باید چی کرد که قابلیت اینستاگرام برام فعال شه؟

 

قابلیت اینستاگرام
flw1.ir 

اخیرا با افارادی زیادی مواجه شدم که از این موضوع رنج می برند که چرا قابلیت های جدید اینستاگرام مثل: تی وی   موسیقی و…

هنوز برایشان فعال نشده است به همین خاطر در این پست قصد دارم یک سری راهکار ارائه بدم برای این دوستان که بتونن مشکلشون رو حل بکنند.

خب یک سری قابلیت ها مثل IGTV  به گفته خود اینستاگرام به مرور برای همه افراد فعال می شوند و نداشتن تی وی نمی توانند لزوما به خاطر مشکل اینستاگرام شما باشد عمده مشکلی که وجود دارد یک سری قابلیت های استوری مثل گیف, موسیقی و…

1.ابتدا مطمئن بشید که اینستاگرامشون رو از طریق یکی  از استورهای رسمی به آخرین نسخه آپدیت کردید و برای اطمینان بیشتر یکبار از اکانتتون  خارج بشید و دوباره وارد بشید یا حتی برای مطمئن شدن یکبار به طور کامل اینستاگرامتون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

2.اگر راهکار قبلی اثر بخش نبود وارد setting اینستاگرامتون بشید و از بخش Report a problem مشکل خودتون رو مطرح کنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمونید.که البته ممکنه این راهکار هم اثربخش نباشه ولی حتما انجام بدید راهکار سوم اثربخش خواهد بود اما بصورت موقتی.

3.این راهکار به احتمال زیاد برای همه شما اثر بخش خواهد بود, اینستاگرامتون رو به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید , سپس وارد بخش استوری بشید, یک عکس یا ویدئو بگیرید سپس بدون اینکه وارد بخش استیکرها بشید , گوشیتون رو روی حالت Airplane قرار بدهید.

استوری , اینستاگرام استیکر
flw1.ir

چند نکته برای قابلیت اینستاگرام در مورد private :

1.اگر یک پروفایل private در زیر یک پست شخصی را منشن کند که در فالوورهایش نیست, منشن برای شخص مورد نظر اطلاع رسشانی نمیشود یعنی در قسمت نوتیفیکشن ها برایش اعلانی نمی آید.

2. اگر یک پروفایل private در زیر پست یک صفحه عمومی کامنتی بگذارد , کامنت او برای همه قابل نمایش است حتی کسانی که در فالوورهایش نباشند.

3. اگر یک پروفایل private یک پست را در یک گروه دایرکت ارسال کند فقط کسامی که در فالوورهای او باشند می توانند کامنت ها و منش های آن پست را ببینند.

چطور کامنت های بد را در اینستاگرام کنترل کنیم؟

کامکنت , اینستاگرام
flw1.ir

خب همونطور میدونید یکی از مهم ترین چالش ها برای صفحه های برند ها واشخاص در اینستاگرام مدیریت و کنترل کامنت هایی است که شامل ناسزا و با بی احترامی است , طبیعتا مدیریت و کنترل همه این کامنت ها به صورت دستی یک کار منطقی و اصولی نیست در ادامه روشی رو با هم بررسی می کنیم که با اون روش میتونید این کار رو بصورت اتوماتیک انجام دهید.

در این روش که باهم بررسیث می کنیم شما می تونید یک سری کلمه کلیدی به اینستاگرام بدید تا هر زمان شخصی کامنتی حاوی اون کلمه زیر پست های شما قرار دارد اون کامنت ها برای کسی نمایش داده نشه و با این روش از شر اکثر این کامنت ها خلاصمیشین.

1.وارد صفحه پروفایلتون بشید و با لمس گزینه مشخص شده وارد تنظیمات اینستاگرام بشید,

پروفایل, اینستاگرام , تنظیمات
flw1.ir

مرحله دوم :

تنظیمات , اینستاگرام
flw1.ir

مرحله سوم: 

اینستاگرام,
flw1.ir

مرحله چهارم : 

اینستاگرام الگو
flw1.ir

مرحله پنجم: 

اینستاگرام, کامنت
flw1.ir

مرحله ششم: 

اینستاگرام , بلاک
flw1.ir

مرحله هفتم : 

اینستاگرام
flw1.ir

دقت داشته باشید که هر دو حالت شخص مورد متوجه این موضوع نمی شود و کامنتش را قرار می دهد ولی کامنت او فقط در اکانت خودش قابل مشاهده است و شما و یا دیگران نمی توانید آن کامنت را ببینید به همین راحتی میتونید از شر تعداد زیادی از کامنت های بد در اینستاگرام خلاص شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *