گاهی اوقات اینستاگرامتان با مشکل روبه رو میشود و این یک امر طبیعی هست .شما در این موارد میتوانید مشکل اینستاگرامتان را به پشتیبان های اینستاگرام گزارش بدهید.گزارش مشکل اینستاگرام بسیار آسان است. شما می توانید هر مشکلی را که در اینستاگرام تجربه می کنید به راحتی با تیم پشتیبانی فنی پلتفرم در میان بگذارید. اینستاگرام به دقت همه موارد گزارش شده را بررسی می کند و مطمئن می شود که برمی گردند. اینستاگرام هر گزارشی که ارسال می کنید را با جزئیات تجزیه و تحلیل و نهایی می کند. لطفاً توجه داشته باشید که اینستاگرام هر شکایتی را پردازش می کند. هر مشکلی که در اینستاگرام تجربه می‌کنید می‌تواند به مقامات ارسال شود و امکان بهبود برنامه را فراهم کند.

شما برای برقراری ارتباط با اینستاگرام راه های مختلفی پیش رو دارید. ما در این مقاله هر یک از این راه های ارتباطیبا پشتیبانی  رابه شما معرفی کرده و نحوه‌ی گزارش مشکل اینستاگرام از طریق پشتیبانی را توضیح خواهیم داد بنابراین، با ما دراین مقاله همراه باشید.

پیشنهادی:  اگر اینستاگرام وجود نداشت چه می شد؟

چگونه مشکلات اینستاگرام را به پشتیبانی گزارش دهیم

گزارش مشکل در اینستاگرام شما می توانید از این ویژگی زمانی استفاده کنید که حساب شما توسط افراد مخرب به خطر بیفتد، زمانی که توسط شخصی آزرده می شوید، هنگامی که اکانت های اسپم را می بینید یا زمانی که می خواهید بازخورد یا پیشنهاداتی در مورد برنامه ارائه دهید. برای گزارش مشکل در اینستاگرام کافیست به صفحه راهنما بروید و آن را گزارش دهید! حتی اگر این کار را از طریق برنامه انجام دهید، شما را به صفحه وب هدایت می کند.

از آنجایی که نمی توانید این کار را از طریق برنامه انجام دهید، می توانید این کار را فقط از صفحه راهنمای وب سایت رسمی اینستاگرام انجام دهید.

مشکلات اینستاگرام

 چگونه مشکلات اینستاگرام را گزارش کنیم؟

آیا نمی دانید چگونه مشکلات اینستاگرام را گزارش دهید؟ اجازه دهید به طور مفصل برای شما توضیح دهیم. برنامه اینستاگرام را باز کنید و به بخش پروفایل خود بروید. روی 3 خط دارای نقطه در گوشه سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید. روی پیوند SUPPORT کلیک کنید و روی «گزارش مشکل» ضربه بزنید. موضوعی را که می خواهید در مورد آن نظر بدهید انتخاب کنید و شرح مفصلی بنویسید. و ارسال کنید. خودشه! فرمی که ارسال کردید به تیم پشتیبانی فنی اینستاگرام رسید. در فرآیند بعدی منتظر گزارشی باشید که ارسال کرده اید.

می توانید این کار را از اپلیکیشن اینستاگرام (iOS و اندروید) یا از وب سایت انجام دهید. تمام موارد ارسالی شما از طریق برنامه با اتصال مستقیم به وب سایت انجام می شود. فقط لینک از برنامه اینستاگرام تغییر مسیر داده می شود.

پیشنهادی:  چرا باید از چالش های اینستاگرام استفاده کنید؟

چرا باید مشکل اینستاگرام را گزارش کنم؟

اگر می خواهید مشکلی را در اینستاگرام برطرف کنید، باید آن را گزارش دهید. در غیر این صورت، شما همچنان این مشکلات را تجربه خواهید کرد و مشکلاتی که در حال تجربه آن هستند، افزایش خواهند یافت. فکر نکنید اگر شکایت کنم، تدابیری در کار نیست. اینستاگرام به هر گزارشی که می‌دهید می‌رسد و آن را حل می‌کند. می توانید به خدمات مشتریان اینستاگرام اعتماد کنید. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا امنیت کاربران و عملکرد مناسب برنامه را تضمین کنند.

می توانید از آن مطمئن باشید، به رفع همه مشکلات کمک می کند. اینستاگرام یک شماره گزارش به شما می دهد تا بتوانید هر گزارشی را که ارسال می کنید ردیابی کنید. با این شماره گزارش می توانید وضعیت شکایت خود و کل روند را رصد کنید. هنگامی که شکایت شما بررسی یا حل شد، یک اعلان ایمیل دریافت می کنید. اگر از نتیجه راضی نیستید می توانید یک ریپورت اینستاگرام جدید بسازید و اطلاعات دقیق تری ارائه دهید تا رفع شود.

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر، ربات تبلیغات انبوه تلگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

مشکل اینستاگرام

پیشنهادی:  نحوه ایجاد بومرنگ جذاب در اینستاگرام

 چه چیزی را می توانید در اینستاگرام گزارش دهید؟

موارد خاصی وجود دارد که می توانید در اینستاگرام گزارش دهید. این موارد می تواند دلیل مستقیمی برای گزارش یک حساب کاربری و مسدود شدن آن توسط دولت باشد. البته، اگر نمی‌خواهید توسط اینستاگرام تحریم شوید، باید از ایجاد این مناسبت‌ها اجتناب کنید. اینستاگرام دستورالعمل‌های جامعه و شرایط استفاده دارد که دیدگاهی را در مورد پست‌های قابل اشتراک‌گذاری به ارمغان می‌آورد. اول از همه، اینستاگرام به هیچ محتوا، نظر یا نمایه‌ای که نامناسب و برخلاف دستورالعمل‌های انجمن و شرایط استفاده باشد، اجازه نمی‌دهد. در اینجا لیستی از آنچه می توانید در اینستاگرام گزارش دهید آورده شده است:

اکانت های دزدیده شده:

اگر اکانت شما دزدیده شد، می توانید آن را به اینستاگرام گزارش دهید. با این حال، هنوز راه‌حل‌هایی وجود دارد که می‌توانید قبل از گزارش این مشکل اعمال کنید. می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید یا برای خود ایمیلی برای تمدید رمز عبور ارسال کنید. اگر نمی توانید با تغییر رمز عبور خود مشکل را حل کنید، می توانید با اینستاگرام تماس بگیرید و از مدیریت بخواهید که برای ذخیره حساب شما وارد عمل شود.

 اکانت های جعلی:

اکانت های جعلی یک مشکل رایج در اینستاگرام هستند، به خصوص اگر اکانت شما را تقلید کنند. اگر می خواهید اینستاگرام این مشکل را حل کند، باید ثابت کنید که خودتان هستید. برای گزارش یک حساب جعلی، مقاله ما را بخوانید تا نحوه انجام آن را بیابید. کودکان زیر سن قانونی اگر در اینستاگرام با یک کودک خردسال برخورد کردید، می توانید او را گزارش دهید. افراد زیر 13 سال مجاز به استفاده از اینستاگرام نیستند. اگر به چنین حساب‌هایی مشکوک هستید یا اگر فرزند خردسال شما بدون اجازه شما از اینستاگرام استفاده می‌کند، می‌توانید آن را گزارش دهید.

همچنین می توانید در صورت برخورد با حساب جعلی که از فرزند شما تقلید می کند، گزارش دهید.

مشکل اینستاگرام

پیشنهادی:  ساده ترین روش ساخت کلاژ در اینستاگرام

اطلاعات شخصی و خصوصی شما به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران اگر در اینستاگرام:

به اطلاعات شخصی یا خصوصی برخورد کردید، می توانید آن را به مدیریت گزارش دهید. سایر مشکلات ما به برخی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است شما را ملزم به گزارش مشکل در اینستاگرام کند اشاره کرده ایم. در اینجا برخی از مشکلات دیگر وجود دارد که می توانید گزارش دهید: حساب های نفرت، موقعیت های علیه مالکیت معنوی، آسیب به خود، سوء استفاده و هرزنامه، استفاده از حساب شخصی که درگذشته است، تجاوز جنسی یا جنایات، و بسیاری دیگر. گزارش یک مشکل به طور خلاصه نحوه گزارش مشکل در اینستاگرام را توضیح داده ایم. ما همچنین به مواردی که می توانید در اینستاگرام گزارش دهید اشاره کرده ایم. با این حال، همچنان می‌توانید با نوشتن مشکلات خود مانند قطع یا سایر مشکلات، یک مشکل را به صورت دستی گزارش کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.

پیشنهادی:  چه زمانی اینستاگرام لایک ها را حذف می کند؟