با عرض سلام و احترام خدمت فالووانی‎های عزیز امیدواریم زندگی در مسیر خوشبختی بر وفق مرادتان باشد.

سال‎‌های اخیر شاهد استفاده بسیار از اینستاگرام در بین کاربران در تمام نقاط جهان هستیم. اینستاگرام مدت هاست که به سطح بالایی از محبوبیت رسیده است. اگر شما هم به تازگی فعالیت خود را در این اپلیکیشن آغاز کرده‌ای پسندیده است با اصطلاحات اینستاگرام آشنا شوید دانستن این اصطلاحات به شما برای فعالیت بهتر در این فضا کمک خواهد کرد.

فالوور

معنی فالوور اینستاگرام

پرکاربرد ترین و باارزش‌ترین کلمه فالوور اینستاگرام است. فالوور به کسی گفته می‌شود که پیجی را دنبال کرده و در مخاطبین پیج قرار دارد و شاهد فعالیت‌های پیجی که فالو کرده است خواهد بود.

فالوور در واقع اعتبار هر پیج است. هر چقدر تعداد فالوورهای پیجی بیشتر باشد ارزش آن پیج بیشتر است.

معنی k در اینستاگرام

هنگامی که تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر از 10هزار می‌شود آن را با 10k نمایش می‌دهد. هر k 1000 تا است. پس 200k به معنی داشتن 200هزار فالوور است.

فالوور

معنی M در اینستا

هنگامی که تعداد فالوورهای یک پیج یک میلیون می‌شود به صورت 1M نمایش داده می‌شود. نمایش 5M در اینستاگرام به معنی داشتن 5 میلیون فالوور است.

که اینستاگرام برای صرفه جویی در فضا از این نمادها استفاده می‌کند.

انواع فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی

به پیجی که مدیریت آن توسط انسان انجام می‌شود اکانت واقعی گفته می‌شود و فالووری که این ویژگی را داشته باشد فالوور واقعی است.

فالوور

فالوور فعال اینستاگرام

فالوور فعال اینستاگرام به کسی گفته می‌شود که در پیجی که فالوو یا دنبال کرده است فعالیت دارد.

این فعالیت شامل ریپلای کردن استوری، لایک کردن پست پیج اینستاگرام، گذاشتن کامنت، سیو پست و یا به اشتراک گذاری آن پست برای دیگران در پیج فعالیت می‌کند.

فالوور روح اینستاگرام

به فالووری گفته می‌شود که فقط پیجی را دنبال می‌کند و فعالیت مثبت یا منفی‌ای در پیج ندارد.

فالوور فیک

فالوور فیک اینستاگرام فالووری است که پیج آن توسط ربات مدیریت می‌شود. پیج را فالو می‌کند اما فعالیتی در پیج ندارد.

فالوور پیج اینستاگرام چه ارزشی دارد؟

تعداد فالوورهای هر پیج اعتبار آن پیج را مشخص می‌کند. پیج‌های با فالوور بالا می‌توانند به راحتی از پیج خود کسب درآمد کنند.

چطوری میشه از اینستاگرام کسب درآمد کرد؟

با افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام شما و اکانتتان به محبوبیت می‌رسید و در بین افراد شناخته شده خواهید بود که شما با استفاده از این موضوع می‌توانید با دریافت هزینه تبلیغات پیج‌های دیگر را انجام دهید.

چگونه فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

بالا بودن تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام برای افراد جذابیت ویژه‌ای دارد. شناخته شدن توسط افراد بیشتر و رسیدن به شهرت برای افراد در تمامی دوره‌ها حس خوبی را به دنبال دارد و خیلی از افراد به دنبال رسیدن به شهرت هستند. حالا با وجود اینستاگرام شهرت در این اپ اتفاق می‌افتد.

برای افزایش فالوور اینستا از چند روش می‌توان استفاده کرد

1.قبل از هر چیزی محتوایی که تولید می‌شود و به اشتراک گذاشته می‌شود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باید سعی شود محتوایی تولید و به اشتراک گذاشته شود که از قوانین اینستاگرام پیروی کند و در بین افراد طرفداران زیادی داشته باشد. ایده‌های خاص و متفاوت تولید محتوا در اینستاگرام برای جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار است.

  1. از مسابقات مختلف در پیج اینستاگرام استفاده کرده و با دادن جایزه به فالوورها بخواهیم پیج اینستاگرام ما را به اشتراک بگذارند تا پیج ما به افراد بیشتری معرفی شود و تعداد فالوورهای پیج افزایش پیدا کند.
  2. با پرداخت هزینه از پیج‌های بزرگ بخواهیم پیج ما را در پست و استوری به مخاطبین خود معرفی کنند.
  3. خرید فالوور واقعی انجام دهیم، یک روش راحت برای افزایش فالوور که بلاگرهای معروف از آن استفاده می‌کنند خرید فالوور است. با خرید فالوور واقعی در مقابل پرداخت هزینه کم می‌توانیم بازدهی خوبی از پیج اینستاگرام داشته باشیم. باید توجه داشت که خرید فالوور از سایت‌های معتبر انجام شود. فالوورهای واقعی خرید کنید زیرا خرید فالوور واقعی باعث دیده شدن بیشتر پیج اینستاگرام می‌شود.

توتال فالوور Total Followers چیست؟

اگر پیج اینستاگرام تجاری باشد و به قسمت اینسایت آن سری بزنید قطعا یکی از کلماتی که در قسمتinsights over view توجه شما را به خود جلب می کند Total followers است که نشان دهنده تعداد کل فالوورهای پیج شما است. اگر وارد این قسمت شوید اطلاعات دقیق تری در مورد فالوورهای شما در این صفحه خواهید دید.

برای مشاهده اطلاعات دقیق تر در مورد Insight Instagram مطالعه مطلب Insight Instagram چیست و چه کاربردی دارد؟ می تواند بهترین راهنما برای شما باشد.

فالوور

لایک اینستاگرام

به واکنش پسندیده شدن پست و استوری در اینستاگرام توسط فالوورها لایک گفته می‌شود.

هر چقدر لایک یک پست بیشتر باشد نشان می‌دهد که محتوای آن پست از محبوبیت بالایی برخوردار است.

بالا بودن تعداد لایک یک پست در اینستاگرام حتی باعث می‌شود آن پست به اکسپلور اینستاگرام برود.

و بعد از نمایش یک پست از پیج در اکسپلور اینستاگرام شانس بالا رفتن فالوورپیج به شدت افزایش پیدا می‌کند.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

به تبی در اینستاگرام گفته می‌شود که با نماد ذره‎‌بین مشخص شده است و در آن قسمت تصاویر و ویدیوهای مختلفی دیده می‌شود.

محتوای نمایش داده شده در قسمت اکسپلور اینستاگرام با توجه به محتوای پسندیده شده توسط ما، و افرادی که آنها را فالو کرده‌ایم، مواردی که سرچ می‌کنیم در اینستاگرام و پست‌هایی که ذخیره کرده‌ایم برای ما نمایش داده می‌شود.

سرچ اینستاگرام کجاست؟

با انتخاب گزینه ذره‌بین در برنامه اینستاگرام می‌توانیم مواردی که می‌خواهیم را تایپ و سرچ کنیم.

اکانت اشخاص مختلف، هشتگ‌هایی که لازم داریم و هر محتوایی که مورد نظر ما باشد.

استوری اینستاگرام یا داستان اینستاگرام چیست؟

در بخش home اینستاگرام روی عکس پروفایل یک علامت + به عنوان اضافه کردن داستان شما یا your stori وجود دارد که افراد فعال در اینستاگرام کارهای روزانه و روزمرگی خود را در این قسمت به نمایش می‌گذارند. زمان استوری‌ها 24 ساعت است. اما با اضافه کردن استوری به برگزیده‌ها یا هایلایت  «Highlight» می‌توان استوری را برای همیشه در پیج خود داشته باشیم.

فالوور

برای استوری اینستاگرام بخشی به نام دوستان صمیمی یا  close friends وجود دارد. هنگامی که شما تمایل دارید استوری خود را فقط برای دوستان صمیمی یا فالوورهای مورداعتماد به اشتراک بگذارید، با انتخاب و ادد آنها در دوستان صمیمی، مشخص می‌کنید که استوری شما فقط برای آنها نمایش داده شود و دیگر برای بقیه‌ی فالوورهای شما نمایش داده نمی‌شود.

ریپلای استوری اینستاگرام

به واکنش فالوورها، در قسمت ارسال پیام هنگام مشاهده استوری با ارسال متن یا استیکر ریپلای استوری گویند.

انواع اکانت اینستاگرام

اکانت خصوصی (Private) به اکانتی گفته می‌شود که فقط فالوورهای آن پیج می‌توانند استوری، پست‌ها، فالوور و فالووینگ‌هایشان را ببینند. برای فالو کردن پیج خصوصی ابتدا باید به فرد درخواست دنبال کردن یا Request داد پس از اجازه می‌توان جز فالوورها بود و محتوای پیج را دید.

اکانت عمومی (Public) اکانتی است که تمامی افراد می‌توانند بدون فالو کردن پیج محتوای درون آن را ببینند. و برای فالو کردن پیج عمومی نیاز به درخواست و اجازه شخص نیست.

اکانت یا پروفایل تجاری (Business) به اکانتی گفته می‌شود که پیج‌های بزرگ برای مشاهده فعالیت مخاطبین در پیج خود انتخاب می‌کنند، اکانت تجاری به صورت عمومی است و نمی‌تواند به صورت خصوصی باشد.

IGTV اینستاگرام چیست؟

قابلیتی در اینستاگرام است که کاربر می‌تواند ویدیو بیشتر از 59ثانیه خود را آپلود کند.

نکاتی درمورد IGTV اینستاگرام

  • حداکثر مدت زمان ویدیو برای اکانت‌های معمولی 10 دقیقه و برای اکانت‌های ثبت شده و بزرگ، 60 دقیقه است.
  • فیلم‌های آپلود شده باید با فرمت MP4 باشند.
  • ویدیوهای آپلود شده به صورت عمودی قرار می‌گیرند.
  • حداکثر حجم ویدیو برای اکانت‌های معمولی 650 مگابایت و برای اکانت‌های ثبت شده و بزرگ، 5.4 گیگابایت است.

امید است مطالب گفته شده مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

ما در فالووان، تمام تلاش خود را کرده ایم که بهترین خدمات و مقالات را در اختیار شما بگذاریم تا جواب تمامی سوالات خود را بگیرید. همچنین ما با ارائه خدمات بدون واسطه و منحصر به فرد خود مانند خرید فالوور واقعی و بدون ریزش اینستاگرام، خرید بازدید ایسنتاگرام و…به شما کمک می کنیم که در مدت زمان کوتاهی، اکانت اینستاگرام خود را ارتقا دهید.

موفق باشید.