با یکی دیگر از مقلات  فالووان همراه هستید، می خواهیم درمورد یکی از موضوعاتی که ممکن است خیلی از افراد درگیر آن باشند می خواهیم بررسی کنیم که چه کسانی شماره ما را در تلگرام دارند. در وب سایت های مختلف به شما برنامه هایی معرفی می کنند که از طریق آن بفهمید که چه کسانی شماره شما را دارند به شما پیشنهاد می شود از این روش استفاده نکنید برای انجام این کار از شما هزینه ای هم دریافت کنند اصلا نیازی به چنین کارهایی نیست، فقط با چند ترفند ساده می توانید بفهمید چه کسانی شماره شما را در تلگرام ذخیره کرده اند.

تلگرام

همچنان اگر قصد  خرید پیوی تلگرام را دارید؛ مقاله راهنمای خرید پیوی تلگرام را حتما مطالعه نمایید

چه کسانی شماره ما را در تلگرام دارند:

ما در این مطلب روش هایی را به شما معرفی می کنیم بر اساس تجربیاتی است که کسب کرده ایم.

  • روش اول

ساده ترین روشی که با استفاده از آن می توانیم بفهمیم چه کسانی شماره ما را در تلگرام دارند، ابتدا موبوگرام را نصب کنید و وارد حساب خود شوید سپس به قسمت مخاطبین مراجعه کنید، مخاطبینی که شماره شما را ذخیره دارند روبه به روی نام آن یک آدمک وجود دارد و کسانی که چیزی ندارند به این معنی است که شماره شما را ذخیره ندارند.

 

  • روش دوم

روش ساده دیگری که از طریق آن می توانیم بفهمیم چه کسانی شماره ما را در تلگرام دارند از طریق گزینه  Share my Contact است. برای استفاده از این روش ابتدا به پی وی شخصی که می خواهید بررسی  کنید بروید و سپس روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید اگر در بین گزینه ها Share my Contact وجود داشت به این معنی است که آن شخص شماره شما را ذخیره نکرده است. اما اگر این گزینه را برای شما وجود نداشت آن شخص شماره شما را دارند.

تلگرام

  • روش سوم

اگر یک فرد ناشناس برای شما پیام ارسال کرد برای اینکه بفهمید شماره شما را دارد یا خیر می توانید به قسمت پروفایل آن فرد بروید اگر شماره ای نمایش داده شد پس شماره شما را ذخیره دارد و اگر شماره آن قابل نمایش نبود شماره ای از شما ندارد.

 

دلیل مشخص بودن شماره اکانت ها چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعضی از اکانت های تلگرام که جزء مخاطبین شما نیستند شماره هایشان برایتان مشخص است. در قسمت حریم خصوصی و امنیت گزینه ای وجود دارد که با انتخاب آن همه می توانند شماره شما را مشاهده کنند همچنین دو گزینه دیگر هم وجود دارد که یکی از آنها فقط برای مخاطبین خود قابل نمایش و دیگری برای هیچ کس قابل نمایش نمی باشد.

راه دیگری که ازطریق آن می توانید بفهمید شماره شما ذخیره است یا خیر می توانید به پروفایل شخص مورد نظر بروید اگر شماره آن فرد مشخص بود دو گزینه پیش روی شما است اول اینکه شاید شماره خود را برای همه قابل نمایش کرده و گزینه دوم اینکه فقط برای مخاطبین خود شماره اش قابل نمایش است.برای فهمیدن این موضوع در بالای صفحه اگر  گزینه Add this to contacts  این گزینه وجود نداشت  شماره اش قابل مشاهده بود یعنی اینکه فرد مورد نظر شماره خود را برای همه قابل دیدن قرار داده است و اصلا به این ربطی ندارد که شماره شما را ذخیره کرده است.

تلگرام

چه افرادی در واتساپ شماره ما را ذخیره کرده اند؟

موضوع بعدی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم در مورد واتساپ است می خواهیم روش هایی هم در مورد اینکه چه کسانی در واتساپ شماره ما را دارند به شما معرفی کنیم.

همانطور که در تلگرام روش هایی برای چک کردن وجود دارد برای واتساپ هم ترفندهایی هست که با انجام آن می توانیم به آسانی بفهمیم چه کسانی شماره شما را ذخیره کرده اند.

برای بررسی شماره فرد مورد نظر خود را در تلفن همراهتان ذخیره کنید و بعد از آن سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید گزینه ای به نام New broadcast  وجود دارد روی آن ضربه بزنید

تلگرام

شماره را انتخاب کنید بعد از انجام این کار یک   broadcast برای شما ساخته می شود در آن یک پیام ارسال کنید، متن پیام اصلا مهم نیست.سپس پیام را لمس کنید و در بالای صفحه دکمه inf را انتخاب کنید اگر در بخش Read By برای مخاطب شما دوتا تیک بود به این معنی است که شماره شما را ذخیره دارد.اما اگر در قسمت Read By  اسم فرد مورد نظر نبود پس شماره شمارا ندارد.

سایت فالو وان، یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین سایت های ایرانی در حوزه فروش خدمات اینستاگرامی نظیر؛ خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان یا خرید ربات اینستاگرام و…به مدت 8 سال است که فعالیت می کند و توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

کلام آخر:

یکی دیگر از مقالات فالووان هم به پایان رسید، ما در این مقاله تمامی روش هایی که از طریق آن می توانیم بفهمیم  چه کسانی شماره ما را در تلگرام ذخیره کرده اند به شما معرفی کردیم. همه بر این باور هستند که از طریق واتساپ نمی توان فهمید چه کسانی شماره ما را ذخیره دارند اما ما در این مقاله یک روش بسیار آسانی و کاربردی را به شما معرفی کردیم روش های گفته شده همه تست شده اند و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.