آیا از لایو اینستاگرام استفاده می کنید اما بازدیدهای زیادی ندارید ؟ یا شاید بخواهید از اینستاگرام لایو استفاده کنید اما نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت خواهید کرد؟ Instagram Live یک ابزار بازاریابی قدرتمند است که می تواند رابطه شما را با فالوورهایتان تقویت کند و به شما در رسیدن به اهداف تجاری خود کمک کند. ما نیز در فالووان  همواره تلاش خود را کرده ایم که با ارائه خدمات ویژه و منحصر بفردی مانند تبلیغات انبوه تلگرام، به تمامی اهداف خود برسید. فالووان با ارائه خدمات بدون واسطه، ۸ سال است که خوش درخشیده است و توانسته رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کند. از شما میخواهیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیاموزید که چگونه مردم را دعوت به تماشای ویدیوهای لایو اینستاگرام خود کنید تا بتوانید تعامل خود را افزایش دهید و با فالوورهای ایده آل خود ارتباط برقرار کنید.

چه چیزی را در اینستاگرام لایو به اشتراک بگذارید؟

مانند استوری های اینستاگرام، استفاده از اینستاگرام لایو فرصت های تقریباً بی پایانی برای به اشتراک گذاری خلاقانه کسب و کار شما فراهم می کند. اما با وجود تمام این امکانات برای لایو اینستاگرام، مهم است که به طور استراتژیک فکر کنید که کدام محتوای شما را وادار می‌کند دنبال‌ کنندگان شما را به تنظیم کردن ادامه دهند. چه در حال به اشتراک گذاشتن نگاهی پنهانی از یک رویداد خاص یا یک به‌روزرسانی هفتگی وبلاگ، اینستاگرام لایو است. مکانی عالی برای ایجاد سر و صدا در مورد کسب و کار شما.

بهتر است بخوانید: سابسکرایب در اینستا چیست

لایو اینستاگرام فالووان

اگر می‌خواهید در پخش لایو اینستاگرام خود تا حد امکان به موفقیت خیره کننده ای دست پیدا کنید، باید با اعلام آن به دنبال‌کنندگان خود شروع کنید. این امر مخصوصاً در صورتی صادق است که به تازگی اشتراک‌گذاری در اینستاگرام لایو را شروع کرده‌اید و طبق یک برنامه منظم به اشتراک نمی‌گذارید. اگر می‌خواهید مردم با هم هماهنگ شوند، نیاز به توجه دارند.

لایو اینستاگرام خود را به عنوان یک کمپین کوچک در نظر بگیرید:

*در مورد یک موضوع برای پخش زنده اینستاگرام خود تصمیم بگیرید

*قبل از اینکه واقعاً پخش زنده شوید، خیلی تمرین کنید

هنگامی که در مورد این جزئیات مهم تصمیم گرفتید، وقت آن است که از یکی از بهترین ابزارهای خود استفاده کنید: استوری اینستاگرام. حدود ۲۴ ساعت قبل از پخش خود، شروع به اشتراک گذاری کلیپ ها و گرافیک های استوری اینستاگرام کنید که به مردم اطلاع می دهد:

زمان/تاریخ پخش

موضوع اصلی مورد بحث:

اطلاعات مهم دیگری که آنها را تشویق به تماشا می کند یکی دیگر از راه های جالب برای تبلیغ پخش زنده اینستاگرام، استفاده از استیکرهای تعاملی استوری اینستاگرام است. در حالی که بسیاری از افراد تمایل دارند به سرعت از استوری های اینستاگرام استفاده کنند، افزودن عناصر خلاقانه به شما امکان می دهد توجه آنها را جلب کنید و بازخورد فوری دریافت کنید.

لایو اینستاگرام فالووان

استفاده از این استیکر تعاملی راهی عالی برای ترغیب فالوورهای شما به شرکت فعال در استوری اینستاگرام شما است. به علاوه، می‌توانید نتایج را در طول لایو اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. فالوورهای شما دوست دارند ببینند که برای ورودی آنها ارزش قائل هستید و احتمال اینکه در آینده با استوری های اینستاگرام خود درگیر شوند بسیار بیشتر است. نکته مهم: یک دقیقه به مردم فرصت دهید تا با لایو اینستاگرام شما هماهنگ شوند!!

این به شما این امکان را می دهد که قبل از اینکه وارد محتوای خود شوید بینندگان بیشتری داشته باشید. به علاوه، می‌توانید اولین نظر خود را که باید توضیحی از پخش زنده اینستاگرام شما باشد، پین کنید تا مردم بدانند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید. آن عبارت قدیمی (و بله، کمی بیش از حد استفاده شده) را به خاطر دارید که برای تانگو دو نفر لازم است؟ خوب، اگر بخواهید بینندگان خود را در لایو اینستاگرام به حداکثر برسانید، همین امر صادق است. با دعوت از شخص دیگری برای پیوستن به شما، می توانید فرصت خود را برای دسترسی به افراد بیشتری دو برابر کنید.

اما قبل از ارسال تعداد زیادی ایمیل و درخواست از افراد برای پیوستن به شما، در نظر بگیرید که کدام افراد برای کسب و کار شما مناسب هستند:

آیا آنها در صنعت تخصصی شما هستند؟

مشتریان خوشحالی که می توانند تجربه کار خود را با شما به اشتراک بگذارند چطور؟

هر کسی که باشد، مهمان پخش زنده شما باید برای بینندگان شما ارزش قائل شود.

وقتی فرد مناسبی را برای پیوستن به زندگی خود پیدا کردید، حتماً از قبل هماهنگ کنید. حتی جزئیات کوچک، مانند یادآوری به آنها برای نشستن در یک فضای آرام و با نور مناسب، آنها را برای پخش مطمئن تر می کند. همچنین باید بحث کنید:

شماره ۱: مهمان برجسته شما می تواند با ضربه زدن روی “درخواست پیوستن” درخواست عضویت کند.

شماره ۲: می‌توانید برای یافتن بیننده زنده پیمایش کنید و سپس برای ارسال دعوت به آنها ضربه بزنید.

حال ممکن است برایتان سوال باشد که چگونه پخش زنده اینستاگرام خود را به مدت ۲۴ ساعت ذخیره کنید؟

یکی دیگر از نکات جالب در مورد ویدیوهای لایو اینستاگرام این است که می توانید پس از ۲۴ ساعت به اشتراک گذاری آنها ادامه دهید.

لایو اینستاگرام فالووان

برای استفاده حداکثری از پخش زنده خود، باید آن را در استوری اینستاگرام ذخیره کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  1. روی پایان پخش در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید

  2. روی اشتراک ‌گذاری ضربه بزنید

  3. اکنون ویدیوی شما در استوری اینستاگرام شما به اشتراک گذاشته خواهد شد

آیا می خواهید با استفاده از لایو اینستاگرام برای کسب و کار خود احساس اطمینان بیشتری داشته باشید؟

امیدواریم این پست وبلاگ به شما انگیزه لازم برای داشتن یک پخش زنده شگفت انگیز را داده باشد. اگر به دنبال ابزارهای بیشتری برای استفاده قبل از پخش زنده هستید، حتماً دیگر مقالات ما را که مرتبط با لایو اینستاگرام است را مطالعه کنید تا برای لایو اینستاگرام خود آماده شوید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. تیم فالووان همواره سعی داشته با ارائه خدمات حرفه ای اینستاگرام مانند خرید ربات افزایش فالوور، به رشد و ارتقا پیج شما کمک شایانی کند تا بتوانید به صورت ارگانیک، مخاطبین هدف خود را افزایش دهید.

نظرتو بگو !! post