خط قرمز و محدودیت های اینستاگرام را بشناسید - فالو وان

برای اینکه بتوانید در پیج اینستاگرامی خود به راحتی کار کنید و دچار مشکل نشوید، باید از محدودیت های اینستاگرام مطلع باشید. ما در این پست به ارائه جدیدترین محدودیت های اینستاگرام پرداخته ایم که در صورت عدم رعایت آن ها اکشن بلاک رخ می دهد.

اینستاگرام بیش از ۴۰۰ میلیون نفر کاربر دارد ، پس طبیعی است که برای کنترل این حجم از کاربر قوانین بذاره و در صورت نقض این قوانین شما را جریمه یا بلاک کند. بعضی اشتباه ها هستند که می تواند ضربه بزرگی به پیج شما وارد کند. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چه اشتباهاتی هستند که انجامشان ندهید.

محدودیت های اینستاگرام

قوانین و محدودیت های اینستاگرام

محدودیت پست

سقف پست گذاشتن در اینستاگرام کاملا نامحدود است اما در صورتی که شما دائم اقدام به انتشار پست های تبلیغاتی کنید یا محتوای پست شما زننده باشد به احتمال زیاد اکانت شما بلاک خواهد شد.

اکشن بلاک

از محدودیت های اینستاگرام در مورد تعداد دفعات لایک، کامنت فالو، دایرکت و … است. این ها در اینستاگرام تعداد مشخص دارد و اگر رعایت نشود اینستاگرام اکانت شما را حداقل دو روز محدود می کند. عوامل اکشن بلاک سوئیچ بیش از حد بین اکانت ها، لایک و کامنت بیش از حد، فیلترشکن نامناسب و تغییر آی پی زیاد است.

هشتگ تکراری

مراقب این مسئله باشید، تکرار زیادی هشتگ باعث می شود تعداد ورودی هشتگ شما به شدت کاهش پیدا کند. سعی کنید حداقل بعد از گذشتن ۵ پست، هشتگ تکراری استفاده کنید.

ادیت پست

سعی کنید زمانی که می خواهید پستی را در اینستاگرام آپلود کنید تمام نکات را رعایت کنید که نیاز به ادیت نداشته باشد. شما پستی را ارسال می کنید و زمانی که می خواهید آن را ادیت کنید، اینستاگرام می خواهد بداند به چه دلیل آن پست را ادیت کردید و متن های ممنوعه نذاشته باشید و همین متمرکز شدن اینستاگرام روی پست شما می تواند برایتان دردسرساز شود.

شدوبن

محدودیت خاموش اینستاگرام است که هیچ اعلان و پیغامی نمی دهد و باعث می شود که کم کم بازدید صفحه کم شود. عوامل شادبن می تواند عواملی باشد از جمله: استفاده از هشتگ ممنوعه، تغییر آی پی شدید و غیر معقول، استفاده از ربات و اپلیکیشن های جانبی، ریپورت شدن پیج توسط دیگران .

محدودیت های اینستاگرام

فالو و آنفالو

شما زمانی که دیگران را فالو می کنید به این عنوان که آن ها نیز شما را دنبال کنند و بعد از مدتی آن ها را آنفالو می کنید، این حرکت دوتا نکته منفی دارد: اول اینکه اینستاگرام این حرکت شما را ربات گونه تشخصی می دهد و دومی زمانی که شما آنفالو می کنید به طبع بعضی از آن ها شما را فالو می کنند و تعداد زیاد آنفالو شدن برای پیج تان می تواند نکته منفی باشد.

حداکثر میزان مجاز برای فالو و آنفالو کردن ۲۰۰ اکانته و روزانه بیش از این مقدار موجب مسدود شدن حساب به صورت موقت می شود. میزان فالو و آنفالو کردن در هر ۶۰ دقیقه حداکثر ۱۰ اکانته و بیشتر از این ممکن است پیجتون شادوبن شود.

اگر قصد افزایش فالوور دارید میتونید از طریق این لینک به بخش خرید فالوور ارزان سایت معتبر فالووان وارد شوید.

ارسال پست به دایرکت

از دیگر محدودیت های اینستاگرام ارسال پست به دایرکت است. خیلی از افراد برای اینکه پستشون بازدید بیشتری بخورد ، پست را برای دیگران از طریق دایرکت ارسال می کنند، حتی افرادی که هیچ علاقه ای به این حوزه ندارند و در نهایت اگر زیاد این کار را انجام دهند ممکن است طرف مقابل بلاکشون کند.

تبلیغات اشتباه

همه ما میدانیم که چقدر تبلیغات برای رشد پیج مفید است ولی با رعایت نکردن دوتا نکته ممکن است ضربه بزرگی به شما وارد شود. یک: پیج حتما باید آماده برای تبلیغ باشد. دو: به چه پیجی تبلیغ  بدهیم؟ باید مراقب باشید که پیجی که قرار است برایتان تبلیغ انجام دهد، برایتان فالوور فیک نزد.

لایک کردن بیش از حد

تعداد لایک هایی که هر پیج می تواند در طول روز انجام دهد حداکثر ۱۰۰۰ لایک است. تعداد لایک هایی که هر کاربر می تواند در ۶۰ دقیقه انجام دهد حداکثر ۱۲۰ لایک می باشد . ولی شما حداکثر روزی ۷۰۰ تا لایک در روز پسنده کنید.

محدودیت کامنت

شما در طول شبانه روز قادر به گذاشتن ۵۰۰ کامنت می باشید و در هر ساعت نمی توانید بیشتر از ۵۹ کامنت بگذارید . همچنین از گذاشتن کامنت تکراری پرهیز کنید. اگر کامنت تکراری متعدد بگذارید اینستاگرام شما را به عنوان ربات نگاه میکند و حساب شما مسدود می شود.

کپشن

تعداد کاراکترهای مجاز و قابل استفاده در هر کپشن ۲۲۰۰ کاراکتر است . هر چقدر کپشن جذاب تر و طولانی تر باشد به نفع شماست.

محدودیت های اینستاگرام

کپی رایت

نوعی مالکیت فکری است و فرقی ندارد که فیزیکی باشد یا عکس یا هر هنری، حقوق انحصاری هر فردی است. برای استفاده از آن نیاز به اجازه فرد داریم تا فرد با اطمینان خاطرطرح خودش را منتشر کند. اگر پست یا استوری که کپی باشد را بگذاریم، اینستاگرام خودکار آن را بلاک می کند. اگر بیش از سه بار این کار را تکرار کند اینستاگرام طرف را حدود یک ماه غیرفعال و از دسترس خارج می کند.

همانطور که مطالعه کردید دراین مطلب در رابطه با محدودیت های اینستاگرام صحبت کردیم. اگر می خواهید اکانت اینستاگرامتان همیشه در امن و امان باشد باید قوانین و محدودیت های اینستاگرام را بدانید تا از بلاک شدن در اینستاگرام دور باشید.


برچسب ها: