فالووان

ربات RANKER X

دریافت لینک از هزاران وب سایت معتبر با RankerX، بهترین نرم افزار SEO تا کنون.

چرا RankerX را انتخاب کنید؟

RankerX تمام ویژگی‌هایی را دارد که برای نمایش بهتر وب‌سایت‌ها، ویدیوهای خود نیاز دارید

 می تواند به شما در ایجاد کمپین در کمتر از 10 دقیقه کمک کند.
استراتژی های بازاریابی عالی
ویدئوهای یوتیوب
Powerup کسب و کار محلی
سریع و سبک. برای RankerX به یک کامپیوتر قدرتمند نیاز ندارید
برای کاربران جدید آسان است. قدرتمند برای کاربران پیشرفته
RankerX به ما کمک می کند تا به سطح جدیدی برویم. این به ما کمک می کند تقریباً در هر کلمه کلیدی که در آن رقابت می کنیم رتبه اول را کسب کنیم.”

RankerX چیست؟

RankerX یک نرم‌افزار یا نرم‌افزار خلبان خودکار بک لینک است که عمدتاً برای کمک به همه کسانی که به هر طریقی با SEO (بهینه‌سازی موتور جستجو) (بهینه‌سازی موتور جستجو) مرتبط هستند ایجاد شده است. این به سادگی محتوا و تلاش های بازاریابی اینترنتی را بهینه می کند. و این مشهود است زیرا این برنامه رتبه‌بندی سئو را بهبود می‌بخشد، به ایجاد استراتژی کمک می‌کند، وب‌سایت‌ها را حرفه‌ای‌تر و بدون دردسر فعال می‌کند و پروژه می‌دهد. علاوه بر این، استفاده از آن فوق العاده ساده است.

RankerX چگونه به سئو کمک می کند؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) عمل افزایش دید وب سایت شما با حفظ رتبه بندی آن در هنگام جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و دیگران است. به داشتن تقویت کننده ای فکر کنید که در کنار سئو کار می کند. افزایش دسترسی و ترافیک وب سایت یا صفحه خود را در نظر بگیرید. این دقیقاً همان چیزی است که هنگام خرید برنامه RankerX اتفاق می افتد.

 

 

 

به عبارت دیگر، RankerX یک تقویت کننده سئو است. با این حال، استفاده از آن به عنوان یک ابزار سئو ایمن تر و ساده تر است. همچنین بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این یکی از عالی ترین ابزارهای سئو است که با آن روبرو خواهید شد زیرا مدت زیادی است که وجود داشته است. و در حال حاضر کاملاً کارآمد بوده و هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

RankerX ممکن است برای انجام هر کار سئوی مورد نظر شما مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که هر متخصص سئو تایید می کند، عملیات سئو معمولاً زمان بر است، اما نتیجه به طور کلی ارزشمند است. در اینجا یک مرور کلی از عملیات سئو که توسط RankerX امکان پذیر شده است.

 

1.) اهداف با کیفیت بالا:

RankerX به طور قابل توجهی وضعیت ترافیک وب سایت یا صفحه وب شما را بهبود می بخشد. با این حال، دیدن افرادی که سعی در دستکاری تعداد این ترافیک با به دست آوردن بازدیدکنندگان جعلی دارند، بسیار معمولی است. آنها متوجه نمی شوند که این ممکن است در نهایت به وب سایت یا صفحه آنها آسیب برساند. آنها ممکن است بتوانند در آن زمان بر آن تأثیر بگذارند، اما این مدت طولانی نخواهد بود. با این حال، با RankerX، بازدیدهای واقعی را دریافت خواهید کرد که با تعداد ترافیک واقعی برابر است، زیرا این برنامه دارای پایگاه داده گسترده ای از پتانسیل های هدف است که برای وب سایت یا صفحه وب شما مورد نیاز است.

 

2.) استراتژی:

سفر SEO دشوار است زیرا به تعهد و ثبات بالایی نیاز دارد. به عنوان میل برای پیشی گرفتن از حریف، چنین فداکاری و پشتکار، تقاضا برای فکر کردن و برنامه ریزی را ایجاد می کند. از آنجایی که شما هرگز نمی دانید رقیب در حال انجام چه کاری است، نباید زمان قطعی وجود داشته باشد. نرم افزار RankerX با دانستن دقیق آنچه برای رسیدن به موفقیت در سئو لازم است زندگی را آسان تر می کند. RankerX به جای اینکه سر خود را در مورد نحوه مرور برخی از پیوندهای استراتژی ساختمان از پیش طراحی شده بخراشید، این آزادی را برای شما فراهم می کند. این کار باعث تسهیل و تسریع در انجام کار می شود.

 

3.) نمایه سازی:

همانطور که در بهینه سازی موتورهای جستجو شناخته شده است، نمایه سازی یک جزء مهم در رتبه بندی ارگانیک است. اگر مطمئن شوید که بک لینک(های) شما ایندکس شده اند کمک خواهد کرد. در غیر این صورت، چنین پیوندهایی از نظر هر موتور جستجو بی معنی خواهد بود. این یک تراژدی خواهد بود زیرا تمام هدف این رویه را نفی می کند. در شرایط نادر، پیوندها به طور خود به خود ایندکس می شوند. روش های متعددی برای ایندکس کردن لینک های شما وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. از طرف دیگر، RankerX تمام مشکلات را از بین می برد. RankerX شامل یک نمایه ساز است که می تواند به شما در ایندکس شدن لینک هایتان کمک کند. بهترین چیز این است که استفاده از این نمایه ساز کاملا رایگان است. این نمایه ساز RankerX وظایف مختلفی را انجام می دهد. جدا از نمایه سازی پیوندها، پروکسی ها را کنترل می کند و کمپین های مستقل زیادی را برای تنظیم سرعت نمایه سازی ایجاد می کند.

 

4.) ادغام شخص ثالث:

یک متخصص سئو اغلب با خدمات شخص ثالث در تماس است. این به این دلیل است که خدمات آنها معمولاً در دوره های نامنظم مورد نیاز است. RankerX با سایر ابزارهای SEO تفاوت دارد زیرا امکان ارتباط با ارائه دهندگان شخص ثالث را فراهم می کند. RankerX اهمیت این خدمات را تشخیص می دهد. آسان کردن فرآیند سئو تا حد امکان به مشتریان امکان می دهد با این خدمات شخص ثالث ارتباط برقرار کنند. این خدمات شخص ثالث عبارتند از Captcha، Indexing، Article Generating، Text Spinner و موارد دیگر. در اینجا خلاصه ای وجود دارد:

 

 

 

آنها شامل سازنده مقاله، جعل مقاله، ماشین محتوای SEO و موارد دیگر برای تولید مقاله هستند.

 

 

 

خدمات کپچا شامل آنتی کپچا، 2 کپچا و دی کپچا است که به چند مورد اشاره می شود.

 

 

 

آنها خدمات نمایه سازی مانند Link Indexer، Speedlink، Web 2.0 Indexer و غیره را ارائه می دهند.

 

چرخنده های متن مانند Word Ai، Spin rewriter و غیره.

RankerX چگونه کار می کند؟

یک برنامه برتر است. با توجه به اینکه دارای ویژگی های ارزشمندی است که هم برای علاقه مندان به سئو و هم برای متخصصان دیجیتال مفید است، باید پیش بینی شود. این نرم افزار SEO ایجاد برنامه های بک لینک را خودکار می کند. تعداد زیادی بک لینک با کیفیت بالا از دامنه های مختلف تولید می کند. بک لینک های ردیف 1 و ردیف 2 گنجانده شده است. پیوندهای سطح 1 آنهایی هستند که مستقیماً به صفحه یا وب سایت شما می روند. این بدان معناست که این وب سایت ها می توانند یک لینک به صفحات وب سایت یا دامنه اصلی شما ایجاد کنند. پیوندهای ردیف 2 فقط به پیوندهای ردیف 1 توجه می کنند. لینک های ردیف 1 به طور متوسط قدرت رتبه بندی بالاتری دارند و بر موقعیت وب سایت شما نسبت به سایرین تأثیر می گذارند.

 

 

 

RankerX با لیستی از وب سایت های قدرتمند برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت و ایمن برای کمک به رتبه بندی کمپین ها و ویدیوهای SEO و ایجاد لینک برای وب سایت های جدید طراحی شده است.

 

 

 

RankerX یک بسته نرم افزاری تجاری است. با این حال، همانطور که ممکن است در سایر برنامه های نرم افزاری مشاهده کنید، دارای قابلیت های خاصی است که نیازی به پول اضافی ندارد. علاوه بر این، چون به مصرف کنندگان خود اهمیت می دهد، قیمت آن بیش از حد نیست. به طور معمول، به مشترکان جدید 5 تا 7 روز رایگان داده می شود تا ارزش عضویت خود را قبل از پرداخت هزینه ارزیابی کنند.

دو طرح از RankerX در دسترس است: حق بیمه و مادام العمر.

 

بسته پریمیوم

طرح پریمیوم RankerX یک سرویس اشتراک ماهانه است. هزینه این اشتراک 49.99 دلار در ماه است و دارای مجموعه ای باورنکردنی از مزایا و ویژگی های یک ابزار SEO است.

 

استراتژی مادام العمر

این طرح یک فروشنده محبوب است زیرا مشتریان گاهی اوقات تصمیم می‌گیرند هزینه خدمات را به یکباره پرداخت کنند، زیرا می‌دانند که مجبور به پرداخت مجدد نخواهند بود. برنامه مادام العمر 999 دلار است و شامل دسترسی بی حد و حصر به قابلیت ها و مزایای نرم افزار RankerX است. شما فقط باید یک بار پرداخت کنید و آماده رفتن هستید. از نظر امکانات و مزایا، باندل آن نسبت به پریمیوم برتری دارد.

مزایای RankerX

 

 

RankerX یک ابزار فوق العاده برای افزایش اثربخشی تلاش های SEO شما است. گذشته از ویژگی های تاثیرگذاری بالا، برخی از مزایای استفاده از این نرم افزار سئو به شرح زیر است:

 

سازگاری وب سایت:

RankerX به عنوان یک برنامه با طیف وسیعی از وب سایت ها سازگار است. این کار از هر گونه مشکلی که ممکن است به دلیل پیوند دادن وب سایت شما به RankerX به عنوان کاربر محصول ایجاد شود، جلوگیری می کند. سایت شما به طور کامل با RankerX، خواه وردپرس، تامبلر، یا وبنود سازگار است و هر عملکردی را که نیاز دارید را به طور موثر انجام می دهد. به غیر از وب سایت های محبوب تر، برخی از آنها کمتر رایج هستند، مانند وب سایت های Edu و Gov.

 

 

 

 

 

 

این سایت ها برای برنامه RankerX نیز مناسب هستند. علاوه بر این، می توانید از این برنامه برای به دست آوردن اتصالات خود در وب سایت های پیشرفته مانند Vimeo، Harvard، Amazon، Eventbrite و بسیاری دیگر استفاده کنید. RankerX یک مزیت رقابتی بسیار مورد نیاز را برای شما فراهم می کند. در نتیجه، باید جزء ضروری عملیات سئوی شما باشد.

 

سازگاری دستگاه:

برنامه RankerX با کامپیوترهای ویندوز، لینوکس و حتی مک سازگار است. نیازی به نگرانی در مورد عملکرد RankerX در دستگاه های شما نیست. این کاملاً با رایانه سازگار است و هرگونه محدودیت سازگاری را حذف می کند.

 

 

 

هنگامی که از VPS یا سرور اختصاصی استفاده می کنید، می توانید با استفاده از دستگاه های تلفن همراه مانند تبلت، آیفون و آی پد به RankerX دسترسی پیدا کنید. سازگاری آن امکان تحرک را فراهم می کند. شما می توانید از این برنامه زمانی که در حال حرکت هستید استفاده کنید! این به شما این امکان را می دهد که وظایف خود را در اوقات فراغت خود انجام دهید. تنها چند نرم افزار می توانند چنین عملکرد برجسته ای را ادعا کنند. تنوع گسترده سازگاری دستگاه نشان می دهد که RankerX با سهولت در ذهن کاربرانش ایجاد شده است! بسیاری از برنامه‌ها مختص دستگاه یا محدود هستند، اما نه RankerX که مفهوم تنوع کاربر را تشخیص می‌دهد. این برای عصر دیجیتال ایده آل است زیرا چند پلتفرمی است.

 

ایمن و سریع:

استفاده از برنامه RankerX به شما احساس امنیت می دهد. همانطور که وب سایت خود را به برنامه پیوند می دهید، ممکن است مطمئن باشید که اطلاعات وب سایت شما ایمن است. همچنین ممکن است از امنیت حساب RankerX خود اطمینان داشته باشید زیرا این برنامه سخت کار می کند تا هر کاربر را از نفوذ خارجی در امان نگه دارد.

 

 

 

عامل دیگری که اکثر کاربران نرم افزار به آن توجه می کنند سرعت است. علاوه بر این، سئو می‌تواند زمان‌بر باشد و زمان همیشه اهمیت دارد. این برنامه علیرغم داشتن بسیاری از ویژگی‌های «بار»، نسبتاً سریع است و تضمین می‌کند که کار خود را به موقع به پایان می‌رسانید. این از آن دسته برنامه هایی نیست که به طور تصادفی خراب می شود و کاربران را ناامید و عصبانی می کند.

 

 

 

بسیاری از برنامه ها از عملکردهای مختلف RankerX کوتاهی می کنند. با این حال، این برنامه ها مستعد خرابی هستند. ممکن است مطمئن باشید که استفاده از RankerX تعادل ایده آلی از سرعت و حریم خصوصی را برای شما فراهم می کند.

 

موفقیت بالای ارسال:

RankerX درصد موفقیت بالایی در ارسال وب سایت دارد. به سرعت سایت های ممتاز کاربر را تولید می کند و محتوا را با بک لینک به سایت شما آپلود می کند. این کار را با سادگی معقول و تنها با چند خط کد انجام می دهد. در نتیجه، در مقایسه با میزان موفقیت سایر راه حل های سئو، RankerX عملکرد تحسین برانگیزی دارد. همچنین یک لیست ایمیل گسترده برای ایجاد پروفایل برای مشتریان خود در بسیاری از وب سایت ها ارائه می دهد.

 

افکار نهایی

نه تنها مردم برنامه RankerX را آزمایش کرده و به آن اعتماد کرده اند، بلکه آژانس های سئو پیشرو نیز به آن اعتماد کرده اند. این مشاغل از RankerX برای دستیابی به اثرات و نتایج گسترده در طول زمان استفاده کرده اند. RankerX سئو دوستانه است، با یک رابط کاربری تمیز و ساده. استفاده از آن ساده است و ممکن است حتی متخصصان سئو بی تجربه از آن استفاده کنند. از آنجا که نتیجه محور است، ناوبری سریع و بدون دردسر در اطراف RankerX یکی از مواردی است که باید مراقب آن باشید. به طور کلی، RankerX بهینه سازی SEO را به اساسی ترین راه ها ارائه می دهد و استرس را برای کسانی که از نرم افزار استفاده می کنند کاهش می دهد.

 

 

 

 

 

اگر در دستیابی به خروجی سئوی مطلوب در وب سایت یا صفحه وب خود با مشکل مواجه هستید، یا اگر نیاز به کشف راه حل ساده تری دارید که با این وجود نتایج سئو مورد نیاز را ایجاد می کند، RankerX ارزش بررسی را دارد. RankerX ممکن است امتیاز شما را از 0٪ به 100٪ افزایش دهد و این برنامه مظهر اصطلاح “مرتبط” است.

 

 

 

علاوه بر تمام موارد ذکر شده در بالا، این برنامه یک سیستم پشتیبانی عملی را ارائه می دهد که آماده است تا به مشتریان خود در هر مشکلی که ممکن است تجربه کنند کمک کند. این به ویژه برای تازه واردانی که ممکن است از طریق این روش راهنمایی شوند مفید است. حتی کاربران مسن تر این برنامه و غیره نیز از این ویژگی قدردانی خواهند کرد زیرا به آنها اجازه می دهد پس از یک اتفاق ناگوار به راحتی راه بازگشت را پیدا کنند. RankerX مکان زیبایی برای شروع است، چه بخواهید نتایج سئوی خود را ارتقا دهید، که هدف هر علاقه مندان به سئو است، یا اگر می خواهید از روش ساده تری برای دستیابی به اهداف سئو خود استفاده کنید. اما، مانند هر چیز دیگری، انتخاب کاملاً با شماست.