اینستاگرام در حال ارائه یک ویژگی دسترسی جدید است که به شما امکان می دهد کپشن به استوری اینستاگرام و به زودی ریلز های اینستاگرام اضافه کنید. با برچسب زیرنویس، مارک‌ها و سازندگان می‌توانند برای ایجاد تجربه فراگیرتری برای جامعه خود تلاش کنند. زیرنویس‌های ویدیوی اینستاگرام نه تنها برای افرادی که بدون صدا تماشا می‌کنند مهم است، بلکه برای کسانی که مشکلات شنوایی دارند ضروری است. به خصوص که بیش از 5 درصد از جمعیت – 466 میلیون نفر – دچار کم شنوایی هستند.

اگر کاربر در یک مکان عمومی ساکت و بدون هدفون در حال پیمایش در استوری‌ها یا ریلز اینستاگرام است، این احتمال وجود دارد که از ویدیوی شما خارج شود. اما، اگر همان داستان زیرنویس داشت – ناگهان توقف، تماشا و درک ویدیو برای مخاطبان شما آسان‌تر می‌شود. با فالو وان تا انتهای این وبلاگ همراه باشید تا جدید ترین قابلیت های اینستاگرام را به شما اموزش دهیم. فالو وان، ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مانند خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش؛ به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند.

زیرنویس فالووان

پیشنهادی:    چگونه کپشن بهتری برای تبلیغات خود در اینستاگرام بنویسیم؟

زیرنویس‌های استوری اینستاگرام :

زیرنویس‌هایی برای ویدیوهای شما هستند که به راحتی قابل خواندن هستند و هضم محتوای شما را برای جامعه آسان‌تر می‌کنند. این یکی از مورد انتظارترین ویژگی های اینستاگرام بوده است – و دلیل خوبی هم دارد! شاید با خود فکر کنید که افزودن زیرنویس در استوری ها چه مزیتی دارد و چگونه می تواند بازدهی و تعامل پیج شما را بالا ببرد؟ یکی از مهم ترین دلایل آن این است که مردم اغلب ویدیو ها را بدون صدا تماشا می کنند! حتما برای شما هم تا کنون پیش آمده است که در جمعی بوده اید و نتوانستید صدای ویدیو را بالا ببرید. در این لحظه نیاز به زیرنویس بیش از هر زمان دیگری احساس می شود حال میخواهیم مفصل به این موضوع بپردازیم:

ساده است:

92٪ از مردم ویدیوها را با صدای خاموش مشاهده می کنند، به این معنی که مخاطبان شما اغلب هنگام تماشای یک ویدیو، صدا را روشن نمی کنند. اینستاگرام بالاخره یک پلتفرم موبایل است. در نتیجه، تماشای با صدا همیشه امکان پذیر یا مناسب نیست، به همین دلیل است که ویدیوها معمولاً به طور پیش فرض قطع می شوند. اگر بیننده‌ای در حال تماشای ویدیوی شما در قطار شلوغ یا یک اتاق استراحت شلوغ است، زیرنویس‌ها ممکن است تنها راهی باشد که از طریق آن می‌توانند تمام معنا را از محتوای شما به دست آورند.

در نهایت، کپشن‌ها می‌توانند به ویدیوهای شما مزیت سئو بدهند. متن زیرنویس‌های شما قابل خزیدن و نمایه‌سازی توسط موتورهای جستجو است و به نمایش بیشتر ویدیوهای شما در جستجوهای داخل و خارج از پلتفرم کمک می‌کند.

علاوه بر توانایی ارسال عکس و ویدیو، ویژگی “استوری” اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا کلیپ های ویدیویی کوتاه ارسال کنند. اینها می توانند بینش های جذاب و پویایی را ارائه دهند که به بیننده کمک می کند تا رابطه شخصی با شما و برند شما ایجاد کند.

با این حال، هنگامی که ویدیوها را در این پلتفرم پست می‌کنید، اطمینان از افزودن زیرنویس به ویدیوهای خود ضروری است. در این پست توضیح خواهیم داد که چرا اینقدر مهم است و 3 روش برای انجام آن…چگونه به صورت خودکار به استوری اینستاگرام خود کپشن اضافه کنید. استفاده از استیکر کپشن جدید اینستاگرام کاملاً شبیه به استفاده از سایر استیکرهای استوری اینستاگرام است.

پیشنهادی:    چگونه با کپشن فالوور جذب کنیم؟

تا اینجا از اهمیت زیرنویس ها در استوری و ریلز های اینستاگرام مطلع شدید، حال سوال این است که :

چگونه به استوری های خود زیرنویس اضافه کنیم؟

مرحله شماره 1: به دوربین استوری اینستاگرام یا Reels بروید و یک ویدیو را از رول دوربین خود ضبط یا آپلود کنید.

مرحله ۲: پس از آپلود یا ضبط، روی نماد استیکر ضربه بزنید.

مرحله 3: برچسب “Captions” را انتخاب کنید.

مرحله 4: در این مرحله می‌توانید از بین چهار قالب متن مختلف انتخاب کنید، متن را در اطراف صفحه حرکت دهید و رنگ را تغییر دهید. و بس! اکنون باید کپشن های شما در استوری اینستاگرام شما ایجاد شود.

زیرنویس فالووان

قبل از پست کردن، حتما کپشن ها را تماشا کرده و بخوانید زیرا ممکن است اینستاگرام صدای شما را به درستی رونویسی نکند. در حال حاضر، کاربران پس از این واقعیت نمی توانند زیرنویس ها را ویرایش کنند.

توجه: استیکر زیرنویس اینستاگرام فقط در کشورهای انگلیسی و انگلیسی زبان موجود است.

نکته: اگر می‌خواهید سطح دسترسی خود را فراتر از استوری‌های اینستاگرام و زیرنویس‌های حلقه‌ها افزایش دهید، همین حالا ۵ راه برای دسترسی بیشتر به حساب اینستاگرام خود بیابید.

زیرنویس‌ها می‌توانند به ایجاد فضایی در دسترس‌تر برای همه افراد جامعه شما کمک زیادی کنند – که نشان می‌دهد برای برند یا کسب‌وکار شما بی‌معنی هستند.

کپشن ها :

به همان اندازه برای ویدیوهای اینستاگرام مهم هستند که برای هر پلتفرم دیگری اهمیت دارند. اولا، آنها برای دسترسی مهم هستند. آنها باید برای بینندگانی که ممکن است دچار اختلال شنوایی هستند معنی ارائه کنند، اما این فقط آنهایی نیستند که کم شنوایی دارند از اضافه کردن زیرنویس به ویدیوهای اینستاگرام سود می برند.

بنابراین، اکنون که می دانیم چرا اضافه کردن کپشن به ویدیوهای اینستاگرام خود اهمیت دارد، بیایید به چند روش برای انجام این کار نگاه کنیم.

انجام همه این کارها توسط خودتان می تواند بسیار زمان بر باشد، اما مقرون به صرفه ترین رویکرد است. برای این کار به فایل ویدیوی خود، یک مجموعه ویرایشی مانند Adobe Premiere Pro (یا یک جایگزین رایگان مانند Handbrake) و یک رونوشت از صدای خود که به فایلی مناسب برای شرح مانند SRT یا SCC تبدیل شده است، نیاز دارید.

پیشنهادی:    بهترین نکات برای کپشن نویسی در اینستاگرام

رونویسی کنید:

رونویسی صدای شما زمانبرترین بخش خواهد بود. استاندارد صنعت 4 ساعت رونویسی برای هر ساعت صدا است. رونویسی‌کنندگان غیرمتخصص معمولاً زمان لازم برای رونویسی دقیق یک ویدیو را دست‌کم می‌گیرند. در واقع، برای شخصی که تجربه کم یا بدون رونویسی دارد، غیرعادی نیست که 8 ساعت را صرف کار روی 1 ساعت محتوا برای ایجاد رونوشت کند.

پیشنهادی:    یک استراتژی برای ارسال پست در اینستاگرام برای صرفه جویی در زمان

زیرنویس فالووان

تبدیل:

وقتی رونوشت را دارید، تبدیل آنها به یک قالب مناسب برای شرح مانند SRT است. منابع آنلاین زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را به صورت رایگان انجام دهید.

قرار دهید و جاسازی کنید:

در مرحله بعد، ویرایشگر ویدیوی مورد نظر خود را باز کنید و زیرنویس خود را وارد کنید. می‌توانید مکان آنها را کنترل کنید تا مطمئن شوید که کاملاً با عملکرد ویدیوی خود هماهنگ هستید. زیرنویس ها تعدادی تنظیمات دارند و مهم است که آنها را روی “باز کردن اجباری” تنظیم کنید. این بدان معنی است که وقتی ویدیو باز می شود، زیرنویس های شما به طور خودکار نمایش داده می شوند.

بارگذاری:

اکنون تنها چیزی که باقی مانده است این است که ویدیوی جدید خود را که به تازگی شرح داده شده را در اینستاگرام آپلود کنید. با این حال، برای انجام این کار، باید فایل را به یک دستگاه تلفن همراه پورت کنید. اینستاگرام یک پلت فرم تلفن همراه است، و در حالی که اکنون می توان تصاویر و ویدیوها را از طریق یک دستگاه دسکتاپ مشاهده کرد، نمی توان آنها را از یک دستگاه آپلود کرد.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اگر شما برنامه ثالث مطمئنی می شناسید حتما با ما در میان بگذارید. قدردان اعتماد شما هستیم.

پیشنهادی:    چه چیزی را در استوری های اینستاگرام به اشتراک بگذارید