فالووان

رتبه بندی موتور جستجوی GSA

با GSA Search Engine Ranker دیگر هرگز مجبور نخواهید شد به بک لینک ها اهمیت دهید. این نرم افزار 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برای شما بک لینک می سازد. برخلاف سایر ابزارهای سئو، برای گذاشتن بک لینک نیازی به پایگاه داده ای از وب سایت های از پیش غربال شده ندارد. پس از پیکربندی پروژه شما، GSA SER به طور خودکار وب سایت های جدید را برای شما تعیین می کند، حساب ها را ثبت می کند و محتوا/پیوندهای شما را بدون هیچ گونه مداخله ای ارسال می کند.

وب سایت خود را رتبه بندی کنید

همه می توانند با نرم افزار ما رتبه وب سایت خود را بهبود بخشند. تا زمانی که شما استراتژی سئو را دارید، ما ابزار آن را داریم. ذهن و خلاقیت شما تنها محدودیت است. هر تعداد پروژه را به طور همزمان اجرا کنید و به GSA Search Engine Ranker اجازه دهید بقیه پروژه ها را مدیریت کند.

search engine ranker فالووان

بک لینک های خود را مرور کنید

بک لینک های ایجاد شده خود را پیگیری کنید – آمار ایجاد کنید، پیوندهای ایجاد شده را با معیارهای جدید تأیید یا به روز کنید. حتی می توانید از نرم افزار بخواهید پیوندهای ایجاد شده قبلی را به طور خودکار حذف کند (ورود، ویرایش و حذف پست).

live backlinks فالووان

آمار بک لینک

پروفایل بک لینک خود را در نمودارها و نمودارها بررسی کنید. از این ابزارها برای پیگیری استراتژی کلی سئوی خود استفاده کنید.

statistic graph فالووان

پروژه خود را تعریف کنید

هنگامی که پلتفرم‌هایی را که می‌خواهید پیوندها را در آن قرار دهید انتخاب کردید، می‌توانید داده‌های مهم پروژه خود مانند متن‌های لنگر، کلمات کلیدی، توضیحات و موارد دیگر را پر کنید. پس از اتمام، تقریباً آماده شروع هستید.

project input فالووان

گزینه های پروژه

هر پروژه را می توان برای رفع نیازهای بک لینک شما پیکربندی کرد. از راه‌اندازی سرویس CAPTCHA سفارشی گرفته تا رفتار قرار دادن پیوند، شما کنترل کاملی دارید – همیشه.

project options فالووان

فیلترهای پروژه

انتخاب استراتژی سئوی مناسب بسیار مهم است و به همین دلیل است که فیلترهای باکیفیت زیادی قرار داده ایم که به نرم افزار اجازه می دهد بک لینک هایی را در وب سایت هایی که واقعا ارزشش را دارند بگذارد. فیلترها به شما این امکان را می‌دهند که کشورهایی را که می‌توان لینک‌ها در آن قرار داد، زبانی که سایت باید داشته باشد یا رتبه‌بندی آن را تعیین کنید.

project filters فالووان

مدیر محتوای مقاله

محتوا پادشاه است و شما می توانید تمام نیازهای محتوای خود را با مدیر مقاله تعریف کنید. این گزینه را انتخاب کنید که به برنامه اجازه می دهد در وب برای مقالات جستجو کند یا از ابزارهای خارجی دیگر مانند GSA Content Generator برای تولید محتوا برای شما استفاده کند.

article manager فالووان

راه اندازی اسپینر

بسیاری از خدمات اسپینینگ یکپارچه هستند (API های مورد نیاز) و همچنین یک اسپینر داخلی گنجانده شده است که می تواند برای منحصر به فرد کردن محتوای شما استفاده شود.

spinner setup فالووان

راه اندازی ایمیل

ایمیل های آماده را وارد کنید و اجازه دهید برنامه با آنها حساب ایجاد کند، پیوندها را تأیید کند و شروع به ارسال کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ایمیل جدید تنظیم کنید و حتی می توان آن را خودکار کرد.

email setup فالووان

دسترسی به API خارجی

شما می توانید به رایج ترین API ها مانند خدمات CAPTCHA، خدمات فهرست بندی یا چرخش و حتی API های بررسی رتبه دسترسی داشته باشید. شما می توانید همه چیز را برای مطابقت با نیازهای خود در هر سطح پروژه کنترل کنید.

فالووان

شامل Proxy Scraper

پروکسی ها به دلیل خوبی در SEO استفاده می شوند – ناشناس ماندن. گزینه های پراکسی به شما امکان می دهند پراکسی های پولی خود را وارد کنید یا به سادگی به برنامه اجازه دهید پراکسی های خود را از هزاران منبع پراکسی عمومی شامل شود.

فالووان

راه اندازی پروکسی جهانی

تنظیمات پراکسی خود را دقیق تنظیم کنید و مشخص کنید که کجا و چه نوع از پراکسی ها استفاده کنید. این برنامه حتی می‌تواند پروژه‌ها را متوقف یا مجدداً راه‌اندازی کند، زمانی که یک پروکسی خوب یا بد را ببیند.

فالووان

خدمات CAPTCHA تصویر

CAPTCHA ها تصاویری با اعداد و کاراکترهایی هستند که معمولاً توسط وب سایت ها در طول فرآیند ثبت نام مورد نیاز است. کپچاها را می توان توسط انسان به صورت دستی حل کرد، اما اجازه دادن به یک نرم افزار به CAPTCHA یا یک سرویس CAPTCHA شخص ثالث آسان تر است. شما می توانید از بین بیش از 30 سرویس مختلف CAPTCHA انتخاب کنید و همچنین ترتیبی را که باید حل شود ترتیب دهید.

image captcha setup فالووان

متن سوالات CAPTCHA

حتی با وجود اینکه این برنامه دارای پایگاه داده ای از هزاران سؤال متنی از پیش پر شده است، می توانید سرویس های متنی اضافی CAPTCHA را تعریف کنید تا به آنها اجازه دهید به طور خودکار به سؤالات پاسخ دهند. شما همچنین می توانید سوالات را ضبط کرده و خودتان به آنها پاسخ دهید تا نرم افزار دفعه بعد که همان سوال را می بیند، پاسخ را بداند.

فالووان

خدمات نمایه سازی

یک بک لینک تنها زمانی ارزش دارد که توسط موتورهای جستجو دیده و ایندکس شود. خدمات نمایه سازی زیادی برای انتخاب وجود دارد یا می توانید به سادگی از یک نرم افزار نمایه سازی مانند آنچه ما ارائه می دهیم استفاده کنید. استفاده از نمایه ساز خارجی الزامی نیست زیرا پیوندها می توانند به طور طبیعی ایندکس شوند، اما ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشند.

فالووان

فیلتر لیست سیاه جهانی

اطمینان حاصل کنید که لینک های شما در سایت های آلوده به بدافزار یا سایت هایی با شهرت بد قرار نگرفته اند. فیلتر جهانی در بازه زمانی مورد نظر شما به روز می شود و بررسی می کند که وب سایتی که برای آن بک لینک ارسال می کنید، در لیست سیاه نباشد.

filter lists فالووان

تنظیمات پیشرفته

هنوز از همه گزینه ها و تنظیمات راضی نیستید؟ راحت تر تنظیمات را با گزینه های پیشرفته انجام دهید، جایی که می توانید تقریباً هر کاری را که نرم افزار انجام می دهد تغییر دهید. حتی با زبان اسکریپت مخصوص به خود همراه است که می توانید از آن برای کدنویسی پلتفرم های خود استفاده کنید.

advanced settings فالووان

استودیو Footprint

به راحتی ردپای جدیدی را پیدا کنید که نرم افزار هنگام جستجوی وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو از آنها استفاده می کند. این برنامه به طور خودکار سایت های شناخته شده را از همان نوع تجزیه و تحلیل می کند و ردپای پیدا شده جدید احتمالی را ارائه می دهد.

footprint studio فالووان

چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید

پشتیبانی درجه یک

ما تقریبا تمام روز در کنار شما هستیم. فقط از طریق ایمیل یا فرم تماس صفحه وب ما با ما تماس بگیرید. ما یک جامعه بزرگ داریم که حتی اگر در خواب باشیم به شما کمک می کند.

مجوز مادام العمر

بدون هزینه های پنهان یا پرداخت های برنامه ریزی شده.

به روز رسانی رایگان

همه به روز رسانی ها رایگان هستند. هیچ هزینه اضافی برای به روز رسانی هرگز دوباره. یک بار خرید کنید و برای همیشه از آن استفاده کنید.

سیستم عامل ویندوز

روی هر سیستم عامل ویندوز، VPS کار می کند. مشتریان MAC/Linux از آن با Parallels، Wine یا در VM استفاده می کنند.

به روز رسانی های منظم

چندین به روز رسانی در هر ماه وجود دارد و پیشنهادات جدید در هر زمان مورد استقبال قرار می گیرد.

ویژگی های جدید

به روز رسانی نه تنها با رفع اشکال، بلکه تقریباً همیشه با ویژگی های جدید همراه است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.