از آنجا که اینستاگرام امروزه یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی می باشد به صورت مداوم در حال تغییر و آپدیت های جدید می باشد از آنجا که این شبکه اجتماعی بسیار پرکاربرد است اطلاع داشتن از ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید اینستاگرام برای کاربران اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است.

اگر شما می‌خواهید ادمین یک پیج فروشی اینستاگرام بشوید آگاهی از ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید اینستاگرام برای شما بسیار اهمیت دارد دانستن ویژگی ها و قابلیت های جدید اینستاگرام نقش بسیار مهمی در جذابیت پیج کاری شما دارد و در نتیجه باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود.

اینستاگرام  هر روزه آپدیت جدیدی در اختیار کاربران خود قرار می دهد این آپدیت ها شامل قابلیت ها و ویژگی های بسیار جذاب و کاربردی که شما می توانید از آن برای پیج های خود استفاده کنید.

برای ارتقاء پیج اینستاگرام خود می توانید از خرید فالوور ارزان در وب سایت ما استفاده کنید.

rule instagram 1 فالووان ترفندهای اینستاگرام

ازجمله بروزرسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ قرار دادن تم های جدید می باشد

حالت تاریکی یا حالت دارک

اینستاگرام این قابلیت را به کاربران داده است که بتوانند متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارند به پیج اینستاگرام خود را تغییر میدهند. برای فعال و غیرفعال کردن حالت تاریک اینستاگرام در آیفون ابتدا به تنظیمات تلفن رفته و گزینه Display and brightness را انتخاب کنید.

همینطور برای فعال سازی حالت تاریک اینستاگرام در تلفن های اندروید به تنظیمات تلفن بروید و تیم را انتخاب کرده و متناسب با تیمی که میخواهید دارک تیم را روشن کنید.(حالت تاریک)

قرار دادن چک ایمیل در اینستاگرام
قبلا از بسیاری از کلاهبرداران ایمیلی را به پیج اینستاگرام شما ارسال می‌کردند که در این ایمیل شما با وارد کردن رمز عبور وارد شدن داخل ایمیل های اینستاگرامتان به طور کل اکانت خود را پاک می کردید.

اینستاگرام برای اینکه راه حل مناسبی به کاربران بدهند تا کاربران بتوانند تشخیص بدهند که ایمیل وارد شده از طرف اینستاگرام اصلی و تقلبی و جعلی می باشد.

که این امکان را برای کاربران قرار داد که بتوانند ایمیل‌هایی که طی ۱۴ روز گذشته توسط اینستاگرام دریافت کردند را ببینند که در این صورت می‌توانند به راحتی از صحت ایمیل دریافتی اطمینان حاصل کنند.

images 2 فالووان ترفندهای اینستاگرام

فعال سازی ایمیل اینستاگرام

برای فعالسازی چک ایمیل اینستاگرام ابتدا به قسمت پروفایل اینستاگرام خود بروید و سپس در قسمت تنظیمات پروفایل قسمت امنیت را انتخاب کنید در بخش امنیت اینستاگرام قسمت دریافت ایمیل از اینستاگرام را انتخاب کرده و لیست تمامی ایمیل‌هایی که طی ۱۴ روز گذشته برای شما ارسال شده است را مشاهده کنید.

اگر می خواهید از صحت ایمیل ارسال شده به اینستاگرامتان مطمئن شوید ایمیل‌هایی که با این محتوا که در تصویر زیر میبینید برای شما ارسال شدند واقعی بوده و از طرف سایت رسمی اینستاگرام به شماره ارسال شدند.

محدود کردن پیج هایی که دوست ندارید در اینستاگرام ببینید

گاهی ممکن است شما یک پیج در اینستاگرام را دوست نداشته باشید و نخواهید هیچ گونه پیام و یا پستی از طرفین اکانت ببینید یکی از راه حل ها محدود کردن پروفایل می باشد شما می توانید با استفاده از گزینهrestrict بدون آنکه شخص از این قضیه مطلع شود اکانت او را در اینستاگرام محدود کنید.
اینستاگرام به تازگی به‌روزرسانی جدیدی را با نام محدود کردن به کاربران ارائه داده است محدود کردن با بلاک کردن پیج اینستاگرام تفاوت‌های بسیاری دارد به عنوان مثال هنگامی که یک نفر را در اینستاگرام بلاک می کنید فرد متوجه این قضیه می‌شود.

اما اگر در حالت محدود کردن قرار دهید شخص متوجه این قضیه نخواهد شد و ممکن است روی پست های اینستاگرام شما کامنت و لایک نیز بگذارد اما فقط خودش بتواند این کامنت را مشاهده کند.

حال اگر بخواهید کامنت هایی که آن شخص برای شما گذاشته است را ببینید می توانید در قسمت کامنت های محدود شده اینستاگرام رفته و کامنت ها را انتشار دهید.

روش استفاده از بروزرسانی جدید اینستاگرام و ویژگیrestrict

images 1 1 فالووان ترفندهای اینستاگرام

اگر اکانت مورد نظر شما از قبل برای شما کامنتی گذاشته است می توانید روی کامل تان پیج ضربه زده و کامل را انتخاب کنید و بر روی علامت تعجب ای که درباره صفحه ظاهر خواهد شد ضربه بزنید و گزینه محدود کردن را انتخاب کنید.

روش دیگری نیز برای محدود کردن پروفایل وجود دارد شما می توانید با استفاده از تنظیمات پروفایل به پروفایل خود رفته و در قسمت تنظیمات گزینه حریم شخصی را انتخاب کنید شما می توانید هر چند نفر را که دوست دارید به لیست محدود شده های اینستاگرام اضافه کنید بدون این که آن ها متوجه شوند.

رابط های جدید در بروزرسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

به روز رسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ قابلیت جالب و جدیدی در استوری های اینستاگرام به نام on this day قرار داده است که شما می توانید تمامی اتفاقاتی که سال های گذشته رخ داده است را یادآوری کنید و همین طور در استوری اینستاگرام تان به اشتراک بگذارید.
همینطور قرار دادن قابلیت راهنما و یا گاید در اینستاگرام ۲۰۲۱ یکی دیگر از آپدیت های جدید اینستاگرام میباشد.

 استفاده از قالب ها در بروزرسانی جدید

اینستاگرام ۲۰۲۱ ابتدا قسمت استوری اینستاگرام خود را باز کرده و در پایین صفحه به صورت پیش فرض از روی حالت عادی قرار دارد شما این حالت را روی حالت ایجاد کردن گذاشته و می توانید قسمت پایین را که شامل گیف ها و.. است را جابجا کنید تا ویژگی قالب‌ها را ببینید.

هشتگ ها در بروزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

اینستاگرام به تازگی توانایی ردیابی و ارزیابی هشتگ های شخصی اینستاگرام را برای کاربران فراهم کرده است. ارزیابی میزان تاثیر گذاری و ایمپرشن هشتگ های اینستاگرام کار ساده‌ای نبود و به سختی انجام می‌شد. در بروز رسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ می توانیم متوجه شوید که کدام یک از هشتگ ها برای ما موثر هستند و منجر به افزایش دنبال کنندگان واقعی و یا افزایش فروش در اینستاگرام ما شده‌اند.

چگونگی استفاده از ایمپرشن هشتگ ها در به‌روزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

برای استفاده از ایمپرشن هشتگ ها به سراغ یکی از پست هایی که در آن از هشتگ استفاده کرده اید بروید و روی دکمه insight بزنید و در قسمت ایمپرشن ها به طور دقیق ایمپرشن را مشاهده خواهید کرد.

اگر هیچ ایمپرشنی از هشتگهای خودتان می بینید دلیلش این است که از هشتگ های مناسبی استفاده نکرده‌اید برای انتخاب هشتگ های مناسب برای پست اینستاگرام تان هشتگ های پرکاربرد مربوط به محتوای پستتان را پیدا کنید.

12 1 فالووان ترفندهای اینستاگرام

حذف شدن فالوور های فیک در بروزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

بسیاری از افراد در شرکت اینستاگرام کار می‌کنند که وظیفه تشخیص دادن کاربران فیک و اصل و واقعی در اینستاگرام هستند.

از آنجا که تعداد فالوورها حتی اگر فیک باشند در پیج شما می تواند تاثیر روانی مثبت و بسزایی بر پیج شما داشته باشد معمولا فالوورهایی که به پیش شما سر می زنند با دیدن تعداد فالوور های شما به شما اعتماد خواهند کرد و همینطور افزایش فالوور و دنبال کننده واقعی با این روش باعث بالا رفتن مشارکت شما در اینستاگرام خواهد شد.

روش استفاده از حذف فالوورهای فیک در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱

ابتدا به لیست فالوور های خود رفته و پیجی را که می‌دانید فیک است را انتخاب کنید پس از اینکه آن اکانت را انتخاب کردید روی سه نقطه در قسمت راست دکمه فالوور کردن کلیک کرده و حذف را انتخاب کنید این کار ممکن است تعداد فالوور های شما را پایین بیاورد اما در مقابل میزان تعامل شما در اینستاگرام را افزایش خواهد داد.

قرار دادن شمارش معکوس در استوری های اینستاگرام در به روز رسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

در این بروزرسانی جدید اینستاگرام شما در استوری های اینستاگرام خود میتوانید از استیکر شمارش معکوس استفاده کنید شما با این کار می توانید فالوور های تان را به هرچیزی که دوست دارید جذب کنید شمارش معکوس به عنوان یک یادآور عمل می کند و یک استراتژی کلاسیک ارزیابی می باشد که باعث القای یک کاربر در اشخاص دیگر می شود شما با این کار و قرار دادن شمارش معکوس در استوری های اینستاگرام تان فالوور های خود را هیجان زده می کنید و این کار باعث بالا رفتن نرخ تعاملات شما در اینستاگرام خواهد شد.

استیکر شمارش معکوس معمولاً برای اعلام رویدادها و یا تبلیغات و همینطور افتتاحیه مورد استفاده قرار می گیرد فالوور های شما نیز می‌توانند با ضربه زدن بر روی استیکر شمارش معکوس در استوری شما هنگامی که شمارش معکوس تمام شد یک اعلان در نوتیفیکیشن های خود دریافت کنند.

چگونگی قرار دادن شمارش معکوس در به‌روزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

ابتدا یک استوری بسیار جذاب و هیجان انگیز در اینستاگرام ایجاد کنید پس از ایجاد کردن استوری بر روی آیکون استیکرهای اینستاگرام را لمس کرده  و آیکون شمارش معکوس را انتخاب کنید. در این قسمت شما باید عنوان شمارش معکوس خود را وارد کرده و سپس تاریخ و زمان آن را تنظیم کنید همینطور شما می توانید با ضربه زدن بر روی رنگ های شمارش معکوس شخصی سازی کرده و بر روی زمان مشخصی تنظیم کنید.

ترفندهای آپدیت 2021 اینستاگرام

قابلیت پست گذاری در حساب های چندگانه در به‌روزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

بسیاری از مواقع ممکن است برای شما پیش آمده باشد که وقت بسیار زیادی را برای نوشتن هشتگ و همینطور ویرایش عکس و پستی که میخواهید در اینستاگرام منتشر کنید کرده باشید و بعد از آن متوجه شده باشید که در حساب کاربری دیگری هستید، اینستاگرام در آپدیت جدید خود این مشکل را برای شما رفع نموده است.

شما با استفاده از قابلیت پست گذاشتن در حساب های چندگانه در به روز رسانی جدید اینستاگرام شما می توانید یک پست و یا استوری را به صورت همزمان در چند اکانت منتشر کنید.

این قابلیت جدید اینستاگرام برای افرادی که چندین پیج برای کسب و کار و کسب درآمد از اینستاگرام خود دارند بسیار موثر است چرا که آنها می توانند بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد یک پست را در چندین پیج کاری خود منتشر کرده و از مزایای آن بیشترین استفاده را ببرند.

قابلیت قرار دادن متن جایگزین در بروزرسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

قابلیت جدید اینستاگرام با نام متن جایگزین و یاalt text این امکان را برای کاربران فراهم کرده که از پلتفرم اینستاگرام استفاده کنند.

هنگامی که متن جایگزین برای پست اینستاگرام شما فعال شود. تمامی افراد که از صفحه خوان استفاده می کنند می توانند تمامی توضیحات مربوط به جزئیات پست شما را بشنوند.

میتوانید متن جایگزین اینستاگرام را سفارشی سازی کرده و خودتان بنویسید اگر اینکار را نکنید اینستاگرام به صورت خودکار این کار را برای شما انجام خواهد داد.

اما پیشنهاد می‌شود که متن جایگزین و Alt text پستهای اینستاگرام خود را خودتان بنویسید تا به صورت دقیق تر و کامل تر توضیحات را ارائه دهید.
همینطور برای بهینه سازی موتورهای جستجوگر سئو بهتر است از ابزارتکست و متن جایگزین استفاده کنید.

روش استفاده از قابلیت متن جایگزین در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام

هنگامی که می خواهید عکس جدیدی در اکانت اینستاگرام خود پست کنید و در قسمت تنظیمات پیشرفته گزینه دسترسی را انتخاب کرده و قسمت افزودن متن جایگزین را انتخاب کنید شما در این قسمت می توانید متن عکسی را که می‌خواهید منتشر کنید اضافه کنید و در این صورت بر روی پست اینستاگرام خود متن جایگزین قرار دهید.

دوستان نزدیک و کلوز فرند در بروز رسانی اینستاگرام ۲۰۲۱

در به روز رسانی جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ شما می توانید با استفاده از دوستان نزدیک ارسالی های اختصاصی و مختص برای آنها را بفرستید و همینطور می توانید دوستان نزدیکتان را از سایر فالوور ها و دنبال کنندگانتان جدا کنید.

شما می‌توانید یک لیستی از کلوز فرند و دوستان نزدیک خود ایجاد کرده و استوری های مخفی را برای یکدیگر ارسال کنید همینطور شما می توانید با این کار استوری های خود را فقط به یک دسته از افراد و فالوور هایی که برای شما قابل اعتماد تر هستند نمایش دهید.

مقالات مرتبط:

ترفندهای اینستاگرام که باید بدانید

نکات و ترفند های اینستاگرام برای کاربران تجاری در سال 2022