تلگرام یکی از محبوب ترین و امن ترین برنامه های شبکه اجتماعی است که نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا از محبوبیت قابل توجه ای برخوردار است. قابلیت های جذاب و به روز این پلتفرم سبب شده تا کابران زیادی نسبت به گذشته به سمت این برنامه جذب شوند.

تعداد بالای کاربران حاضر در این پلتفرم، زمینه را برای افرادی محیا کرده است که قصد کسب درآمد بالایی دارند. حتما شما نیز این را به خوبی می دانید که اعتبار یک کانال خوب تلگرامی، به تولید محتوای جذاب و تعداد ممبرهای آن بستگی دارد.

تعداد ممبرهای شما با دیده شدن پست های تلگرامی رابطه ی به شدت مستقیمی دارد، پس قابل درک است که هرچه تعداد ممبرهای بالایی داشته باشید، تعداد بازدید از پست های شما بیشتر است در نتیجه شما با گرفتن تبلیغات بیشتر یا انتشار پست های جذاب تری می توانید به کسب درآمد مناسبی در تلگرام برسید.

بازدید فیک تلگرام

در این مقاله فالووان قصد داریم که مفصل در خصوص بازید تلگرام برای شما صحبت کنیم، که بازدید فیک تلگرام چیست؟ چند نوع بازید داریم و داشتن بازید بالا چه تاثیراتی بر کسب و کار شما خواهد گذاشت. پس با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: چگونه یک اکانت فیک اینستاگرام درجه یک بسازیم!

بازدید (ویو) تلگرام به چه معناست؟

اگر به کسی بگویید که ویو پست من 500 است، همه به خوبی خواهند فهمید که منظور از صحبت شما این است که 500نفر پست شما را دیده اند. و این علامت با یک نشانه چشم در پایین پست شما درج می شود.

پس در حقیقت ویو به زبان فارسی یعنی؛ بازید! و زین پس این را می دانید که اگر کسی گفت پست های من nتا ویو خورده، در حقیقت n نفر پست شما را دیده اند.

با تفاسیر گفته شده می توان دریافت که همه به شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام و تلگرام به خوبی آشنا هستند و با درک این اصطلاحات منظور شما را به خوبی می دانند. با آگاهی مردم به شبکه های اجتماعی نسبت به گذشته، وظیفه شما به عنوان یک ادمین کانال تلگرام، یا ادمین پیج اینستاگرام نسبت به گذشته سخت شده است، چرا که مردم به خوبی به این پلتفرم ها مسلط شده و سریعا متوجه خواهند شد که شما ادمین خوبی هستید یا خیر!

بازدیدها چه اهمیتی دارند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم، اعتبار یک کانال خوب تلگرامی به محتوای آن و تعداد ممبرهایش است. هنگامی که شخصی وارد کانال شما می شودربه اولین چیزی که نگاه می کند محتوای شماست، و اگر از محتوای شما لذت برد ناخواسته ممکن است تمامی پست های شما را مشاهده کند.

بعد از محتوای خوب، به تعداد اعضای کانال نگاه می کند واگر تعداد ممبرها نیز بالا باشد قطعا برای او این اعتماد ایجاد میشود که شما صاحب یک کانال ارزشمند هستید که لایق این هستید به پاس تلاشی که در جمع آوری اطلاعات یا ویویو های مناسبی که داشتید در کانال شما بماند. بعد از این مراحل نگاه مخاطب به تعداد بازدید های شما جلب می شود.

بازدید فیک تلگرام

شاید صاحبان کانال های تلگرامی کمتر به این موضوع توجه کرده باشند و فقط تمرکز خود را روی بالا بردن ممبرها گذاشته اند اما؛ اگر تعداد ممبرهای شما بالا باشد و تعداد ویو های شما اختلاف زیادی با تعداد اعضا باشد، می تواند این قضیه را برای مخاطب اشکار کند که شما برای کانال خود ممبر فیک زده اید، و در این صورت اعتبار و اطمینانی که نزد مخاطب ایجاد کرده بودید از بین می رود و این مسلما چیزی نیست که شما را خوشحال کند!!

بهتر است بخوانید: چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟

پس تا اینجای کار متوجه شدید که تعداد ویو نیز در جلب اعتماد کاربر بسیار با اهمیت است و نباید نسبت به آن بی توجه بود. ما در ادامه به شما راهکار هایی را ارائه می دهیم که چگونه تعداد ممبر و بازدید های تلگرام را افزایش دهید تا بتوانید به هدف دلخواه خود برسید.

چگونه ممبرهای تلگرام خود را افزایش دهیم؟

برای بالا بردن ممبرهای خود باید کمی تلاش کنید و تمام خلاقیت خود را به کار بگیرید تا بتوانید با تولید محتوای جذاب، افراد بیشتری را به سمت خود بکشانید. فرقی نمی کند در چه شبکه اجتماعی فعالیت می کنید، اما به یاد داشته باشید که تولید محتوای خوب می تواند شما را بیش از آنچه فکر می کنید به موفقیت نزدیک کند و سریع تر به هدف خود برسید، فقط به یاد داشته باشید که در این راه باید صبر پیشه کنید تا با گذشت زمان ثمره ی تلاش خود را ببینید.

حال فرض کنید که شما در مسیر تولید محتوای خود هستید؛ در این مرحله است که با چالش تعداد اعضای کانال رو به رو هستید و هدف بعدی شما بالا بردن تعداد ممبرها است.

ما در حقیقت دو نوع ممبر در تلگرام داریم:

1.ممبرهای واقعی 2.ممبر های فیک

ما در یکی از مقالات فالو وان، مفصل برای شما در خصوص ممبرهای تلگرام صحبت کردیم که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آن بیندارید. اما در این مقاله نیز توضیح مختصری در خصوص انواع ممبرهای تلگرام خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

ممبرهای حقیقی؛ نامشان با خودشان است! یعنی کسانی که به صورت حقیقی و واقعی وجود دارند و می توانند در تلگرام آنلاین شوند و فعالیت کنند. ممبرهای حقیقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که شما می توانید با آنها تعامل داشته باشید و همین تعامل سبب می شود تا بازدید پست های شما نیز بالا باشد و این یعنی برگ برنده در دست شماست و به موفقیت نزدیک شده اید.

از دیگر ویژگی ممبر حقیقی می توان به این اشاره کرد که، هنگامی که وارد کانال ادد می شوند و از پست های شما دیدن می کنند برای پست ها بازدید زده می شود اما برای ممبر فیک اینگونه نیست! که در ادامه در خصوص ممبر فیک نیز خواهیم گفت.

دومین ممبر تلگرام، ممبر های فیک یا جعلی هستند!

همانگونه از نام آن مشخص است، افراد حقیقی پشت آن حضور ندارند و این ممبر های با شماره های مجازی ساخته شده که هیچگونه هویتی ندارند.

ممبر های فیک تلگرام در کوتاه مدت برای شما ممکن است سودمند باشد اما در بلند مدت دیگر تاثیری بر ارتقا کانال شما ندارد چرا که تعدادی از آنها پس از ادد شدن در کانال ها ریزش پیدا می کنند و تعدادی دیگر به تشخیص تلگرام حذف می شوند. پس پیشنهاد ما به شما این است که در مدت زمان محدود و مشخصی اقدام به زدن ممبر فیک تلگرام کنید.

بازدید فیک تلگرام

ادد کردن ممبرهای فیک به سه صورت امکان پذیر است:

راه اول که بسیار زمانبر است و صبر زیادی را می طلبد این است که؛ خودتان با شماره های مجازی اقدام به ساخت ممبر فیک کنید که ما در مقاله چگونه ممبر فیک بسازیم در flw1 به صورت تصویری به شما آموزش دادیم که چگونه این کار را انجام دهید.

دومین راه که بسیار راحت تر است؛ این است که شما با مراجعه به سایت های معتبر، اقدام به خرید ممبر فیک تلگرام کنید.

 و سومین راه ادد کردن ممبرهای روح است!

که قابل ذکر است در دیگر مقالات فالو وان در خصوص ممبر روح توضیح دادیم. شما با پرداخت تعرفه ای به نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند: موبوگرام، تلگرام طلایی و… می خواهید که برای شما ممبرهای حقیقی در کانالتان ادد کند.

شاید با خودتان بگویید که این بهترین راه برای بالا بردن تعداد اعضای کانال است و می تواند بازدید پست های شما را نیز بالا ببرد، اما سخت در اشتباهید!

بهتر است بخوانید: چگونه فالوور واقعی دریافت کنیم (بصورت رایگان)

اضافه شدن ممبرهای روح به اینگونه است که آنها به صورت پنهانی به کانال ادد میشوند و سپس بعد از اینکه متوجه شدند به سرعت از کانال خارج می شوند، و تعداد افراد دیگری که در کانال می مانند هنوز متوجه نشده اند در نتیجه، بازدید برای شما به همراه ندارد!!!

پس این را به یاد داشته باشید که زدن ممبر فیک تلگرام فقط تعداد اعضا را بالا میبرد و نه تعداد بازدید را!

حال سوال بحث برانگیز این است که چگونه بازید خود را افزایش دهیم؟ با ما باشید تا به شایع ترین سوال شما پاسخ دهیم.

چگونه ویو تلگرام را افزایش دهیم؟

برای بالا بردن تعداد بازدید پست های تلگرام خود دو راه حل شایع پیش پای شما میگذاریم، حال خود باید ببینید که کدام روش مناسب شماست.

اگر بخواهید به صورت طبیعی و ارگانیک بازید خود را بالا ببرید می توانید از طریق فوروارد کردن پست های خود به دیگر کانال های موجود یا برای دوستان خود بفرستید تا بازدید آن بالا رود. اما این کار ممکن است زمانبر باشد و یا با استقبال خوبی رو به رو نشود! که برای راحتی کار خود می توانید از راهکار دوم استفاده کنید.

بازدید فیک تلگرام

دومین راه حل، استفاده از ربات های سین زن، است. این ربات ها به گونه ای طراحی شده اند که برای پست شما بازدید می زنند. از مزایای این روش می توان به این اشاره کرد که، بازدید های آن دائمی خواهد بود و ممبرها متوجه فیک بودن آن نمی شوند.

در ادامه می خواهیم به شما سایت های معتبر ایرانی را معرفی کنیم که در زمینه فروش ربات سین زن، اسم و رسمی دارند، فقط کافیست لینک زیر را لمس کنید (اینجا پی دی اف بذار)

چه زمانی از ویو فیک تلگرام استفاده کنیم؟

ممکن است شرایط برای همه یکسان نباشد اما معمولا افراد زمانی از بازدید های فیک و ممبرهای فیک استفاده می کنند که در استانه تبلیغات یا تبادل با دیگر کانال ها باشند، و همانطور که برای شما توضیح دادیم تعداد بالای ممبر و ویو پست ها، می تواند در جلب اعتماد مخاطب بسیار اثر گذار باشد، و همین اعتماد سازی منجر به گسترش کسب و کار و افزایش درآمد شما نیز خواهد شد.

ما تا اینجای مقاله راه های طبیعی و میانبر رو برای ارتقا دادن کانال تلگرامی برای شما بازگو کردیم و امیدواریم که از خواندن آن لذت برده باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که دیگر مقالات مرتبط با تولید محتوا و افزایش بازدید در تلگرام را بخوانید چرا که در مقاله های مخصوص به صورت ویژه و کامل تمامی آموزش ها را برای شما شرح داده ایم.

فالووان، یکی از معتبرترین سایت های ایرانی است که با ارائه خدمات با کیفیت و بدون واسطه توانسته در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی خوش بدرخشد. خدماتی مانند:ارسال پیوی انبوه تلگرام،ارسال پیوی انبوه واتساپ..شما نیز با مشاهده پکیج های ویژه فالو وان می توانید بیشتر با این تیم متخصص و حرفه ای آشنا شوید، و اگر سوالی داشتید می توانید با تیم مشاوره ما در میان بگذارید.

از همراهی و توجه شما بسیار سپاس گزاریم.