چگونه فالوور واقعی دریافت کنیم (بصورت رایگان)

 

همه چیز از ساختن یه پیج اینستاگرامی شروع میشود. امروزه هر کس برای خود صفحه شخصی خود را در اینستاگرام فعال کرده و در آن فعالیت می کند. اما مسئله از جایی شروع میشود که بخواهید یک پیج اینستاگرامی تاثیر گذار (influencering & personal branding) یا تجاری برای به تحقق رسیدن اهدافمان داشته باشید. چه بخواهید کسب و کارتان را در اینستاگرام برند سازی کنید یا چه بخواهید برند شخصی (پرسونال برندینگ) داشته باشید و بتوانید از اینستاگرام نتیجه مطلوب راه دریافت کنید قطعا نیازمند به تخصص و فعالیت های هوشمندانه و تکینیک های مخصوص خواهید داشت.

موبایل, mobail, facebook ,instagram ,فیسبوک

فالو وان، مرجع بهینه ترین خدمات دیجیتال و اینستاگرام

فعالیت پیجتو زیاد کن پیشرفتشو ببین!

لازمه پیشرفت هر پیجی افزایش نرخ تعامل و جذب فالوور های هدف میباشد. این امر با فالو و آنفالو، لایک و کامنت و بازدید استوری انبوه بصورت منظم در کل 24 ساعت روز و 30 روز ماه می باشد. همچنین دنبال کردن 12 هشتگ مرتبط با پیج و جذب فالوور های رقیب (هدف شما) نتیجه مطلوبی رو حاصل میکند اما دو مشکل بر سر راه شما می باشد. اول اینکه؛ همانطور که میدانید از اردیبهشت سال 99 (may2020) پهنای باند اینستاگرام  (مصرف اینترنت) دو برابر شده است و حجم بسته اینترنت زیادی در ماه استفاده میشود و هزینه بالایی برای کاربران به وجود می آورد. دوم آنکه؛ زمان بر بودن و ممتند بود آن؛ همانطور که یمدانید فعالیت شما در اینستاگرام  باید ممتد بوده و در طول یک ماه باید پیوسته باشد حتی اگر یک روز وقفه ایجاد شود اینستاگرام به شما لقب spam داده و فعالیت شما به نتیجه نخواهد رسید.

راهکار: تیم برنامه نویسی فالو وان همواره در صدد آسایش و بهینه شدن رشد پیج شما بوده و رباتی برای پیج شما در نظر گرفته است که کل 365 روز سال بدون کوتاه ترین وقفه با الگوریتمی بر گرفته از هوش مصنوعی رشد پیج شما را تضمین می کند. این ربات با استفاده هشتگ ، جامعه ی هدف شما، پیج شما را بدون ذره ای مصرف اینترنت مدیریت می کند.
مشاهده ربات

 

انگشت مشتریاتو بزار روی دکمه فالو

در علم روانشناسی اصلی وجود داره به نام اصل ثبات اجتماعی. این اصل ثابت کرده که مردم کاری رو انجام میدن که ببینن افراد زیادی اون همون کار رو کردند! درباره این اصل در مقاله های بعدی بیشتر توضیح میدم. حالا این اصل در دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی داره و وقتی مخاطب شما ببینه که تعداد زیادی از افراد شما رو دنبال میکنند و شما رو لایک یا کامنت میزارن قطعا به دنبال کردن شما ترغیب شده و به شما اعتماد میکنند.

همانطور که میدونید و در علم روانشناسی ثابت شده اعتماد اولیه مشتریان شما به تعداد بالای عدد فالوور و لایک شما می باشد.
برای مثال تصور کنید شما به شهر غریبی سفر کرده اید. اکنون برای صرف ناهار با دو رستوران کاملا مشابه در کنار یکدیگر مواجه می شوید. در جلوی رستوران اول مشتریان زیادی در صف هستند در حالی که رستوران دوم بسیار خلوت بوده و فقط خدمه و پرسونل رستوران حضور دارند. حال شما کدام یک را انتخاب میکنید؟!
تعداد فالوور های شما نشان دهنده همان صف طولانی مشتریان جلوی رستوران می باشد و این اعتبار پیج کسب و کار شماست. و همانطور که حتما می دانید تعداد فالوور ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام بعد از رسیده به ده هزار نفر حرف k در پروفایل شما ظاهر خواهد شد.
پیشنهاد ما برای شروع فعالیت حرفه ای هر پیج با تعداد حداقل 10k می باشد.
شما می توانید با دریافت محصولات فالوور با کیفیت، لایک، ویو … در سریع ترین زمان ممکن ؛ فعالیت حرفه ای خود را با فالوور های ایرانی شروع کنید.

پول , mony

بزار بهت اعتماد کنن!

اعتماد التماسی نیست. باید جلبش کنی. با داشتن تعداد بالای فالوور و لایک و ویو اونم تو زمان کم و سرعت بالا و داشتن محتوای مفید رایگان به مخاطبات حسن نیتتو میرسونی. براشون مشاوره رایگان بزار و اونارو به اهدافشون برسون. خودت هم میتونی برای مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ به سایت ما بیای و پیجتو بترکونی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *