکه های اجتماعی منتشر می کنیم اعم از ییوگرافی، کپشن و ..‌. باید برای همه مخاطبین هدف برند و یا کسب وکار ما به سادگی قابل فهم باشد. دقت کنید که از کلمه همه استفاده کردم، این به این معنی نیست که نباید از متن های تخصصی در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم اما در حین نوشتن چنین مطالبی باید دقت کنیم که این مطالب برای همه ی مخاطبین ما قابل فهم باشند، درست برعکس وبسایت ها، چرا که در وبسایت ها لزوما همه افراد همه مطالب را نمی بینند و مطلب مورد نظرشون را از دسته بندی ها و… . پیدا می کنند ولی در شبکه های اجتماعی چنین نیست و مخاطب به اجبار تمام محتواهای تولیدی ما را مشاهده می کند.

عمل گرا بنویسید:

همه ما در شبکه های اجتماعی برای تبدیل مخاطب به مشتری ، جذب مخاطب جدید، افزایش برند آگاهی و… تلاش می کنیم و برای رسیدن به این هدف باید ادبیات خود را طوری تنظیم کنیم که بتوانیم در آن مخاطبان را برای انجام کاری تحریک کنیم که البته این کار می تونه خریداری محصول و یا خدمت ما و یا به اشتراک گذاری مطالب ما باشد، که برای رسیدن به این هدف باید بتوانیم با استفاده از ادبیات خود مخاطب را به انجام چنین فعالیت هایی تشویق کنیم، مثلا فعل های زمان حال در عمل گرا نوشتن میتواند به ما کمک کند، مثلا همین حالا ثبت نام کتید و… .

دوستانه و قابل تعامل بنویسید:

یکی از مهم ترین اهداف در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام افزایش میزان تعامل کاربران با محتوای منتشر شده در صفحه است چرا که با افزایش میزان تعامل کاربران با محتوای صفحه احتمال نمایش داده شدن پست ها در صفحه اکسپلور اینستاگرام افزایش یافته همچنین در صفحه اصلی اینستاگرام نیز پست های ما در رتبه بالاتری نمایش داده میشوند به همین خاطر نوشتن کپشن های دوستانه تر و یا استفاده از افعال و کلمات دوستانه و دعوت کاربران به تعامل با همین افعال دوستانه میتواند میزان تعامل کاربران با پست ها را چندین برابر کند.

سخن پایانی:

در این مطلب به بررسی فالوور های روح رسیدم از معایب داشتن فالوور های روح برای پیجتان رابررسی کردیم ،همان طور که در بالا بیان کردیم فالوور های روح بسیار برای پیج شما مضر میباشد و میتواند اعتبار پیج شمارا پایین بیاورد داشتن فالوور روح سبب میشود روزبه روز رشد پیج شمابه صورت نزولی باشد تا صعودی وهمچنین فالوور های روح بسیار تفاوت دارن با فالوور های فیک فالوور های فیک توسط افرادواقعی ساخته شدن ودارای پروفایل وآیدی مناسب و فابل فهم است امافالوور های روح آیدی های های دارندکه غیر قابل فهم هستند ونداشتن عکس پروفایل ازاصلی ترین دلایل فالوور روح محسوب میشود ویک ویژگی دیگر فالوور های روح که بسیار مهم است داشتن فالوینگ های بسیاراست،برای حذف فالوور های روح از سایت ونرم افزار ها استفاده نکید زیرا ممکن است فالوورهای واقعی پیج شمارانیز فالوور روح تشخیص دهد و آنها را حذف کند. برای به دست آوردن فالوور واقعی می توانید از روش خرید فالوور ارزان استفاده کنید که یک روش عالی برای شما است.