واکنش های اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که احساسات خود را در مورد یک پیام/داستان با استفاده از ایموجی ها بیان کنید. در اینجا، می آموزید که این ویژگی چه کاری انجام می دهد و چگونه می توانید آن را در حساب خود فعال کنید. تیم حرفه ای و مجرب فالووان با ۷ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند خريد لايك ايراني اينستاگرام ارزان ، کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است.

پیشنهادی:    اینستاگرام مدام من را از سیستم خارج می کند، چرا؟ 

واکنش های اینستاگرام فالووان

واکنش های اینستاگرام چیست؟

واکنش‌های IG مجموعه‌ای از ۶ تا ۸ ایموجی هستند که وقتی می‌خواهید به پیام مستقیم یا استوری کاربر واکنش نشان دهید ظاهر می‌شوند. دو نوع واکنش در برنامه اینستاگرام وجود دارد، یکی برای DM کار می کند و دیگری در استوری ها نشان داده می شود.

واکنش های DM:

با ضربه زدن و نگه داشتن یک پیام در DM خود، 6 ایموجی مختلف را مشاهده خواهید کرد. ضربه زدن روی هر کدام به شما امکان می دهد با همان ایموجی واکنش نشان دهید. (اموجی در پایین سمت راست پیام ظاهر می شود). به تازگی اینستاگرام قابلیت لایک استوری را نیز اضافه کرده است تا کاربران به راحتی بتوانند استوری محبوب خود را لایک کنند و بدون واکنش اضافی، علاقه خود را به آن استوری نشان دهند.

واکنش‌های سریع داستان:

وقتی استوری یک کاربر را مشاهده می‌کنید، مجموعه‌ای از ۸ ایموجی را نیز در بالای بخش پاسخ خواهید دید. با ضربه زدن روی هر یک از آنها، با استفاده از همان ایموجی به محتوایی که تماشا می کنید واکنش نشان می دهید.

پیشنهادی:    ویژگی take a break اینستاگرام چیست؟ 

نحوه فعال کردن واکنش‌های اینستاگرام:

واکنش‌های ایموجی برای استوری‌ها نیازی به فعال ‌سازی ندارند و برای همه کاربران در دسترس هستند. با این حال، اگر حساب های مسنجر و IG خود را همگام کنید، واکنش های پیام اینستاگرام ظاهر می شود. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

مرحله 1: برنامه را به روز کنید

واکنش های ایموجی در آخرین نسخه برنامه موجود است. بنابراین، قبل از همگام‌سازی حساب‌ها، به App Store یا Play Store خود بروید و برنامه IG خود را به‌روزرسانی کنید.

مرحله 2: مرکز حساب خود را راه اندازی کنید

به پروفایل اینستاگرام خود بروید.

روی سه خط افقی بالا ضربه بزنید.

“تنظیمات” را انتخاب کنید.

به پایین بروید و روی «مرکز حساب» ضربه بزنید.

وارد حساب فیسبوک خود شوید.

فرآیند همگام سازی را تایید کنید.

اکنون، لوگوی DM اینستاگرام شما باید با نماد مسنجر تعویض شود. اگر اینطور است، اکنون می توانید با استفاده از ایموجی هایی غیر از ♥ به پیام های مستقیم خود واکنش نشان دهید.

واکنش های اینستاگرام فالووان

پیشنهادی:    نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام

نحوه استفاده از واکنش اینستاگرام در DM:

مکالمه مورد نظر خود را باز کنید، روی پیامی که می خواهید به آن واکنش نشان دهید ضربه بزنید و نگه دارید. مجموعه ای از 6 ایموجی نمایش داده می شود، و می توانید برای نشان دادن واکنش خود، روی هر کدام از آنها ضربه بزنید.

نکته: برای حذف ایموجی واکنشی خود می توانید ضربه بزنید و نگه دارید.

ایموجی های واکنش های اینستاگرام را تغییر دهید

اگر شش ایموجی پیش فرض را دوست ندارید، روی یک پیام تصادفی ضربه بزنید و نگه دارید و نماد مثبت (+) را در کنار شکلک ها انتخاب کنید. شما را به یک برگه جدید می برد که در آن می توانید واکنش های خود را سفارشی کنید. روی ایموجی‌ای که می‌خواهید جایگزین کنید ضربه بزنید، سپس روی شکلکی که می‌خواهید آن را با آن مبادله کنید ضربه بزنید. (شما می توانید شکلک ها را با استفاده از نوار جستجو جستجو کنید).

سوال متداول:

چرا نمی توانم به واکنش های اینستاگرام دسترسی پیدا کنم؟

سه دلیل اصلی وجود دارد که ممکن است نتوانید از واکنش‌های ایموجی DM استفاده کنید:

  1. شمااز نسخه قدیمی‌تر برنامه استفاده می‌کنید.

این ویژگی در آخرین به روز رسانی برنامه موجود است. بنابراین، باید از قبل اطمینان حاصل کنید که برنامه شما به روز است. در غیر این صورت، ایموجی ها را در DM های خود نخواهید دید.

  1. مسنجر شما با DM اینستاگرام همگام سازی نشده است.

واکنش های IG در واقع یک ویژگی فیس بوک مسنجر است. شما نمی توانید از آنها استفاده کنید مگر اینکه مرکز حساب خود را راه اندازی کنید و حساب FB خود را با اینستاگرام خود همگام سازی کنید.

  1. این ویژگی در منطقه شما در دسترس نیست.

اینستاگرام چندین ویژگی خاص منطقه ای دارد. واکنش‌های ایموجی DM در حال حاضر در چندین کشور موجود است. و برنامه برنامه ای برای انتشار جهانی آن اعلام نکرده است. بنابراین، اگر با وجود همگام‌سازی حساب‌های خود و به‌روزرسانی برنامه، نمی‌توانید این گزینه را در DM خود مشاهده کنید، به این دلیل است که در یک منطقه محدود زندگی می‌کنید. متاسفانه هیچ راه حلی برای رفع این مشکل وجود ندارد. باید صبور باشید تا زمانی که IG این ویژگی را در منطقه شما منتشر کند.

واکنش های اینستاگرام فالووان

پیشنهادی:    نحوه فروش محصولات در اینستاگرام 

جمع بندی پایانی:

واکنش‌های اینستاگرام مجموعه‌ ای از ایموجی‌ها هستند که به شما امکان می‌دهند بدون ارسال پیامک، برداشت خود را بیان کنید.

دو نوع واکنش وجود دارد، یکی واکنش سریع نامیده می شود و در Stories ظاهر می شود. دیگری واکنش های DM نامیده می شود و زمانی که روی یک پیام مستقیم ضربه می زنید و نگه می دارید نشان داده می شود.

می توانید ایموجی های واکنش DM خود را با ضربه زدن روی نماد + در کنار آنها سفارشی کنید.

مرکز حساب شما باید فعال باشد و حساب IG شما باید با فیس بوک شما همگام شود. در غیر این صورت، نمی توانید از ویژگی های واکنش های اینستاگرام استفاده کنید.

این ویژگی در سراسر جهان در دسترس نیست. بنابراین، ممکن است نتوانید از آن استفاده کنید.

 

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر ارسال پیام انبوه به دایرکت در اینستاگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند و همین امر باعث می شود تا با مخاطبان هدف خود تعامل برقرار کنید و بتوانید به صورت ارگانیک فالوور های خود را افزایش دهید و به کسب درآمد دلخواه خود برسید. کافیست تا به ما اعتماد کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که به دیگر مقالات ما نگاهی بیندازید و در صورتی که راهکار های جالب و متفاوتی دارید با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم به پیشرفت و ارتقا دیگران نیز کمک کنیم. قدر دان اعتماد شما هستیم.

پیشنهادی:     اینستاگرام مدام من را از سیستم خارج می کند، چرا؟