تا سال 2021، اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان جمع آوری کرده است. و آن را به یکی از برترین پلتفرم های رسانه اجتماعی در جهان تبدیل کرده است. اینستاگرام که در سال 2010 راه اندازی شد. بیش از یک دهه است که با ایجاد چندین تغییر در برند، تغییر الگوریتم های فید اخبار و افزودن ویژگی های جدید، وجود داشته است.

با این حال، از آنجایی که کاربران آن در طول سال‌ها به طور پیوسته رشد کرده‌اند، اینستاگرام نیز با مشکلات خاص خود دست و پنجه نرم می‌کند، از جمله پروفایل‌های خالی که دیگر در پلتفرم تعاملی در تمام حساب‌های غیرفعال وجود ندارند.

آیا می خواهید از دزدی در رسانه های اجتماعی جلوگیری کنید؟ برای حفظ کنترل بر نحوه استفاده از نام تجاری خود، از نام تجاری خود محافظت کنید. این فرآیند به لطف سایت‌هایی مانند KnowEm که در آن می‌توانید در دسترس بودن نام کاربری خود را در چندین سایت اجتماعی به طور همزمان بررسی کنید، آسان است.با رزرو نام کاربری خود در شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب شروع کنید. رزرو نام کاربری مهم است، حتی اگر قصد ندارید در این فضاها فعال باشید. این مانع از استفاده افراد دیگر از نام تجاری شما به عنوان شناسه خود در این شبکه ها می شود.

چگونه نام کاربری اینستاگرام را دریافت کنیم؟

در حالی که اینستاگرام دقیقاً معیارهای دقیقی را برای آن ارائه نمی دهد، حساب های غیرفعال حساب هایی هستند که برای مدت طولانی رها شده یا بدون استفاده رها شده اند.

طبق یک مطالعه در سال 2015، 30 درصد از کاربران اینستاگرام غیر فعال هستند. این تعداد ممکن است در طول سال ها تغییر کرده باشد، اما واقعیت این است که حساب های غیرفعال بیش از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. در حالی که پست‌ها و تصاویر نمایه ممکن است در دسترس باشند، حساب‌های غیرفعال واقعاً ارزش زیادی به اینستاگرام در قالب پست‌ها، داستان‌ها، حلقه‌ها یا تعامل با حساب‌های دیگر اضافه نمی‌کنند.

نام کاربری اینستاگرام

دلایل زیادی برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام وجود دارد:

گاهی اوقات، این به این دلیل است که کاربران دسترسی به حساب های خود را از دست می دهند و نمی توانند راه خود را پیدا کنند. گاهی اوقات، ممکن است به این دلیل باشد که کاربران دیگر نمی‌خواهند از رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند، کسب‌وکارشان بسته شده است یا تصمیم گرفته‌اند برند خود را تغییر دهند. هویت آنلاین

اگرچه تعداد دقیقی وجود ندارد، اما به جرات می توان گفت که امروزه هزاران (اگر نه میلیون ها) اکانت اینستاگرام غیر فعال وجود دارد. آیا امکان داشتن یکی از آنها وجود دارد؟

پیشنهادی:  نحوه ریپورت کردن اکانت جعلی اینستاگرام 2022

آیا می توانید نام کاربری اینستاگرام خود را ادعا کنید؟

در بیشتر موارد، نمی توانید یک حساب کاربری غیرفعال اینستاگرام را ادعا کنید. یکی از دلایل این است که همه حساب‌هایی که غیرفعال به نظر می‌رسند در واقع غیرفعال نیستند. گاهی اوقات، مردم همچنان از پیام‌های مستقیم برای صحبت با دوستان خود استفاده می‌کنند یا بدون تعامل از طریق لایک یا نظرات، پیمایش می‌کنند. به همین دلیل، در نگاه اول دشوار است که تشخیص دهیم کدام حساب ها واقعاً با تعریف غیرفعال مطابقت دارند.

با این حال، اینستاگرام ممکن است در هنگام ادعای حساب‌های واقعاً غیرفعال، به افراد و مشاغل قابل شناسایی که دارای علائم تجاری هستند. امتیاز بدهد. برای اینکه این اتفاق بیفتد. می توانید گزارشی ارسال کنید. که نشان دهنده جعل علامت تجاری یا نقض علامت تجاری باشد. برای اثبات هویت یا مالکیت خود بر یک برند قابل شناسایی، باید اسناد رسمی و قانونی مانند شناسه های دولتی و ثبت اختراع را ارائه دهید.

در زمان تشکیل گزارش، حساب جعلی اعلام نخواهد شد مگر اینکه موضوع مالکیت معنوی باشد. توجه داشته باشید که اینستاگرام فقط به گزارش‌های ارسال شده توسط فرد جعل یا قیم قانونی پاسخ می‌دهد.

نام کاربری اینستاگرام

پیشنهادی:  نحوه تغییر آدرس ایمیل در اینستاگرام

نحوه ثبت گزارش جعل هویت در اینستاگرام آنلاین:

حتی اگر در حال حاضر یک حساب کاربری فعال در اینستاگرام ندارید، همچنان می توانید سعی کنید خود را شناسایی کنید. برای ارسال گزارش کلاهبرداری هویت به مرکز راهنمایی اینستاگرام مراجعه کنید.

در آنجا از شما خواسته می شود تا بهترین حالت را انتخاب کنید. در زمان نوشتن، می توانید چهار گزینه را انتخاب کنید:

  1.  شخصی برای کسب و کار یا سازمان من حسابی ایجاد کرده است

  2. شخصی یک حساب کاربری ایجاد کرده که وانمود می کند من یا دوست هستم

  3. شخصی حسابی ایجاد کرد که وانمود می‌کرد کسی است که من نماینده آن هستم (مثلاً فرزندم)

  4. من نمی توانم به حساب قدیمی خود وارد شوم

پس از انتخاب، اینستاگرام مراحلی را که باید برای هر یک از گزینه‌های اثبات ادعای خود دنبال کنید، به شما نشان می‌دهد. پس از ارائه مدارک پشتیبانی لازم، ممکن است اینستاگرام بتواند نام کاربری خود را به شما منتقل کند.

به خاطر داشته باشید که این روند هنوز در دست بررسی است. در پایان روز، این به اینستاگرام بستگی دارد که تصمیم بگیرد آیا باید به شما اجازه ادعای نام حساب غیرفعال شده را بدهید یا خیر.

راه های جایگزین برای ادعای نام کاربری اینستاگرام:

اگر ادعای یک حساب کاربری غیرفعال اینستاگرام وجود ندارد، در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید به جای آن انجام دهید.

با بیش از یک میلیارد نفر در اینستاگرام، تقریبا غیرممکن است که نام کاربری ایده آل خود را ایمن کنید. در حالی که مایه تاسف است که شما همیشه نمی توانید دسته IG ایده آل خود را بدست آورید، هنوز هم می توان تغییراتی ایجاد کرد که به اندازه کافی نزدیک باشند.

از عناوین استفاده کنید:

اگر از اینستاگرام شما به دلایل تجاری استفاده می شود، می توانید از عناوین برای کمک به فهمیدن اینکه حساب شما در مورد چیست استفاده کنید. برای مثال، اگر شما پزشکی هستید که به طور منظم محتوای پزشکی را پست کنید.

اینستاگرام را تایید کنید:

اگر یک چهره عمومی هستید و متوجه شدید که یک حساب کاربری غیرفعال هویت شما را جعل می کند، می توانید از اینستاگرام بخواهید تا شما را تایید کند. این به فایل شما در هنگام ادعای نام کاربری غیرفعال اینستاگرام کمک می کند. همچنین، اگر یک علامت تجاری رسمی برای نام خود دارید، این ممکن است کار کند.

برای واجد شرایط بودن برای تأیید، حساب شما باید عمومی باشد، دارای رزومه، عکس نمایه و حداقل یک پست باشد. همچنین باید ثابت کنید که شما یا برندتان واقعی، منحصر به فرد و قابل توجه هستید. به طور رسمی، اینستاگرام حداکثر 30 روز طول می کشد تا حساب شما را برای تأیید تأیید کند.

اگر می‌خواهید درخواست تأیید کنید، به تنظیمات> حساب> درخواست تأیید مراجعه کنید. پس از تایید، می توانید در مورد نگرانی های خود با اینستاگرام تماس بگیرید. امیدواریم ادعای نام کاربری غیرفعال شده با چک آبی آسان تر باشد.

نام کاربری اینستاگرام

نام کاربری اینستاگرام را بر اساس وضعیت اجتماعی خود ادعا کنید:

با گذشت زمان، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جدیدی ظهور می‌کنند که مردم را تشویق می‌کنند به سمت آنها حرکت کنند. در نتیجه، نام کاربری ایده آل شما ممکن است ناگهان غیرفعال شود. با اثبات اجتماعی کافی، احتمالاً می توانید آن را به خانه ببرید.

پیشنهادی:  شبکه اجتماعی اینستاگرام قدرتمند ترین شبکه اجتماعی در جهان

با این حال، همیشه خوب است به یاد داشته باشید. که وقتی صحبت از اینستاگرام می شود. شما چیزی بیش از یک نام کاربری هستید. در حالی که یک نام کاربری خوب می تواند به مردم کمک کند تا شما را به خاطر بسپارند. کیفیت و سازگاری محتوای شما به اندازه ساختن برند شخصی شما مهم است.

چه ادعای هویت خود یا تلاش برای تثبیت خود به عنوان یک شخصیت عمومی، دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک حساب غیرفعال را ادعا کنید. اینستاگرام سابقه کمک به کاربران را دارد، به خصوص زمانی که حساب کاربری برای مدت طولانی غیرفعال بوده است.

منبع:

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند،ارسال کامنت انبوه در اینستاگرام. کافی است با ما در تماس باشید

و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است. پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم. که پیج خود را تبلیغ کنید تا به آنچه ایده آل شماست برسید. و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.

پیشنهادی:   تبلیغات با متد قدیمی را کنار بگذارید و به فالووان بپیوندید!