LOGO-FLW1 (2)

فهرست مطالب

ممکن است شما نیز در اینستاگرام با پیام های تبلیغاتی مزاحم برخورد کرده باشید و در تلاش باشید که از شر آنها خلاصه شوید اما چگونه؟ اگر پیام های تبلیغاتی در اینستاگرام هدفمند باشند نه تنها به شما کمک می کند تا به هدف خود برسید بلکه تعداد قابل توجه ای از آن چه که فکرش را می کردید بازخورد خواهید گرفت. اما اگر بدون هدف و صرفا جهت دیده شدن باشد، نتیجه مطلوبی برای شما نخواهد داشت. پس باید در این مورد بسیار دقت کرد. داستان از زمانی شروع شد که ما اینستاگرام خود را باز کردیم و پست هایی را دیدیم که عجیب به نظر می رسیدند. ما قبلا فرستنده این پست ها را دنبال نکرده ایم. علاوه بر این، کلمه “sponsored” را در بالای این پست ها و دکمه “بیشتر بیاموزید” را در پایین آنها مشاهده می کنیم. ما این کلمات و دکمه ها را در پست های معمولی نیز ندیده ایم. شاید دیدن پست های تبلیغاتی اینستاگرام در فید خود برای شما خوشایند نباشد. این یک دلیل خوب برای یادگیری نحوه حذف تبلیغات اینستاگرام است. اینستاگرام حتی به این موضوع پرداخته است و با افزودن قابلیت هایی تلاش می کند تا کاربران خود را راضی نگه دارد. در نتیجه با ما باشید تا به شما نحوه بلاک کردن تبلیغات هرز در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.
تبلیغات اینستاگرام برای بری کاربران اینستاگرام آزار دهنده است و برخی از کاربران مایل به مشاهده تبلیغات نیستن برای اگر شما هم از آن دسته از کاربران هستید که مایل به مشاهده و دریافت تبلیغات ایستاگرام نیستسن میتوانید تبلیغات اینستاگرام  را مطالعه کنید. با فالو وان همراه باشید تا شما را با قابلیت های پیشرفته اینستاگرام آشنا کنیم. فالو وان؛ فارغ از نکات آموزشی که در خصوص عملکرد اینستاگرام برای شما به اشتراک می گذارد، با ارائه خدمات منحصر به فرد و با کیفیت خود مانند خرید ربات اینستاگرام یا خرید بازدید اینستاگرام و اسال دایرکت انبوه … به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی حساب کابری خود را ارتقا دهید و به با تبلیغات پر بازده و قیمت مناسب، از رقبای خود سبقت بگیرید.

مسدود کردن تبلیغات در اینستاگرام:

تبلیغات دراینستاگرام

روش های مختلف حذف تبلیغات اینستاگرام:

اینستاگرام به‌عنوان یک اپلیکیشن محبوب و کاربردی، بدیهی است که به دنبال راهی برای کسب درآمد بوده است. دو راه برای انجام این کار وجود داشت: یا با دریافت پول نزدیک به یک میلیارد کاربر قبل از ورود به سیستم، یا کسب سود از طریق تبلیغات پست های شرکت های بزرگ. اینستاگرام راه دوم را انتخاب کرد و به این ترتیب با پست های تبلیغاتی یا اسپانسر شده آشنا شدیم. از آن روز دیگر نمی توان در فید اینستاگرام اسکرول کرد و با برخی پست های تبلیغاتی مواجه نشد. توجه: اگر قبلا چنین پست هایی را ندیده اید، این قابلیت هنوز توسط اینستاگرام برای شما فعال نشده است. این نوع پست ها بیشتر در فیدهای اکانت تجاری اینستاگرام دیده می شوند. اگر اکانت شخصی یا خصوصی اینستاگرام دارید، این نوع پست را نخواهید دید. پست های تبلیغاتی شامل مشاغلی می شود که عکس ها و ویدیوهای جذابی را برای ترغیب ما به خرید محصول یا دنبال کردن آنها ارسال می کنند. دیدن چندین بار این محتوای تبلیغاتی اصلا جالب نیست. به همین دلیل است که ما به دنبال راهی برای حذف تبلیغات اینستاگرام در وبلاگ امروز فالو وان هستیم.

روش 1: آنها را پنهان کنید!

اول از همه باید بگوییم که هیچ دکمه جادویی یا روش خاصی برای حذف پست های تبلیغاتی وجود ندارد. ما باید با اینستاگرام مانند یک فرد باهوش رفتار کنیم و به او بفهمانیم که پست های تبلیغاتی او را دوست نداریم. برای انجام این کار، هر بار که در فید خود با تبلیغات اینستاگرام مواجه شدید، آن را به روش زیر مخفی کنید: روی سه نقطه سمت راست بالای پست کلیک کنید. در پاپ آپی که ظاهر می شود، روی Hide Ad کلیک کنید. از شما پرسیده می شود که چرا می خواهید این پست را پنهان کنید؟ از بین گزینه ها گزینه It’s inappropriate را انتخاب کنید. این گزینه به اینستاگرام می گوید که این پست تبلیغاتی برای شما مناسب نیست و نمی خواهید آن را ببینید. تکرار این فرآیند برای هر تبلیغ اینستاگرام به میزان قابل توجهی تعداد پست های تبلیغاتی را در فید شما کاهش می دهد. البته در این زمینه به اینستاگرام دروغ می گویید. از آنجایی که محتوای آن تبلیغ واقعاً برای شما نامناسب نبود، فقط نمی خواستید آن را ببینید. گزینه های دیگری که می توانید انتخاب کنید عبارتند از: من اغلب آن را می بینم و مرتبط نیست. گزینه های مختلف برای تبلیغات اینستاگرام شدت این گزینه ها نسبت به گزینه قبلی کمتر است و فقط به اینستاگرام اطلاع می دهید که این پست های تبلیغاتی با زمینه های مورد علاقه شما مطابقت ندارد. اینستاگرام با این کار تعداد پست ها را کاهش می دهد و سعی می کند پست هایی را به شما نشان دهد که با علایق شما همخوانی بیشتری دارند. شاید بپرسید اینستاگرام چگونه علایق ما را تشخیص می دهد؟ الگوریتم های اینستاگرام هوشمندتر از آن چیزی هستند که فکر می کنیم. آنها می توانند بر اساس نتایج موضوعات مورد علاقه شما، فالوورهای شما و کسانی که دنبال می کنید، تعیین کنند که کدام پست تبلیغاتی برای شما بهترین است. تبلیغات دراینستاگرام

روش 2: آنها را گزارش دهید!

شما همچنین می توانید آگهی را گزارش دهید. برای انجام این کار، با زدن سه نقطه در بالای صفحه، روی Report Ad ضربه بزنید. این نیز برای گزارش پست هایی با محتوای نامناسب به اینستاگرام است. اینستاگرام با انتخاب این گزینه به شما این قول را می دهد که هیچ پست تبلیغاتی دیگری را از همان اکانت به شما نشان نخواهد داد.

روش 3: آنها را مسدود کنید!

در نهایت، روش سوم برای حذف تبلیغات اینستاگرام، مسدود کردن حساب فرستنده است. برای این کار وارد پروفایل شده و با زدن سه نقطه بالای صفحه روی گزینه block کلیک کنید. البته، این فقط تبلیغات یک صفحه را حذف می کند و باید این کار را برای هر حساب تبلیغاتی دیگری تکرار کنید. همه و همه، یک راه ساده برای حذف تبلیغات اینستاگرام به یکباره وجود ندارد. با این حال، با روش های ذکر شده کمتر می توانیم آنها را ببینیم. در ادامه مطلب می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پست های تبلیغاتی اینستاگرام بدست آورید.

نحوه تشخیص تبلیغات اینستاگرام:

همانطور که قبلا ذکر شد، پست های تبلیغاتی اینستاگرام دارای ویژگی های متفاوتی هستند: کلمه sponsored بالای آنها ظاهر می شود. این بدان معناست که اینستاگرام برای نمایش این پست ها به شما پول پرداخت کرده است. این روشی است که می توانید پست های تبلیغاتی اینستاگرام را با آنها شناسایی کنید. علاوه بر این، اگر منبع پست برای شما ناشناخته است، می تواند یک تبلیغ باشد. می‌توانید این پست‌ها را مانند پست‌های معمولی لایک کنید، نظر بدهید، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید. البته انجام هر کدام از این موارد نشان می دهد که شما به آنها و محتوا علاقه مند هستید. این کار حذف آنها را بعدا دشوارتر می کند. تبلیغات دراینستاگرام

آیا اپلیکیشنی برای حذف تبلیغات اینستاگرام وجود دارد؟

در واقع هیچ نرم افزاری برای حذف تبلیغات اینستاگرام وجود ندارد، زیرا روش مشخصی برای حذف آنها وجود ندارد. بنابراین نباید به هر نوع اپلیکیشنی که قصد سوء استفاده از اطلاعات شما را دارند اعتماد کنید. به طور خلاصه: اینستاگرام با عملکردی که دارد همچنان می تواند یک فید خبری یا آلبوم عکس خوب و مفید باشد. این می تواند شما را در مورد آنچه در حال حاضر با دوستان، افراد یا مؤسساتی که به آنها علاقه دارید، به روز کند، اما شما با استفاده از هر یک از روش های ارائه شده در مقاله می توانید به طور کامل یا جزئی از شر تبلیغات اینستاگرام خلاص شوید و دیگر هرگز آزرده نشوید. فالووان، امیدوار است که از این مقاله نیز استفاده کرده باشید و لذت برده باشید. تیم فالو وان، در تلاش است که متداول ترین سوالات شما را در خصوص اینستاگرام پاسخ دهد. چنانچه سوال دیگری درباره تبلیغات اینستاگرام دارید با ما در تماس باشید. دیگرمقاله ها: چگونه در اینستاگرام فالوور جذب کنیم؟ چگونه جذب مخاطب واقعی از طریق هشتگ گذاری داشته باشیم؟ چگونه فالوور واقعی دریافت کنیم (بصورت رایگان)

ارائه دهنده انواع خدمات شبکه های اجتماعی و تبلیغات

راه های ارتباطی ما

اخربن مطالب

تمام حقوق این سایت مطعلق به سایت فالووان میباشد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد