اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام Reels Visual Replies را ارائه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد به نظرات پست‌ها با Reels پاسخ دهند. اکنون، هنگامی که کاربران انتخاب می کنند به یک نظر پاسخ دهند، گزینه جدیدی را مشاهده می کنند که به آنها امکان می دهد دکمه Reels را برای ایجاد یک پاسخ ویدیویی انتخاب کنند. این غول رسانه های اجتماعی خاطرنشان می کند که پاسخ ویدیویی به صورت یک برچسب ظاهر می شود.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

Reels Video:

اینستاگرام با اعلام این ویژگی جدید در توییتی نوشت: «ما جوامعی را که سازندگان در اینستاگرام ایجاد کرده‌اند دوست داریم. «به همین دلیل است که ما برای راه‌اندازی Reels Visual Replies، یک ویژگی جدید برای تعامل با مخاطبان، هیجان‌زده هستیم.»

اینستاگرام اخیراً اعلام کرده است که تمرکز خود را تغییر می‌دهد. و اکنون به پلتفرم اول ویدیو تبدیل می‌شود. که تغییری ناگهانی و عظیم از رویکرد اصلی عکس‌محور آن است. دلیل این حرکت اینستاگرام، محبوبیت و استقبال از ویدیوهای کوتاه آن به نام «reels» است. اکنون اینستاگرام با افزودن یک ویژگی جدید، یعنی پاسخ دادن از طریق ویدیوی ریلز، گام بعدی خود را برای تبدیل شدن به ریلز به جریان اصلی برداشته است.

طبق الگوریتم جدید اینستاگرام مهم ترین عملکردی که باید در سال 2022 از خود نشان دهید؛ تعامل با مخاطبان است! اگر بتوانید فالوور های خود را تعامل برقرار کنید و از ترفند هایی استفاده کنید تا فالووره ای شما درگیر پست و استوری های شما شوند و نظرات خود را در پست و ریلزهای شما لحاظ کنند، از نظر الگوریتم اینستاگرام بسیار با ارزش بوده و سبب می شود تا ریلز های شما برای تعداد افراد بیشتری نشان داده شود.

Reels

پیشنهادی:  چگونه لایو با کیفیت و از پیش ضبط شده برگذار کنیم؟

امروز به شما نشان خواهم داد که چگونه این کار را انجام دهید؟

جدیدترین ویژگی اینستاگرام Reels را بیشتر در پلتفرم رسانه اجتماعی گسترده تر خود ادغام می کند. شایان ذکر است که ویژگی جدید مشابه پاسخ‌های ویدیویی TikTok است که به کاربران اجازه می‌دهد. به نظرات مربوط به محتوای خود با پاسخ‌های ویدیویی پاسخ دهند. TikTok سال گذشته این ویژگی را عرضه کرد تا به کاربران راهی برای ارائه زمینه بیشتر در مورد ویدیوهای خود و پاسخ به سؤالات ارائه دهد. با توجه به محبوبیت این ویژگی، جای تعجب نیست که اینستاگرام ویژگی مشابهی را برای TikTok-clone خود راه اندازی کرده است.

راه اندازی Reels Visual Replies:

در حالی است که اینستاگرام چندین ویژگی جدید را ارائه کرده است. اخیراً، این شرکت ویژگی جدید کپسول زمانی IG Stories را در پایان سال معرفی کرد. این ویژگی از آرشیو استوری ها استفاده می کند، بنابراین کاربران می توانند حداکثر 10 داستان را سفارشی کرده و انتخاب کنند تا با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند. برای واجد شرایط بودن برای این ویژگی، کاربران باید بیش از سه داستان در سال جاری پست کرده باشند یا آرشیو داستان‌ها را روشن کرده باشند.

اینستاگرام پست‌های پخش را برای شما پیشنهاد می‌کند، اما شما همچنین می‌توانید آنچه را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. این ویژگی جدید در حال حاضر برای «چند هفته» در دسترس کاربران است.

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی مانند ارسال انبوه پیام در تلگرام به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

پیشنهادی:  آیا قوانین هشتگ گذاری در اینستاگرام را میدانید؟

با Reels Video به نظرات اینستاگرام پاسخ دهید:

اگر شما یک حرفه ای یا یک برند هستید، پس حتما نظرات مشابهی را از صدها یا هزاران نفر دریافت کرده اید. چنین نظراتی می تواند به نوع محتوایی که پست می کنید، محصولات برند شما یا هر چیز دیگری مرتبط باشد. در حال حاضر، نیازی نیست که دوباره و دوباره به همان سوال پاسخ دهید.

Reels

پیشنهادی:  معرفی 12 روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام

مراحل استفاده از پاسخ با ویژگی Reels :

از هم‌اکنون، می‌توانید با استفاده از یک ویدیوی حلقه‌ای که برای هر کسی در حساب اینستاگرام شما قابل مشاهده است، پاسخ دهید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

اینستاگرام را روی گوشی خود راه اندازی کنید (اندروید/iOS)

به پروفایل خود بروید

حلقه ای را پیدا کنید که می خواهید به نظر آن به صورت حلقه پاسخ دهید.

در زیر نظر مربوطه روی پاسخ کلیک کنید

اکنون، روی نماد دوربین کوچک واقع در سمت چپ پایین ضربه بزنید

با این کار دوربین راه اندازی می شود و نظری که انتخاب کرده اید. به شکل یک برچسب با نام کاربر ظاهر می شود.

اکنون می‌توانید مستقیماً از برنامه دوربین ریلز یک ویدیو ضبط کنید. یا حتی یک ویدیو را از گالری تلفن خود انتخاب کنید.

پس از اتمام، می توانید حلقه را در نمایه خود ارسال کنید. تا پاسخ به نظر برای همه افراد در نمایه شما قابل مشاهده باشد.

این ویژگی برای همه کاربران اینستاگرام در دسترس است. یعنی حتی اگر هیچ حساب حرفه ای یا تجاری ندارید، بدون محدودیت آستانه فالوور.

پیشنهادی:  چگونه از اینستاگرام چیزی را دانلود کنیم؟ روش های دانلود پست اینستاگرام

اگر نظر حذف شود چه اتفاقی می افتد؟

اگر نظری که به آن پاسخ داده اید حذف شود. حلقه ای که به عنوان پاسخ ارسال کرده اید نیز حذف خواهد شد.

اگر حلقه پاسخ خود را حذف کنید. هر گونه ریمیکس حلقه پاسخ شما نیز حذف خواهد شد و هر حلقه ای که از صدای اصلی شما استفاده می کند بی صدا می شود.

با این حال، اگر حلقه خود را ظرف 30 روز بازیابی کنید. هر گونه ریمیکس و صدای اصلی نیز بازیابی می شود.

اگر حساب خود را روی خصوصی تنظیم کنید. تمام حلقه هایی که به عنوان پاسخ به نظر ایجاد کرده اید، پس از 24 ساعت حذف خواهند شد.

با این حال، اگر ظرف 24 ساعت حساب خود را به حالت عمومی بازگردانید. پاسخ‌های شما حذف نخواهند شد.

در حال حاضر این ویژگی فقط برای نظرات در قالب‌ها کار می‌کند. در آینده می‌تواند به نظرات زیر پست‌های عکس یا IGTV معمولی یا ویدیوهای طولانی گسترش یابد. اگر هنوز این ویژگی را دریافت نکرده اید، بررسی کنید که آیا برنامه اینستاگرام شما به آخرین نسخه به روز شده است یا خیر.

Reels

پیشنهادی:  خرید پکیج های ارزان اینستاگرام 

اینستاگرام همچنین یک ویژگی جدید «Rage Shake» را ارائه کرده است:

که به کاربران امکان می‌دهد گوشی‌های خود را تکان دهند تا مشکل برنامه را گزارش کنند. وقتی برای گزارش دادن تکان دادید، می‌توانید اتفاقی که با برنامه افتاده است را توضیح دهید و مشکل را گزارش کنید. این غول رسانه‌های اجتماعی همچنین قابلیت حذف موارد تکی از یک پست چرخ فلک را با حداقل سه تصویر یا ویدیو معرفی کرد. برای زمینه، پست های فید چرخ فلک می توانند حداکثر 10 عکس و ویدیو را در یک پست ترکیب کنند. با این به روز رسانی، می توانید موارد را از چرخ فلک موجود حذف کنید.

این شرکت همچنین در حال آزمایش یک ویژگی جدید به نام «مرکزی باش» است.که به کاربران اجازه می‌دهد. پس از ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به خود یادآوری کنند که از اینستاگرام فاصله بگیرند. همچنین یک برچسب جدید “Add Yours” وجود دارد که موضوعات عمومی را در Stories ایجاد می کند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد. تا با دنبال کردن یک درخواست یا موضوع خاصی به استوری‌های کاربران دیگر پاسخ دهند.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند. که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است. ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد.

مانند،خرید فالوور ارزان. کافی است با ما در تماس باشید. و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است. پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم که پیج خود را تبلیغ کنید. تا به آنچه ایده آل شماست برسید. و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.

پیشنهادی:  چگونه پیام های اینستاگرام را بازیابی کنیم؟