زمانی که هر فرد در اینستاگرام یک صفحه در اینستاگرام دارد داشتن یک صفحه منحصربه فرد در اینستاگرام خوشایند و مطلوب تر است.داشتن یک لوگوی اسنتاگرام برای پیج اینستاگرام خودمیتواند این منحصر به فرد بودن را به شما بدهد.آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه لوگوی اینستاگرام را شفاف کنیم؟ پس دیگر تعجب نکنید. در این مقاله نحوه دریافت لوگو اینستاگرام و تبدیل آن به فرمت.PNG و شفاف سازی آن را ذکر خواهیم کرد. و یک خبر خوب دیگر وجود دارد! می توانید از این روش برای هر لوگوی دیگری که می خواهید شفاف سازی کنید استفاده کنید. برای همه لوگوها کار می کند

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چگونه لوگوی اینستاگرام را شفاف کنیم؟

 فایل a.PNG چیست؟

فرض کنید در حین مرور اینترنت، لوگویی با پس زمینه شفاف دیده اید. چنین لوگوهایی دارای نوع تصویر متفاوتی هستند. آنها پسوند فایل “.png” دارند. لوگوهای اینستاگرام که پس‌زمینه شفاف ندارند معمولاً با فرمت «jpeg.» هستند. شما باید آنها را به فرمت “.png” تبدیل کنید. امکان افزودن پسوند “.png” بر روی تصاویر دیگر (بدون پس‌زمینه) وجود دارد. راه های مختلفی برای شفاف سازی پس زمینه لوگوی اینستاگرام وجود دارد. شما باید روشی را با توجه به پس زمینه و نوع پسوند فایل انتخاب کنید.

اینستاگرام

چگونه پس زمینه لوگوی اینستاگرام را با استفاده از فتوشاپ شفاف کنیم

Adobe Photoshop مناسب ترین برای این عمل است. این امکان ویرایش هر نوع لوگویی را که با آن روبرو می شوید آسان می کند. به لطف نسخه آزمایشی آن، می توانید حدود 30 روز به این برنامه به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. اولین کاری که باید بعد از دانلود فتوشاپ انجام دهید این است که شروع به اجرای آن کنید و لوگوی اینستاگرام را داخل آن بیندازید. بارگذاری یک لوگو با پسوند عکس در فتوشاپ به “فایل” بروید و روی “باز کردن” در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید و لوگوی اینستاگرام (یا لوگویی که می خواهید روی آن کار کنید) را انتخاب کنید تا آن را احضار کنید. به جای انجام این کار، می توانید به سادگی فایل را در فضای کاری فتوشاپ بکشید و رها کنید. شما همچنین می توانید این پست را لایک کنید:

روش اول:

شفاف کردن پس‌زمینه لوگو اینستاگرام راحت‌تر است زیرا پشت لوگو، پس‌زمینه سفید وجود دارد. اگر پس زمینه شما سیاه است، احتمالاً آن چیزی نیست که دنبال آن هستید. آن را روی تنظیمات پیش فرض قرار دهید. بیایید ابتدا با آن شروع کنیم. هنگامی که تصویر را در فتوشاپ آپلود می کنید، در سمت چپ پایین، متوجه بخش جدیدی به نام “لایه” خواهید شد. در زیر این بخش، وکتور یا نمادی از تصویر خود را خواهید دید. بر روی تصویر کوچک کلیک راست کرده و گزینه Rasterize Layer را انتخاب کنید. این مرحله برای ویرایش تصویر شما بسیار حیاتی است، زیرا فتوشاپ به شما اجازه نمی‌دهد بدون انتخاب اول، تغییراتی در تصویر خود ایجاد کنید. حال به خاطر داشته باشید که بدون انتخاب گزینه لایه شطرنجی، همچنان می‌توانید معیارهای اصلی مانند کنتراست، اشباع و غیره را تنظیم کنید. اما برای تغییرات مهم‌تر مانند پاک کردن پس‌زمینه، ابتدا باید گزینه لایه شطرنجی را انتخاب کنید. هنگامی که روی “Rasterize Layer” کلیک کردید، باید روی “Tools” که در سمت چپ ظاهر می شود کلیک کنید و سپس “Magic Wand Tool” را انتخاب کنید.

ابزار جادویی عصای جادویی به شما امکان می دهد مناطقی را که می خواهید پاک کنید انتخاب کنید. پس زمینه را با دقت انتخاب کنید و سپس دکمه Backspace را روی صفحه کلید خود فشار دهید. وایلا! پس زمینه شما اکنون پاک شده و شفاف به نظر می رسد. برای تصاویر پیچیده تر، ممکن است لازم باشد چندین بار از ابزار عصای جادویی استفاده کنید. پس از اطمینان از اینکه تمام کار شما در حالت نهایی است، زمان آن است که آنچه را که آماده کرده اید ذخیره کنید. برای ذخیره کار خود، این مسیر را دنبال کنید: File > Save As > Format (گزینه PNG را در اینجا انتخاب کنید)، سپس می توانید یک لوگوی اینستاگرام با پس زمینه شفاف داشته باشید.

اینستاگرام

روش دوم:

اکثر لوگوهای اینستاگرام دارای پس‌زمینه سفید هستند، اما اگر لوگوی شما رنگ‌های متفاوتی دارد، می‌توانید به جای ابزار جادویی از «ابزار انتخاب سریع» استفاده کنید. این ابزار به شما اجازه می دهد تا در زمینه های مختلف تغییراتی ایجاد کنید. برای بزرگتر یا کوچکتر کردن مکان نما، پس از انتخاب ابزار روی صفحه کلیک راست کرده و اندازه را تنظیم کنید. این تنظیم به ویژه برای کار در مناطق کوچکتر مفید است.

پس از انتخاب دقیق پس زمینه، می توانید با فشار دادن دکمه بک اسپیس آن را پاک کنید و در صورت لزوم این کار را تکرار کنید.

پس از پاک کردن پس زمینه، می توانید لوگو را ذخیره و استفاده کنید. روش سوم اگر از نتایج ابزارهای قبلی راضی نیستید، باید مرزهای تمام قسمت‌های پس‌زمینه را ترسیم کنید و با استفاده از ابزار Pen Tool از قسمت Tools، پس‌زمینه را از لوگوی اینستاگرام جدا کنید.

پس از اتمام فرآیند پوشش، دکمه های CTRL و Enter را به طور همزمان فشار دهید. این عمل به طور کامل پس زمینه را از لوگو جدا می کند. سپس دکمه بک اسپیس را فشار دهید و پس زمینه را پاک کنید. فایل خود را ذخیره کنید و لوگوی اینستاگرام رایگان پس زمینه خود را خواهید داشت. چگونه لوگوی اینستاگرام را شفاف کنیم بعد از اینکه با موفقیت از پس زمینه لوگو خلاص شدید، زمان شفاف سازی آن فرا رسیده است. می توانید کدورت لوگوهای خود را تغییر دهید و با برنامه های مختلف آنها را به دلخواه شفاف کنید.

ما حتی یک ابزار ویرایش آنلاین را نیز گنجانده ایم. آنها را بررسی کنید. با استفاده از فتوشاپ، لوگو را روی فضای کاری فتوشاپ بکشید و رها کنید و تنظیمات Opacity را پیدا کنید که بالای بخش لایه در پایین سمت چپ است. سپس کدورت را تا حدی که می خواهید شفاف باشد تنظیم کنید. پس از دریافت سطح شفافیت رضایت بخش، می توانید فایل را در این مسیر ذخیره کنید: File> Save As> Format (گزینه PNG را در اینجا انتخاب کنید). به این ترتیب می توانید یک لوگوی نیمه مات اینستاگرام داشته باشید

پس از اتمام مراحل، روی دکمه دانلود در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید. از آنجایی که برنامه شفافیت را در کار شما تشخیص می دهد، پسوند “.png” را به عنوان فرمت فایل پیشنهاد می کند. اگر نمی توانید این افزونه را در پیشنهاد مشاهده کنید، به صورت دستی گزینه PNG را انتخاب کرده و فرآیند دانلود را تکمیل کنید.

اینستاگرام

 سوالات متداول:

 در مورد شفاف سازی لوگوی اینستاگرام آیا این روش ها می توانند برای لوگوهای دیگر هم کار کنند؟

بله روش هایی که گفتیم برای سایر لوگوها هم معتبر است.

 آیا می توانم لوگوی اینستاگرام را بدون فتوشاپ شفاف کنم؟

اگرچه استفاده از فتوشاپ همیشه بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت، اما اگر نمی توانید آن را دانلود کنید، توصیه می کنیم از برنامه ثالث استفاده کنید.

آیا شفاف کردن لوگوی اینستاگرام سخت است؟

نه، کار بر روی لوگوها و شفاف سازی آنها بسیار آسان است.

نتیجه گیری در مورد شفاف سازی لوگو اینستاگرام:

در این مقاله نحوه شفاف سازی لوگو اینستاگرام را توضیح دادیم. ما بیش از یک روش را نشان دادیم و شما می توانید این روش ها را برای سایر لوگوها نیز اعمال کنید. برای نتایج بهتر، دانلود Adobe Photoshop را به شدت توصیه می کنیم.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان و همچنین ارسال انبوه دایرکت برای مخاطبان هدفتان جهت ارتقا پیج شما. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مقاله های دیگر:

اسکرین شات از استوری های اینستاگرام: آیا اینستاگرام به کاربر اطلاع می دهد

ایده هایی جالب درباره هایلایت اینستاگرام

نحوه ویرایش استوری های اینستاگرام (و هایلایت ها)

ریلز اینستاگرام چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟(کاربرد و قابلیت ها)

استوری تلینگ اینستاگرام چیست ؟