تامار رئیس بخش تجزیه و تحلیل اینستاگرام است. از تیمی از دانشمندان و مهندسان داده که مسئول تجزیه و تحلیل، علم داده و آزمایش هستند پشتیبانی می کند. تامار همچنین رهبری یک گروه کاری در زمینه تنوع و شمول در اینستاگرام را بر عهده دارد. او یکی از مدافعان پرشور زنان در فناوری است و به عنوان سخنران برای Girls Who Code و به عنوان رئیس مشترک گروه تحلیلی، مربی Minds Matter و Women Unlimited بوده است. با فالو وان همراه باشید تا شما را با یکی از زنان موفق در اینستاگرام معرفی کنیم.

این مصاحبه توسط مدیر مهندسی اینستاگرام سرنا انجام شده است

چگونه مهندس شدید؟

زمانی که من در کالج بودم، رشته علم داده هنوز وجود نداشت. در مقطع لیسانس آمار و بیومتریک خواندم. بعداً به تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی رفتم.

اولین زبان کدنویسی شما چه بود؟

زمانی که به اولین کلاس علوم کامپیوتر رفتم از جاوا استفاده کردم، اما بیشتر کلاس های ریاضی و آمارم به SAS، SPSS و MATLAB نیاز داشتند.

هنگام کار به چه چیزی گوش می دهید؟

باور کنید یا نه، من در حین کار اصلا موسیقی گوش نمی دهم. من فکر می کنم که دخالت می کند. علاوه بر این، به هر حال این روزها آنقدر پشت میز کارم نیستم که به موسیقی گوش کنم.

وقتی در یک مشکل گیر می کنید چه می کنید؟

من دوست دارم در مورد آن با مردم صحبت کنم. صحبت کردن در مورد مشکل با صدای بلند به من کمک می کند تا به روشی متفاوت درباره مشکل فکر کنم و به من کمک می کند تا افرادی را که قبلاً با مشکل مشابهی روبرو شده اند یا می توانند از منظر دیگری به مسائل نگاه کنند، بشنوم.

وقتی فشار زیادی را احساس می کنید چه می کنید؟

من معمولاً دوست دارم استراحت کنم. اگر وقت داشته باشم، طبقات یک ساختمان در نیویورک یا باغ شگفت انگیز روی پشت بام دفترمان را می روم. اگر وقت ندارم، فقط کمی تایپ می کنم – نفس عمیقی بکشم تا سرم پاک شود، و این می تواند بسیار مفید باشد.

در مورد پروژه مورد علاقه خود در IG به ما بگویید.

این مثل این است که از شما خواسته شود فرزند مورد علاقه خود را انتخاب کنید! مورد علاقه اخیر من یک تست لایک خصوصی است، یک تحقیق محصول که هدف آن تغییر تمرکز از میزان تعاملات به کیفیت تعاملات در پست های فید شما است. چیزی که من در این مورد خیلی دوست دارم این است که ما وضعیت موجود را به چالش می کشیم. ما در مورد بخشی از محصول که از ابتدا بخش مهمی از تجربه اینستاگرام بود، متفاوت فکر می کنیم.

مقاله پیشنهادی: رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» درIG tv

چه چیزی کار در اینستاگرام را منحصر به فرد می کند؟

بعد از دو سال اینجا می توانم با قاطعیت بگویم که این فرهنگ ماست. یکی از ارزش های ما “اول مردم” است – به این معنی که ما همیشه بر روی چگونگی ایجاد بهترین تجربه برای جامعه خود تمرکز لیزری داریم. ما به هر پروژه از دریچه افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند نزدیک می شویم.

فرهنگ مهندسی در اینستاگرام را چگونه توصیف می کنید؟

بسیار مشارکتی ما جامعه اینستاگرام را در اولویت قرار می دهیم و برای ایجاد بهترین محصولات با هم کار می کنیم. همه در اینجا به ایجاد محصولات شگفت انگیز برای جامعه ما علاقه زیادی دارند، و این بسیار پرانرژی است که بخشی از آن باشید.

چه چیزی شما را هیجان زده می کند که هر روز سر کار بیایید؟

کار بر روی محصولی که بر زندگی میلیاردها نفر در سراسر جهان تأثیر می گذارد. این فوق العاده هیجان انگیز است. همچنین شگفت‌انگیز است که در مورد تأثیر بالقوه‌ای که می‌توانیم با هر ایده و پروژه جدیدی که روی آن کار می‌کنیم فکر کنیم. این مسئولیت بزرگی است که من و ما آن را بسیار جدی می‌پذیریم.

مکان مورد علاقه شما برای غذا خوردن در شهر؟

من سوشی دوست دارم. سوشی گری سوشی سوشی مورد علاقه من در همسایگی نیویورک است.

دوست دارید در دفتر چه بخورید؟

اسموتی های Frozen Palm، نوار اسموتی ما در دفتر نیویورک، که گزینه های بسیار عالی (و سالم!) را ارائه می دهد.

اکانت اینستاگرام مورد علاقه شما چیست؟

@girlsvhocode، که سازمانی است که من در آن داوطلب هستم. آنها بر روی تحقیقات مهمی کار می کنند (و درباره آنها منتشر می کنند) که مربوط به زنان در فناوری است و هدف نهایی آنها کمک به زنان جوان برای یافتن مسیر شغلی در STEM است. من دوست دارم آنها را دنبال کنم تا ببینم روی چه برنامه هایی کار می کنند و داستان هایی درباره برخی از دانش آموزان سابق بشنوم.

از شادترین روز خود در اینستاگرام برای ما بگویید

این دومین Faceversari من بود (سال دوم در فیس بوک) و تیم من تمام ایستگاه ها را با گل، کیک و غیره بیرون کشید. مدیر من، آدام موصری، خارج از دفتر بود، اما نام، رئیس مهندسی ما، در جلسه با چاپ چهره آدم روی یک کاغذ، مرا غافلگیر کرد. با چهره بریده آدام سلفی گرفتیم و وانمود کردیم که آنجا هستیم و با ما جشن گرفتیم. خنده دار بود، اما همچنین برای من بسیار خاص بود، زیرا این یک راه عالی برای نگاه کردن به همه چیزهایی بود که در چند سال اخیر اینجا اتفاق افتاده است.

این یکی از بهترین چیزهایی است که هنگام کار در اینستاگرام یاد گرفتید

اهمیت ارتباط خوب و به اشتراک گذاری زمینه. ما در محیطی به قدری سریع کار می کنیم که اغلب تصور می کنیم افراد زمینه ای را دارند که برای انجام کارشان به خوبی نیاز دارند. گاهی اوقات کاهش سرعت و صرف زمان برای انتقال تصویر بزرگتر مهم است.

زیباترین منظره یک سلبریتی در دفتر؟

بازیگران Crazy Rich Asians از دفتر بازدید کردند و بسیاری از مردم از دیدن آنها در زندگی واقعی هیجان زده شدند. ما از هنری گلدینگ، میشل یو، آوکوافین، کن جئونگ و نویسنده کتاب کوین کوان در FB Live از دفتر خود در نیویورک استقبال کردیم، جایی که آنها به سوالات طرفداران پاسخ دادند و @ evachen با بازیگران از حساب اینستاگرام خود به صورت زنده پخش شد. پاسخ ها در در آستانه اکران فیلم اگه فیلم رو ندیدی از دست دادی 🙂

چیدمان میز شما چگونه است؟

فوق العاده تمیز است من یک عجایب خالص و یک مینیمالیست هستم. فکر می‌کنم فضای تمیز به من کمک می‌کند متمرکز بمانم. اما در اینجا تمیز نگه داشتن میز دشوار است زیرا همیشه قطعه جدیدی وجود دارد که می تواند روی میز من باشد.

چه توصیه شغلی می خواهید به مهندسانی که در ابتدای کار خود هستند بدهید؟

خیلی زیاد – اما یکی از مواردی که مایلم به آن اشاره کنم اهمیت شبکه است. به راحتی می توان فکر کرد که باید پشت میز خود بنشینیم و کار واقعاً خوبی انجام دهیم، اما این تنها یک بخش از معادله است.

ایجاد روابط با افرادی که در تیم یا شرکت شما نیستند بسیار مهم است. شبکه‌ها می‌توانند در آینده فرصت‌هایی را برای شما باز کنند، و همچنین مهم است که کار خود را با مخاطبان بیشتری در میان بگذارید. به عنوان یک زن، من فکر نمی‌کنم که به اندازه کافی از خودمان دفاع می‌کنیم و باید کار بهتری برای انتقال دستاوردهایمان انجام دهیم.

مقاله پیشنهادی: چگونه به راحتی فالوورهای اینستاگرام بیشتری به دست آوریم 2022

دوم اعتماد به نفس است. زنان، به ویژه آنهایی که در ابتدای کار خود هستند، اغلب در معرض شک و تردید هستند. در نهایت، این بزرگترین دشمن ماست، زیرا ما بیش از حد خودمان را زیر سوال می بریم. ما را از جستجوی فرصت هایی برای چالش برانگیز بودن و رشد باز می دارد. چگونه می توانیم بر آن غلبه کنیم؟ برای من چیزی که واقعا کارساز بود طرز فکر “دروغ بگو تا موفق شوی” بود. رفتار همکاران با اعتماد به نفس خود را مشاهده کنید و سعی کنید آن را کپی کنید. در مورد این موضوع، من واقعا توصیه می کنم اعتماد دارم.

چگونه به تعادل کار و زندگی دست یابید؟ آیا شما حتی به تعادل بین کار و زندگی خصوصی اعتقاد دارید؟ 🙂

کار میکنم! همه چیز در مورد تعیین حد و مرز و عذرخواهی نکردن برای آن مرزها است. ما باید خیلی مراقب باشیم که این خط را کجا می کشیم. برای من این می تواند به معنای خروج از دفتر تا یک زمان خاص باشد تا بتوانم عصر را با فرزندانم خوش بگذرانم و برای دیگران می تواند چیز دیگری باشد. نکته کلیدی این است که به این محدودیت ها پایبند باشید و زمان لازم را برای رسیدن به آن تعادل اختصاص دهید.

آیا فکر می کنید با بالا رفتن سن در شرکت، ایجاد تعادل بین کار و زندگی خصوصی دشوارتر است؟

من اینطور فکر نمی کنم. تقاضا قطعاً در حال افزایش است، اما شما در اولویت‌بندی بی‌امان بهتر می‌شوید.

من عمدتاً به دلیل اینکه یک مهندس زن هستم احساس محدودیت نمی کنم زیرا مشکلی در صحبت کردن یا خم شدن ندارم. اما هنوز لحظاتی وجود دارد – مثلاً وقتی باردار هستم – نگرانم که مردم کمتر از من فکر کنند و نگران این هستم که آیا باز هم بتوانم انتظارات همکارانم را برآورده کنم. چگونه می توانیم بر این افکار غلبه کنیم؟

این یک سوال واقعا عالی است و به بخشی از اعتماد که قبلاً ذکر کردم برمی گردد. خلق یک انسان چیزی است که باید به آن بسیار بسیار افتخار کرد – شگفت انگیز است!

ما باید به موفقیت در زندگی خود به شکلی گسترده تر از خود کار فکر کنیم. شما یک خانواده می سازید، شما یک مهندس با استعداد هستید و همه آن چیزها شما را می سازد.

من متوجه شدم که نگرانی در مورد عملکرد در دوران بارداری اغلب مظهر سوء ظن خود ماست. در حالی که ممکن است شما آنقدر که عادت کرده اید احساس خوبی نداشته باشید یا تیزبین نباشید، دیگران احتمالاً از آن بی خبرند و شما بدترین منتقد خود هستید. همه روزهای خوب و بد دارند، زمانی که احساس می کنند حواسشان پرت می شود یا به بهترین شکل ممکن انجام نمی دهند. ما باید با خود مهربان باشیم و به توانایی های خود اطمینان داشته باشیم.

اگر می خواهید در مورد این تجارت بیشتر بدانید یا علاقه مند به پیوستن به یکی از تیم های مهندسی ما هستید، از ما دیدن کنید صفحه شغلیما را دنبال کنید در فیسبوک ….

فالو وان، یکی از معتبر ترین سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام است که خدمات خود را بدون واسطه در اختیار مخاطبان خود میگذارد. شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام، خرید ربات و … به ارتقا پیج خود کمک کنید از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم.