قبل از اینکه به لیست ایده های هایلایت اینستاگرام بپردازیم، ابتدا بفهمیم که چیست.

هایلایت اینستاگرام یکی از ویژگی های ارائه شده توسط اینستاگرام است. شما باید از این ابزار استفاده کنید. دنبال کنندگان شما ممکن است این ابزار را در صفحه نمایه شما در برگه برجسته داستان های شما مشاهده کنند.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

هایلایت اینستاگرام:

نکته اصلی داستان های برجسته این است که “داستان های قدیمی خود را در یک برگه جدید دسته بندی کنید.” این تب جدید در زیر صفحه اینستاگرام شما قرار دارد. می‌توانید با تصمیم‌گیری در مورد اینکه داستان‌ها چیست و چگونه آنها را نام‌گذاری کنید، استوری‌های خود را در برگه‌های تعیین‌شده ذخیره کنید. با این حال، باید آن داستان‌ها را 24 ساعت کامل در استوری خود نگه دارید تا در قسمت هایلایت شما ذخیره شود. اگر نخواهید حذف کنید، نکات برجسته یا داستان‌ها در صفحه نمایه شما باقی می‌مانند. ممکن است به هر تعداد که می خواهید نکات برجسته داشته باشید. همچنین، می‌توانید هر برجسته فعلی را با ضربه زدن و نگه داشتن دایره آن در نمایه خود ویرایش کنید. مزایای هایلایت اینستاگرام ویژگی هایلایت اینستاگرام راهی عالی برای نشان دادن اجمالی به مردم از شخصیت شماست. شما می توانید این را به افرادی که از صفحه نمایه شما بازدید می کنند با نکات برجسته نشان دهید. بسیاری از افراد ایده های مختلفی برای هایلایت اینستاگرام دارند. با این حال، اگر ایده ای برای هایلایت های اینستاگرام ندارید، نگران نباشید. می توانید مقاله ما را در مورد ایده های هایلایت اینستاگرام مرور کنید.

با افزایش زمان اشتراک گذاری و استفاده، روی آوردن برندهایشان به اینستاگرام اجتناب ناپذیر بود. در این زمینه ویژگی استوری اینستاگرام به جذاب ترین قسمت این اپلیکیشن تبدیل شد. با رشد در چند سال اخیر، بسیاری از برندها به طور کامل به رسانه های اجتماعی روی آورده اند. در این مرحله، لازم به ذکر است که استوری های اینستاگرام چقدر برای برندها مهم است.

هایلایت اینستاگرام

بهترین ایده هایلایت اینستاگرام:

بهترین ایده هایلایت اینستاگرام برای شما اکنون که اصول اولیه را پوشش دادیم، اجازه دهید عمیق تر به موضوع بپردازیم. اینها برخی از ایده های هایلایت اینستاگرام هستند که برای شما انتخاب کردیم. کتاب هایی که می خوانید یا دوست دارید می توانید کتاب هایی را که می خوانید به اشتراک بگذارید. این می تواند به مخاطبان شما کمک کند. یا ممکن است کتابی را که از آن لذت می برید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. اگر خودتان کتابی منتشر کرده‌اید، می‌توانید آن را به‌عنوان برجسته نیز ذخیره کنید.

زمان خانواده خود را به اشتراک بگذارید ما همه انسان هستیم. ممکن است برند شخصی خود را تبلیغ کنید. بنابراین، لحظاتی را که از خانواده خود ثبت می‌کنید به عنوان یکی از ایده‌های برجسته اینستاگرام ذخیره کنید. سلفی ها و خاطرات خنده دار ممکن است جالب باشند. پادکست خود را به عنوان برجسته به اشتراک بگذارید به مردم اجازه دهید از پادکست شما مطلع شوند و مطمئن شوید که دنبال کنندگان شما می توانند آن را ببینند. پخش موسیقی که دوست دارید دنبال کنندگان شما دوست دارند چیزهایی را که دوست دارید مرور کنند. می توانید نوع موسیقی را که دوست دارید در حین کار گوش دهید به اشتراک بگذارید.

هنر خود را به همه نشان دهید نگاه های پنهان هنر خود، همه کار، الهام و فرآیند خود را به اشتراک بگذارید. مشتریان خوشحال خود را به اشتراک بگذارید اگر کسب و کاری دارید، اثبات اجتماعی بسیار مهم است. از مشتریان خود بخواهید نظرات تصویری برای محصولات فیزیکی ارائه شده توسط کسب و کار شما بنویسند. سپس، چنین تصاویری را در هایلایت به اشتراک بگذارید. سرگرمی خود را به اشتراک بگذارید نگاه کردن بیشتر به انسان تأثیر بهتری بر بینندگان شما می گذارد. لحظاتی را که در ساحل کتاب می خوانید ثبت کنید. یا مهمانی هایی که می روید و هر کار دیگری که برای تفریح ​​انجام می دهید. موسیقی جدید خود را پخش کنید اگر مطالب جدید خود را با آشنایان خود به اشتراک بگذارید، به احتمال زیاد نه تنها فرصتی برای معرفی جنبه خلاقانه خود خواهید داشت، بلکه به مردم نیز دلیلی برای صرف وقت در فید خود خواهید داشت. یک بازی، بازی کنید راه دیگری برای اینکه مخاطبانتان زمان بیشتری را صرف فید شما کنند، داشتن یک بازی تعاملی است. به مخاطبان خود بفهمانید که شخصیت سرگرم کننده ای دارید و در فعالیت های سرگرم کننده مختلف شرکت می کنید. کارگاه ها در مورد چیزهایی که بهتر از افراد معمولی می دانید دستورالعمل هایی را ارائه دهید. به این ترتیب نه تنها استعداد خود را نشان خواهید داد، بلکه به مخاطبان بیشتری نیز دسترسی خواهید داشت.

هایلایت اینستاگرام

چگونه هایلایت های اینستاگرام را جالب تر کنیم؟

می توانید هایلایت های اینستاگرام خود را با جریان فید جالب تر کنید. فید اینستاگرام جریانی از محتوا است که کاربران می توانند با کشیدن صفحه نمایش آن را مرور کنند. همچنین می توانید از آیکون های هایلایت استوری اینستاگرام استفاده کنید تا هایلایت های خود را سرگرم کننده تر و جالب تر کنید. اضافه کردن آیکون های هایلایت و کاور های هایلایت اینستاگرام بسیار آسان است.

به این ترتیب، می توانید هایلایت های خود را سرگرم کننده تر کنید. کاور هایلایت اینستاگرام و کاورهای استوری اینستاگرام نوعی پیش نمایش برای مخاطبان شما هستند. می توانید از پست های وبلاگ برای جالب تر کردن نکات برجسته خود استفاده کنید. پست های وبلاگ برای برخی از کاربران بسیار جالب است.

هایلایت اینستاگرام

سوالات متداول درباره هایلایت های اینستاگرام:

 چگونه هایلایت ایجاد کنم؟

ابتدا به داستان خود بروید. سپس، روی برجسته در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. هایلایتی را که می خواهید به استوری خود اضافه کنید انتخاب کنید. یا، برای ایجاد یک برجسته جدید، روی new ضربه بزنید. سپس، یک نام برای این برجسته جدید تایپ کنید. در نهایت بر روی “Add” ضربه بزنید. چگونه می توانم هایلایت استوری اینستاگرام را ویرایش یا حذف کنم؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید. در زیر Stories Highlights اینستاگرام، استوری را که می‌خواهید حذف یا ویرایش کنید، انتخاب کنید. سپس روی آن ضربه بزنید و نگه دارید و روی گزینه Delete Highlight ضربه بزنید. یا روی گزینه Edit Highlight ضربه بزنید تا پست های بیشتری به استوری خود اضافه کنید.

آیا می توانم ترافیک را از طریق هایلایت اینستاگرام هدایت کنم؟

می توانید پیوندی به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. به این ترتیب می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود ارسال کنید. کاربر روی متن اصلی See More در پایه یک داستان پیوند داده شده به سمت بالا تند می‌کشد یا ضربه می‌زند.

آیا همه می توانند نکات برجسته من را در اینستاگرام ببینند؟

فقط دنبال کنندگان شما می توانند نکات برجسته شما را در اینستاگرام مشاهده کنند مگر اینکه گزینه عمومی را انتخاب کنید.

آیا می توانم استوری های حذف شده خود را به نکات برجسته اضافه کنم؟

اگر قبلا داستان های خود را بایگانی کرده اید، می توانید این داستان ها را به نکات برجسته اضافه کنید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید ارزان واقعی . کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.

به طور خلاصه، ایده های هایلایت اینستاگرام بخش هایلایت های اینستاگرام برای معرفی خود به دنبال کنندگان و کسانی که نمایه شما را مرور می کنند بسیار مهم است. به همین دلیل است که ممکن است بخواهید ایده های هایلایت اینستاگرام خود را با ایده های مختلف جالب تر کنید. برخی از این ایده ها کتاب، خانواده، پادکست، انواع موسیقی و هنر یا مشتریان شما هستند. همچنین می‌توانید با نمادها و جلدها، نکات برجسته خود را جالب‌تر کنید. با استفاده از تمامی این موارد می توانید خود را به بهترین شکل ممکن به کسانی که از پروفایل شما بازدید می کنند معرفی کنید. و اگر هیچ یک از موارد بالا کمکی نکرد، ممکن است بخواهید چند قدم به عقب بردارید و با خواندن بررسی ما در مورد نحوه ایجاد نکات برجسته در اینستاگرام شروع کنید.

مقاله پیشنهادی:  چگونه می توان در استوری ها بالاترین تعامل را داشت