سلام کاربران همیشگی فالووان موضوع امروز ما درمورد تبلیغات در اینستاگرام است. این موضوع برای همه کسانی که در اینستاگرام فعالیت دارند بسیار مهم است و برای اینکه در کسب و کار خود پیشرفت کنید باید ترفندهای زیادی را به کار ببرید یکی از این ترفندها تبلیغات می باشد و در اینستاگرام به روش های مختلفی انجام می شود.ابزارهای ارسال دایرکت انبوه وجود دارند که اولا باید آموزش لازم کار با آنها را داشته باشید ،ولی جای هیچ جای نگرانی نیست شما با سفارش از فالووان نیاز به آموزش دیدن با این ابزار ها را ندارید و تیم فالووان با توجه به سفارش شما برای تبلیغات شما استراتژی با  توجه به نیاز شمارا طراحی و اجرا میکنند و بعد از انجام سفارش شما گذارش چگونگی انجام کار بصورت کامل خدمت شما عزیزان ارسال میشود.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

در این مقاله بررسی می کنیم که تبلیغات اینستاگرام چیست و چه تاثیری بر پیج ایستاگرام دارد و همینطور روش های مختلف تبلیغات را به شما معرفی می کنیم.اگر شما هم قصد دارید از تبلیغات برای ارتقای کسب و کار و یا خدماتی که در اینستاگرام استفاده کنید این مطلب را از دست ندهید و تا انتها همراه ما بمانید.

تبلیغات در اینستاگرام

مفهوم تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات همان به اشتراک گذاری استوری ها و پست ها که هر کسب و کاری می تواند برای افزایش فالوور و بالا رفتن بازدید انجام دهد. به این صورت انجام می شود با استفاده از استوری یا پست و از طریق لینک به صفحه مورد نظر هدایت می شود که انجام این کار می تواند افزایش فالوور و تبدیل شدن به مشتری به همراه داشته باشد. تبلیغات می تواند یکی از روش های تاثیر گذار برای پیج اینستاگرام شما باشد و تقریبا همه از این راهکار استفاده کرده اند و نتیجه خوبی هم در یافت کرده اند.

قبل از اینکه تبلیغات را شروع کنید باید یکسری کارها را را انجام دهید تا تبلیغات هدفمند تری داشته باشید:

انتخاب پروفایل مناسب

اولین کاری که برای تبلیغات باید انجام دهید استفاده یک پروفایل مناسب است، همانطور که می دانید چیزی که کاربران با اولین ورود خود به آن توجه می کنند پروفایل شما است.
اگر پیج اینستاگرام شما خصوصی باشد و کاربران زمانی که وارد پیج شما می شوند اولین چیزی که به آن توجه می کنند پروفایل شما است.اگر پیج شما خصوصی است و پروفایل شما تنها چیزی است که کاربران می توانند ببینند و اگر قصد تبلیغات دارید حتما باید یک پروفایل جذاب و حرفه ای داشته باشید .

تصویر پروفایل

یکی از بهترین تصاویری که می توانید برای پروفایل خود انتخاب کنید ، تصویر لوگوی برندتان است. توجه داشته باشید که تصویر پروفایل در پیج اینستاگرام قابلیت زوم ندارد پس تصویر را قرار دهید که بدون نیاز به زوم کردن مشخص باشد.

 

نام کاربری

نام کاربری که برای صفحه خود انتخاب می کنید بهتر است از نام برندتان استفاده کنید که با این کار بهتر در ذهن کابران ماندگارتر هستید تا یک نام کابری غیر مرتبط، سعی کنید از نام کاربری ساده استفاده کنید که بهتر و سریع تر بتوانند به شما دسترسی داشته باشند.

 

بیو اینستاگرام

مورد مهمی که برای تبلیغات باید به آن توجه کنید بیو است که یک قسمت از پروفایل شما را تشکیل می دهد،در این قسمت می توانید توضیحاتی در مورد پیج بنویسید این توضیحات می تواند در مورد خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید باشد. در این قسمت می توانید از هشتگ های مرتبط هم استفاده کنید.سعی کنید یک بیوی جذاب بنویسید که نظر کاربران را به خود جلب کند.

 

قرار دادن لینک در بیو

اگر دارای وب سایت هستید اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است که لینک وب سایت خود را در بیو می توانید قراردهید که شما می توانید آدرس صفحه اصلی وب سایت را قرار دهید. این کار باعث می شود کابران سریع تر خدمات و یا محصولات شما دسترسی پیدا کنند و از طریق وب سایت سفارشات خود را ثبت کنند.

تبلیغات اینستاگرام

آشنایی با روش های تبیغات در اینستاگرام

همانطور که گفتیم انجام تبلیغات در اینستاگرم به روش های مختلفی انجام می شود و این تبلغات بسیار گسترده است که در ادامه با این روش ها آشنا می شوید.
• تبلیغات در استوری
• اشتراک گذاری پست
• تبلیغات با ویدئو و IGTV
• تبلیغات از طریق اینفلوئنسر

1.تبلیغات در استوری

یکی از روش های بسیار موثر در تبلیغات به اشتراک گذاشتن استوری به صورت گسترده، طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که بازدید و تعامل در استوری ها خیلی بیشتر از پست ها می باشد.
برای انجام تبلیغات می توانید از ویدئو با تایم 15 ثانیه و یا تصویر استفاده کنید این کار می تواند توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند و ورودی زیادی از این طریق برای پیج خود دریافت کنید کافی است فقط لینک پیج شما در استوری قرار بگیرد.
استفاده از این روش تبلیغ می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد به طور مثال: بالا رفتن ترافیک سایت، بالا رفتن بازدیدها، تعامل بیشتر، دسترسی به کاربران بیشتر و همچنین قابلیت استفاده از لینک در استوری ها

نحوه استفاده تبلیغات در استوری ها

همانطور که گفتیم یکی از عالی ترین روش ها برای تبلیغات به کارگیری استوری ها است. اما باید بدانیم چطور می شود از این روش استفاده کنیم، برای اینکه تبلیغات تاثیر گذاری در اینستاگرام داشته باشیم باید یک سری نکات را رعایت کنید که به شرح زیر می باشد:

1.تعیین هدف
قبل از اینکه تبلیغات انجام دهید باید به این فکر کنید با انجام آن می خواهید به چه چیزی برسید؟به طور مثال می خواهید فروش بیشتری داشته باشید، فالوور بیشتری دریافت کنید یا اینکه برندتان را معرفی کنید. هر هدفی که داشته باشید قبل از اینکه شروع کنید هدف های خود را تعیین کنید.

2.پیدا کردن مخاطب
بعد از اینکه هدف خود را از تبلیغات در اینستاگرام تعیین کردید، قدم بعدی شناسایی کردن مخاطبین است باید بررسی کنید که مخاطبانی که برای آنها استوری قرار می دهید چه کسانی هستند، در چه رنج سنی قرار دارند و همینطور بررسی کنید دارای چه وضعیت اجتماعی و اقتصادی می باشند.

3.برند
اگر دارای یک برند خاص هستید می توانید در استوری های از آن استفاده کنید که با انجام این کار می توانید بیشتر در دید کاربران باشید.

بعد از انجام دادن مراحل بالا می توانید به سراغ تبلیغات بروید که برای انجام آن باید بررسی کنید چه نوع محتوایی می خواهید در تبلیغات خود قرار دهید.

انواع محتوای تبلیغاتی دراینستاگرام

• محتوای معرفی محصول

این نوع محتوا برای پیج های فروشگاهی و پیج هایی که خدماتی را ارائه می دهند مناسب است. از این روش می توانند خدمات و محصولات خود را در استوری برای کابران به نمایش بگذارند، این نوع تبلیغات یک روش بسیار عالی برای فروش بیشتر است.

• محتوای اجتماعی

اگر در حوزه فروش نیستید می توانید از هر نوع محتوایی برای تبلیغات استفاده کنید و محتوایی قرار دهید که مرتبط با هدف اصلی و کسب و کارتان باشد.

• تولید محتوا از طریق مخاطبین

شما می توانید از طریق کاربران تولید محتوا داشته باشید و از آن در تبلیغات خود استفاده کنید، محتوایی که کاربران تولید می کنند یک روش بسیار عالی در تبلیغات اینستاگرام است.
انجام این روش به این صورت است که اگر دارای فالوورهای بالایی هستید، با به چالش کشیدن آنها و قرار دادن پست های شما می توانید برند خود را معرفی کنید و افراد زیادی از برندتان آگاه شوند.
همچنین می توانید از فالوورهایتان در خواست کنید عکس بفرستند و از آنها در استوری ها استفاده کنید که این تصاویر می تواند تصاویر خدمات و محصولاتی باشد که از شما دریافت کرده اند.

2.اشتراگ گذاری پست

یکی دیگر از راه های موثر برای تبلیغات در اینستاگرام اشتراک گذاری پست است. پستی که می خواهید برای تبلیغات ارائه دهید حتما باید دارای یک کپش مناسب و تصاویر جذاب باشد. این روش تبلیغات می تواند به شما در افزایش فالوور و زیاد شدن بازدید صفحه اینستاگرام کمک زیادی کند.
برای انجام این کار می توانید از تصاویر و یا ویدئو 1 دقیقه استفاده کنید، همچنین می توانید از روش اسلایدی به کارببرید.

همانطور که گفتیم روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که ما در اینجا شما را با دو روش آن آشنا کردیم ، حتما از خود می پرسید هدف ما از تبلیغات چه چیزی است و می خواهیم چه چیزی را به دست آوریم.این هدف ممکن است برای هر فرد و برند متفاوت باشد که در ادامه با انواع آن آشنا می شویم.

هدف تبلیغات اینستاگرام

هدف تبلیغات اینستاگرام

بالا رفتن ترافیک وب سایت

هدف اصلی تبلیغات در اینستاگرام می تواند بالا بردن ترافیک وب سایت ها و همچنین افزایش نرخ کلیک باشد که این مورد برای برای رشد هر وب سایتی بسیار مهم است.

معرفی برند

هدف کسب و کارهایی که تازه کار هستنند معرفی برند است که از طریق تبلیغات می توانید برند خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

افزایش تعامل مخاطبان

با انجام تبلیغات می توان با کاربران تعاملی بیشتری داشته باشید که ایت تعامل می تواند زیاد شدن کامنت ها و لایک وهمچنین به اشتراک گذاری باشد. این کارها باعث جذب مشتریانی بیشتری می شود.

افزایش مشتری

یکی از هدف های اصلی تبلیغات در اینستاگرام تبدیل کردن کاربران به مشتری و افزایش آنها می باشد.

بالا رفتن ترافیک فروشگاه

از طریق تبلیغات می توانید ترافک بیشتری برای فروشگاه خود دریافت کنید و همچنین باعث می شود با برند و محصولات شما آشنا شوند. هدف این کار هم می تواند بالا رفتن آمار فروش باشد.

 

سخن آخر با شما

انتخاب یک روش درست برای تبیلغات می توانید به شما کمک زیادی کند که در این راه پیشرفت داشته باشید و مشتری های بیشتری جذب کنید. ما در این مقاله در مورد روش های تبلیغات در اینستاگرام صحبت کردیم و همچنین نحوه استفاده از آنها را برای شما توضیح دادیم. برای رسید به نتیجه دلخواه ومعروف شدن در حوزه خود باید راه های زیادی را امتحان کنید که تبلیغات یکی از این راه ها است. وب سایت ما در جهت خدمات اینستاگرام فعالیت دارد اگر قصد دارید سریع تر به هدف خود برسید می توانید از خدمات ما مثل خرید فالوور ارزان، خرید لایک، خرید ربات اینستاگرام و… بهره مند شوید.
امیدوارم که این مقاله برای شما مفید و کاربردی باشد و نهایت استفاده را از آن برده باشید.اگر سوالی در این مورد داشته باشید می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.