به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید اینستاگرام برای بازاریابان در سال 2023 - فالو وان

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

اینستاگرام هرگز متوقف نمی شود تا ما را شگفت زده کند. در حالی که جهان در تلاش است تا در این دوران سخت اقتصادی مقاوم بماند، دیدن این که چگونه ویژگی‌های جدید اینستاگرام و قابلیت‌های جدید برای مقابله با مسائل اصلی تجاری و کمک به کاربران برای حمایت از برندهای مورد علاقه خود است، هیجان‌انگیز است.

و اکنون، بیش از هر زمان دیگری، همگام شدن با چیزهای جدید در اینستاگرام می تواند یک چالش باشد. تقریبا هر هفته ویژگی های جدید اینستاگرام وجود دارد. تا انتهای این مقاله با فالووان همراه باشید، تا شما را با آپدیت جدید اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ آشنا کنیم.

% فالو وان %excerpt به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید اینستاگرام برای بازاریابان در سال 2023

به خاطر داشته باشید که اینستاگرام به طور مداوم در حال افزودن و حذف ویژگی ها است (اکنون سریعتر از همیشه). و من مطمئن هستم که می خواهید حساب کسب و کار خود را در حال پیشرفت نگه دارید.

 

بنابراین اگر برخی از ویژگی‌هایی را که ما لیست کردیم ندارید، نگران نباشید – آنها در راه شما هستند! یا بهتر است، برای خبرنامه ما مشترک شوید و ما تمام به‌روزرسانی‌های جدید اینستاگرام را مستقیماً به صندوق ورودی شما می‌آوریم:

ویژگی‌های جدید اینستاگرام در سال ۲۰۲۳

ویژگی‌های جدید مانند حالت آرام، کلمات پنهان در توصیه‌ها و انتخاب چندگانه در کاوش

این هفته اینستاگرام ویژگی های جدیدی را راه اندازی می کند که به کاربران کمک می کند تا تجربه بهتری در اینستاگرام داشته باشند. این چیزی است که جدید است:

 

حالت بی صدا

این گزینه جدید به کاربران کمک می کند تا مدت زمانی را تنظیم کنند که نمی خواهند از برنامه اینستاگرام استفاده کنند و روی چیزهای دیگر تمرکز کنند. در این مدت، برنامه هیچ اعلانی ارسال نمی کند و همچنین کاربرانی که سعی در تماس با شما دارند متوجه می شوند که در حالت Quent هستید.

پس از بازگشت، همه چیزهایی را که از دست داده اید، مانند منشن ها، پیام ها، نظرات و غیره دریافت خواهید کرد، بنابراین می دانید در زمانی که نبودید چه اتفاقی می افتاد.

کلمات پنهان در توصیه ها

این گزینه از قبل در دایرکت مسنجر وجود دارد، اما با این به روز رسانی، کاربران می توانند کلمات مخفی را تعریف کنند که بر روی آنچه اینستاگرام در قسمت توصیه ها به شما نشان می دهد اعمال می شود. این بدان معناست که تصاویر یا ویدیوهایی که از برخی از کلمات پنهانی که مشخص کرده‌اید استفاده می‌کنند، دیگر در توصیه‌ها ظاهر نمی‌شوند.

 

در کاوش چند انتخاب کنید

با فشار طولانی بر روی هر ویدیو یا تصویری در Explore، می توانید گزینه Not Interest را انتخاب کنید تا الگوریتم اینستاگرام بداند که محتوای کاوش بهتری را در اختیار شما قرار دهد. و با انتخاب چندگانه جدید، می توانید چندین تصویر یا ویدیو را انتخاب کنید و به سرعت کاوش اینستاگرام خود را پاک کنید.

 

امیدواریم این ویژگی‌های جدید به شما در بهینه‌سازی و بهبود استفاده از اینستاگرام کمک کند.

% فالو وان %excerpt به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید اینستاگرام برای بازاریابان در سال 2023

 

به روز رسانی ناوبری برنامه اینستاگرام

اینستاگرام در حال اعلام تغییر در مسیریابی اصلی در اپلیکیشن موبایل خود است – که سعی خواهد کرد راه ساده‌تری را برای کاربران ایجاد کند تا ماموریت ۲۰۲۳ این شرکت را اتخاذ کنند، که شامل گرد هم آوردن افراد برای چیزهایی است که دوست دارند.

 

تمرکز توسعه ویژگی های اینستاگرام در سال ۲۰۲۳

اینستاگرام امسال را با اعلام تمرکز اصلی خود برای سال ۲۰۲۳ آغاز می‌کند. در سال گذشته، آنها به سمت کمک به سازندگان با تمرکز بر ویژگی‌های ویدیو و پیام‌رسانی برای امرار معاش متمایل شدند.

 

اینستاگرام با رسیدن به ۲ میلیارد کاربر به این چشم انداز ادامه خواهد داد که مردم را در مورد چیزهایی که دوست دارند بیش از علایقشان دور هم جمع کند و برای انجام این کار، اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ روی ۳ مورد زیر تمرکز خواهد کرد:

% فالو وان %excerpt به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید اینستاگرام برای بازاریابان در سال 2023

الهام بخشیدن به افراد برای خلاقیت

به مردم کمک کنید چیزهایی را که دوست دارند کشف کنند

جرقه ارتباط بین مردم

ما هیجان زده هستیم که ببینیم این پلتفرم بعد از این ۳ استراتژی جدید چه چیزی را راه اندازی می کند. گوش به زنگ باشید!

 

ما در فالووان، با ده سال سابقه توانسته ایم که نظر مشتریان خود را در سراسر ایران جلب کنیم. ما در فالو وان، با ارائه خدمات ارزشمندی نظیر خرید ربات اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، خرید ویو اینستاگرام و… به ارتقا و رشد پیج شما کمک کنیم. پس با ما در تماس باشید.


برچسب ها: