با افزایش اهمیت درخواست های ارتباطی در زندگی ما، اصطلاحات و مشکلات مختلفی در زندگی ما رخ می دهد. بی شک یکی از این واژه ها «پیرو» است. مهمترین مفهوم در دنیای ارتباطات برای اکثر مردم، فالوور، گاهی اوقات نمادی از مقام در نظر گرفته می شود. بنابراین، کاربران شبکه های اجتماعی می خواهند فالوور پیدا کنند یا فالوورهای بالقوه را شناسایی کنند. اینستاگرام به عنوان یکی از کنجکاوترین پلتفرم‌ها برای یافتن افراد غیرفالوور برجسته است. با افزایش تمایل به این جهت، روندهای جدیدی هر روز در حال ظهور هستند. برای یافتن افرادی که اینستاگرام را در رایانه یا دستگاه های تلفن همراه دنبال نمی کنند، می توان کارهای مختلفی را انجام داد، اما از طرف دیگر باید به قابلیت اطمینان روش های استفاده شده و محرمانه بودن داده ها توجه کرد.

چه کسی من را در اینستاگرام دنبال نمی کند؟

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بفهمید افرادی که در اپلیکیشن اینستاگرام دنبال می‌کنید، شما را دنبال می‌کنند یا خیر. با کمک درخواست‌های شخص ثالث یا مستقیم از برنامه، ممکن است بتوانید ببینید کسی شما را دنبال می‌کند یا خیر.

به پیشنهاد فالووان بهتر است بخوانید سابسکرایب چیست

آنفالو شدن

نحوه یافتن آنفالوور در اینستاگرام:

زمان مورد نیاز: 1 ساعت!!!! راه هایی برای اینکه ببینید چه کسی شما را دنبال نمی کند. با برنامه ها برنامه های شخص ثالثی وجود دارد که به شما کمک می کند ببینید چه کسی شما را دنبال نمی کند. بدون برنامه همچنین، ما یک ترفند ساده برای بررسی آنفالوورهای شما ذکر خواهیم کرد.

با روش Scanners Last، اما نه کم اهمیت، می توانید فالوورهای خود را با اسکنرهای خارجی آشکار کنید. با برنامه ها برنامه هایی برای کنترل اینکه چه کسانی اینستاگرام را دنبال نمی کنند و چه کسانی برنامه را دنبال نمی کنند وجود دارد. اگر این افراد را شناسایی کردید، می توانید آنها را به طور جمعی دنبال کنید و فرد مورد نظر خود را از لیست خود حذف کنید. استفاده از اپلیکیشن راحتی زیادی در این زمینه ایجاد می کند.

بدون برنامه وقتی نمایه‌ای را مشاهده می‌کنید، اگر در بخش «دنبال کردن» بگوید «شما او را دنبال می‌کنید»، آن شخص شما را دنبال می‌کند. اگر در پروفایل شخصی که باز کردید فقط فالو کنید به این معنی است که آن شخص شما را فالو نمی کند یا شما را فالو نکرده است. با اسکنرها به راحتی می توانید افرادی را که شما را دنبال نمی کنند با کمک اسکنرها و برنامه های آفیس بدون نصب هیچ برنامه ای روی کامپیوتر مشاهده کنید. اگرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما وقتی جزئیاتی مانند نیاز به هر نرم افزار اضافی را در نظر می گیریم و نیازی به وارد کردن رمز عبور در پلتفرم دیگری نیست، دستیابی به این نتیجه با ویرایش داده های دانلود شده از اینستاگرام به اکسل بسیار ایمن تر خواهد بود.

این یک راه آسان و قابل اعتماد برای افرادی است که می دانند چگونه از Excel استفاده کنند، اما در بین همه محبوب نیست.

آنفالو شدن

پرسش‌های متداول درباره آنفالوورهای اینستاگرام:

 برنامه‌های تحلیل اینستاگرام چقدر ایمن هستند؟

اطلاعات تماس شما را برای برنامه های غیرقانونی ارائه می دهد. این نه تنها در مورد برنامه خاصی که ما مشخص کرده ایم، بلکه برای همه سیستم هایی که سرشماری را کنترل می کنند، صدق می کند. بنابراین، نمی توان گفت که 100٪ قابل اعتماد است. قبل از دانلود یک برنامه، مطمئن شوید که قابل اعتماد است.

دیدن اینکه چه کسی در اینستاگرام فالو نمی کند چه فایده ای دارد؟

افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند و بعد از شما بیرون می روند، معمولاً هدفشان افزایش تعداد فالوورها است. یا کسی که می شناسید شما را دنبال نمی کند و شما را دوست ندارد. خوب است که ببینیم مردم با چنین موقعیت هایی بحث می کنند. ابزار دیدن فالوورهای غیر اینستاگرام چیست؟ به لطف ابزارهای طراحی شده برای شناسایی افرادی که پروفایل اینستاگرام شما را دنبال نمی کنند، می توانید به راحتی افرادی که شما را دنبال می کنند و شما را دنبال می کنند شناسایی کنید. به این ترتیب پس از شناسایی طرفداران می توانید آنها را دنبال کنید.

آنفالو شدن

آیا این ابزار برای فالوورهای غیر اینستاگرام رایگان است؟

هیچ هزینه ای برای این ابزاری که از آن برای یافتن کسانی که شما را دنبال می کنند اما شما را دنبال نمی کنند استفاده می کنید، دریافت نمی کنید. با وارد کردن مکانی که خودرو در آن قرار دارد می توانید از این ابزار به صورت رایگان استفاده کنید. ممکن است برای دسترسی به سایر ویژگی‌ها، مانند افرادی که نمایه شما را مشاهده می‌کنند، نیاز به خرید نسخه پولی داشته باشید.

چند بار می توانم از برنامه نمایش دراپ فالوور اینستاگرام استفاده کنم؟

هیچ محدودیتی مشخص نشده است. به همین دلیل می توانید هر چند بار که می خواهید از آن استفاده کنید و از کسانی که دنبال نمی کنند بپرسید. جمع بندی موضوع راه های زیادی برای دیدن اینکه چه کسی فالو می کند یا چه کسی متوقف می شود وجود دارد. شما به راحتی می توانید برنامه را مشاهده کنید، اما مطمئن شوید که برنامه قابل اعتماد است. به یاد داشته باشید که هنگام ورود به برنامه، باید با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید.

به این ترتیب، حساب شما ممکن است به سرقت رفته یا آلوده شود. به چنین دلایلی باید مراقب بود. اگر ترفندهای بیشتری برای اینستاگرام می خواهید، می توانید به لیست نکات و ترفندهای اینستاگرام که در مقالات قبل درباره آن ها مفصل توضیح داده ایم مراجعه کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور واقعی ارزان. خرید لایک اینستاگرام و خرید ربات اینستاگرام  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.