چگونه بازدید لایو اینستاگرام را چند برابر کنیم؟ افزایش بازدید لایو اینستاگرام- فالو وان

لایو اینستاگرام، افزایش بازدید، اینستاگرام، لایو، لایو مشترک، فالوور

 لایو اینستاگرام:

راه های اساسی زیادی وجود دارد که باعث افزایش فالوورها و دنبال کننده های پیج شما مشود، یکی از اصلی ترین روش های آن، برگذاری لایو در پیج است. همینطور میتوانید با خرید فالوور ارزان از فالووان فالوورهای خود را افزایش دهید. ممکن است فکر کنید تعداد بازدید کنندگان لایو شما کم و یا حتی بیش از کم باشد اما اینطور تصور نکنید. تمام این موضوع بستگی به محتوای لایو شما دارد، در ادامه مقاله مراحل افزایش و بهبود لایو گفته شده:

۱-برنامه ریزی قبلی:

بهترین و اولین روش برای بالا بردن بازدید کنندگان لایو، اطلاع رسانی لایو در استوری ها به صورت مکرر از چند روز قبل است. اگر دنبال کندگان از قبل مطلع باشند که درباره چه موضوعی و در چه ساعتی لایو در پیج شما آغاز میشود اشتیاق بیشتری برای شرکت در آن خواهند داشت. حتما از count down در استوری های خود برای اطلاع رسانی استفاده کنید.

۲- درخواست حمایت:

از مخاطبانتون که پیج شما رو دنبال میکنند، بخواهید که لایو شما را در پیج خود انتشار دهند و اطلاع رسانی کنند. این کار نه تنها مخاطبان لایو شما رو افزایش میدهد بلکه ممکن است به مخاطبین پیجتان اضافه شود.

۳-کیفیت لایو :

همانطور که کیفیت گرافیکی پت ها به بیشتر دیده شدن آن کمک میکند در لایو هم اینچنین است. بهتر است قبل از لایو اینترنت خود را چک کنید و از قوی بودن آن اطمینان حاصل کنید، سپس حتما مکان زیبا و دلنشین و مناسبی را برای شروع لایو انتخاب کنید تا بکگراند و پس زمینه زیبا و دلنشینی به مخاطب نمایش دهید و در مرحله آخر حتما با لباس مناسب و ظاهری آراسته در لایو خود حضور داشته باشید.

لایو اینستاگرام، افزایش بازدید، اینستاگرام، لایو، لایو مشترک، فالوور

۴-لایو تک نفره :

تجربه ثابت کرده است،وقتی دو نفر با هم صحبت میکنند مخاطب حس بی ارزش بودن و کم توجهی پیدا میکند و از لایو خارج میشود!اما زمانی که تک نفره در لایو هستید به اجبار با مخاطب ارتباط میگیرید و حس ارزش بیشتری رو از شما دریافت میکند و در لایو باقی می‌ماند.

۵-کامنت رو نبند :

قطعا دیدید که اینستاگرام در هوم (فید) پست ها را براساس تعامل بالاتر به مخاطبین نمایش میدهد. همین قانون را برای استوری هم در نظر دارد! اما در کنار آن ها ترتیب چینش لایو هم بر اساس تعامل مخاطبین است.

زمانی که کامنت را در لایو میبندید تعامل لایو شما کم میشود! حتی ضرر دیگری هم دارد که در نکته قبل به آن اشاره کردم مجددا مخاطب حس بی ارزش بودن پیدا میکند و لایو را ترک میکند.

۶-تعامل پیج:

اگر توجه کرده باشید هنگام کاهش بازدید استوری، بازدید پست نیز کاهش میابد و یا وقتی لایک پست ها کم میشوداستوری ها بازدید کمتری دریافت میکنند! این نشان دهنده اتصال تعامل پیج با تک تک قسمت های اینستاگرام مثل لایو، استوری، پست و … میباشد. پس بالا بودن بازخورد و تعامل استوری ها و پست ها روی دیده شدن لایو ها کاملا اثر میگذارد! 

۷-ایجاد آفر:

از دیگر راه ها قرار دادند آفر ویژه از ۲-۳ روز قبل است. مثلا اعلام کنید که یک آفر فوق العاده در راه است و به آن ها اعلام کنید که این لایو چه نفعی میتواند برایشان داشته باشد. همچنین یک هدیه برایشان در نظر بگیرید، به این صورت مخاطب به وجد می آید و بخ هیچ وجه لایو شما را از دست نخواهد داد!

لایو اینستاگرام، افزایش بازدید، اینستاگرام، لایو، لایو مشترک، فالوور

سخن اخر:

لایو گذاشتن به صورت کاملا مستقیم ، ربات نبودن شما را به اینستاگرام ثابت میکند. حتما در نظر داشته باشید که از سایت ها و ابزارهای استریمینگ استفاده نکنید و با خلاقیت های اینچنینی اعتبار اینستاگرام خود را از بین نبرید.

لایو گذاشتن برای پیج هایی که فالوورهای آن ها تبدیل به روح شده است و تعاملی با آن ها ندارد حکم دارو را دارد! از این طریق میتونید با مخاطبینتون ارتباط خوبی برقرار بکنید و حتما از این موضوع استفاده کنید تا به بالا رفتن بازدید و تعامل پیجتون کمک کنید.

در پایان اگر تمایل دارید بدونید چطور دایرکت بدید که جواب دریافت کنید از شما دعوت میکنم این مقاله رو :” اصلی ترین مهره ورود به اکسپلور ” را مطالعه کنید.


برچسب ها: