پاسخ سریع:آیا از پیام های دایرکت اینستاگرام برای تعامل با مشتریان یا فالوورها استفاده می کنید؟ آیا می خواهید در وقت صرف شده برای پاسخ دادن به سوالات یکسان صرفه جویی کنید؟ اینستاگرام چندین ویژگی جدید را در سرویس پیام رسان خود معرفی کرده است. این ویژگی‌های جدید شامل امکان پاسخ سریع بدون مراجعه به صندوق ورودی، بررسی اینکه چه کسی آنلاین است، پیام‌های بی‌صدا و امکان ایجاد نظرسنجی در پیام‌ها است. بیایید بررسی کنیم که این ویژگی ها چگونه کار می کنند و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با ۷ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک ارزان ، کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است.

چگونه از پاسخ سریع در پیام های اینستاگرام استفاده کنیم؟

گاهی اوقات وقتی پیام جدیدی در اینستاگرام دریافت می کنید در حالی که در حال مرور فید خانه خود هستید، نمی خواهید برای پاسخ به آن به صندوق ورودی خود بروید. خوب، اکنون این امکان پذیر است و اکنون می توانید بدون از دست دادن پیشرفت فید خود پاسخ دهید. حتی اگر صاحب یک اکانت تجاری هستید می توانید پاسخ های رایج را آماده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن جواب مشتریان خود را بدهید. در نتیجه اگر باهوش باشید می توانید برای صرفه جویی در وقت خود از این قابلیت به خوبی استفاده کنید.

پاسخ سریع فالووان

پیشنهادی:  چگونه چت گروهی در اینستاگرام را شروع کنیم؟

نحوه عملکرد قابلیت پاسخ سریع اینستاگرام در اندروید و آیفون به شرح زیر است:

 

  1. هنگامی که در اینستاگرام اسکرول می کنید و پیام جدیدی دریافت می کنید، آن را در بالای صفحه نمایش خود خواهید دید.

  2. روی پیام ضربه بزنید و دو گزینه Like و Reply (در اندروید) را مشاهده خواهید کرد. در حالی که در آیفون هستید، باید روی پیام ضربه بزنید و انگشت خود را به پایین بکشید و سپس می توانید پاسخ دهید.

  3. روی Reply ضربه بزنید و پیام خود را تایپ کنید و روی Send ضربه بزنید.

پاسخ های سریع اینستاگرام چیست؟

کسب ‌وکارها پیام‌های پیامکی اینستاگرام را برای خدمات مشتری و تعامل با مخاطبان خود دوست دارند، اما بسیاری از ما با پاسخ‌های مداوم به یک سؤال، انگشت شست خود را سوزانده‌ایم. خوشبختانه، اینستاگرام پاسخ‌های سریعی برای DM دارد تا زندگی شما را کمی آسان‌تر کند.

پاسخ‌های سریع اینستاگرام پاسخ‌هایی هستند که از قبل برای پاسخ به سؤالات متداول که از طریق پیام‌های پیامکی اینستاگرام دریافت می‌کنید، تنظیم می‌کنید. هنگامی که یک پاسخ سریع را تنظیم کردید، می توانید به طور خودکار آن را در یک DM وارد کنید تا به سرعت به یک سؤال پاسخ دهید.

توجه: پاسخ های سریع فقط برای پروفایل های تجاری اینستاگرام در دسترس است. نمایه‌های شخصی و نمایه‌های سازنده این قابلیت را ندارند.

بنابراین چه نوع پاسخ هایی را باید به عنوان پاسخ های سریع تنظیم کنید؟ برخی از موارد رایج عبارتند از ساعات کار، سوالات متداول، مسیرها، نرخ هایی که برای خدمات مختلف ارائه می دهید، اطلاعات تماس، یا شاید حتی پیوندی به یک منبع رایگان.

پاسخ سریع فالووان

پیشنهادی:  نحوه ارسال پیام صوتی در اینستاگرام

حال سوال این است که چگونه این قابلیت جداب را فعال کنیم؟

شماره 1: یک پاسخ سریع اینستاگرام را تنظیم کنید

برای ایجاد یک پاسخ سریع اینستاگرام، وارد اینستاگرام شوید و به پروفایل تجاری خود بروید. در گوشه سمت راست بالای صفحه، روی دکمه سه خط ضربه بزنید و تنظیمات را از منوی کشویی انتخاب کنید.

از آنجا گزینه Business را انتخاب کنید و در صفحه بعدی روی Quick Replies ضربه بزنید.

اگر قبلاً پاسخ سریع اینستاگرام را آپلود نکرده اید، صفحه بعدی خالی خواهد بود و گزینه ای برای ایجاد آن خواهید دید. اگر قبلاً مقداری ذخیره کرده اید، آنها را در اینجا به همراه یک علامت مثبت در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد یکی را ایجاد کنید. بنابراین برای افزودن یک پاسخ سریع جدید، فقط روی آن دکمه پلاس ضربه بزنید.

در مرحله بعد، برای تنظیم پاسخ سریع به صفحه نمایش هدایت می شوید. ابتدا پیامی را که می خواهید به عنوان یک پاسخ سریع ذخیره کنید تایپ کنید. می توانید چیزی شبیه این بگویید: “ساعات کاری عادی ما دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:00 تا 6:00 است.”

در زیر آن، یک میانبر تایپ کنید، که تنها کلمه ای است که می خواهید برای این پاسخ سریع اعمال کنید. هنگامی که از این میانبر در DM های خود استفاده می کنید، پاسخ سریع شما پیام شما را پر می کند. بنابراین آن را کوتاه و شیرین و مرتبط با پیامی که می خواهید استفاده کنید نگه دارید. سپس آن را ذخیره کنید.

پیشنهادی:  نحوه تغییر آدرس ایمیل در اینستاگرام

شماره 2: یک پاسخ سریع اینستاگرام از یک پیام موجود ایجاد کنید

این احتمال وجود دارد که شما احتمالاً قبلاً به بسیاری از سؤالاتی که می خواهید به عنوان پاسخ سریع در DM های قبلی اینستاگرام تنظیم کنید پاسخ داده باشید. یک راه سریع و آسان برای استفاده از پیام‌های ارسال شده قبلی برای ایجاد پاسخ‌های سریع در آینده وجود دارد.

برای تنظیم یک پاسخ سریع از یک پیام موجود، به آن رشته DM بروید و روی پیامی که قبلاً به عنوان پاسخ ارسال کرده اید ضربه بزنید و نگه دارید. وقتی این کار را انجام می دهید، یک صفحه پاپ آپ کوچک با گزینه Save Quick Reply دریافت می کنید

پس از انتخاب آن گزینه، اینستاگرام به طور خودکار پیام را در یک پاسخ سریع جدید پر می کند. اگر می خواهید یک ویرایش سریع انجام دهید و یک کلمه کلیدی جدید برای میانبر اختصاص دهید. سپس آن را ذخیره کنید و کارتان تمام شد.

پاسخ سریع فالووان

پیشنهادی:  نحوه برنامه ریزی پست های اینستاگرام

شماره 3: با پاسخ سریع اینستاگرام به DM پاسخ دهید

بنابراین اکنون که پاسخ های سریع خود را تنظیم کرده اید، چگونه از آنها استفاده می کنید؟

قابلیت پاسخ سریع فقط در پیامک های اینستاگرام موجود است. شما نمی توانید از آن برای پاسخ دادن به نظرات در مورد پست های خود یا در موقعیت های دیگر مانند آن استفاده کنید.

برای استفاده از یک پاسخ سریع برای پاسخ دادن به DM، پیامی را باز کنید که در آن شخصی از شما سؤالی پرسیده است که معمولاً منجر به آن پاسخ می شود. در آن پیام، جایی که معمولاً پاسخ خود را تایپ می‌کنید، فقط کلمه‌ای را که به عنوان میانبر ایجاد کرده‌اید تایپ کنید.

 شماره 4: یک پاسخ سریع اینستاگرام را ویرایش کنید

وقتی چند پاسخ سریع اینستاگرام ایجاد کردید، به راحتی می توانید به عقب برگردید و آنها را ویرایش یا حذف کنید.

در صفحه پاسخ‌های سریع در تنظیمات، روی پیامی که می‌خواهید ویرایش کنید ضربه بزنید. سپس یک صفحه ویرایش پاسخ سریع را با آن پیام و میانبر مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید ویرایش های خود را درست از آنجا انجام دهید و سپس تغییرات خود را ذخیره کنید. اگر ترجیح می دهید پاسخ سریع را به طور کلی از لیست حذف کنید، به سادگی روی پیوند قرمز رنگ حذف پاسخ سریع ضربه بزنید.

نتیجه:

ویژگی پاسخ‌های سریع اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به تایپ پیام‌های مشابه، به سؤالات متداول دنبال‌کنندگان خود پاسخ دهید. برای تنظیم پاسخ‌های سریع، می‌توانید آنها را از ابتدا ایجاد کنید یا پیام‌هایی را که قبلاً ارسال کرده‌اید به‌عنوان پاسخ‌های سریع ذخیره کنید. سپس به سادگی میانبر را برای پاسخ مناسب تایپ کنید تا آن را در یک DM وارد کنید تا به سرعت به یک سوال پاسخ دهید.