همیشه در مقالاتی که مطالعه کرده اید در مورد باید ها صبحت کرده اند به طور مثال چه کارهایی باید انجام داد تا پیج شما فالوورهای زیادی دریافت کند و… اما ما در این مقاله می خواهیم درمورد نباید های اینستاگرام صحبت کنیم چه کارهای هایی نباید در اینستاگرام انجام داد تا به نتیجه مطلوب رسید.

اینستاگرام  یکی از فضاهای مجازی است که امروزه همه ما به نوعی با آن درگیر هستیم اما خیلی از ما نمی دانیم که چه کارهایی را نباید در اینستاگرام انجام داد. در این مطلب ما نباید های اینستاگرام را برای شما توضیح میدهیم.اگر بتوانید از تمامی نکاتی که برایتان توضیح میدهیم به درستی استفاده کنید بعد از مدتی قطعاً به موفقیت خواهید رسید.

اگر شما بخواهید که از اینستاگرام، به عنوان یک فروشگاه مجازی برای کسب و کار خود استفاده کنید در این صورت باید، نباید های پیج کاری اینستاگرام را بشناسید. گاهی اوقات پیج های تجاری اقدام به خرید فالوور می کنند. این کار نیز می توانند به رونق کار آنها کمک کند.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

 

dher فالووان نبایدهای اینستاگرام

اینها مواردی هستند که نباید در محیط اینستاگرام انجام داد:

نام کاربری عجیب و غریب

اگر از نام کاربری سخت و پیچیده استفاده کنید، داخل سرچ ها دیده نمی شود و بقیه نمی توانند شما رو راحت پیدا کنند . پس یک نام کاربری راحت و آسان بگذارید.

بستن پیج یا private

پروفایل خود را در حالت شخصی قرار ندهید. اگر پیچ شما کاری می باشد ، پیچ خود را باز بگذارید تا دنبال کنندگان از ماهیت شما آگاه شوند.

محتوای بدون عنوان

محتوای خود را بدون عنوان منتشر نکنید. عنوان زیبا، کپشن مناسب، هشتگ های درست و کاربردی در جذب مخاطب بسیار موثر است.

کپشن بدون فکر

دقت داشته باشید که متن کپشن ، نشان دهنده هویت یا برند شماست بنابراین در نوشتن کپشن دقت به خرج بدهید، یک کپشن خوب میتواند در سرگرم کردن مخاطبان  تاثیر زیادی داشته باشد.

پروفایلتان را به شکل خصوصی قرار ندهید:

agg فالووان نبایدهای اینستاگرام

به جز مواردی که از اینستاگرام صرفاً برای دلایل شخصی استفاده می‌کنید، نباید پروفایلتان را شخصی و خصوصی کنید. بهتر است که تنظیمات آن را در حالت عمومی قرار دهید.فالوورهای شما باید از ماهیت شما مطلع باشند.

از معجزه هشتگ غافل نشوید

افراط و تفریط نکنید. همانطور که هشتگ ها می توانند کمکتون کنه برای پیشرفت . همانقدر هم می تواند مانع پیشرفتتون شود. پس هشتگ نامربوط قرار ندهید. سعی کنید در توضیح یا عنوان خود برای یک ارسال از ۵ تا ۷ هشتگ مرتبط استفاده کنید.

نبایدهای اینستاگرام

پشت سر هم پست ارسال نکنید

اگر چندین تصویر برای اشتراک گذاری دارید، آن ها را در اینستاگرام یکی پس از دیگری ارسال نکنید. به جای آن، آن ها را هر نیم ساعت یا یک ساعت یک بار پست کنید.

در غار تنهایی خود فرو نروید! تعامل کنید

برای پیشرفت پیچ خود حتما با همکارهایتان در تعامل باشید. لایک کنید و کامنت بگذارید. نسبت به سوال هایشان بی اعتنا نباشید و به کامنت هایی که برایتان میگذارند توجه کنید.

زمان اشتباه انتشار محتوا

نسبت به زمان انتشار محتوا حساسیت داشته باشید، شما باید زمان پست گذاری خود را بر اساس کسب و کار و محتوا که ارائه می کنید، انتخاب کنید.

به صورت گاه و بی گاه و یا متناقض پست نگذارید

برای پست گذاری ابتدا باید هدف خود را بشناسید؛ مخاطبان خود را بشناسید و محتوای مرتبط و سرگرم کننده ایجاد کنید. از تصاویر قرار گرفته شده در جستجوهای گوگل استفاده نکنید. بنابراین از تصاویر خود استفاده کنید و خلاق باشید!

فالو آنفالو کردن صفحه مخاطبان:

sffffff فالووان نبایدهای اینستاگرام

رفتارهای زیادی در اینستاگرام وجود دارد که اینستاگرام روی آن‌ها حساسیت زیادی دارد و انجامشان ممکن است به قیمت بسته شدن صفحه‌تان منجر شود. یکی از این رفتارها، فالو آنفالو کردن صفحات است. اگر این کار را به صورت مداوم تکرار کنید، ممکن است توسط الگوریتم اینستاگرام به عنوان یک ربات شناسایی شوید. ربات‌ها الگوریتم اینستاگرام را دچار مشکل می‌کنند و به همین دلیل استفاده از آن‌ها ممنوع است.

کامنت های فالوورهای خود را نادیده نگیرید:

کامنت هایی که مردم برای پست های شما می گذارند را نادیده نگیرید. به کامنت های افراد پاسخ دهید و از آن ها تشکر کنید یا به سوال آن ها پاسخ دهید. دنبال کنندگان شما نباید احساس کنند که با ماشین یا ربات طرف هستند ، در جواب دادن دایرکت ها و کامنت ها بیشتر دقت کنید.

گفتنی است که برای موفقیت در اینستاگرام ازاین کارهانیز باید بپرهیزید:

از بکار بردن نام های کاربری سخت و پیچیده بپرهیزید

اگر شما نام کاربری سخت انتخاب کنید دیگران به راحتی نمیتوانند در جستجو نام کاربریتان را پیدا و شما را دنبال کنند.نامی را انتخاب کنید که در عین حال که معتبر و خاص باشد آسان و راحت هم باشد تا بقیه با یک جستجوی راحت پیدایتان کننند.

از قرار دادن پروفایل خود به حالت شخصی یا خصوصی بپرهیزید

به جز در مواردی که از اینستاگرام تنها به دلایل شخصی استفاده میکنید؛ پروفایل اینستاگرام خود را به حالت شخصی در نیاورید.تنضیمات اینستاگرام خود را به حالت عمومی قرارداده تا دنبال کنندگان شما از ماهیت شما اطلاع داشته باشند.

با دیگران در تعامل باشید و در خفا به سر نبرید

مسلمأ برای بیشتر و بهتر دیده شدن وارد این شبکه اجتماعی شده اید پس نباید بدون فعالیت باشید. به طور پیوسته محتواهای مفید و خاص و خلاقانه منتشر کنید و با دیگران در تعامل باشید و نسبت به سوالات آنها بی اعتنا نباشید لایک کنید، کامنت بگذارید و گفتگو کنید.

images فالووان نبایدهای اینستاگرام

از به سرقت بردن محتوای دیگران بپرهیزید

اینستاگرام محیطی است از انتشار تصاویر و ویدیو های محتوای خودتان است نه اینکه از  محتوا و یا تصاویر منتشر شده ی شخص دیگری به عنوان تصویر و عکسی که متعل به خودتان است را در فضای اینستاگرام انتشار دهید.اگر میخواهید از محتوا و تصاویر منتشر شده فرد دیگری استفاده کنید از آنها بخواهید که شما بر روی پست تگ کنند یا در صورت منتشر کردن تصاویر حتما از مالک اثر نام ببرید .نباید از محتوای کلی و عمومی که در نتایج جستجوی گوگل بدست می آید تصاویری به اشتراک بگذارید.از محتوای خودتان استفاده کنید و خلاقانه عمل کنید در این صورت محتوای شما برای دنبال کنندگانتان تکراری و خسته کننده نیست.به این نکته هم توجه کنید که تصاویری که از خود به عنوان سلفی میگیرید افراط نکنید زیرا به موقعیت شما ضربه میزند.اگر از اینستاگرام به عنوان رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده میکنید، ارسال مکرر سِلفی کمکی به شما نمی کند.

از منتشر کردن تمامی تصاویر خود در دیگر شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک یا توئیتر پرهیز کنید

باید توجه داشته باشید که دلیلی وجود ندارد که تمامی محتوای خود را در دیگر شبکه های اجتماعی که دارید به اشتراک بگذارید اگر همیشه اقدام به چنین کاری میکنید دیگر چه دلیلی دارد تا دیگران در اینستاگرام شما را دنبال کنند! پیشنهاد من این است که شما با انتشار کردن یک محتوا در دیگر شبکه هایی که در اختیار دارید از کاربرانی که در آنجا شما را دنبال میکنند، بخواهید که برای مشاهده بیشترین محتوا از طرف شما از طریق اینستاگرام دنبالتان کنند.

از منتشر کردن محتوا بدون عنوان و منتشر کردن محتواهای خود پشت سرهم و یکباره بپرهیزید

اگر چندین محتوا در دسترس دارید از انتشار دادن آنها پشت سرهم در اینستاگرام بپرهیزید.بین تصاویر انتشار داده خود حداقل یک یا نیم ساعت فاصله ایجاد کنید.این کار نه تنها باعث می شود جریان آگاه سازی مخاطبان شما پر نشود، بلکه موجب می شود تا ارسال های شما نیز توسط تعداد افراد بیشتری دیده شود. از انتشار تصاویر تکراری اجتناب کنید. قبل از ارسال تصاویرتان برای آنها عنوان و کپشن مناسبی انتخاب کنید و بنویسید.

در استفاده از هشتگ افراط و اشتباه نکنید

در محیط اینستاگرام هشتگ ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان در هرپست از آنها استفاده کرد.از هشتگ هایی که مرتبط با عنوان و محتوای پست شما نیستند استفاده نکنید بلکه هشتگ هایی را مورد استفاده قرار دهید که نزدیک به حیطه فعالیت شما باشد تا افراد بیشتری که علاقه مند به فعالیت شما هستند از دنبال کنندگان شما باشند.

موفقیت در اینستاگرام

موفقیت در اینستاگرام ممکن است برای افرادی معنای مختلفی داشته باشد برخی از افراد از اینستاگرام به عنوان شخصی و اشتراک گذاری تصاویر شخصی و تفریحات خود استفاده میکنند اما برخی از افراد برای اهداف تجاری خود از اینستاگرام استفاده میکنندو…. اما نکته اینجاست همه افراد در اینستاگرام به طریقی دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستند وبا انتشار پست های خاص و ویدیو های ناب بدنبال دیده شدن در اینستاگرام هستند.میتوان با رعایت کردن نکات بالا و بکارگیری روشی آسان به همه این خواسته ها رسید.در کمترین زمان بیشترین موفقیت را در اینستاگرام داشته باشید. یکی از بهترین و موثر ترین روش های موفقیت در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است.ازاین رو با استفاده از ربات اینستاگرام فالووان به تمام خواسته هایتان خواهید رسید.یکی از روش‌هایی که برخی از کاربران اینستاگرام بیش از حد از آن استفاده می‌کنند، فالوو کردن افرادی است که هیچ شناختی از آن‌ها ندارند و تنها به این امید این کار را انجام می‌دهند تا فرد مقابل نیز آن‌ها را دنبال کند. این ترفند ممکن است تا حدودی کار کند، اما بسیار وقت‌گیر بوده و نشان دهنده یک رفتار متناقض از سوی شماست.
بهتر است از اینستاگرام به شیوه‌ای استفاده کنید که از آن انتظار می‌رود. پروفایل‌های خلاقانه و فوق‌العاده را جستجو کنید و تنها آن‌هایی که دوست دارید را دنبال کنید و از بقیه صرف‌نظر نمایید. جالب است بدانید خوشبختانه اکثر کاربران از این پلتفرم استفاده می‌کنند. آن‌ها از ویژگی‌های جستجو و کشف اینستاگرام برای دنبال کردن پروفایل‌های جدید کمک می‌گیرند.
تجزیه و تحلیل‌ها را نادیده نگیرید
اگر اکانت کاربری اینستاگرام شما یک حساب تجاری است باید حساب خود را به صفحه فیس‌بوک خود پیوند دهید تا از این طریق به برخی از تحلیل‌های اساسی اما مفید دسترسی داشته باشید. با انجام این کار، تجزیه و تحلیل‌هایی مرتبط به شما نمایش داده می‌شود و همچنین می‌توانید برداشت‌های مختلف از هر یک از پست‌های خود را مشاهده کنید تا ببینید چه کسانی واقعا از آن‌ها رنج می‌برند و چه کسانی از انتشار آن‌ها استقبال می‌کنند. مرور این موارد به شما کمک می‌کند که به‌طور مرتب پست‌های مورد نظرتان را برای دنبال‌کنندگان خود انتخاب کنید.
قوانین اینستاگرام را برای تبدیل شدن به یک حرفه‌ای دنبال کنید
به استثنای این‌که شما یک فرد مشهوری هستید که نظر طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کنید، شما باید به چند قاعده اساسی بپردازید و از اشتباهاتی مانند این‌ها اجتناب کنید تا واقعا در اینستاگرام موفق شوید. به خاطر داشته باشید که با انجام کارهای فوق تنها خواهر و برادر و برخی دوستان شما پست‌هایتان را دنبال خواهند کرد، حال اگر از این وضعیت خوشحال هستید، خوب است؛ اما در غیر این‌صورت فرض می‌کنیم که می‌خواهید اکانت اینستاگرام‌تان را به سطح بالاتری برسانید. پس بهتر است صبور و پایدار باشید و همیشه در بهبود آن‌چه قصد انتشار آن را دارید، سعی کنید.

اگر شما نباید های اینستاگرام را رعایت کنید میتوانید در روند پیشرفت و موفقیت خود در اینستاگرام تاثیر بذارید.

یکی از بهترین و موثر ترین روش های موفقیت در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. با استفاده از ربات اینستاگرام به تمام خواسته هایتان خواهید رسید. کافیست روی  ربات اینستاگرام کلیک کنید تا با فالووان  آشنا شوید و راه موفقیت در اینستاگرام را بشناسید.