در اینستاگرام چطور کامنت و رتبه بندی کنم؟

اینستاگرام, کامنت ها

Flw1.irهمونطور که احتمالا به چشمتون خورده اینستاگرام در آپدیت جدید خودش روش جدیدی برای رتبه بندی کامنت ها اضافه کرده و کامنت ها به روش سابق که بر اساس  زمان بود رده بندی نمی شوند یعنی کامنتی که جدید تره بالاتر قرار نمیگیره و الگوریتم خاصی بر رده بندی اونها حاکمه که در ادامه اون رو بررسی می کنیم.

در روش جدید رتبه بندی,  کامنت هایی که از نظر اینستاگرام امتیاز بالاتری دریافت کنند در رده های بالاتر قرار می گیرند, پس در نتیجه قرار دادن کامنت هم به نوعی به روشی برای بیشتر دیده شدن تبدیل میشه به شرطی که اصول رتبه بندی کامنت ها رو به خوبی شناخته باشیم.

البته هنوز روش رتبه بندی اینستاگرام به طور کامل فاش نشده و هنوز کسی به طور دقیق روش این رتبه بندی رو نمیدونه اما تئوری های نزدیک به اون چیزی که واقعا در حال رخ دادن هست وجود دارند که لبته مهم ترین اونها که تقریبا ثابت شده هست تعداد لایک های کامنت ها هستند و کامنتی که تعداد لایک بیشتری دریافت کنه احتمال اینکه در رتبه بالاتری قرار بگیره و افزایش میده.

تعدادی از این تئوری ها ک در بلاگ    iconosquareمنتشر شده به شرح زیر هستند:

1.کامنت هایی که توسط افرادی با تعداد فالوور بالا قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

2.کامنت هایی که توسط پر تعامل ترین دنبال کنندگان اون صفحه قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

3.کامنت هایی که ارتباط بیشتری یا اون پست خاص باشند (متنشان مرتبط باشد, دارای منشن, ایموجی نباشند) امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

البته تمام اینها تئوری هستند اما تئوری هایی که خیلی به واقعیت نزدیک هستند و با رعایت این نکات می تونید در کامنت ها رتبه بالاتری دریافت کنید, قرار دادن کامنت های با رتبه بالا برای پیج های با دنبال کننده بالا ب زودی به یکی از روش های دیده شدن تبدیل خواهد شد, پس با پیشرو بودن در این عرصه می تونید سهم بیشتری از بینندگان دریافت کنید.

مدیریت, اینستاگرام , کامنت ها
flw1.ir

ونکته بعدی نحوه مدیرت کامنت ها در اینستاگرام چیست؟

خب همونطور که می دونید کامنت هم یکی از انواع تعاملات در اینستاگرام می باشد و همچنین می دونید که هر چه نرخ تعاملات در پست ها و صفحه ما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد دنبال کننده های وفادار تری خواهیم داشت و همچنین با افزایش میزان تعامل میزان نمایش پست ها نیز در اینستاگرام افزایش می یابد.

خب قطعا همه ما انسان هت وقتی با شخص و یا مجموعه ای تعامل می کنیم انتظار تعامل متقابل از شخص یا مجموعه مورد نظر خواهیم داشت و در صورت دریافت نکردن تعامل متقابل از وی به مرور زمان ویا به سرعت سعی می کنیم که تعاملمون رو با شخص و یا مجموعه مورد نظر کمتر کنیم . پس در نتیجه پاسخ دادن به تعاملات باید یکی از برنامه های ما در شبکه های اجتماعی باشد, یکی از مهم ترین این تعاملات در اینستاگرام پاسخ دادن به کامنت ها می باشد, قطعا این قضیه باعث برقراری تعامل متقابل با دنبال کنندگان وهمچنین افزایش میل آنها برای تعامل بیشتر با صفحه شما می شود و همین قضیه باعث افزایش نرخ تعامل صفحه های یزرگ به مرور زمان می شود.

خب طبیعتا پاسخ دادن به هم کامنت های اینستاگرام درصفحه هایی که دنبال کنندگان زیادی دارند از طریق موبایل اصلا کار آسونی نیست , ولی شما برای این کار می توانید از ابزارهایی استفاده کنید که به شما این قابلیت را می دهند که از طریق رایانه های شخصیتون این کارو انجام بدید. در ادامه یکی از این ابزارها را معرفی می کنیم و نحوه کار با آن را شرح می دهیم.

یکی از ابزارهایی که به واسطه اون به راحتی می تونید اینکار رو انجام بدید Iconosquare هست که داخل پست های قبلی به طور مختصر معرفی شد برای این کار به راحتی می تونید در این سرویس ثبت نام کنید و با دنبال کردن مطلب بعدی به راحتی کامنت های صفحتون رو از طریق رایانه شخصیتون مدیریت کنید.

وبسایت, اینستاگرام, ;کامنت
flw1.ir

سپس با کلیک روی هر پست می توانید تمام کامنت های مرتبط با آن را مشاهده کنید و یا به آنها پاسخ دهید همچنین می توانید به نشانه خوائنده شدن یک کامنت با کلیک روی دایره آبی رنگ سمت راست آن , آن کامنت رو به حالت خوانده شده دربیارید تا دیگر در لیست کامنت ها در ICONOSQUARE نشان داده نشود, تا راحت تر بتوانید کامنت های جدید را ببینید , البته این کار صرفا برای فیلتر کردن کامنت ها برای بهتر خوانده شدن آنها می باشد, نویسنده اون کامنت ها متوجه این قضیه نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *