همانطور که می دانید، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و در حال گسترش است که توانسته کاربران زیادی را دور هم جمع کند. یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام این است که، شما به صورت رایگان می توانید عکس و فسلم های دلخواه خود را در این پلتفرم به اشتراک بگذارید و دوستان زیادی برای خود پیدا کنید.

پیدا کردن دوستان صمیمی در اینستاگرام همواره برای کاربران جذاب بوده است، چرا که شما می توانید دوستانی در سراسر دنیا پیدا کنید. اما اگر روزی تعداد فالوورهای شما زیاد شود ممکن است پیدا کردن اکانت دوستان قدیمی‌تان کمی دشوار باشد! شاید برایتان جالب باشد که بدانید، اینستاگرام به این موضوع نیز فکر کرده است.

فالوور های اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی در آپدیت خود، قابلیتی را برای کاربران در نظر گرفته که شما می توانید فالوورهای خود را مرتب کنید، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت پس، با فالووان همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: چرا باید پیج شما در اینستاگرام دنبال شود؟ چگونه فالوور جذب کنیم؟

 

نحوه ترتیب فالوورها در اینستاگرام

اینستاگرام در قابلیت جدید خود این امکان را به کاربران داده است تا فالوور و فالوویینگ های خود را یا بر اساس تعامل یا حروف الفبا مرتب کنند! که برای برخی افراد ممکن است بسیار جذاب و کارآمد باشد.

اما این قابلیت چگونه کار می کند؟

هنگامی که شما به لیست فالوور یا فالوویینگ های خود بروید در قسمت بالایی آن لیست، آیکونی به نام sort by اضافه شده است که به شکل یک دایره ای است که دو فلش رفت و برگشت در آن وجود دارد.

با ضربه زدن روی این گزینه، شما می توانید فالوویینگ های خود را بر اساس قدیمی ترین یا جدید ترین، مرتب کنید.هنگامی که روی گزینه sort by میزنید، یک صفحه برای شما باز می شود که در آن سه گزینه وجود دارد.

Default: این گزینه، تمامی فالوور و فالویینگ های شما را به طور پیش فرض، یعنر بر اساس حروف الفبا مرتب می کند.

Date Followed: Latest: این گزینه آخرین کسانی را که فالو کرده اید یا آنها شما را فالو کرده اند نشان می دهد. به این معنی که، جدید ترین افرادی را که فالو کرده اید را، نشان می دهد.

Date Followed: Earliest: این گزینه افرادی را که اولین بار فالو کرده اید یا آنها شما را دنبال کرده اند نشان می دهد. به این معنی که، افرادی را که در قدیم فالو کرده اید را نشان می دهد.

فالوور های اینستاگرام

با انتخاب سه گزینه، شما می توانید فالوور یا فالویینگ های خود را بر اساس جدید یا قدیمی بودن، مرتب کنید. اما اگر قصد دارید که فالووینگ های خود را بر اساس تعامل مرتب کنید اوضاع کمی فرق می کند.

بهتر است بخوانید: 3 روش برای مخفی کردن فالوورهای خود در اینستاگرام

مرتب سازی فالویینگ های اینستاگرام بر اساس تعامل

هنگامی که شما روی لیست فالویینگ های خود بزنید، اینستاگرام به شما دو گزینه پیشنهاد می دهد که می توانید دنبال کنندگان خود را بر اساس بیشترین و کمترین تعامل، مرتب سازی کنید.

این دو گزینه شامل:

Least Interacted With: لیست فالویینگ هایی را می دهد، که شما کمترین تعامل را با آنها داشته اید.

Most Shown in Feed: این گزینه، لیست فالویینگ هایی را به شما نشان می دهد که شما با آنها بیشترین تعامل را داشته اید یا به عبارتی، پست های بیشتری را از آنها در فید خود دیده اید و دنبال کرده اید.

فالوور های اینستاگرام

در نتیجه شما به همین راحتی می توانید فالوویینگ های خود را بر اساس تعاملی که با آنها دارید سامان دهید، که این کار مزیت های خود را دارد.

در خصوص ترتیب فالوورهای اینستاگرام چندین نکته وجود دارد که گفتن آنها خالی از لطف نیست و باید بدانید.

اگر در اینستاگرام به عنوان صاحب یک کسب و کار فعالیت می کنید، قطعا برای دیده شدن باید تعامل پیج خود را بالا ببرید تا طبق الگوریتم اینستاگرام، راهی اکسپلور شوید. ما برای شما یک مقاله ای تهیه کرده ایم که با مطالعه آن می توانید تعامل پیج خود را افزایش دهید. پی برای مطالعه روی لینک زیر کلیک کنید(پی دی اف)

نکته ای در خصوص ترتیب فالوورهای اینستاگرام

1.اگر کمتر از 200 فالوور یا فالویینگ داشته باشید: ترتیب مرتب سازی بر اساس نام درج شده در پروفایل شماست نه نام کاربریتان! در صورتی که نمای در پروفایل خود ندارید، بر اساس آخریت لیست حروف الفبا مرتب سازی انجام می گیرد.

2.اگر بیشتر از 200 فالوور یا فالووینگ داشته باشید: مرتب سازی بر اساس تعاملی که داشته اید صورت می گیرد و می توانید پیج های محبوب خودتان را در ابتدای لیست ببینید.

در این مقاله، تمای نکاتی که در خصوص ترتیب فالوور و فالویینگ ها نیاز بود گفته شود به شما گفتیم، اما اگر باز هم سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همانطور که گفتیم، مرتب کردن لیست فالوور و فالویینگ های اینستاگرام می توانید به شما کمک کند تا پیج هایی که بیشترین تعامل را با آنها داشته اید را بشناسید و فالوورهای قدیمی خود را در بالای لیست نگه دارید تا دسترسی آسان تری با آنها داشته باشید.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مقاله پیشننهادی: مناسب ترین و مطمئن ترین وب سایت خرید فالوور اینستاگرام 1400

 

وبسایت فالووان، نزدیک به 10 سال است که، در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند و می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاه تری، اکانت خود را ارتقا دهید. شما با خرید فالوور واقعی فالووان یا خرید لایک و… می توانید با قیمت بسیار مناسبی در اینستاگرام با دیگر شبکه های پربازدید اجتماعی، تبلیغات انجام دهید و شاهد رشد و پیشرفت خود باشید. کافیست به ما اعتماد کنید.

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.